عدم امکان خرید از لایو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
دوست عزیز فکتوری ریست کنیم چیزیمون نمیپره؟

نه/فقط تنظیمات قسمت network and sharing کنسول ریست میشه-بعد هم اگه خواستین دوباره مستقیم به نت وصل بشین کافیه یه بار دیگه همین ریست رو انجام بدید
این ریست کنسول رو آماده ی دریافت ای پی مجدد و مطابق با مودم یا کامپیوتر میکنه

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
یعنی من الان نمیتونم on line pass بازی bf3 رو معمولی بخرم؟؟؟؟؟باید این کارا رو انجام بدم؟!

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
کانکشن وایرلس خو من ندارم من مودمم با لن کار میکنه ینی کابلیه فهمیدین برا این روشی نی ؟

mason

کاربر سایت
Nov 30, 2010
26
نام
مهرداد
من شنیدم یک راهی به غیر از vp.. هست.
اینکه پروفایل یکی دیگه رو که چیزیرو که شما لازم دارد رو داره (مثل online pass bf3) ریکاور کینید و بعد چیز مورد نیاز رو دانلود کنید. و این شکلی مجانی هم برای شما در میاد.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
نه/فقط تنظیمات قسمت network and sharing کنسول ریست میشه-بعد هم اگه خواستین دوباره مستقیم به نت وصل بشین کافیه یه بار دیگه همین ریست رو انجام بدید
این ریست کنسول رو آماده ی دریافت ای پی مجدد و مطابق با مودم یا کامپیوتر میکنه

دمت گرم البته من به یکی گفتم واسم مودم بیاره که روش چیز پی ان ست میشه بازم اینی که شما میگیو امتحان میکنم

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
این روش ها باعث بن شدن میشه(حتی امتحانش هم نکنین)
در مورد اینکه شما با لن وصل میشه
کامپیوتر باید حتما 2 تا کارت شبکه داشته باشه یعنی اگه 2 تا لن هم بخوره میشه این کارو کرد...

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من این آموزش ها رو خوندم ولی یک چیز متوجه نشدم!من مودمم 4 تا پرت لن داره ،ولی جای usb نداره!باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟خواهشا جواب بدید.پشت کامپیوتر هم یدونه جای لن داره.

البته مودمم هم wailres داره و یک لب تاپ هم دارم ،کلا چیکار کنم

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
این روش ها باعث بن شدن میشه(حتی امتحانش هم نکنین)
در مورد اینکه شما با لن وصل میشه
کامپیوتر باید حتما 2 تا کارت شبکه داشته باشه یعنی اگه 2 تا لن هم بخوره میشه این کارو کرد...
دوست عزیز خود سایت مایکروسافت هم آموزشش رو گذاشته.در ضمن فقط اینترنت شیر میکنیم و کاری خاصی انجام نمیدیم که بن بشیم.(خواهشا بدون سند حرف نزن)
==
من این آموزش ها رو خوندم ولی یک چیز متوجه نشدم!من مودمم 4 تا پرت لن داره ،ولی جای usb نداره!باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟خواهشا جواب بدید.پشت کامپیوتر هم یدونه جای لن داره.

البته مودمم هم wailres داره و یک لب تاپ هم دارم ،کلا چیکار کنم
خب با کابل لن xbox رو به لبتاپت وصل کن.از طریق وایرلس هم با لبتاپ کانکت شو و بقیه کار ها رو انجام بده.

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
دوست عزیز خود سایت مایکروسافت هم آموزشش رو گذاشته.در ضمن فقط اینترنت شیر میکنیم و کاری خاصی انجام نمیدیم که بن بشیم.(خواهشا بدون سند حرف نزن)
==

خب با کابل لن xbox رو به لبتاپت وصل کن.از طریق وایرلس هم با لبتاپ کانکت شو و بقیه کار ها رو انجام بده.

آخه دانشمند/برا بالاتر رو بخون/من بن شدن رو در مورد لایسنس ترنسفر گفتم چون برای فردی که لایسنسش رو ترنسفر میکنه ضرر داره چه ربطی به شیر کردن داره استاد؟!
در جواب اون دوستمون که نوشته من مودمم کابل usb نداره...
منظو از usb وصل شدن با وایرلسه/اگه لپ تاپ باشه خود به خود داره وگرنه کامپیوتر با مودم usb وصل میشه به وایرلس(متوجه شدید؟)(معمولا همراه مودم های وایرلس usb مودم هم میدن)
-آموزش های میکروسافت هم که زده شده چرت و پرته-یعنی یه جورایی خواسته زیادی کامل توضیح بده گیج کننده شده
حالا باز هم اگه با اینهمه مورد کسی نتونست موفق بشه توی لایو inv party بده-حضوری براش توضیح بدم چیکار کنه(متاسفانه بعضی سایت ها اینقدر مسئله ای به این آسونی رو توضیح زیادی دادن و بزرگ کردن که آدم فکر میکنه میخواد بمب اتم اشتراک بزاره نه اینترنت!-این جور کارا توی دنیای دیجیتال دیگه جزء مسائل خیلی خیلی راحت و حل شده بهش نگاه میشه)

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
آخه دانشمند/برا بالاتر رو بخون/من بن شدن رو در مورد لایسنس ترنسفر گفتم چون برای فردی که لایسنسش رو ترنسفر میکنه ضرر داره چه ربطی به شیر کردن داره استاد؟!
منظو از usb وصل شدن با وایرلسه/اگه لپ تاپ باشه خود به خود داره وگرنه کامپیوتر با مودم usb وصل میشه به وایرلس(متوجه شدید؟)(معمولا همراه مودم های وایرلس usb مودم هم میدن)
-آموزش های میکروسافت هم که زده شده چرت و پرته-یعنی یه جورایی خواسته زیادی کامل توضیح بده گیج کننده شده
حالا باز هم اگه با اینهمه مورد کسی نتونست موفق بشه توی لایو inv party بده-حضوری براش توضیح بدم چیکار کنه(متاسفانه بعضی سایت ها اینقدر مسئله ای به این آسونی رو توضیح زیادی دادن و بزرگ کردن که آدم فکر میکنه میخواد بمب اتم اشتراک بزاره نه اینترنت!-این جور کارا توی دنیای دیجیتال دیگه جزء مسائل خیلی خیلی راحت و حل شده بهش نگاه میشه)
یکم تند رفتی ولی اوکی شرمنده من اشتباه فهمیدم موضوع رو.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
از بچه ها اگه کسی هست که میخواد آنلاین پس بتلفیلد3 رو بگیره بگه تا واسش بگیرم ...

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
از بچه ها اگه کسی هست که میخواد آنلاین پس بتلفیلد3 رو بگیره بگه تا واسش بگیرم ...

دمت گرم داداش من برای همین بتل 3 اینکارا رو می خوام انجام بدم فقط چجوری انجام میدین؟

---------- نوشته در 09:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:35 AM ارسال شده بود ----------

آخه من مودمم usb مودم ندارم.فقط مودمم 4 تا جای لن با یک جای dsl (همون سیم خط تلفن)با یک دگمه که وایلرس رو روشن میکنه.دیگه هیچی همراهش نیست

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
USB.net

دمت گرم داداش من برای همین بتل 3 اینکارا رو می خوام انجام بدم فقط چجوری انجام میدین؟

---------- نوشته در 09:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:35 AM ارسال شده بود ----------

آخه من مودمم usb مودم ندارم.فقط مودمم 4 تا جای لن با یک جای dsl (همون سیم خط تلفن)با یک دگمه که وایلرس رو روشن میکنه.دیگه هیچی همراهش نیست

ببین تحت هر شرایط-آخرش باید لن وصل بشه به کنسول و کامپیوتر اینترنت شیر کنه
حالا که نداری دیگه کاریش نمیشه کرد
یا باید بخری یا باید سیستم 2 تا لن داشته باشه(کامپیوتر)
یه مودم USB قیمت زیادی نداره
من خودم یه مودم 4 پورته ی وایرلس TP-LINK+ مودم USB که روش بود رو 65 خریدم
فکر نمیکنم قیمت USB از 15-16 تومن بالا بزنه-چون اصلا کار خاصی انجام نمیده البته اگه جدا تهیه کنی احتمالا گرون تره...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر