طرفداران ژانر JRPG

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من مشکلم با سیو کردنه. آخه یبار امدم عشقم The World Ends with You رو با امولاتور بازی کنم انقدر دردسر داشت که در نهایت بیخیال شدم. سر همین خاطره بدی دارم!:D ولی محض خاطر توصیخ تو یبار دیگه میرم سراعش ببینم موفق میشم یا نه!:D

پ.ن: من از تم مدرسه ای بدم میاد!:D یعنی بدم نمیاد، دنبالش نیستم. بدبختی و بیچارگی و ... چین اینا؟:D موضوعاتی که من رو قلقلک میدن اصولا چیزهایی هست که بتونه برام سوال ایجاد کنه. خصوصا درباری ماهیت وجودی انسان. عین مثلا Ghost in the Shell. یا بحث متافیزیک و دین داشته باشه و... تقریبا از همه کارهای این مدلی خوشم میاد و جدی قلمداد میکنم، چیزی که می ارزه وقت بزاری و ببینی و یاد بگیری، باقی رو هم صرفا سرگرمی که اگه وقت کنم، میرم سمتش، اونم بخاطر رفع خستگی و... البته قبول دارم که این سلیقه عجیبی هست ولی نباید از من انتظار دیگه ای هم داشت!:D
این امولیتوری که من ازش استفاده میکنم هر جایی که بخوای میتونی سیو کنی و خیلی راحته :D

پ.ن: دقیقا برعکس منی پس چون من از تم مدرسه ای و روابط بین انسانا خوشم میاد :D اینی که میخواستم بهت معرفی کنم داستانش در مورد یه پسره دبیرستانی هست که بعد از یه حادثه متوجه میشه یه بیماری خیلی خطرناک قلبی داره. بعد از چندین ماه بستری شدن توی بیمارستان و تحت مراقبت بودن بالاخره خانواده و دکتراش تصمیم میگیرن تا اون رو به دبیرستان برگردونند ولی نه به اون دبیرستان قبلی بلکه به یه دبیرستان شبانه روزی مخصوص بیماران و معلولین پزشکی تا در صورت نیاز سریعا بتونند به وضعیتش رسیدگی کنند.

توی این دبیرستان انواع و اقسام دانش آموز هم سن و سال خودت با بیماری و معلولیت های مختلف رو میبینی. کسایی که سوختگی شدید دارن, کسایی که بینایی یا شنوایی شون رو از دست دادن، افرادی که دست یا پا ندارن و.... بازی بر اساس Route ـی که انتخاب می‌کنی با زندگی هر کدوم از اینا آشنات میکنه و مشکلات و سختی‌های که بخاطر این معلولیت یا مریضیشون دارن رو بهت نشون میده. از طرف دیگه خیلی هم خوب بهت یادآور میشه که ورای تفاوت‌های که شاید به ظاهر در اونا با آدمای عادی میبینی، باطن و احساساتشون هیچ فرقی با ما ندارن و کاملا عادی هستند.

البته کیفیت هر Route متفاوته (که دلیل هم داره) ولی تا الان من خودم سه تا از Route ها رو رفتم و ۲تاشون واقعا عالی بودن.

الان دقت کردم دیدم این همه توضیح دادم ولی هنوز اسمش رو نگفتم :sweatsmile: Katawa Shoujo :D یه بازی کاملا رایگان هم هست که میتونی از توی سایت رسمیش دانلودش کنی :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
این امولیتوری که من ازش استفاده میکنم هر جایی که بخوای میتونی سیو کنی و خیلی راحته :D

پ.ن: دقیقا برعکس منی پس چون من از تم مدرسه ای و روابط بین انسانا خوشم میاد :D اینی که میخواستم بهت معرفی کنم داستانش در مورد یه پسره دبیرستانی هست که بعد از یه حادثه متوجه میشه یه بیماری خیلی خطرناک قلبی داره. بعد از چندین ماه بستری شدن توی بیمارستان و تحت مراقبت بودن بالاخره خانواده و دکتراش تصمیم میگیرن تا اون رو به دبیرستان برگردونند ولی نه به اون دبیرستان قبلی بلکه به یه دبیرستان شبانه روزی مخصوص بیماران و معلولین پزشکی تا در صورت نیاز سریعا بتونند به وضعیتش رسیدگی کنند.

توی این دبیرستان انواع و اقسام دانش آموز هم سن و سال خودت با بیماری و معلولیت های مختلف رو میبینی. کسایی که سوختگی شدید دارن, کسایی که بینایی یا شنوایی شون رو از دست دادن، افرادی که دست یا پا ندارن و.... بازی بر اساس Route ـی که انتخاب می‌کنی با زندگی هر کدوم از اینا آشنات میکنه و مشکلات و سختی‌های که بخاطر این معلولیت یا مریضیشون دارن رو بهت نشون میده. از طرف دیگه خیلی هم خوب بهت یادآور میشه که ورای تفاوت‌های که شاید به ظاهر در اونا با آدمای عادی میبینی، باطن و احساساتشون هیچ فرقی با ما ندارن و کاملا عادی هستند.

البته کیفیت هر Route متفاوته (که دلیل هم داره) ولی تا الان من خودم سه تا از Route ها رو رفتم و ۲تاشون واقعا عالی بودن.

الان دقت کردم دیدم این همه توضیح دادم ولی هنوز اسمش رو نگفتم :sweatsmile: Katawa Shoujo :D یه بازی کاملا رایگان هم هست که میتونی از توی سایت رسمیش دانلودش کنی :D

با توصیفاتی که کردی هرکی اینو بازی کنه حس مددکار اجتماعی بودن بهش دست میده!:D

پ.ن: پستت یه خطه، پ.ن اش 10 خط!:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
با توصیفاتی که کردی هرکی اینو بازی کنه حس مددکار اجتماعی بودن بهش دست میده!:D

پ.ن: پستت یه خطه، پ.ن اش 10 خط!:D
لول :D خوبیش اینه که چون خود شخصیت اصلی هم مریضه و وضعیتش خطرناکه اون حس Outsider بودن بهت دست نمیده و میدونی که خودت هم یکی از همینا هستی :D خصوصا توی Routeـی که برای یکی از دخترا (فکر کنم اسمش امیلی بود) طراحی کرده بودن، اتفاقات جالبی هم برای شخصیت اصلی و وضعیت بیماریش می‌افته :D در کل بگم بازی همونقدر که در مورد باقی شخصیتاست همونقدر هم در مورد شخصیت اصلی و وضعیتی که بعد از اومدنش پیدا کرده و دوستای قدیمیش و اینجور چیزا هم هست :D (البته بازم به Route ـی که واردش میشی بستگی داره)

آها یادم رفت این رو بگم، بازی رومنس و حتی Ero به حساب میاد :D هرچند بخش Ero بازی خیلی خیلی کمه و کاملا هم اختیاریه و میتونی از توی تنظیمات بازی اصلا این صحنه‌ها رو به طور کل غیرفعال کنی :D

پ.ن: لول =)) =)) =))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
چجوری میتونم همیشه از این تاپیک نوتیفیکیشن بگیرم؟ :/

نمیتونی. به منم نمیده. سر همین گم کرده بودمش!:D
بالای صفحه،اونجا که تعداد صفحات رو زده،سمت چپ، بزنید مشترک شدن گفت و گو! :-"
---
چند روز پیش Theme Songـه World of Final Fantasy اومد، ندیدم کسی اینجا یا تو تاپیکش چیزی بگه:| (ماکان،شرم کن! :| )
World of Final Fantasy’s Opening Theme Sample Shows Animated Chibi Cloud And More - Siliconera
اون حالت انیمه ایه اپنینگ هم عالیه!:x :-"

چند روز پیشم یک سری عکس جدید اومد:x
World of Final Fantasy’s New Screens Show More Of Its Story And A Glimpse At Minigames - Siliconera

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
Lost Soul Aside
View attachment 63336 View attachment 63337 View attachment 63338
View attachment 63339 View attachment 63340 View attachment 63341
این بازی فقط توسط 1 نفر در حال توسعس :D
تریلرشو هم اینجا ببینید
یه ترکیب از فاینل و دویل می کرایه...

در یک کلام :

The neXt step for H&S In NeXt Gen

عالی بود بازی...
نفس گیر...
گرافیک و موسیقی و مخصوصا گیم پلی...
بازی جدید میکامی رو میزاره تو جیبش..

یکی پاشه این بدبخت رو حمایت کنه...
سونی کجایی !؟

^__^

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
موفق باشه ایشالا!:D

تریلرشو الان دیدم، خوب ساخته خدایی!:D یه تیم خوب داشته باشه بازی جالبی در میاد از توش.
بودجه کم نیاره و کلاً به مشکلی برنخوره خیلی خوب میشه...
خیلی گیم پلی روونی داره... گرافیکشم خیلی چشم نوازه. درکل دنیای زیبایی رو خلق کرده

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اقا ما این دو روز تعطیلی انقدر omega quintet بازی کردیم چشممون از حدقه در اومد@-)@-)@-)@-)
بالاخره هم تمومش کردم 30 ساعت شد واقعا حیف این مبارزات با این داستان ابکی و بی سر وته.من شخصا هیچ وقت کات سین بازی ها را رد نمیکنم ولی این یکی را به جز چند تای اول همه را رد کردم رفت برای همین زود تمومش کردم.
خب صبحم grand kingdom دانلود شد از امروز بزنم تو کارش .راستی بچه هایی که ویتا دارن بازی برای ویتا هم مثل اینکه اومده فکر کنم ارزون ترم باشه برای 4 که 49 دلار بود .شنیدم برای پلاتونیومش بالای 100 ساعت لازمه پس محترمانه پلاتش نمیکنیم.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
@Dante Never Cry

علی در نبودنت هم باز کار خودت رو کردی - نه !؟ :D
نفرین بر تو علی دانته...
هی من میرم ویتا بازی کنم یا کلا بچرخم توی نت دو روزه هی به کاور The Legend of Heroes : Trails of Cold Steel بر میخورم...
و هی نمیدونم چرا آواتار علی میاد تو ذهنم که دهنش تکون میخوره و اون کامنت بلندش در دفاع از بازی رو برام از اول تا آخر تکرار میکنه...
نمیدونم Obsessed شدم هی میرم اون پست رو میخونم و هرکاری میکنم به این بازی برخورد میکنم...
لعنت بهت علی... B-)B-)
خوب با این تفاسیر بنظرتون آدم چه راهی داره آخه !؟ :-":-"
با این که از لباس مدرسه ایشون به شدت متنفرم و کلا از تم مدرسه ای بدم میاد...
ولی با چیز هایی که خوندم و میدونم شماره ی 2 و 3 بازی هم تایید شده و بازی فوق العاده داستان محور هست...
بازی رو برای ویتا گرفتم...
علی چرا خرج میذاری روی دستم - هااااااااااااااااا !؟ :-q:-q
خخخخخخخ...
فرقی که با نسخه ی PS4 نداره - نه !؟ :D
خوب در همین راستا + داران سونی بشتابید اژدها بیدار میشود شماره ی 5 یاکوزا فری شده...
بازم فک نمیکنم راه درمانی باشه ولی خوب صرفا جهت اطلاع بود...
چون حداقل باید 3 و 4 رو بازی کنید... :D:D

الانم دلتون دغال بشه دارم Zero Time Dilemma بازی میکنم...
بازی محشره - خارق العادست - وقتی سبک بازی بیاد دستتون اصلا سمت هیچ بازی نمیرید...
موسیقی و پلات اصلا در حد خداگونه قرار داره... :)>-:)>-
اصلا هم نگران نباشید نمیخواد زوری 999 رو بازی کنید یک ویدیو پیشنهاد میکنم 999 رو Sum Up میکنه و بعدش از VLR شروع کنید... :D

راستی Tokyo Session FE هم خریدم...
هاااااااااااا <:-P<:-P

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,462
نام
علی
@Dante Never Cry

علی در نبودنت هم باز کار خودت رو کردی - نه !؟ :D
نفرین بر تو علی دانته...
هی من میرم ویتا بازی کنم یا کلا بچرخم توی نت دو روزه هی به کاور The Legend of Heroes : Trails of Cold Steel بر میخورم...
و هی نمیدونم چرا آواتار علی میاد تو ذهنم که دهنش تکون میخوره و اون کامنت بلندش در دفاع از بازی رو برام از اول تا آخر تکرار میکنه...
نمیدونم Obsessed شدم هی میرم اون پست رو میخونم و هرکاری میکنم به این بازی برخورد میکنم...
لعنت بهت علی... B-)B-)
خوب با این تفاسیر بنظرتون آدم چه راهی داره آخه !؟ :-":-"
با این که از لباس مدرسه ایشون به شدت متنفرم و کلا از تم مدرسه ای بدم میاد...
ولی با چیز هایی که خوندم و میدونم شماره ی 2 و 3 بازی هم تایید شده و بازی فوق العاده داستان محور هست...
بازی رو برای ویتا گرفتم...
علی چرا خرج میذاری روی دستم - هااااااااااااااااا !؟ :-q:-q
خخخخخخخ...
فرقی که با نسخه ی PS4 نداره - نه !؟ :D
خوب در همین راستا + داران سونی بشتابید اژدها بیدار میشود شماره ی 5 یاکوزا فری شده...
بازم فک نمیکنم راه درمانی باشه ولی خوب صرفا جهت اطلاع بود...
چون حداقل باید 3 و 4 رو بازی کنید... :D:D

الانم دلتون دغال بشه دارم Zero Time Dilemma بازی میکنم...
بازی محشره - خارق العادست - وقتی سبک بازی بیاد دستتون اصلا سمت هیچ بازی نمیرید...
موسیقی و پلات اصلا در حد خداگونه قرار داره... :)>-:)>-
اصلا هم نگران نباشید نمیخواد زوری 999 رو بازی کنید یک ویدیو پیشنهاد میکنم 999 رو Sum Up میکنه و بعدش از VLR شروع کنید... :D

راستی Tokyo Session FE هم خریدم...
هاااااااااااا <:-P<:-P
من کاری ندارم ولی حرکتت خیلی زشته:| نمیگی یکی مثه من نداره بخره جز اشک حصرت/حسرت؟! چه میتوان کرد ای نامرد؟:| مبارک باشه داش! بازی کن حالشو ببر بعد بده من بازی کنم حالشو ببرم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر