طرفداران ژانر JRPG

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
این so5 که یکی از بچه ها گفته بود تو ایران اومده من که پیدا نکردم کلا این جور بازی ها را تو کل ایران 2 نفر میارن یکی وحید توی فروم پرشین تولز هست که اینجا هم اومد فعالیت کنه از مسائل پشت پردش خبر ندارم چی شد رفت یه نفر هم یه بابایی به نام محسن تو پشت شهرداری میاره که هیچ کدوم هنوز نیوردند پس نتیجه اینکه هنوز تو ایران نیومده:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این so5 که یکی از بچه ها گفته بود تو ایران اومده من که پیدا نکردم کلا این جور بازی ها را تو کل ایران 2 نفر میارن یکی وحید توی فروم پرشین تولز هست که اینجا هم اومد فعالیت کنه از مسائل پشت پردش خبر ندارم چی شد رفت یه نفر هم یه بابایی به نام محسن تو پشت شهرداری میاره که هیچ کدوم هنوز نیوردند پس نتیجه اینکه هنوز تو ایران نیومده:D

اوشون هم عکس تو تلگرام وحید رو گذاشته بود و وحید هنوز نیاورده اون عکس از مغازه تو دبی بود و گفت تا آخر هفته یا اوایل هفته آینده میرسه اینجاا

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
@vaan 2
مازیار نپتونیا با این تخفیفی که خورده کاملاً ارزششو داره... لعنتی بازسازی دو شماره اول (ReBirth) اگه پلاس باشی رو هم دیگه میشه 9 دلار!!!!
یعنی واقعاً غیر قابل باوره...! :D
تو که با بازی‌های نوبتی و مهمتر از اون گوگولی خیلی حال میکنی (High Five brother :D) مطمئنم که خیلی ازش خوشت میاد.
اگه درست یادم باشه تو از سری Atelier هم خوشت میومد... اینم دقیقاً مثل Atelier میمونه (از لحاظ المان‌های گوگولیسم!) :D
البته کلاً تجربه ثابت کرده هیچی Atelier نمیشه ولی خب نپتونیا هم برای خودش بازی جالبیه... مخصوصاً با این تخفیفی که خورده انصافاً دیگه نخریدنش جنایت در حق بشریته! :D

البته کلاً اکثر تخفیف‌هایی که این سری خورده واقعاً عالی‌ان.

رو ویتا:
Tales of Hearts
و Neptunia ReBirth 1 - 2
باتوجه به اینکه زیر 10 دلار شدن واقعاً ارزش خرید بالایی دارن.
گرچه Ar nosurge plus و Totori و Trillion هم (مخصوصاً Totori) واقعاً بازی‌های فوق‌العاده‌ای هستن (البته Totori شماره دوم سری Arland هست و بهتره که قبلش Rorona رو بازی کرده باشید.) ولی چون زیر 10 دلار نیستن و اصولاً بودجه همیشه محدوده بنظرم در حال حاضر Tales و Neptunia به صرفه‌ترن. :D

و آمـــــــــا.... میرسیم به Hyper Ultimate Super تخفیفه این سری رو ویتا!
Monster Monpiece برای کاربرهای معمولی 4 دلار و برای اعضای پلاس 2 دلار!!
تکرار میکنم... 2 دلار!
درست شنیدید دوستان....دو دلــــار!
دو دلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار!

الان قشنگ متوجه عمق فاجعه شدید. :D
یعنی هر کی این بازی رو با دو دلار قیمت نخره... خره! :D
بازی ترکیبی از کارت بازی و استراتژیه... انصافاً با دو دلار تا ساعتها میتونه سرگرمتون کنه و داستان کاوایی و گوگولی هم داره و یه جورایی یه چیزه جدیده.
بشدت پیشنهاد میشه، چون احتمال زیاد ازش خوشتون میاد... اگرم نیومد دیگه دو دلار این حرفا رو نداره اله وکیلی. :D

برای کسایی که هنوز PS3 دارن هم بنظرم سری Tales خیلی تخفیف‌های خوبی خورده... البته Tales of قبلاً هم دو سه بار از این تخفیف‌های خرکی رو PS3 خورده بود و مطمئناً این دفعه هم آخرین بار نیست.
Xillia و Xillia2 رو باهمدیگه میتونید 10 دلار بخرید (پلاس) که معامله خیلی خوبیه.

PS4 هم تخفیف خیلی ابر شاخی نداره... منظورم از این تخفیفهای زیر ده دلاره.
هر کی هم میخواد SOA Lost Song و بگیره بدونه که بهتره که کتابهای سری یا انیمه‌اش رو دیده باشه تا بدونه چی به چیه وگرنه بازی زیاد توضیح خاصی در این مورد نمیده... (حداقل 2 شماره قبلی که من بازی کردم اینطوری بود).
سری SAO هم کلاً گیم پلی خیلی فان و باحالی داره... اگه طرفدار سری باشید شدید باهاش حال میکنید... مخصوصاً بخاطر قابلیت‌های بی‌نهایت کیریتو تو زمینه مخ‌زنی و هارم پارتی! :D

این تخفیف‌ها با اینکه عالی‌ان ولی این هفته که چیزی برای من نداشت... هفته آینده اُمیدوارم یکی دو تا بازی که نگرفتم یه تخفیف مشتی بخوره و مام بی نصیب نمونیم. :D

@BARDI YA
بردیا Fairy Fencer F Advent Dark Force یکجورایی مثل فرق همون Graces F با بازی اصلیه.
چند تا شخصیت اضافه داره... آرک داستانی جدید، ماموریتهای بیشتر و در واقع همون نسخه Enchanted بازیه.
اگه بازی اصلی رو بازی نکردی برو تو کارش، بنظرم کاملاً ارزششو داره و تو هم از اونجایی که مثل من دل‌‍‌‌‍ه دریایی داری و با همه چی حال میکنی احتمال خیلی زیاد ازش خوشت بیاد. :D

@TwistedFate
اگه نظر منو بخوای God Eater بازی بهتریه... خیلی انیمه‌ای‌ترم هست. :D
البته توکیدن هم عالیه و از نظر کانتنت هیچی کم نداره ولی من خداخور رو بیشتر میپسندم. :D
این مجانی افتادن شماره اول با خرید شماره دو هم خیلی وسوسه کننده است... شماره اول واقعاً بازی خیلی خوبی بود. :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چقدر تخفیف های خوبی تازگیا دارن برای بازیا میدن.

از اونجایی که God Eater و Toukiden Kiwami تقریبا شبیه هم به نظر میرسن کدوم به نظرتون بهتره؟
این Toukiden Kiwami تخفیف خورده و تا چند وقت دیگه هم قراره قسمت دوم عرضه بشه. یا به نظرتون بهتره به جاش God Eater 2 رو pre order کنم و God Eater Resurrection رو هم باهاش مفتی بگیرم؟
از اونجایی هم که فعلا نمیخوام بازی کنم، با تاریخ عرضه God Eater مشکلی ندارم.

به نظر من 100 درصد برو تو کار God Eater و شک نکن :D Toukiden بازی خوبیه اما به نظر من GE با اختلاف زیاد بهتره

داستانش خیلی قشنگ تر و سنگین تر و روایت داستان هم بهتره

شخصیتای خیلی خیلی بهتری داره

اون حس Monster Hunterی رو خیلی بهتر بهت میده

یه میلیون قابلیت داره یکیش مثل ساخت گلوله که خودت با Item هایی که داری میای گلوله های خودت رو میسازی که بی نهایت ترکیب میتونی از توش در بیاری :D

کلا من خودم وحشتناک با GE حال میکنم :D

من Toukiden رو بازی کردم ولی انقدر برام بی مزه و خسته کننده بود که ولش کردم و ادامه ندادم :|

آهان یادم رفت یکی از مهمترین بخشای بازی این تیریپی رو هم GE توش خیلییییی بهتره اونم سلاح ها و آرمور های مختلف تو بازیه :D که تو GE خیلی معرکست تنوعشون ولی تو Toukiden خیلی تنوع کمی داره تازه همونایی هم که هست جالب نیستن

مگه رو استور اومده برا پیش خرید؟ چون هرچی گشتم تا دیروز نبود برا همین در به در دنبال اینم یکی نسخه فیزیکی برام جور کنه

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
کلا این تخفیف های سونی برای ps4 دارا خیلی خوف نیست.لامصب حال اساسی به ویتا دارا و ps3 دارا میده که من هیچکدومشو الان ندارم (قبلا خب داشتم)
اومگا کواینت بازم تو سیل هست نمیدونم بگیرم یا نه کاشکی night of azure یه تخفیف 50 درصدی بخوره بگیرمش
البته senran kagura هم اف حسابی بخوره حال میده >:D<

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
@vaan 2
مازیار نپتونیا با این تخفیفی که خورده کاملاً ارزششو داره... لعنتی بازسازی دو شماره اول (ReBirth) اگه پلاس باشی رو هم دیگه میشه 9 دلار!!!!
یعنی واقعاً غیر قابل باوره...! :D
تو که با بازی‌های نوبتی و مهمتر از اون گوگولی خیلی حال میکنی (High Five brother :D) مطمئنم که خیلی ازش خوشت میاد.
اگه درست یادم باشه تو از سری Atelier هم خوشت میومد... اینم دقیقاً مثل Atelier میمونه (از لحاظ المان‌های گوگولیسم!) :D
البته کلاً تجربه ثابت کرده هیچی Atelier نمیشه ولی خب نپتونیا هم برای خودش بازی جالبیه... مخصوصاً با این تخفیفی که خورده انصافاً دیگه نخریدنش جنایت در حق بشریته! :D

البته کلاً اکثر تخفیف‌هایی که این سری خورده واقعاً عالی‌ان.

رو ویتا:
Tales of Hearts
و Neptunia ReBirth 1 - 2
باتوجه به اینکه زیر 10 دلار شدن واقعاً ارزش خرید بالایی دارن.
گرچه Ar nosurge plus و Totori و Trillion هم (مخصوصاً Totori) واقعاً بازی‌های فوق‌العاده‌ای هستن (البته Totori شماره دوم سری Arland هست و بهتره که قبلش Rorona رو بازی کرده باشید.) ولی چون زیر 10 دلار نیستن و اصولاً بودجه همیشه محدوده بنظرم در حال حاضر Tales و Neptunia به صرفه‌ترن. :D

و آمـــــــــا.... میرسیم به Hyper Ultimate Super تخفیفه این سری رو ویتا!
Monster Monpiece برای کاربرهای معمولی 4 دلار و برای اعضای پلاس 2 دلار!!
تکرار میکنم... 2 دلار!
درست شنیدید دوستان....دو دلــــار!
دو دلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار!

الان قشنگ متوجه عمق فاجعه شدید. :D
یعنی هر کی این بازی رو با دو دلار قیمت نخره... خره! :D
بازی ترکیبی از کارت بازی و استراتژیه... انصافاً با دو دلار تا ساعتها میتونه سرگرمتون کنه و داستان کاوایی و گوگولی هم داره و یه جورایی یه چیزه جدیده.
بشدت پیشنهاد میشه، چون احتمال زیاد ازش خوشتون میاد... اگرم نیومد دیگه دو دلار این حرفا رو نداره اله وکیلی. :D

برای کسایی که هنوز PS3 دارن هم بنظرم سری Tales خیلی تخفیف‌های خوبی خورده... البته Tales of قبلاً هم دو سه بار از این تخفیف‌های خرکی رو PS3 خورده بود و مطمئناً این دفعه هم آخرین بار نیست.
Xillia و Xillia2 رو باهمدیگه میتونید 10 دلار بخرید (پلاس) که معامله خیلی خوبیه.

PS4 هم تخفیف خیلی ابر شاخی نداره... منظورم از این تخفیفهای زیر ده دلاره.
هر کی هم میخواد SOA Lost Song و بگیره بدونه که بهتره که کتابهای سری یا انیمه‌اش رو دیده باشه تا بدونه چی به چیه وگرنه بازی زیاد توضیح خاصی در این مورد نمیده... (حداقل 2 شماره قبلی که من بازی کردم اینطوری بود).
سری SAO هم کلاً گیم پلی خیلی فان و باحالی داره... اگه طرفدار سری باشید شدید باهاش حال میکنید... مخصوصاً بخاطر قابلیت‌های بی‌نهایت کیریتو تو زمینه مخ‌زنی و هارم پارتی! :D

این تخفیف‌ها با اینکه عالی‌ان ولی این هفته که چیزی برای من نداشت... هفته آینده اُمیدوارم یکی دو تا بازی که نگرفتم یه تخفیف مشتی بخوره و مام بی نصیب نمونیم. :D

@BARDI YA
بردیا Fairy Fencer F Advent Dark Force یکجورایی مثل فرق همون Graces F با بازی اصلیه.
چند تا شخصیت اضافه داره... آرک داستانی جدید، ماموریتهای بیشتر و در واقع همون نسخه Enchanted بازیه.
اگه بازی اصلی رو بازی نکردی برو تو کارش، بنظرم کاملاً ارزششو داره و تو هم از اونجایی که مثل من دل‌‍‌‌‍ه دریایی داری و با همه چی حال میکنی احتمال خیلی زیاد ازش خوشت بیاد. :D

@TwistedFate
اگه نظر منو بخوای God Eater بازی بهتریه... خیلی انیمه‌ای‌ترم هست. :D
البته توکیدن هم عالیه و از نظر کانتنت هیچی کم نداره ولی من خداخور رو بیشتر میپسندم. :D
این مجانی افتادن شماره اول با خرید شماره دو هم خیلی وسوسه کننده است... شماره اول واقعاً بازی خیلی خوبی بود. :D

من الان ۳۰$ تا بیشتر تو والت ندارم ... اگه یه پلاز یه ماهه بگیرم با ۳ تا نپتونیا و مانستر مانپیس و تیلز هارت میشه ۲۰ تا دقیق ... ولی باید بیخیال lost song بشم ... تا حالا هم sao ها رو تو تخفیف ندیده بودم ... همین طور این نپتونیا ها رو با این تخفیف نود درصدی نمیشه نخرید ... تازه رو ps3 هم تیلز سمفونیا رو نگرفتم هنوز ... lbp۳ هم چشمک میزنه با اون تخفیفی که خورده ...
چی کار کنم ؟؟؟

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
من الان ۳۰$ تا بیشتر تو والت ندارم ... اگه یه پلاز یه ماهه بگیرم با ۳ تا نپتونیا و مانستر مانپیس و تیلز هارت میشه ۲۰ تا دقیق ... ولی باید بیخیال lost song بشم ... تا حالا هم sao ها رو تو تخفیف ندیده بودم ... همین طور این نپتونیا ها رو با این تخفیف نود درصدی نمیشه نخرید ... تازه رو ps3 هم تیلز سمفونیا رو نگرفتم هنوز ... lbp۳ هم چشمک میزنه با اون تخفیفی که خورده ...
چی کار کنم ؟؟؟

اتفاقاً مازیار این دفعه سوم یا چهارم‌‍ه که Lost Song داره تخفیف میخوره... کلاً SAO همیشه خوب تخفیف میخوره.
Hollow Fragment هم خوب تخفیف میخورد و یادمه یه بار 5 دلار هم شد.
مطمئناً قبل از اینکه Hollow Realization (شماره بعدی بازی) بیاد یکبار دیگه یه تخفیف تپل میخوره... شک نکن (دقیقاً همین وضعیت و Hollow Fragment داشت و قبل از Lost Song یه تخفیف مشتی خورد) :D
نپتونیا هم بنظرم فقط ReBirth 1 و 2 رو بگیر که میشن 2 تا بازی یعنی همون شماره‌های اصلی... Spin Offهای سری مالی نیستن و دیگه باید خیلی طرفدار سری باشی که بازیشون کنی. :D
تو این شلوغ پلوغی بازی‌های بهتری برای بازی کردن هست. :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اتفاقاً مازیار این دفعه سوم یا چهارم‌‍ه که Lost Song داره تخفیف میخوره... کلاً SAO همیشه خوب تخفیف میخوره.
Hollow Fragment هم خوب تخفیف میخورد و یادمه یه بار 5 دلار هم شد.
مطمئناً قبل از اینکه Hollow Realization (شماره بعدی بازی) بیاد یکبار دیگه یه تخفیف تپل میخوره... شک نکن (دقیقاً همین وضعیت و Hollow Fragment داشت و قبل از Lost Song یه تخفیف مشتی خورد) :D
نپتونیا هم بنظرم فقط ReBirth 1 و 2 رو بگیر که میشن 2 تا بازی یعنی همون شماره‌های اصلی... Spin Offهای سری مالی نیستن و دیگه باید خیلی طرفدار سری باشی که بازیشون کنی. :D
تو این شلوغ پلوغی بازی‌های بهتری برای بازی کردن هست. :D
کی همچین تخفیفیایی خوردن من ندیدم .. فکر میکردم فقط freedom wars رفته تو پاچم ... :|:((

من نپتونیا ها رو با این میگم سه تا هاHyperdevotion Noire: Goddess Black Heart تصاویرش و ویدیو گیم پلی خیلی بیشتر هایپم کرد ... و تازه شدیدا گوگولی مگولی میزنه ... گیم پلیشم که همون خونه به خونه است .. خیلی جالب میاد ... پس بیخیال lost song میشم فعلا چون ۱۲ تا هم همچی ارزون نی ... و هم وقت ندارم دیگه ... منتظر تخفیف خفن تر میمونم ..
کی میشه persona 4 dancing all night از این تخفیفای ۹۰ درصدی بخوره[-o<8->

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
اینم از لیست فعلی من رفقا استارت کار با نیپتونیا

545.jpg

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
بیا اون D5 رو بفروش به من :(
برای خودم رو دادم یکی از بچه ها،کلا رفت ترکیه پیچوند :|

چیکار به ماله مردم داری :D
خاستی بگو واست بیارم.

به زودی لیست گولاختر هم میشه.
چقدر نیپتونیا خوبه تاکید میکنم با عشق برین طرفش \m/

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
[EU] PSN Japan Publisher Sale! SquareEnix, Capcpom, Konami & more!

یعنی یه خروار، یه خروار بازی ژاپنی تخفیف خوردن :D از معروفاش بگیر تا کوچیکترین و نیچ‌ترین ‌ها :D اینجاست که آدم حسرت میخوره کاشکی یکم هم پول توی اکانت اروپاش بود (یا حداقل این فروش رو روی آمریکا هم داشتن)

@NoctisSasuke

ممنون بابت توضیحات فرشاد :D اگه افت بریم داره پس فعلا بیخیالش میشم تا همون برسرک بیاد :D چون تریلراش رو که دیدم بازی از لحاظ گرافیکی خداییش در حد PS3 بود و دیگه با همچین گرافیکی باید روی PS4 کامل لاک باشه ولی خب بازم اینطوری نیست. تازه با وجود اینکه Complete Editionـه بازم براش DLC اومدن و کاستومای شخصیتای DLC ـند :| :D

همون منتظر برسرک می‌مونیم :> البته قبلش باید انیمه و مانگا رو بخونم :D

شایدم هفته بعد Dragon Quest Heroes تخفیف خورد رفتم تو کار اون، چون خیلی ازش تعریف شنیدم :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
[EU] PSN Japan Publisher Sale! SquareEnix, Capcpom, Konami & more!

یعنی یه خروار، یه خروار بازی ژاپنی تخفیف خوردن :D از معروفاش بگیر تا کوچیکترین و نیچ‌ترین ‌ها :D اینجاست که آدم حسرت میخوره کاشکی یکم هم پول توی اکانت اروپاش بود (یا حداقل این فروش رو روی آمریکا هم داشتن)

@NoctisSasuke

ممنون بابت توضیحات فرشاد :D اگه افت بریم داره پس فعلا بیخیالش میشم تا همون برسرک بیاد :D چون تریلراش رو که دیدم بازی از لحاظ گرافیکی خداییش در حد PS3 بود و دیگه با همچین گرافیکی باید روی PS4 کامل لاک باشه ولی خب بازم اینطوری نیست. تازه با وجود اینکه Complete Editionـه بازم براش DLC اومدن و کاستومای شخصیتای DLC ـند :| :D

همون منتظر برسرک می‌مونیم :> البته قبلش باید انیمه و مانگا رو بخونم :D

شایدم هفته بعد Dragon Quest Heroes تخفیف خورد رفتم تو کار اون، چون خیلی ازش تعریف شنیدم :D

منظورم رو اشتباه متوجه شدی :D گفتم چشمای من مشکل داره وگرنه افت فریم نداره بیشتر اوقات:)) اون بخش فریم وحشتناک هم فقط برا من پیش میاد وگرنه عین آدمیزاد (غیر مدل من) بازی کنی اصلا برات پیش نمیاد :D آخه کدوم آدم سالمی میاد Lightning و Fire و Bomb و Wind رو در جا به سلاحش اعمال میکنه بعد تو شلوغ ترین جای بازی سریع ترین حرکتش رو انجام میده؟ :)) اصلا فکر نکن افت فریمش اعصاب خورد کنه نه کلا من مریضم تو این زمینه دکتر روان پزشکمم آریاست میتونی از اون بپرسی من چقدر اوضاعم تو این زمینه خرابه :D یهویی میرم پیش آریا میگم آریا فکر کنم دست کاراکترم زیادی بزرگه یا زیادی درازه :)) بعد به خاطر همچین چیزی افسرده هم میشم :)) کلا چیزایی که من میبینم با قدرت شارینگانی خودم فقط قابل دیدنه و سخت نگیر :D اتفاقا بازی خیلی روون و اوکی و من اصلا جایی نشد که برام اعصاب خورد کن باشه میتونی Performanceش هم تو نت ببینی ریخته ویدئوهاش خیلی هم گرافیکش رو PS4 چشم نواز شده و کیف میکنی :x

گرافیکش برا سبک Warriors خیلی خوبه :)) درسته پایینه اما گرافیکش جوریه که من واقعا دوست دارم و نمیتونم بگم از چی گرافیکش خوشم میاد ولی یه حس "تمیز" بودن گرافیکی بهم دست میده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر