طرفداران ژانر JRPG

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
فقط اومدم بگم همین الان Zero Time Dilemma رو پلاتنیوم کردم رفت... :D

e3c.jpg

الان صورتم رو ببینید میگید این معتاده چی میگه !؟
زیر چشمام سیاه و تخم چشمام قرمز شده رفته...
من فقط برم بخوابم...

ببینید این بازی چه بوده که چه کرده...
آقا برید 999 و VLR و ZTD رو بازی کنید بچه ها....

O:-)O:-)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,211
نام
ماکان
فقط اومدم بگم همین الان Zero Time Dilemma رو پلاتنیوم کردم رفت... :D

e3c.jpg

الان صورتم رو ببینید میگید این معتاده چی میگه !؟
زیر چشمام سیاه و تخم چشمام قرمز شده رفته...
من فقط برم بخوابم...

ببینید این بازی چه بوده که چه کرده...
آقا برید 999 و VLR و ZTD رو بازی کنید بچه ها....

O:-)O:-)

رو PC هست؟ مفت!:D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دیشب 3 ساعتی grand kingdom زدم فقط میتونم بگم wow just wow به این بازی فوق العادست .نمیدونم چیکار میکنید روی ps4 فیزیکی بخرید دیجیتالی بگیرید روی ویتا بخرید اونایی که دنبال مفت بازی کردن هستند اکانت هکی بگیرن :D هر جور شده بازیش کنید برای دوستداران بازی های sjrpg که سبک turn base را دوست دارن از جمله خودم جزو واجباته .دیدم نقدهای بازی هم اکثرا خوب بوده بیخود نبود.از اون بازی هاست که بشینید پاش 6 7 ساعت میگذره فکر میکنید نیم ساعت گذشته .گرافیک فوق العاده بازی شبیه به anime های ژاپنیه داستان بازی هم جالبه در مورد مزدورانی هست که برای 4 پادشاهی عمده سرزمین بازی ماموریت انجام میدن فقط برای پول . بازی هم بسیار گستردگی و پیچیدگی های خاص سبک sjrpg داره سبکی شبیه به بازی های نوبتی و البته شطرنج گونه مثل دیسگایا .
کلا این چند وقته ps4 از نظر jrpg امونم نداده بازی پشت بازی تازه من چند تا بازی مثل star ocean night of azure atelier sophie را اسکیپ کردم در ماه های اینده هم بازی بزرگ سال از نظر من world of final fantasy میاد حالی بکنیم .دوستان انقدر تو حال و هوای بازی های قدیمی نباشید jrpg های جدیدو بچسبید

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,488
نام
علی
امیدوارم حالا که ویتا هک شد JRPG ها سرازیر بشه مفت بزنیم بر بدن این کنسول هم به یه دردی بخوره!:D
کنسولی که تا هک نشه به هیچ دردی نمیخوره رو باید گزاشت تا هک شه. امام خودم:D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,521
نام
امین
امیدوارم حالا که ویتا هک شد JRPG ها سرازیر بشه مفت بزنیم بر بدن این کنسول هم به یه دردی بخوره!:D
:-?:-?:-?

خدایی وجدانت اجازه میده بازی های j رو پایرت کنی؟!
بخر که منقرض نشیم!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
:-?:-?:-?

خدایی وجدانت اجازه میده بازی های j رو پایرت کنی؟!
بخر که منقرض نشیم!

با جیب خالی وجدان کجا بود آخه؟ :D

همینجوریش اشکمون از این همه پول دادن برا بازی تو این چندماه درومده دیگه ویتا هم بهش اضافه بشه که رسما باید بریم آدم خفت کنیم پول بدزدیم :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,488
نام
علی

همینجوریش اشکمون از این همه پول دادن برا بازی تو این چندماه درومده دیگه ویتا هم بهش اضافه بشه که رسما باید بریم آدم خفت کنیم پول بدزدیم :D
آدمه خر پول سراغ دارما خواستی:D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,521
نام
امین

تو جیبت خالیه فرشاد :D

برو , برو از خدا بترس ;)

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
البته گفتن که این هک امکان پایرت کردن رو فراهم نمیکنه:D
We are all developers by trade and we understand the problem of piracy that usually arises from breaking the security features of a device. The usual response from hackers is “not our problem” but we believe we can do better. We carefully designed HENkaku to be as permissive as possible for developers to write homebrew supporting private APIs and the option to bypass sandboxes. However, we also made sure to make it as difficult as possible to repurpose our tools to enable piracy. While piracy is always inevitable, we will not make it easy.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تو جیبت خالیه فرشاد :D

برو , برو از خدا بترس ;)

به خدا خالی شده :D

چند ماه پول جمع کردم همش تو 2 ماه از بین رفت :D

تازه هنوز God Eater 2 و FF XV رو نخریدم XDD (پیش بینی آینده)

Gundam Breaker 3

Hatsune Miku Future Tone

Noctis play arts kai figure

Kagamine Len Figure tony ver

God Eater Ressurection

از طرفی باید برا Final Fantasy XIV میرفتم و Time Card میگرفتم :D

رسما بدبخت شدم :D تا حدی که پول تاکسی دانشگاه به زور داره جور میشه :)) مخصوصا اون 2 تا فیگور بدجور واسم گرون درومدن :D

تازه خیلی بازیای دیگه هست که نتونستم بگیرمشون چون پول محدوده باید اولویت بندی میکردم و تو اولولیت نبودن XD مثل Odin Sphere و Grand Kingdom و . . .

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر