قرارهای Online در Killzone 2

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
از بعد از اون دعوا ها و بگو مگو ها و بی جنبه بازی چند نفر و به دنبالش بن شدن دو نفر از بچه های این تاپیک معلوم بود آخرش چی میشه
این آمارو ارقام که توی امضات زدی واسه خودته یا ماله کسی دیگه است کلک؟:d

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
خدایی نکرده نمیخوام بگم شما دروغگو یا حقه بازی ها ولی من خودم یه بار اینترنتم به شدت لگ داشت .همه وایساده بودن 218 نفر زدم 1 بار مردم . آمار ناجوانمردانه ای بود ولی خنده دار بود=))

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
اینطور که به نظر میاد کیلزون به جمع بازی های خدابیامرز پیوسته!!!
همش هم تقصیر کیلزون 3 هست!!!
اصلا با این حرفت موافق نیستم داداش گلم
کیلزون 7 هم اگه بیاد بازم کیلزون 2 زنده است. طعم کشتن در کیلزون 2 یه چیز دیگه است.
اگه منظورت اینه که کیلزون 3 جای کیلزون2 رو گرفته که دیگه هیچی.کاملا نتیجه گیری غلطی هستش

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
اصلا با این حرفت موافق نیستم داداش گلم
کیلزون 7 هم اگه بیاد بازم کیلزون 2 زنده است. طعم کشتن در کیلزون 2 یه چیز دیگه است.
اگه منظورت اینه که کیلزون 3 جای کیلزون2 رو گرفته که دیگه هیچی.کاملا نتیجه گیری غلطی هستش
این تاپیک یه زمانی جای بچه های خیلی باحالی بود. منم از خوندنش لذت میبردم. ولی دیگه خوابیده.راست میگی. من بیشتر منظورم به این تاپیک بود که خدابیامرز شده تا خود کیلزون2. کیلزون3 هم عددی نیست که بخواد جای کیلزون 2 رو بگیره. از روزی که بتاش اومد معلوم شد یه بازیه ضایع هست.(مولتیش)

آخرین ویرایش:

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
ISA بیکار شدن.دیگه هلگاست گیرشون نیومده بکشین زدن تو کاره خلاف سنگینو نوشیدنی های حرام :d

killzone-2-christmas-01.jpg

• Like
Reactions: Emperor visari

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
ISA بیکار شدن.دیگه هلگاست گیرشون نیومده بکشین زدن تو کاره خلاف سنگینو نوشیدنی های حرام :d
:))
نگران نباش تا وقتی زنده هستم نمیذارم روی خوش ببینن فکر کردی اون موقعی که تو هلگان نبودم فقط مخفی شده بودم! به زودی با متحدامون آشنا میشین منم زنده بودنم مخفی بمونه بهتره:d

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
به قبرستان هلگاست ها خوش آمدید

هر جمعه شب بیایید اینجا یه فاتحه واسشون بخونیدو برید

مرده ترین بازی آنلاین KillZone2:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر