عدم امکان خرید از لایو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mehdisilent66

کاربر سایت
Oct 10, 2008
5
دوستان من نمیدونم ip چی بدم
تو iternet Explorer با 192.168.0.1 میره
ip اینا رو دادم
192.168.0.1
255.255.255.0
192.168.0.1
192.168.0.1

یه بارم ip رو 192.168.1.1 دادم بازم نشد

pedram2

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2
درود من با وایرلس همه کار هایی که توی پست های قبلی بود رو انجام دادم ولی عمل نکرد و نتونستم دانلود کنم از ایکس باکس لایو و هیچ اروری دریافت نکردم ممنون میشم پاسخ بدید ممنون

و من هر کاری می کنم ای پی توی ایکس باکس با چیز پی ان هم خونی نداره میشه کامل برام و ساده و واضح توضیح بدید:)

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
دوستان من پست ها را خوندم هیچ راهی برای خرید آنلاین Pass نبود پس اینهایی که تو سایت بازی میکنن چطور این کار رو انجام میدن من میخوام pass میدان 3 را بخرم

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
دوستان شما باید برای ایکس باکستون یه آیپی مخصوص درست کنید برای این کارم آی پی کامپیوترتون رو به آخرش 3 اضافه کنید و تو ایکس باکستون بزنید

pedram2

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2
n,fhvi zud ;vnl fdk hdkjvkj , kj,v; q

---------- نوشته در 09:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:41 AM ارسال شده بود ----------

من دوباره سعی کردم ولی بین نتورک و اینترنت ارور میده چیکار کنم لطفا توضیح بدید

Igneous

کاربر سایت
Nov 14, 2009
31
من از طریق آموزشی که صفحه 5 دوست خوبمون گذاشته هم گلد 3 ماه و 1600 پوینت reedem کردم و هم
برای فیفا online pass گرفتم. مرحله به مرحله پیش برید عین کره کارتون راه میوفته.
البته تنظیمات کانکشن های سیستم رو قبلش به حالت پبش فرض بزارید تا حین کار به مشکل نخورید.

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
میشه داداش. شما چقدر اطلاعات داری که به این صراحت میگی نمیشه؟؟؟ من خودم برای g_virus گرفتم.
چگونه میشه تووقتی برای یک نفرآنلاین پس میگیری باید118kbدانلودبشه وبرای xbox360خودته یعنی دررسیدکنسول سریال خودتونوشته
اصلا توکی برای دوستت آنلاین پس گررفتی.:-/

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
سلام دوستان-از توی سایت ایکس باکس هم دیگه نمی شه چیزی خرید .من می خوام یه بازی آرکید رو آنلاک کنم ارور می ده و می گه شما childe یا te e n هستید.در صورتی که تو همه اکانت هام سنم درسته و قبلا هم چندین بار از تو سایت چیزی خریده بودم

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
چگونه میشه تووقتی برای یک نفرآنلاین پس میگیری باید118kbدانلودبشه وبرای xbox360خودته یعنی دررسیدکنسول سریال خودتونوشته
اصلا توکی برای دوستت آنلاین پس گررفتی.:-/

آخه بذار تعداد پست هات به 10 برسه بعد بیا در مورد موضوعی که ازش اطلاع نداری نظر بده. همینجا چند تفرو به اشتباه انداختی.....
دوست عزیز اون دانلود رو به راحتی طرف میره از دستگاه خودش دوباره انجام میده.

---------- نوشته در 06:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:11 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن اگر کسی بخواد من میتونم براش خرید کنم....

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
برای NAVIDFARO5 اوکی کن!
راستی برای دانلود پروفایلم به وی P ن احتیاج داریم؟؟؟

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
داداش برا من بتلفیلد 3 انلاین پسشو ok میکنی؟ یه کد 25 رقمی بت میدم 400 پوینته اروپا ست دمت جیز فقط بم بگو یوزر پسو بت بدم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
برای NAVIDFARO5 اوکی کن!
راستی برای دانلود پروفایلم به وی P ن احتیاج داریم؟؟؟

نه واسه دانلود پروفایل لازم نیست . خودم 2 روز پیش یه پروفایل دانلود کردم.

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
راستش من متن های صفحات قبل رو نخوندم و نمیدونم تا کجا الان در مورد حل این مشکل اطلاع دارید
فقط به صورت کلی به 1 روش حل میشه
فقط و فقط شیر کردن کانکشن
به چند دلیل:
1-اگه ازز سایت خرید کنی د و بعد با کنسول دانلود کنین وسطای کار روی درصد خاصی میمونه و بدون وی پی ان ادامش دانلود نمیشه(تقریبا برای 80% بازی ها و دی ال سی ها اینجوریه)
2-سیزن پس ها و آنلاین پس هارو نمیشه از داخل سایت خرید و حتما باید با کنسول بخری مثل آنلاین پس فیفا یا بتل فیلد...
و دلایل دیگه
راستش من روشی که برای حلش انجام دادم خیلی ساده بود و زمین تا آسمون فرق داشت به این توضیحات که ای پی بده و برو اینو بزن و اونو نزن ربط کمی داشت
تاحالا هم به دوستان زیادی توی لایو روش رو گفتم که انجام دادن و جواب گرفتن پس بزارین الان یه توضیح مختصر بدم
اول از همه 2 تا کانکشن میخواین(یکی وایرلس و یکی لن)یعنی تو قسمت network and sharing باید یه local arena و یک wirless باشه
wirless رو شیر میکنین و برای local هم یه ای پی دلخواه ست میکنین
مثلا...
192.168.0.1
submask:255.255.255.0
بعد کابل لن رو به کنسول وصل میکنین و از طریق تنظیمات دستگاه به حالت reset factory seting در میارین و کنسول رو یه بار خاموش روشن کنین(حالا میتونین به نت وصل شین)
برای اشتراک گذاری وی پی ان هم فقط کافیه بعد ار زدن گزینه تنظیمات از سر برگ sharing گزینه ی Allow this network... رو تیک بزنین(wirless رو هم با این روش باید اشتراک بگذارین)
*تو این توضیحات جوری نوشتم که شاید افراد اماتور یه جاهایی براشون گنگ باشه-هر جایی که نیاز به توضیحات بیشتر داشتین تو تاپیک بنویسین
فیلم آموزش تصویری این کارا هم تو یوتیوب هست/اگه این متن رو سرچ کنین دقیقا به ویدئوی مورد نظر میرسین...
how to share laptop conection with xbox

------------------
درضمن برای دانلود پروفایل نیازی به وی پی ان نیست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر