طرفداران nintendo ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
2039.jpg

این بازی در سال 2002 توسط شرکت sting entertainment برای کنسول دستی game boy advance درست شد.

این بازی به دلیل اینکه از اصول بازی rpg استفاده کرده و دستکاری بیشتری روی این اصول نکرده (بر خلاف خیلی بازی های دیگه که فکر میکنن اگه دستکاری کنن ، بازی بهتری درست میکنن...اما...) بازی قابل قبول و خوبی از آب در اومده...

داستان بازی :

میتونم بگم که نقطه قوت این بازی همین داستان بازی هست که شما رو تا آخر بازی میکشونه و شما نمیفهمین که کی بازی تموم شده....

1000 سال پیش جنگی بزرگ بین خدایان و demon ها رخ داده بود که در این جنگ خدایان با فرستادن فرشتگان جنگ (grim angels ) و با کشته شدن بسیاری از این فرشته ها ، این جنگ رو خدایان پیروز میشن ولی ، خدایان نیز به دلیل اینکه تمام نیروی خودشون رو برای احضار فرشتگان صرف کرده بودن، اونها نیز برای مدتی از دنیا محو میشن و به 5 پیشگوی خود ، وظیفه ی مراقبت از دنیا رو واگذار میکنن که رئیس این پیشگو ها شخصی به اسم hector هست.

حالا که 1000 سال از این واقعه گذشته ، خبر از دیده شدن demon به پیشگو ها میرسه و اونا تصمیم میگیرن که 2 تا grim angel رو احضار کنن وبه مقابله با demon ها که حالا در قلمروی خدایان (asgard ) هم حمله کردن برن. hector
به این 2 فرشته دستور میده به سرزمینی به اسم riviera که در اون موجوداتی شبیه به انسان هستن و sprite نامیده میشن برن و این سرزمین رو که به زودی تبدیل به قلمروی demon ها خواهد شد رو نابود کنن. یکی از این grim angels ها پسری به اسم ein هست که برای به دست آوردن شمشیری مخصوص ، حاظر به از دست دادن بال های خودش شده.

دیگری نیز مردی به اسم ledah هست که بهتره زیاد راجبش نگم تا اینکه خودتون بفهمین.

پس از اتفاقاتی که میوفته ein از ledah جدا میشه و بیهوش به دنیای sprite ها میوفته. وقتی که به هوش میاد میفهمه که هیچ چیز از گذشته به یادش نمیادو بی خبر از هیچ چیز در دنیای sprite ها زندگی میکنه و با اونا دوست میشه. تو این بازی خیلی اتفاقات جالبی رخ میده که شما رو غافلگیر میکنه.

45277-Riviera_-_The_Promised_Land_(U)(Trashman)-2-thumb.jpg

شخصیت های بازی :

تو این بازی اکثر همگروهی های شما ، sprite هستن ،جز یکیشون که در دنیای riviera ، در کنار sprite ها هست ولی از نوع arc ها هست که با شما دوست میشه...نکته جالب راجب همگروهیاتون اینه که همشون دختر هستن و قهرمان بازی پسر هست....!!!!!!

گیم پلی :

این بازی از لحاظ جستجو ، شمارو خیلی محدود کرده و شما در هر مکان نسبت به اون tp هایی که در جنگ ها بدست میارین ، مکانی که خودش به شما نشون میده رو میتونین بگردین.

تو این مکان ها شما ممکن وارد تله هایی بشین که با یه minigame میتونین از این تله ها فرار کنین یا این که وارد این تله ها بشین که این تله ها میتونه داستان بازی رو عوض کنه...ولی در کل یک پایان واسه بازی در نظر گرفته شده.

یکی دیگه از نقاط قوت این بازی ، مبارزه های بازی هست که از سلاح های مختلف میتونین تو بازی استفاده کنین و هر شخصیت یه تکنیک خاص برای استفاده از سلاح ها داره.

البته در این جنگ ها هر شخصیت نسبت به مهارتی که با هر سلاح داره باید تو اون سلاح استاد بشه و بعد از استاد شدن شما میتونین در جنگ ها تکنیک مخصوص به خود شخصیت رو اجرا کنین.

در این بازی شما سیستمی به اسم experience یا تجربه ندارین...بلکه شما با استاد شدن در هر سلاح میتونین نیرو های شخصیتتون رو افزایش بدین و این کار ، نیاز شما به استاد شدن هر شخصیت در هر سالح رو 2 چندان میکنه.

2039.png

گرافیک:

این بازی کاملا 2 بعدی هست و حتی برای نشان دادن فیلم های بازی نیز از عکس های زیبا استفاده میکنه. در جنگ ها نیز بازی کاملا 2 بعدی هست ولی در مبارزه ها از تکنیک ها و جادوهای جالبی استفاده میشه. این بازی به سبک anime هست و عکس های anime زیبایی میتونین ببینین.

صدا و موزیک :

از لحاظ موزیک پشت زمینه هم که شما میتونین ملودی های به یاد موندنی و حماسی از این بازی تجربه کنین.

نگاه کلی :

این بازی تمام خصوصیات یک بازی rpg رو در نظر گرفته و همچنین برای یه کنسول دستی مثل gba ، خصوصیاتی از قبیل save کردن در هر مرحله رو نیز در اختیار بازیباز قرار داده تا در صورت نیاز از بازی بیرون بیاد. این بازی رو شما میتونین حدود 30 ساعته تموم کنین و همچنین میتونین عکس های anime بازی رو نیز در منوی بازی تماشا کنین.
این بازی گزینه های زیادی داره که در صورت unlock کردنشون ، میتونین ببینین....

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
احسان هرچی بیشتر میگردم کمتر به نتیجه میرسم!
خود بازی رو دارم اما نمیتونم انگلیسی ش کنم
اکثر سایت ها هم که پچش رو گذاشن ویروس گذاشتن واسه دانلود!!
مردونه ببین یه نسخه ی درست ئرمون یا لینک درست و حسابی از پچش رو گیر میاری. در ضمن من اصلا نمیدونم چجوری پچش رو درست کنم!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان هرچی بیشتر میگردم کمتر به نتیجه میرسم!
خود بازی رو دارم اما نمیتونم انگلیسی ش کنم
اکثر سایت ها هم که پچش رو گذاشن ویروس گذاشتن واسه دانلود!!
مردونه ببین یه نسخه ی درست ئرمون یا لینک درست و حسابی از پچش رو گیر میاری. در ضمن من اصلا نمیدونم چجوری پچش رو درست کنم!

باشه داداش میگردم برات پیدا میکنم

من این نقد الان ننوشتم چند سال پیش نوشتم میگردم لا مطالبم پیدا میکنم دوباره میزارم

مثلا این فروم ببین

DS lite - صفحه 2

یه سری نقد قبلا اونجا گذاشته بودم بعد بخاطر یه سری توهین و مسخره بازی مجبور شدم نقد ها پاک کنم الان خودم نقد بعضی بازی هایی که قبلا نوشته بودمو ندارم مثل بازی Dementium: The Ward

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام آقا احسان ما هم امروز یه ds lite گرفتیم دمت گرم قیمتش نسبت به جاهای دیگه خیلی مناسب بود فقط چنتا سوال من داشتم بازی میکردم که شارژ دستگاه تموم شد خاموش شد میخواستم بدونم این به کپی خور بودن دستگاه آسیب نمیرسونه؟؟؟؟ و این که چند ساعت تو شارژ باشه؟؟؟؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام آقا احسان ما هم امروز یه ds lite گرفتیم دمت گرم قیمتش نسبت به جاهای دیگه خیلی مناسب بود فقط چنتا سوال من داشتم بازی میکردم که شارژ دستگاه تموم شد خاموش شد میخواستم بدونم این به کپی خور بودن دستگاه آسیب نمیرسونه؟؟؟؟ و این که چند ساعت تو شارژ باشه؟؟؟؟

سلام داداش خوبی؟

مبارکت باشه :x چه رنگی خریدی؟ برات کلا چند در اومد؟

اون خود صاحب اصلیش عشق نینتندو داره بخاطر همین قیمت قدیم میده وگرنه نیما . کیان و .... ds lite خالی رو الان 220 هزار میدن اما حیدری خودت دیدی که با همه اون وسایل چند میده واقعا مفت میده

شارژ اولیه تموم شد خاموش شد باید بزاری 8 ساعت یه سره شارژ شه نه کمتر نه بیشتر

نه به فلش کارت کپی خور آسیب نمیرسونه تنها چیزی ممکنه فلش کارت خراب کنه 2 چیزه یکی اینکه دستگاه روشن باشه فلش کارت بزاری یا در بیاری

حالت دوم فلش کارت در آورده باشه پیش یه چیز مغناطیسی بزاری مثل آهنربا و یا همچین چیزی چون توش چیپ داره

ولی کلا احتمال خرابی فلش کارت خیلی خیلی پایینه

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام داداش خوبی؟

مبارکت باشه :x چه رنگی خریدی؟ برات کلا چند در اومد؟

اون خود صاحب اصلیش عشق نینتندو داره بخاطر همین قیمت قدیم میده وگرنه نیما . کیان و .... ds lite خالی رو الان 220 هزار میدن اما حیدری خودت دیدی که با همه اون وسایل چند میده واقعا مفت میده

شارژ اولیه تموم شد خاموش شد باید بزاری 8 ساعت یه سره شارژ شه نه کمتر نه بیشتر

نه به فلش کارت کپی خور آسیب نمیرسونه تنها چیزی ممکنه فلش کارت خراب کنه 2 چیزه یکی اینکه دستگاه روشن باشه فلش کارت بزاری یا در بیاری

حالت دوم فلش کارت در آورده باشه پیش یه چیز مغناطیسی بزاری مثل آهنربا و یا همچین چیزی چون توش چیپ داره

ولی کلا احتمال خرابی فلش کارت خیلی خیلی پایینه

اره دمش گرم خیلی خوب داد رنگ ds من سرمه ایه داداش فقط میخوای از بازی بیای بیرون راهی هست یا باید دستگاه رو خاموش وروشن کنی؟؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اره دمش گرم خیلی خوب داد رنگ ds من سرمه ایه داداش فقط میخوای از بازی بیای بیرون راهی هست یا باید دستگاه رو خاموش وروشن کنی؟؟

چه رنگ قشنگی خریدی :x

باید روشن خاموس کنی البته بعضی فلش کارت ها کلید ها ترکیبی دارن که بزنی از بازی میان بیرون

چیا رو بازی کردی؟

آقا احسان فقط به نظر شما این برچسب های روی دستگاه با صفحه رو بکنم یا نه؟؟؟؟

کلا رو و زیر دستگاه محافظ صفحه نمایش داره هر دوتا صفحه نمایشم محافظ دارن

محافظ روی صفحه لمسی کلفتره

اون گذاشتم برای تمیز موندن محافظ شدن دستگاه آکبند تو جعبه

آخرش باید بکنی حالا میتونی فعلا با اون بازی کنی یا بری همون حیدری بدی محافظ صفحه نمایش مخصوص DS بچسبونن که خیلی نازک و خوبه

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
چه رنگ قشنگی خریدی :x

باید روشن خاموس کنی البته بعضی فلش کارت ها کلید ها ترکیبی دارن که بزنی از بازی میان بیرون

چیا رو بازی کردی؟

کلا رو و زیر دستگاه محافظ صفحه نمایش داره هر دوتا صفحه نمایشم محافظ دارن

محافظ روی صفحه لمسی کلفتره

اون گذاشتم برای تمیز موندن محافظ شدن دستگاه آکبند تو جعبه

آخرش باید بکنی حالا میتونی فعلا با اون بازی کنی یا بری همون حیدری بدی محافظ صفحه نمایش مخصوص DS بچسبونن که خیلی نازک و خوبه

فعلا دارم super Mario 64 بازی میکنم آقا احسان شرمنده آنقدر سوال میپرسم سیو بازی هارو نمیشه پاک کرد؟؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فعلا دارم super Mario 64 بازی میکنم آقا احسان شرمنده آنقدر سوال میپرسم سیو بازی هارو نمیشه پاک کرد؟؟

پس داری SUPER MARIO 64 DS بازی میکنی بازی خیلی خوبیه نسبت به نسخه اصلی بازی خیلی بهتر شده

همین بازی نسخه DS حدود 11 میلیونو خوردهای نسخه فروخته

با تاچ راحت سریع میدوه

دشمنت شرمنده این تاپیک برای سوال پرسیدنه دیگه نه فقط تماشا :d

ببین تو فلش کارت وقتی بازی میریزی مثلا MARIO64.NDS حالا وقتی اجراش کنی تو DS بار دیگه مموری ببینی یه فایل دیگه به اسم MARIO64.SAV کنار فایل اصلی ساخته شده که فایل سیو هست

اگر بدونی ریجن بازیت چیه میتونی سیو بازی هایی که میخوایی دانلود کتی

از طریق فلش کارت ها جدیدم میتونی سیو پاک کنی

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
پس داری SUPER MARIO 64 DS بازی میکنی بازی خیلی خوبیه نسبت به نسخه اصلی بازی خیلی بهتر شده

همین بازی نسخه DS حدود 11 میلیونو خوردهای نسخه فروخته

با تاچ راحت سریع میدوه

دشمنت شرمنده این تاپیک برای سوال پرسیدنه دیگه نه فقط تماشا :d

ببین تو فلش کارت وقتی بازی میریزی مثلا MARIO64.NDS حالا وقتی اجراش کنی تو DS بار دیگه مموری ببینی یه فایل دیگه به اسم MARIO64.SAV کنار فایل اصلی ساخته شده که فایل سیو هست

اگر بدونی ریجن بازیت چیه میتونی سیو بازی هایی که میخوایی دانلود کتی

از طریق فلش کارت ها جدیدم میتونی سیو پاک کنی
اره بازیش قشنگه آقا احسان ببخشید تو رو خدا فقط لطف میکنی بگی چجوری میتونیم نور صفحه نمایش رو تنظیم کنیم؟ ؟ ؟؟؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اره بازیش قشنگه آقا احسان ببخشید تو رو خدا فقط لطف میکنی بگی چجوری میتونیم نور صفحه نمایش رو تنظیم کنیم؟ ؟ ؟؟؟

دو راه برای تنظیم نور صفحه نمایش هست

1- DSخاموش کنی کارتج هک در بیاری DS روشن کنی منو سیستم میاد که سمت چپ تنظیم نور داره

2- DS وقتی روشن کردی فلش کارت میگه GAME. MEDIA . CONFIG انتخاب کن وقتی GAME تایید کردی لیست بازیا اومد دکمه L بزنی تنظیم نور انجام میشه به تعداد زدن L بستگی داره که 4 تا سطح نور داره

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
دو راه برای تنظیم نور صفحه نمایش هست

1- DSخاموش کنی کارتج هک در بیاری DS روشن کنی منو سیستم میاد که سمت چپ تنظیم نور داره

2- DS وقتی روشن کردی فلش کارت میگه GAME. MEDIA . CONFIG انتخاب کن وقتی GAME تایید کردی لیست بازیا اومد دکمه L بزنی تنظیم نور انجام میشه به تعداد زدن L بستگی داره که 4 تا سطح نور داره

ممنون از محبتت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر