عدم امکان خرید از لایو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
خدا بخیر کنه
نکنه لایو تعطیل بشه؟

---------- نوشته در 04:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:04 PM ارسال شده بود ----------

همه کار ها رو که گفته رو انجام دادم مرحله اول تو تست رد میکنه تو مرحله دوم ارور میده

ببین فکر کنم به خاطره اینکه ip رو تغیر دادی ارور dns میده چون منم چند بار ip رو دستی تغیر دادم ارور dns میداد بزارش رو اتومات احتماله زیاد درست بشه

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
همه کار ها رو که گفته رو انجام دادم مرحله اول تو تست رد میکنه تو مرحله دوم ارور میده
ببین بعد از اینکه اون کارا رو توی کامپیوتر انجام دادی.تنظیمات ایکس باکس رو بزارید : IP address: 192.168.0.2
Subnet mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.0.1
Primary DNS: 192.168.0.1
Sec DNS: 0.0.0.0.
بعدش و.ی پی انت رو فعال کن و بعدش تست لایو رو بزن.منم همینطوری حل شد.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
درست شد. بعد از تمام این کار ها باید وایرلس و loca area connection با هم به حالت bridge در می اوردم تا درست می شد!!
ممنون...

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
درست شد. بعد از تمام این کار ها باید وایرلس و loca area connection با هم به حالت bridge در می اوردم تا درست می شد!!
ممنون...

آقا جون مادرتون یه کمکی کنید.من سیم usb رو به کامپوتر وصل میکنم ولی به اینترنت وصل نمیشه؟؟؟؟؟ چیکار کنم؟؟؟؟
من الان پوینت خریدم مونده رو دستم!!!
________________________________________-
مغرور بودن خوب است زیرا نمیذارد کسی سوارتان شود

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
ببین مودم من ADSL وایرلسه! طریقه share کردنش فرق میکنه. طبق اون آموزش پست قبل فکر کنم بتونی انجامش بدی

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
ممنون...
اگه bridg کنی نمیتونی از و.ی پی ان استفاده کنی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من امروز وصل شدم به لایو 2 تا شایدم 3 تا آپدیت طولانی کرد ولی بلایی سر کنسولم نیومد :|
یه سئوال این share کردن اچیومنتها از اول بوده و من تازه دیدم یا با این آپدیت اضافه شده؟

---------- نوشته در 09:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:25 PM ارسال شده بود ----------

نمیدونم جوابو گرفتی یا نه ( چک نکردم کامل)
ولی منم همچین مشکلیو داشتم ببین رجین کارت و اکانتت یکیه؟ اگه یکی نیست یه پروف دیگه بساز که رجینش با کارت یکی باشه!
کارت من انگلیس بود اکانت انگلیس ساختم درست شد وقتی یه بازی رو دانلود کنی برای همه پروفایل هات ظاهر میشه

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
اقا این پدر ما رو دراورد هی توو این قسمت دومش گییر میکنه
لطفا کمک کنین اگرم کسی مشکل منو داشت درستش کرد یه پ.خ بهم بده

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
خدا رو شکر من تونستم کانتک شم. بچه هایی که نتونستن توجه داشته باشن که وی-پی-ان حتما باید داشته باشن! طبق آموزش دوست خوبمون اگه قدم به قدمشو انجام بدین جواب میده. فقط یه چیز تو آموزش قبل جا انداخته که اونم DNS primary ست! که شما همون 192.168.1.1 وارد میکنید.

Mr.Masterpiece

کاربر سایت
Jun 19, 2012
2
سلام من نمیتونم از لایو خرید کنم و موقع خرید ارور 80153410 میده . در ضمن پوینت رو از طریق کامپیوتر ریختم به حساب. این راهی هم که آنجل لجند عزیز گفتن رو هم رفتم ولی این ارور میاد : Your purchase cannot be completed at this time. please try again پایین صفحه هم عکس یه قفل میاد که جلوش نوشته : This transaction is encrypted
میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر