طرفداران nintendo ds

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بچه ها من یه PS Fan هستم :d لطفاً نزنید، آدم متعصبی نیستم ;) اومدم اینجا بگم که با این کارهایی که احسان میکنه، رسماً دارم سوق پیدا میکنم برای خرید یه 3DS :d
من هم ps فنم اما فن نینتندو هم هستم !!
حتما" یه گیمر باید دنیای نیتندو هم بشناسه آخه گیم حقیقی از نینتندو شروع شده !! و هنوز هم عالی دارن عمل میکنن !!

• Like
Reactions: che-jaleb

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
دمت گرم داداش :x

ایول داری :bighug:
لطف داری احسان جان :p

حتما" یه گیمر باید دنیای نیتندو هم بشناسه آخه گیم حقیقی از نینتندو شروع شده !! و هنوز هم عالی دارن عمل میکنن !!
آره دقیقاً. کلاً سلیقه من با بازی های Nintendo بیشتر جوره :d از همون اول در حسرت بازی کردن Zelda بودم و هستم :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

فدات حسین جان اهل دلیا ;)

درسته باهات موافقم :bighug:

لطف داری احسان جان :p

آره دقیقاً. کلاً سلیقه من با بازی های Nintendo بیشتر جوره :d از همون اول در حسرت بازی کردن Zelda بودم و هستم :d

فدات داداش :x

پس خرید کنسولا نینتندو برات از نون شب واجبر شد زودتر برو بخر دیگه :d

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
یه ویی بخر برای شروع بعد ds بخر

پس خرید کنسولا نینتندو برات از نون شب واجبر شد زودتر برو بخر دیگه :d
:(( تو رو خدا این کارو با من نکنید :(( تازه کلی پول برای PS4 پیاده شدم :d

واقعیتش ترجیح میدم کنسول Portableـش رو داشته باشم! هم از نظر قیمت برام به صرفه تره و هم اینکه دیگه واقعاً زمان بازی توی خونه رو ندارم. بازی های تلمبار شده برای X 360 و PS 3 هم کلی دارم :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این نظر من هست

wii ام کنسول خونگی خیلی خیلی خوبیه که نینتندو توش سنگ تموم گذاشته

ds هم کنسول دستی عالیه

بنظر من wii و ds باهم داشت عالی میشه

:(( تو رو خدا این کارو با من نکنید :(( تازه کلی پول برای PS4 پیاده شدم :d

واقعیتش ترجیح میدم کنسول Portableـش رو داشته باشم! هم از نظر قیمت برام به صرفه تره و هم اینکه دیگه واقعاً زمان بازی توی خونه رو ندارم. بازی های تلمبار شده برای X 360 و PS 3 هم کلی دارم :d

داداش زور که نیست خوب فعلا نخر :d

هم wii شاهکاره هم ds حالا بستگی به خودت داره کدومو میخوای

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من هم کلی بازی برای پلی3 و 2 و..... دارم هیچ کدوم رو بازی نمیکنم اما دارم یکم یکم ماریو گالگسی 2 رو بازی میکنم عالی هست !!
:) ویی واقعا" حال میده اما ds من نداشتم اما مطمئنم باید یه چیز عالی باشه از روی فروشش معلوم هست دیگه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من هم کلی بازی برای پلی3 و 2 و..... دارم هیچ کدوم رو بازی نمیکنم اما دارم یکم یکم ماریو گالگسی 2 رو بازی میکنم عالی هست !!
:) ویی واقعا" حال میده اما ds من نداشتم اما مطمئنم باید یه چیز عالی باشه از روی فروشش معلوم هست دیگه

خود منم کلی بازی ps2 و psp دارم که بازیشون نکردم اما بازیا wii جویدم همینطور بازیا ds

اصلا با بازیا نینتندو هر چقدر هم ساده باشن باهاشون ارتباط توپ برقرار میکنی حسابی لذت میبری

امکان نداره عاشق بازیاش نشی

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
بچه ها من یه PS Fan هستم :d لطفاً نزنید، آدم متعصبی نیستم ;) اومدم اینجا بگم که با این کارهایی که احسان میکنه، رسماً دارم سوق پیدا میکنم برای خرید یه 3DS :d

داداش شما تنها نیستی منم یه ps fan هستم اما از وقتی چشمم به این تایپک افتاده تصمیم گرفتم یکی از این کنسول ها رو بخرم

• Like
Reactions: alisantori

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
حدود 300 تا 350

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

یه سوال دیگه : به درد من که ps4 دارم میخوره؟
آخه خیلی تعریفشو شنیدم از یه طرف هم قدیمی شده میخواستم بدونم منی که تا حالا باهاش بازی نکردم رو میتونه به هیجان بیاره؟؟،اینم بگم که گرافیک در مقابل گیم پلی سرگرم کننده و زیبا واسم ارزشی نداره

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
خود منم کلی بازی ps2 و psp دارم که بازیشون نکردم اما بازیا wii جویدم همینطور بازیا ds

اصلا با بازیا نینتندو هر چقدر هم ساده باشن باهاشون ارتباط توپ برقرار میکنی حسابی لذت میبری

امکان نداره عاشق بازیاش نشی
یعنی اگه من 3DS بخرم اولین بازی هایی که میکنم سری بازی های Professor Layton ــه :d
g63pj8degekdi155rcxs.jpg

o9myvilkql024ujwvia5.jpg

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه : به درد من که ps4 دارم میخوره؟
آخه خیلی تعریفشو شنیدم از یه طرف هم قدیمی شده میخواستم بدونم منی که تا حالا باهاش بازی نکردم رو میتونه به هیجان بیاره؟؟،اینم بگم که گرافیک در مقابل گیم پلی سرگرم کننده و زیبا واسم ارزشی نداره
اگه Game Play برات مهمه، مطمئناً لذت میبری از بازی هاش... :p

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام آقا احسان ببخشید باز هم مزاحمت شدم میخواستم بدونم که dsi چه محدودیت هایی نسبت به ds lite در اجرایی بازی های کپی داره در واقع فرقی هست یا نه؟؟

• Like
Reactions: alisantori

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
داداش شما تنها نیستی منم یه ps fan هستم اما از وقتی چشمم به این تایپک افتاده تصمیم گرفتم یکی از این کنسول ها رو بخرم

فدات داداش :x

من در خدمت همه دوستان هستم :bighug:

دوستان یه سوال : wii قیمتش چقدره؟

یه wii در حد آک حدود 300 هزار

یعنی اگه من 3DS بخرم اولین بازی هایی که میکنم سری بازی های Professor Layton ــه :d
g63pj8degekdi155rcxs.jpg

o9myvilkql024ujwvia5.jpg

- - -ویرایش - - -

اگه Game Play برات مهمه، مطمئناً لذت میبری از بازی هاش... :p

پس عشق Professor Layton داریا :d

درسته باهات موافقم

سلام آقا احسان ببخشید باز هم مزاحمت شدم میخواستم بدونم که dsi چه محدودیت هایی نسبت به ds lite در اجرایی بازی های کپی داره در واقع فرقی هست یا نه؟؟

سلام داداش نه بابا این چه حرفیه مراحمی

روی هر دوتا فلش کارت بازیا رو اجرا میکنه یعنی تمام رام ها ریخته میشه روی میکرو sd و میکرو sd گذاشته میشه داخل فلش کارت وقتی ds روشن میکنی تمام رام ها هستن و میتونی هر بازی که خواستی انتخاب کنی و بازی کنی

dsi نسبت به ds lite یه سری مزایا داره که انتخاب بین این دوتا کاملا سلیقه ایه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر