طرفداران nintendo ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
امروز به اتفاق احسان خان رفتيم توپخونه منم يه ds lite گرفتم :d
يه ٢ ساعتيم معطل شديم :)
اقا احسان دستت درد نكنه .

سلام عزیز مبارکت باشه :x ds lite سفید آک :bighug:

آره معطل شدیم کلید جا گذاشته بود :d

بازی کردی؟ چطور بود؟ راضی هستی؟

یادت نره شارژ اولیه تموم شد دستگاه خاموش شد یه سره بزن 8 ساعت شارژ شه

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام عزیز مبارکت باشه :x ds lite سفید آک :bighug:

آره معطل شدیم کلید جا گذاشته بود :d

بازی کردی؟ چطور بود؟ راضی هستی؟

یادت نره شارژ اولیه تموم شد دستگاه خاموش شد یه سره بزن 8 ساعت شارژ شه
ممنون داداش .
فعلا يه رم ٨ انداختم روش دارم پرش مى كنم تا الان حدود ٢ گيگ بازى دان كردم .
بازيارو كه تكميل كردم تازه كار باهاش شروع ميشه .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ممنون داداش .
فعلا يه رم ٨ انداختم روش دارم پرش مى كنم تا الان حدود ٢ گيگ بازى دان كردم .
بازيارو كه تكميل كردم تازه كار باهاش شروع ميشه .

عزیزی :x

خودش که 100 تا بازی برات ریخت حالا دستگاه روشن میکردی چنتا بازی میکردی هم بازیا تست کرده باشی هم شارژ اولیه تموم شه که بزنی 8 ساعت شارژ اولیه شه

فکر کردم تا الان کلی بازی کردی :d

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یه سوال دیگه : به درد من که ps4 دارم میخوره؟
آخه خیلی تعریفشو شنیدم از یه طرف هم قدیمی شده میخواستم بدونم منی که تا حالا باهاش بازی نکردم رو میتونه به هیجان بیاره؟؟،اینم بگم که گرافیک در مقابل گیم پلی سرگرم کننده و زیبا واسم ارزشی نداره

بله به درد میخوره. کنسولی هست که کلی برای خانواده سرگرم کننده هست. از طرفی بازیهای انحصاری جذابی داره و نسخه های انحصاری از رزیدنت اویل و سایلنت هیل و ... داره. کلا ارزش خرید و بازی کردن داره

• Like
Reactions: alisantori

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بله به درد میخوره. کنسولی هست که کلی برای خانواده سرگرم کننده هست. از طرفی بازیهای انحصاری جذابی داره و نسخه های انحصاری از رزیدنت اویل و سایلنت هیل و ... داره. کلا ارزش خرید و بازی کردن داره

ایول نریمان جان قشنگ ماهیت اصلی wii کامل و روشن توضیح دادی

خودت با wii چه میکنی؟ الان داری چی بازی میکنی؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فعلا فقط Dance 2015 و Sport میزنم :d

من اکثر بازی ها دنسی رو wii بازی کردم از نسخه اول جاست دنس تا جاست دنس 4 و جاست دنس 2014 . بلک ای پیس . هیپ هاپ . مایکل جکسون اما دیگه قسمت نشد جاست دنس 2015 بازی کنم

جاست دنس 2015 چطوره؟ مثل جاست دنس 4 ه یا جاست دنس 2014 ؟

sport هم خیلی باحاله اوایل wii خریدم بازی اوریجشو داشتم بازی میکردم اون بازی ریسورت هم خیلی قشنگه

kirby epic yarn هم بازی کردی؟

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من اکثر بازی ها دنسی رو wii بازی کردم از نسخه اول جاست دنس تا جاست دنس 4 و جاست دنس 2014 . بلک ای پیس . هیپ هاپ . مایکل جکسون اما دیگه قسمت نشد جاست دنس 2015 بازی کنم

جاست دنس 2015 چطوره؟ مثل جاست دنس 4 ه یا جاست دنس 2014 ؟

sport هم خیلی باحاله اوایل wii خریدم بازی اوریجشو داشتم بازی میکردم اون بازی ریسورت هم خیلی قشنگه

kirby epic yarn هم بازی کردی؟

آره خیلی قشنگ هست. آهنگ Happy رو داره با کلی آهنگ توپ دیگه. عرق آدم رو در میاره #:-s
Kirby Return رو بازی کردم ولی هنوز Epic yarn رو بازی نکردم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره خیلی قشنگ هست. آهنگ Happy رو داره با کلی آهنگ توپ دیگه. عرق آدم رو در میاره #:-s
Kirby Return رو بازی کردم ولی هنوز Epic yarn رو بازی نکردم.

آها پس عالیه . دقیقا میشه گفت مثل جاست دنس 2014 ه چون واقعا عرق در بیار بود بخصوص اون آهنگ استوره ای دیوید گاتا

من اکثرا اون آهنگ دیوید گاتا بازی میکردم

Kirby Return باسازی نسخه snes ه در اصل اگر با لیتل بیگ پلن روی psp حال کردی پس با kirby epic yarn زندگی میکنی :bighug:

ds هم 4 نسخه kirby داره که از kirby ها wii هم بیشتره

0732a.jpg
5833a.jpg

2696a.jpg
0028a.jpg

نریمان جان شبیه ساز ds روی wii هم هست دانلودش کن اجراش کن ببین چطوره

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
آها پس عالیه . دقیقا میشه گفت مثل جاست دنس 2014 ه چون واقعا عرق در بیار بود بخصوص اون آهنگ استوره ای دیوید گاتا

من اکثرا اون آهنگ دیوید گاتا بازی میکردم

Kirby Return باسازی نسخه snes ه در اصل اگر با لیتل بیگ پلن روی psp حال کردی پس با kirby epic yarn زندگی میکنی :bighug:

ds هم 4 نسخه kirby داره که از kirby ها wii هم بیشتره

0732a.jpg
5833a.jpg

2696a.jpg
0028a.jpg

نریمان جان شبیه ساز ds روی wii هم هست دانلودش کن اجراش کن ببین چطوره

LBP یکی از عزیزتن پلتفورمرهای تمام دوران زندگی من هست. دیوونه این بازی هستم. شماره 3 هم که اومده . سعی میکنم تا عید یا بعد عید تجربه اش کنم. کربی هم واقعا فوق العاده هست. شبیه ساز DS رو کامپیوتر رو دارم ولی هیچی جای تجربه بازی با خود کنسول رو نمیگیره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
LBP یکی از عزیزتن پلتفورمرهای تمام دوران زندگی من هست. دیوونه این بازی هستم. شماره 3 هم که اومده . سعی میکنم تا عید یا بعد عید تجربه اش کنم. کربی هم واقعا فوق العاده هست. شبیه ساز DS رو کامپیوتر رو دارم ولی هیچی جای تجربه بازی با خود کنسول رو نمیگیره

منم روی psp بازی لیتل بیگ پلن بازی کردن بازی باحالو قشنگی بود پس حتما بازی kirby epic yarn بازی کن عاشقش میشی

شبیه ساز ds رو pc من استفاده کردم اول که بقول خودت هی چی جای بازی روی کنسول نمیگیره مورد دوم اینکه بهترین شبیه ساز ds بازم کلی افت فریم . ناقصی تکسچرها و ..... داره و مورد سوم کنسول دستی مزیتش به قابل حمل بودنشه که این با شبیه ساز روی pc جور در نمیاد

من روی ds و wii کلکسیون شبیه ساز داشتم :d روی wii بازیا ps1 اجرا میکردم با شبیه ساز بعد روی ds بازیا سگا . gb و ......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر