طرفداران nintendo ds

هرچند روزگار به همه مون انگشت شصت نشون داد اما هميشه دهه ي شصتي ها به همديگه دست محبت نشون مي دن ;;) =;
احسان نميشه با شبيه سازي كه تو DS بازي minish cap رو تو 3DS (با كپي كردن تو كارت آبي) بالا آورد؟

دهه شصتی هارو خوب اومدی . من خودم بازی سنتر زیاد میومدم و از مطالب دوستان کلی استفاده کردم ولی هیچ وقت ثبت نام نکردم تا همین چند وقت پیش که دیگه تصمیم گرفتم ثبت نام کنم، متولد 68 هستم و دارم دی اس و میکرو آی کیو 1000 و سگا بازی میکنم:)
نوکر همه برادران دهه شصتی نینتندو باز

فدات داداش نوکرتم :x

هرچند روزگار به همه مون انگشت شصت نشون داد اما هميشه دهه ي شصتي ها به همديگه دست محبت نشون مي دن ;;) =;
احسان نميشه با شبيه سازي كه تو DS بازي minish cap رو تو 3DS (با كپي كردن تو كارت آبي) بالا آورد؟

منظورت نسل سوخته اس دیگه ؟؟!!! :d

نه نمی آره سیستمشون فرق داره

فدات داداش نوکرتم :x

منظورت نسل سوخته اس دیگه ؟؟!!! :d

نه نمی آره سیستمشون فرق داره
دستت درد نکنه در مورد نقد زیلدا خدایی سری زیلدا اخرین حد یه بازی هر چیزی که از بازی بخوای توش هست و همیشه عالی و بهترین باید یه ۳دی اس بخرم فقط به خاطر این سری بازی ها فکر کنم بازی دی اس هم رو اجرا کنه
خوره زیلدا هستم منجی باد دو تا سه هفته بیشتر دوم نیاورد برای همین نمیرم سمت وی یو چون نمیخوام تمومش کنم

دستت درد نکنه در مورد نقد زیلدا خدایی سری زیلدا اخرین حد یه بازی هر چیزی که از بازی بخوای توش هست و همیشه عالی و بهترین باید یه ۳دی اس بخرم فقط به خاطر این سری بازی ها فکر کنم بازی دی اس هم رو اجرا کنه
خوره زیلدا هستم منجی باد دو تا سه هفته بیشتر دوم نیاورد برای همین نمیرم سمت وی یو چون نمیخوام تمومش کنم

مرسی عزیز لطف داری :x

فدات

Disney-Big-Hero-6-for--pTRU1-19413768dt.jpg

LEGO:-Marvel-for-Nintendo-DS--pTRU1-15997061dt.jpg

Kingdom-Hearts-Re:coded-for-Nintendo--pTRU1-9188928dt.jpg

Disney-Phineas-&-Ferb:-Across--pTRU1-10132763dt.jpg

DeBlob-2-for-Nintendo-DS--pTRU1-17591531dt.jpg

Plants-vs.-Zombies-for-Nintendo--pTRU1-10132767dt.jpg

LEGO®-Batman&153;-2:-DC-Super--pTRU1-12596750dt.jpg

LEGO-Legends-of-Chima:-Lavals--pTRU1-15561182dt.jpg

امروز دوتا بازی تموم کردم :bighug:

امروز دانکی کونگ شروع کردم موزیک بازی قشنگه خلاقیت استفاده شده تو بازی خوبه سرعت بازی بالاست

فقط روی گیم پلی تکیه داره

cover_large.jpg

بازی Eledees: The Adventures of Kai and Zero

cover_large.jpg

لینک اطلاعات و اسکرین شات بازی

Eledees: The Adventures of Kai and Zero (DS) News, Reviews, Trailer & Screenshots

آقای خروج اضطراری!

41DlytkD79L.jpg

بازی Exit بازی جدیدی نیست ، اما از آن‌هایی است که حیف‌مان می آید هیچ صحبتی درباره‌اش نکنیم؛ حتی اگر مدت ها از عرضه اش گذشته باشد. البته Exit خیلی در میان سایت‌های اینترنتی و در نتیجه بازی‌کننده‌ها معروف نیست. اما بدون شک یکی از بهترین بازی‌های کنسول های دستی به شمار می آید که برای DS و PSP عرضه شده . Exit خصوصیات کامل یک بازی خوب دستی را دارد و به خاطر این که حجم بسیار کم هم دارد، می توانید آن را گوشه کارت حافظه تان کپی کنید و هر وقت حوصله تان سر رفت، با یکی دو مرحله اش کلنجار بروید.

Exit یک بازی معمایی است که اصلاً قرار نیست یکی دو روزه تمامش کنید توصیه می کنم برای لذت بردن از این بازی بسیار خوب، با عجله آن را بازی نکنید.

شما نقش آقای Exit را دارید که یک شخصیت خوش تیپ و با حال است و در موقعیت‌های خطرناک، در ساختمان‌های در حال سوختن، قبل از این که آتش نشانی وارد کار شود، به کمک افرادی که در ساختمان گرفتار شده اند می آید.

روند بازی به هیچ وجه ساده نیست. البته صفت «ساده» را در برابر هر دو صفت «مشکل» و «پیچیده» می آورم. Exit هم از لحاظ مشکل بودن جزو بازی های بسیار سخت قرار می گیرد هم از لحاظ پیچیدگی، مراحل تمرینی و آموزشی بازی بسیار زیاد هستند و تا بتوانید با همه کنترل ها و قوانین Exit آشنا شوید. باید یک دوره کامل ده مرحله ای را طی کنید اما بعد از آن شما می‌مانید و ساختمان‌های در حال سوختن و انسان‌هایی که احتیاج به کمک شما دارند. از نظر گرافیکی، بازی عالی است و سبک هنری آن شما را یاد بازی‌هایی مانند Viewtiful Joe می اندازد که همه چیز به صورت نقاشی‌های کتاب‌های کمیک است. همه مراحل در ساختمان‌هایی با تعداد طبقات متعدد رخ می دهند. هدف اول شما در بازی پیدا کردن همه کسانی است که در ساختمان گرفتار شده اند و در نهایت، باید آن‌ها را صحیح و سالم به در خروج اضطرای برسانید. اما در این میان، معمولاً به خاطر آتش سوزی‌ها، مواقع بسیار زیادی سر راهتان قرار می گیرند که باید با فکر و استراتژی آن‌ها را پشت سر بگذارید.

51-P7eSNm9L.jpg

مراحل کوتاه و بلند Exit، هیچ گونه چک پوینت یا نقطه ذخیره ندارند و باید در فرصت کمی که به شما داده می شود، با دقت هر قدم را بردارید. خیلی وقت ها اشتباه در برداشتن یک تکه یا بستن یک در، می تواند کاری کند شما در آن مرحله گرفتار شوید و راه برگشتی نباشد. در این صورت، باید دوباره مرحله را از اول آغاز کنید. اولین کارتان معمولاً بررسی نقشه ساختمان است و پس از آن، باید همه راه‌های خروجی و موانع احتمالی را ببینید.

کسانی که در آتش گرفتار می شوند برحسب وضعیت جسمانی و سن و سال، می توانند برایتان کمک یا دست و پا گیر باشند. بچه ها بدون کمک نمی توانند از موانع بالا یا پایین بروند ولی در عوض از سوراخ های کوچک به راحتی به جاهای دسترسی دارند که شما نمی توانید بروید. برای خارج کردن افراد زخمی باید آن ها را بر دوش بکشید. در بیشتر مواقع، بازی به صورت چند نفره انجام می شود. یعنی برای حل کردن یک معما و رد شدن از یک در، باید به همراهان خود دستورهای لازم را بدهید تا ایتم هایی را که در دست دارند، استفاده کنند یا به جای مخصوصی بروند.

کنسول‌های دستی، به خاطر بازی‌های معمایی کوچک و بسیار سرگرم کننده شان، یک تجربه جدید برای بازی کننده‌ها به ارمغان می آورند. تعداد این گونه بازی ها در DS، بسیار بیشتر از PSP است، مطمئن باشید یا ریختن یک نسخه از Exit روی DS ‌ تان، بعد از مدتی می بینید که بازی‌هایی زیادی روی کارت حافظه‌تان می آیند و می روند، اما Exit سرجایش باقی می ماند.

ممنون بچه ها و مخصوصا /اقا احسان گل گلاب
آقا من با اینکه قبلا میکرو و سگا داشتم و هنوزم دارم شبیه سازشو رو PS3 اجرا میکنم ولی هیچوقت کنسولای جدید نینتندو رو نداشتم چه دستی و چه خونگی
ولی با این مطالبی که بچه ها زحمتشو کشیدن و بازیای فان و جذابی که معرفی کردین منم عاشق DS شدم رفت...
همچنین خوبیشم اینه که کنسولشم گرون نیست و بازیای مفرح زیادی داره اینطور که بچه ها میگن و بصرفه هم هست خریدش
فقط از یه چیزی میترسم که با دیدن این همه گرافیکای سنگین روی کنسولای خونگی و ویتا و غیره کمی گرافیکش تو ذوقم بزنه...
از یه طرفم بشدت دوست دارم بازیای معروفشو تست کنم مثل ماریوها-زلدا-کینگی کنگ-کیربی و ...

• Like
Reactions: che-jaleb
ممنون بچه ها و مخصوصا /اقا احسان گل گلاب
آقا من با اینکه قبلا میکرو و سگا داشتم و هنوزم دارم شبیه سازشو رو PS3 اجرا میکنم ولی هیچوقت کنسولای جدید نینتندو رو نداشتم چه دستی و چه خونگی
ولی با این مطالبی که بچه ها زحمتشو کشیدن و بازیای فان و جذابی که معرفی کردین منم عاشق DS شدم رفت...
همچنین خوبیشم اینه که کنسولشم گرون نیست و بازیای مفرح زیادی داره اینطور که بچه ها میگن و بصرفه هم هست خریدش
فقط از یه چیزی میترسم که با دیدن این همه گرافیکای سنگین روی کنسولای خونگی و ویتا و غیره کمی گرافیکش تو ذوقم بزنه...
از یه طرفم بشدت دوست دارم بازیای معروفشو تست کنم مثل ماریوها-زلدا-کینگی کنگ-کیربی و ...

نوکرتم داداش عزیزی :bighug:

خیلی عالیه :x به جمع ds بازار خوش اومدی :bighug: واقعا عاشق نینتندو ایم

آره داداش خود کنسول آکبندش 140 تا 145 هزار تومنه ثیمت فلش کارت کپی خور و اگر کیف و لوازم دیگه ای بخوای جدا حساب میشه

تنوع بازی ds زیاده بعدش میتونی تو سایت یوتیوب گیم پلی بازیا ds هم ببینی

خوب از اون لحاظ اگر با اون کنسول ها میخوای مقایسه کنی ds نگیری بهتره چون همونطور که شنیدی کنسول ها نینتندو با کنسول ها کمپانی ها دیگه فرق داره و بازار خودشو داره و محبوبیت زیادی داره مثل همین ds و wii که سخت افزار ضعیفتری تو نسل هفت نسبت به بقیه داشتن اما هر دو پرفروشترین ها شدن . psp سخت افزار خیلی قویتری نسبت به ds داره و چنتا از دوستان ویتا دارن دیگه با psp نمیتونن بازی کنن چون رزولشنش پایینتره ( در کل نگیری تو ds نگیری بهتره )

یه دوستی داشتم یه 6 سالی ds داشت باهاش بازی رد و بدل میکردم یه بار گفت ds حال و هوا بازیا کلاسیک داره و در کنارش بازی ها مدرن و بروزم داره و از این لذت میبرم تمرکزش روی گیم پلی شیرینش کرده :x

انحصاری ها نینتندو واقعا قشنگن و روی ds خیلی بازی انحصاری نینتندو هست در کنار این موضوع انحصاری ها کمپانی ها دیگه برای نینتندو هم تعداد زیادی داره هر بازی که فکرشو بکنی برای ds اومده حتی بازی ها pc هم برای ds اومده مثل همسایه آزاری . بیگ ترک . امپراطوری روم و .......

بازی ها مشترکی هم با wii داره

خود کنسول ds و بازی ها ds خیلی جذاب و محصور کننده هستن بخاطر همین موضوع ds تو یک نسل 155 میلیون کنسول فوخت و این روند هنوز ادامه داره

مزیت دیگه ds سری مدل ها فت و ds lite اینه که کارتج gameboy advance هم بهشون میخوره

چنتا کاور از بازی ها ds

Cover Gallery

وقتی کلیک کردید و یک کاور دیدید بالا کاور لینک صفحه اینطوری نوشته

Home » Games » DS » 2006 FIFA World Cup Germany » Cover Artwork

روی قسمت 2006 FIFA World Cup Germany کلیک کنید اطلاعات . اسکرین شات و .... بازی میاد

از این سایت خیلی از بازی ها ds میتونید دانلود کنید

Nintendo DS ROMs : Sorted By Time Descending : Page 1

مرسی

دمت گرم احسان جان.میگم چه فرقی بین DS ها هست.شنیدم بعضی هاش سخت افزار قویتر دارن!
من چه مدلی بگیرم بهتره؟
بعدا بنظرت یه کارکرده تمیز با R4 صدتومن گیرم میاد.چون پولمم محدوده

دمت گرم احسان جان.میگم چه فرقی بین DS ها هست.شنیدم بعضی هاش سخت افزار قویتر دارن!
من چه مدلی بگیرم بهتره؟
بعدا بنظرت یه کارکرده تمیز با R4 صدتومن گیرم میاد.چون پولمم محدوده

فدات داداش

4 مدل ds داریم

1- ds phat که اولین مدل ds ه
2- ds lite همون ds phat هست که هم خیلی کوچیکتر . خوشگلتر . خوش دستر . تغییر در طراحی . دارای تنظیم نور پس زمینه شده
3- dsi همون ds lite هست اما با چنتا تغییر . دوربین 0.3 پیکسلی روش گذاشتن . کارتج گیم بوی ادونس که به 2 مدل اول میخوره به این نمیخوره و دستگاه کمی باریکتر شده . دارای هوم برو شده یه چیزی شبیه هوم برو 3ds و سخت افزار کمی قویتر
4- مدل dsi xl

مورد 2 و 3 تو ایران زیاده

dsi هوم برو داره یعنی شاپ و ...... داره اما خوب قسمت هوم برو dsi هک نشده پس فقط بازی هایی که از اینترنت میشه دانلود کرد میشه روش بازی کرد یعنی همه مدل ها ds پس سخت افزار کمی قویتر dsi اصلا به کار نمیاد و فقط تو بازی هایی که میشه خرید کاربرد دارن

از لحاظ قیمتی ds lite حدود 150 هزار تومنه و dsi حدود 250 هزار تومن

سلیقه ایه

نمیدونم باید بگردی تا گیرت بیاد و اینم بستگی داره به تمیز بودن و ......

دلیلش رو نمیدونم نعمت جان ولی این قضیه برای من اصلا مهم نیست. دلیلش هم اینه که وقتی افراد کنسول اکس باکس یا پلی استیشن می گیرن ، ۹۰ درصدشون هدفشون بی نیاز شدن از دنگ و فنگ بازی کردن رو pcیه و اینکه اذیت نشن برای مالتی پلتفرم ها . حالا درصدی هم برای انحصاریهاش میخرن . اما هدف اصلی از خرید مجموعه ی نینتندو بازی های یونیک و خاصشه.مثلا من هیچ وقت خیلی از بازیهای مجموعه ی wii رو که احسان معرفی میکنه بازی نمیکنم،فقط عنوان های مختص و خاص خودش رو بازی میکنم چونکه کاملا متفاوته.راجعب dsهم قضیه به همین منواله.مثلا من حاظرم برای minish cab پول اورجینال بدم اما این همه بازی های دیگه که روی کنسولهای دیگه هم نامش پیدا میشه رو ول کنم (مثلاneed for speed)
به همین دلایل،به نظر من خرید وی یوو برای کسی که pc خوب داره و پلتفرم اصلیشه برای مالتی پلتفرم ها،ضروریه و کاملا هم نصبت به چیزی که ارائه میده میصرفه،من هیچ وقت مثلا نم
یخام اساسین رو رو وی یوو ببینم ولی به قول طه رسولی وی یوو الان یه ماریو داره،دانکی کونگ هم براش اومده و بایونتا هم قراره براش بیاد،دیگه چی میخایم??!!(این حرفش مال پارسال بود)
با این وجود وی یو الان ۱۰ تا انحصاری فوق عالی داره و همه مون هم میدونیم چه چیزهای دیگه ای در راه داره . پس زنده باد نینتندوووووو!!!و (خیلی معذرت میخام)گور بابای EA و یوبی سافت!!!! ;-)

• Like
Reactions: alisantori

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or