عدم امکان خرید از لایو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
ببین تحت هر شرایط-آخرش باید لن وصل بشه به کنسول و کامپیوتر اینترنت شیر کنه
حالا که نداری دیگه کاریش نمیشه کرد
یا باید بخری یا باید سیستم 2 تا لن داشته باشه(کامپیوتر)
یه مودم USB قیمت زیادی نداره
من خودم یه مودم 4 پورته ی وایرلس TP-LINK+ مودم USB که روش بود رو 65 خریدم
فکر نمیکنم قیمت USB از 15-16 تومن بالا بزنه-چون اصلا کار خاصی انجام نمیده البته اگه جدا تهیه کنی احتمالا گرون تره...

اینجوری نمیشه با لب تاپ با وایلرس وصل شم اینترنت بعد لنو از لب تاپ بزنم ایکس باکس؟

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
اینجوری نمیشه با لب تاپ با وایلرس وصل شم اینترنت بعد لنو از لب تاپ بزنم ایکس باکس؟

میشه(خب عین همون کامپیوتره دیگه فقط با این تفاوت که لپ تاپ خودش وایرلس داخلی داره)
توی فیلم آموزش که معرفی کردم هم آموزش اتصال به لپ تاپو نشون میده

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
ببخشد کدوم ویدیو؟؟؟

بعد فقط همین کا رو باید کرد دیگه لب تاپ با wailress به اینترنت وصل ایکس باکس هم از طریق لن به لب تاپ وصل؟

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
تو رو خدا در مورد چیزی که 2 تا ویدئو و 2 تا مطلب در موردش خوندین تو اینترنت نیاین سریع شروع کنید به راهنمایی کردن بقیه. این سایت به اندازه ای کاربر کاربلد و کار درست داره که من هیچ وقت روم نمیشه در مورد مطلبی که 100 % ازش اطلاعات ندارم نظر بدم. اونوقت بعضی از افراد تازه کار هی میان همدیگرو به اشتباه میندازن....

امیر جان شما هم بیا تو پارتی تا من خر فهمت کنم.

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
دوستان من میخوام انلاین پس جهاد 3 رو بگیرم باید چیز پی ان شیر کنم؟؟؟
کسی میتونه برام بگیره انلاین پس جهاد 3 رو بگیره برام؟؟؟

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
دوستان اقای iman_axe برام انلاین پس بتلفیلد 3 را گرفت هرکسی میخواد به ایشون بگه مثه اب خوردن براتون میگیره اما قبلش بعنوان دستمزد یه چیزی برای ایشون در نظر بگیرید من خودم از بینگ تا دو روز دیگه 400 پوینت میگیرم بدم به ایشون ( ایشون هر انلاین پسی چیزی اواتاری میگیرن )

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
تو رو خدا در مورد چیزی که 2 تا ویدئو و 2 تا مطلب در موردش خوندین تو اینترنت نیاین سریع شروع کنید به راهنمایی کردن بقیه. این سایت به اندازه ای کاربر کاربلد و کار درست داره که من هیچ وقت روم نمیشه در مورد مطلبی که 100 % ازش اطلاعات ندارم نظر بدم. اونوقت بعضی از افراد تازه کار هی میان همدیگرو به اشتباه میندازن....

امیر جان شما هم بیا تو پارتی تا من خر فهمت کنم.

باز این یارو پست داد....

---------- نوشته در 05:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:59 AM ارسال شده بود ----------

دوستان اقای iman_axe برام انلاین پس بتلفیلد 3 را گرفت هرکسی میخواد به ایشون بگه مثه اب خوردن براتون میگیره اما قبلش بعنوان دستمزد یه چیزی برای ایشون در نظر بگیرید من خودم از بینگ تا دو روز دیگه 400 پوینت میگیرم بدم به ایشون ( ایشون هر انلاین پسی چیزی اواتاری میگیرن )

هرکی خواست من بدون گدایی کردن براش آنلاین پس میگیرم...(متاسفم که واسه اینکه یه کار کوچیک انجام بدین متوصل به این کارا میشین!!!)
EHsAN ArdenT
کسی خواست هماهنگ کنه تا کمتر از 30 دقیقه اوکی میکنم
پوینت و کادو و گل و شیرینی هم نمیخواد....

یه مورد دیگه رو هم باز بگم
بعضی از محتوی های قابل دانلود هست که موقع دانلود هم نیاز به وی پی ان داره
مثلا DLC بتل فیلد روی درصد 97 گیر میکنه اگه بی وی پی ان باشه و اون رو باید با وی گی ان رو کنین یا کل دانلود های WWE بدون وی پی ان از 1% بالاتر نمیره
پس توجه کنین ممکنه بعضی چیز هارو بتونن بقیه براتون بخرن ولی اگه حجم زیادی داشته باشه(معمولا این مورد شامل آنلاین پس ها نمیشه)مثلا DLC ها بعدا که خودتون بخواین دانلود کنین با مشکل روبرو میشین
http://www.youtube.com/watch?v=Un2Qvgi7bV8&feature=related
اینم اون ویدئویی که گفته بودم-من دقیقا عین این عمل کردم جواب داد

آخرین ویرایش:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
داداش این ویدئو که گذاشتی واسه چیز پی ان هم جواب میده چون من اینترنتو شیر میکنم اما اصل کاری شیر نمیشه

آخرین ویرایش:

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
ازدوستانی که وارد هستن یه کمکی هم کنن به بنده.منم همین مشکل خرید رو دارم .اکانتم پسورداش رو ایکس باکسه سیو اما فراموش کردم اش راهی هست پسوردمو پیدا کنم از طریق همون کامپیوتر برم خرید؟اگه هست راهشو میگید؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
ازدوستانی که وارد هستن یه کمکی هم کنن به بنده.منم همین مشکل خرید رو دارم .اکانتم پسورداش رو ایکس باکسه سیو اما فراموش کردم اش راهی هست پسوردمو پیدا کنم از طریق همون کامپیوتر برم خرید؟اگه هست راهشو میگید؟

اکانتت مال هرجا هست برو توو سایتش forgot password رو بزن برای خرید از لایو فقط باید از چیز پی ان استفاده کنی که بچه ها توو برگه های قبل توضیح دادن

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اکانتت مال هرجا هست برو توو سایتش forgot password رو بزن برای خرید از لایو فقط باید از چیز پی ان استفاده کنی که بچه ها توو برگه های قبل توضیح دادن

فورگات بزنم اطلاعات اولیه که دادمو می خواد یادم نیست .راهی یادمه یکی از بچه ها تو یه تایپیکی دیدم نوشته بود که از طریق ایمیلمو چک کنم میشه کسی چیزی راجع بهش میدونه؟ پسورد رو دستگاه سیوه اتومات میره اما من یادم نیست اش چطور بدست اش بیارم؟

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
سجاد
اقا از بچه های شیراز کسی تونسته چیز پی ان رو shaer کنه رو ایکس باکس اگه اره لطفا یا یه پ.خ بده یا با این شماره یه تک زنگ بزنه 09351827686

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
اینترنت رو که شیر میکنین/باید همون کاری که واسه وایرلی یانجام دادین رو *** هم بکنین!
یعنی توی ***-برین به قسمت تنظیمات و تیک قسمت sharing رو توی کانکشن وی پی ان بزنین
چون اینجوری فقط اینترنت شیر میشه و این کارو نکنین وی پی ان شیر نمیشه
--------------------
لطفا یه پست جدا در مورد پسورد بزنین-چون افرادی زیادی رو ت ولایو دیدم که به این مشکل بر خوردن(اینجوری خیلی بهتره)
--------------------
sam fisher(سجاد) خوبه خودت این ویدئو رو واسم فرستادی بعد خودت هنوز برات حل نشده؟!
یه بار دیگه تو لایو بیا ببینیم چی میشه
--------------------

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
سجاد
اینترنت رو که شیر میکنین/باید همون کاری که واسه وایرلی یانجام دادین رو *** هم بکنین!
یعنی توی ***-برین به قسمت تنظیمات و تیک قسمت sharing رو توی کانکشن وی پی ان بزنین
چون اینجوری فقط اینترنت شیر میشه و این کارو نکنین وی پی ان شیر نمیشه
--------------------
لطفا یه پست جدا در مورد پسورد بزنین-چون افرادی زیادی رو ت ولایو دیدم که به این مشکل بر خوردن(اینجوری خیلی بهتره)
--------------------
sam fisher(سجاد) خوبه خودت این ویدئو رو واسم فرستادی بعد خودت هنوز برات حل نشده؟!
یه بار دیگه تو لایو بیا ببینیم چی میشه
--------------------

هر کاری میکنم نمیشه. تو اون قسمت اول مشکلی نداره اما تو قسمت دوم هیچ جور درست نمیشه ارور میده.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر