عدم امکان خرید از لایو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
من امروز بدون مشکل
Fruit ninja - Free trial
رو دانلود کردم مشکلی نداشت !! این مشکل شما فقط واسه خرید هست ؟

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من امروز بدون مشکل
Fruit ninja - Free trial
رو دانلود کردم مشکلی نداشت !! این مشکل شما فقط واسه خرید هست ؟
چیزهایی که free هست و نیازی به استفاده از پوینت نداره بدون هیچ مشکلی دانلود میشه.

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
داداش برو ببین میتونی انلاین پسی چیزی که به پوینت نیاز داره بخری؟ ایرانی دیگه؟ راستی بروبچ یکی تو صفحه ی پروفایلم یه سایت برا محانی VPm بهم معرفی میکنه که گزینه ی شیرینگ روش فعال باشه

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
داداش برو ببین میتونی انلاین پسی چیزی که به پوینت نیاز داره بخری؟ ایرانی دیگه؟ راستی بروبچ یکی تو صفحه ی پروفایلم یه سایت برا محانی VPm بهم معرفی میکنه که گزینه ی شیرینگ روش فعال باشه
بله ايرانم ، باشه امروز تست ميكنم خبرشو ميدم

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
سلام ایهالناس یه بزرگواری نیست برای رضای خدا ایمیل و پسورد لایو منو بگیره و دوتا ایتم برام دانلود کنه؟ من 4000 پوینت در اکانتم دارم نصف اون برای کسی که این زحمت رو برام بکشه. با تشکر

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام ایهالناس یه بزرگواری نیست برای رضای خدا ایمیل و پسورد لایو منو بگیره و دوتا ایتم برام دانلود کنه؟ من 4000 پوینت در اکانتم دارم نصف اون برای کسی که این زحمت رو برام بکشه. با تشکر

اقا من هستم:d.فقط چجوری باید بگیرم؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
شما چیزی که میخوای رو توی Xbox/Live.com سرچ کردی ؟
میتونی با پی چی ان بری این سایت و خریدت رو بکنی , بعد بدون دردسر از توی ایکس باکس دانلودش کنی

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
دوست عزیز نیازی به vp و ... نیست شما کافیه از طریق کامپیوتر گرینه دانلود یا خرید رو بزنی ، تو همون لحظه اگه xbox اتون به لایو وصل باشه شروع میکنه به دانلود کردن

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
آقا کسی هست مردونگی کنه این ایمیل پسوردو بهش بدم این online pass فیفارو واسم بگیره...من هر کاری کردم نتونستم با وی پی وصل شم.....کسی هست واسم این مردونگی رو بکنه؟؟؟؟

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
آقا کسی هست مردونگی کنه این ایمیل پسوردو بهش بدم این online pass فیفارو واسم بگیره...من هر کاری کردم نتونستم با وی پی وصل شم.....کسی هست واسم این مردونگی رو بکنه؟؟؟؟

کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((:((:((:((:((:((آقا ماه رمضونه...ثواب داره

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
نمیشه چون آنلاین پس وقتی می خوای بگیری بایدحدود118kbدانلودبشه که باید باxboxخودت بگیری....:-/

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوست عزیز نیازی به vp و ... نیست شما کافیه از طریق کامپیوتر گرینه دانلود یا خرید رو بزنی ، تو همون لحظه اگه xbox اتون به لایو وصل باشه شروع میکنه به دانلود کردن

من رفتم نشد . گفت بعدا دوباره امتحان کنید.

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان

مرجع تخصصی بازیها - اموزش اتصال به XBOX LIVE با وی چیز ان

هیچ راهی برای گرفتن انلاین پس بدون وی P ن نیست ولی چیز دیگه می خوای با چیلتر شکن یا *** برو XBOX.COM و ساین این و خرید می کنی بعدش می ری XBOX دانلو هیستوری

---------- نوشته در 01:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:00 AM ارسال شده بود ----------

اون توجه توجه سیاهه رو بخون NAVIIIIID:p

---------- نوشته در 01:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:05 AM ارسال شده بود ----------

کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((:((:((:((:((:((آقا ماه رمضونه...ثواب داره

من وقتی که پسر عموم برگرده مودمشو بگیرم برات انجام میدم

نمیشه چون آنلاین پس وقتی می خوای بگیری بایدحدود118kbدانلودبشه که باید باxboxخودت بگیری....:-/
120 KB:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر