قرارهای Online در Killzone 2

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان Killzone 2 دارم اصل
به نظرتون کپی خور رو بپرونم بیام آنلاین بازی کنم؟
یا اینکه این بازی به گورستون پیوست؟:d
صدردصد برو انلاین بازی کن و حالشو ببر چون واقعا ارزش داره انلاین بازی کردند

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
صدردصد برو انلاین بازی کن و حالشو ببر چون واقعا ارزش داره انلاین بازی کردند

با وجود Killzone 3 کسی 2 رو بازی می کنه؟ امشب یا فردا می خوام از کپی خور بودن درش بیارم دستگاهمو دلمو می زنم به دریا حسین جان :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با وجود Killzone 3 کسی 2 رو بازی می کنه؟ امشب یا فردا می خوام از کپی خور بودن درش بیارم دستگاهمو دلمو می زنم به دریا حسین جان :d
والا دوستان میگند کیل زون 3 انلاین زیاد اکشن و جالب نیست مثله کیل زون 2 برای همینم هست هنوز دوستان دوست دارند کیل زون 2 انلاین بازی کنند:d

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
والا دوستان میگند کیل زون 3 انلاین زیاد اکشن و جالب نیست مثله کیل زون 2 برای همینم هست هنوز دوستان دوست دارند کیل زون 2 انلاین بازی کنند:d

خودت چی؟ :d حال کردم بزنم منفجرت کنم توو کیل زون 2 (البته بگم 2 هفتس PS3 خریدم و دارم کل کل زیادی می کنم :d)
پس حتما بزم آنلاین بازی کنم:x

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خودت چی؟ :d حال کردم بزنم منفجرت کنم توو کیل زون 2 (البته بگم 2 هفتس PS3 خریدم و دارم کل کل زیادی می کنم :d)
پس حتما بزم آنلاین بازی کنم:x

هان منو دسته کم نگیر یه زمانی ربطه ام دو ستاره بود و الانم هم هست و اگر دستگاهم خراب نبود من مطمئن باش تا حالا جترال رو گرفته بودم پس فکر کردی چی مو پیایم سی خوم:d
اره حتما برو حالشو ببر:d

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
هان منو دسته کم نگیر یه زمانی ربطه ام دو ستاره بود و الانم هم هست و اگر دستگاهم خراب نبود من مطمئن باش تا حالا جترال رو گرفته بودم پس فکر کردی چی مو پیایم سی خوم:d
اره حتما برو حالشو ببر:d

ار تو پیایی هسی منم پیازٌٍم:d

من از این چیزها سر در نمیارم که چطور می شه رنکت رو تویه سیستم سونی افزایش داد اگه بهم کمک کنی ممنونتم می شم
این عکس هایی که بچه ها می زارن تویه امضاشون که چندتاجام توو عکس هست و تروفی های گرفته شدشون رو نشون می ده با یوزرشون رو
من چطور از این عکس ها بسازم؟:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ار تو پیایی هسی منم پیازٌٍم:d

من از این چیزها سر در نمیارم که چطور می شه رنکت رو تویه سیستم سونی افزایش داد اگه بهم کمک کنی ممنونتم می شم
این عکس هایی که بچه ها می زارن تویه امضاشون که چندتاجام توو عکس هست و تروفی های گرفته شدشون رو نشون می ده با یوزرشون رو
من چطور از این عکس ها بسازم؟:d
ببین عرفان اینجا جاش نیست این گونه سوالهاتو باید بری توی این تاپیک بپرسی بهتر
خودم همون جا کامل بهت توصیح میدمhttp://forum.bazicenter.com/thread15870/

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
این روزا با ایران رادیاتور
(بتلفیلد3)
کی میره تو غار