قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

vaita2

کاربر سایت
Aug 30, 2008
72
((بدون شرح))!!
لیست به روز قیمت ها در فروشگاه سونی:
ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با کینکت (باندل) کپی شده 630 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 440 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم 250 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 500 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)

• Like
Reactions: God_of_game

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
یعنی نامردتر از فروشنده ها باز هم خودشون هستن قیمت خرید قدیم رو دارن اینقدر گرون میدن ببین خرید جدید رو چند میدن!!!
انگار واحد پول کشور ما دلاره...به نظر من گرون شدن به دلار ربط نداره امیدوارم مردم نخرن تا اینا آدم بشن ولی میدونم جماعت میرن میخرن
آخه به خدا انصاف هم خوب چیزیه..به نظرتون قیمتها اصلا پایین میاد؟!!؟:(
از یکیشون پرسیدم گفت باز هم قراره قیمتها بره بالا!!!..!!
slim 250 gb گفت میره تا مرز 530 تومن تو چند روز آینده

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133
دوستان تا دو ماه دیگه قیمت ها پایین می یاد من با مدیر یکی از سایت ها تلفنی صحبت کردم هرکسی سوال داره من شماره مدیر فروشگاه رو بهش می دم.فقط گفت تحمل کنید تا دو ماه دیگه.

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
یک کلام
خیلی فروشندهای نامردی داریم
ببینیم با این پول ها به کجا میرسد

یعنی نامردتر از فروشنده ها باز هم خودشون هستن

...خیلی حروم ز... و حروم خورن

من نمی خوام از فروشنده ها دفاع کنم فقط می خواهم بگم که بقول قدیمی ها "از ماست که بر ماست" و اینکه "همه چیمون باید به همه چیمون بیاد "

خوب وقتی ما ( استفاده کنندگان ایکباس کپی خور ) یک جماعت چند ده هزار نفری دزد هستیم که حاصل دست رنج شرکتهای خارجی را میخواهیم با 2 تا 3 هزار تومان برای خودمان کنیم در حقیقت داریم دزدی و کلاه بردازی می کنیم
پس باید یک عده چند ده نفری کاسب هم پیدا بشوند که بخواهند سر ما کلاه بگذارند و ما را بچاپند

اتفاقا کسانی که دنبال بازی اورجینال هستند در این مواقع بسیار هم خوشبحالشان میشود چون همین کاسب های بقول شما فلان فلان شده ، واسه اینکه دستگاه های غیر قابل کپی خورشان روی دستشان نماند و سریع ردش کنند ، حتی زیر قیمت خریدشان حاضرند که بفروشند

به نظر من که اعتراض های کاربران بی مورد است و اینها آینه کار ما هستند
پس خود شکنیم که آینه شکستن خطاست !!

همه اینها از برکات عدم وجود قانون کپی رایت در ایران است

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
دوستان به نظرتون ایکس باکس 250 گیگ اسلیم از اروپا بگیرم 360 تومان ؟ آیا کپی خور می شه و هزینه اش چقدره؟

سلام
اگه درایوش Lite-On 1175 یا Hitachi نباشه میشه کپی خور کرد هزینه تقریبا 40000 تومان
میتونین بیارین اینجا بفروشین یه کپی خور شده بخرین البته اگه بتونین قیمت پایین بیارین .

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
دزد اون کسی نیست که از روی گشنگی و بدبختی از رو دیوار مردم بالا میره.:-s
دزد اونی که از رو شکم سیری و طمع و اینکه یه چیزی حالا هر چی که خودش داره و دیگران ندارن خون مردمو تو شیشه میکنه.)x
امیدوارم نسل همه کاسبای بی انصاف و نامرد از رو زمین کنده شه.:-q

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
دزد اون کسی نیست که از روی گشنگی و بدبختی از رو دیوار مردم بالا میره.:-s
دزد اونی که از رو شکم سیری و طمع و اینکه یه چیزی حالا هر چی که خودش داره و دیگران ندارن خون مردمو تو شیشه میکنه.)x
امیدوارم نسل همه کاسبای بی انصاف و نامرد از رو زمین کنده شه.:-q

احسنت به شما و این دوستمون blackrainbow

یعنی جناب
bazzigoosh ما هم از خدامونه بازی اورجینال بازی کنیم ولی نه با این همه تحریم و گرون فروشی و....
بازی اورجینال و حمایت شرکتهای سازنده هیچ ربطی بهشون نداره مشکل این فروشنده هاست که از شکم پری میان اینکارها رو میکنن جیب من بدبخت و امسال من رو میزنن اگه یه فقیر از گشنگی جیب من رو بزنه خیلی خوشحال میشم تا اینکه یه دزد به نمام عیاراز سیری جیب من رو بزنه
شما انگار این فروشنده ها رو نمیشناسی اگه درست میشناختی هیچوقت این حرف رو نمیزدی...
یه نمونش ما یدونه پاساژ تو شهر داریم فقط اونها میارن من رفتم همه راحت 30 تومن گرونتر از قیمت تهران میدادند رفتم یکیش گفت slim 250 gb 450 تومن به دوستم گفتم تنها رفت به اون گفت 460 تومن یعنی این قیمت دادنها یعنی چی جلو چشم خودم slim 4g رو 400 تومن داد به طرف اونم حال کرد واسه یدونهlt 1.9 ازشون 40 تومن میگرفت حالا ادعا داشت از همه تو پاساژ کم میگیره حالا هم قیمت خرید قدیم رو راحت 130 گرونتر میده اینها چند نمونه هستن باید ببینی چی کارها که نمیکنن البته توی بعضیها آدم صادق هم پیدا میشه اما خیلی کم
:-/

milad_magnet

کاربر سایت
Jan 26, 2011
42
من و یکی از دوستام چند روز پیش میخواستیم ایکس باکس بگیریم اون 4 گیگ لادیز گرفنت 360 منم یدونه 250 گیگ با گارانتی لادیز انتخاب کردم بعد از 2 ساعت گشتن توپخونه 445 تومن با 2 تا گیم از اونجایی که شانس ندارم و نداشتم هیچوقت بعد از اینکه از پلمپ لادیز در آورد تست کرد آپدیت نشده بود همین یدونه هم 250 گیگ مونده بود که باید میرفت خود لادیز واسه آپدیت و ... چند روزه بعد رفتن دستگاه نایاب شده بود با گارانتی لادیز قیمت ها 50 اضافه شده بود بیشتر دستگاه هایی هم که دیدم درایور تعویضی 9504 بود و سریال دستگاه با جعبه نمیخوند !!!؟ نگرفتم همینطوره مونده الان با گارانتی لادیز از 445 شده 500 عجله ندارم بچه ها 4 گیگ دوستم خیلی وقت ها دست منه و سعی میکنم هرگز این پوله زور رو ندم نظرتون چیه ؟ چه کنم ؟

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
عزيزان من از دزدخونه نخريد.گرون ترين كنسول رو حتی هزارتومن هم دادن نخريد وگرنه تا 100 سال ديگه هم وضعيت همينه.
تا می تونيد توپخونه رو تحريم كنيد لاقل ضرر بدن.اينا نابود نمی شن چون مافياشون تو توپخونه به كل ايران كنسول می فرسته و اگه دقت كرده باشيد قيمت تو توپخونه بره بالا تو كل ايران می ره بالا.
فروشنده های منصفی تو همين سايت هستن كه مغازه ندارن سعی كنيد يا از اونا بخريد يا از مغازه هایی كه تو دزدخونه نيستن و ارزون می دن.

milad_magnet

کاربر سایت
Jan 26, 2011
42
کدوم فروشنده منصف ؟ لطفا معرفی کن دوست عزیز ؟
آخه یک نفر رو خیلی تعریف میکردن رفتم بار اول یک بهانه آورد انبار نداریم بار دوم از این درایور 9504 هایی که تعویض شده و سریال با جعبه نمی خونه .... آورده میگه نگران نباش هیچ مشکلی پیش نمیاد منم نگرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر