طرفداران ژانر JRPG

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Dante Never Cry@

علی دانتههههههههههههههههههه....
توهین مستقیم به Graces F (ص).....

^___^

واقعا علی تو از گریسیز چرا بدت میاد !؟
چیش بد بود !؟
جون بردیا !؟

Abyss رو بازی کردی !؟
بشین بزنش حتما...
پیشمون شدی من خود فروشی میکنم خودم رو بت... x_xx_x

==========

راستی علی و بچه ها کسی این Natural Doctorine رو بازی کرده !؟
من 2 ساعت بازی کردم دیگه وقت نکردم بازی کنم !!!

جزو JRPG ها حسابش کنیم آیا ؟!

آریا بیا کمک....

یعنی Natural Doctrine جزو مضخرف ترین بازی هایی هست که می شه بازی کرد
مثلا اومدن بازی رو Hardcore در بیارن یک کاری کردن کلا بازی رو نمی تونی جلو ببری
یک سختی مضخرف غیر منطقی ای داره

Fire Emblem و Disgaea و Shin Megami Tensei: Devil Survivor جاش بازی کنید

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@BARDI YA

داستانش برام جالب نبود و از اون بدتر شخصیتا بودن! یعنی حتی یه شخصیت نبود که این وسط من یه ذره ازش خوشم بیاد. خصوصا شخصیت اصلی اینقدر ازش بدم میومد که دعا دعا می‌کردم هر لحظه یکی بزنه این رو نفله کنه دلم خنک بشه :D خداییش الان که فکر می‌کنم برام خیلی عجیبه اصلا چطور تونستم تمومش کنم :D

پ.ن: منشن نشدم :| برای منشن کردم یدونه @ بزار بعد جلوش نام کاربریم رو بنویس خود سایت برات گزینه‌ها رو میاره از بینشون اسم من رو انتخاب کن :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
سری Tales of جزو محبوبترین سری بازی‌های JRPG برای منه و با اینکه چند شماره اخیر زیاد باب میل‌ام نبود ولی کماکان برام جزو بهترین‌هاست.
Vesperia و Abyss هم بنظرم بهترین بازی‌ها تو کل سری‌ان... Vesperia که برای من یکی از بهترین بازی‌های تمام دوران‌‍ه. :D

39361268966590652181.jpg

گیم‌پلی که تو تمام شماره‌های Tales میشه گفت عالیه و انصافاً هیچ‌کدوم از شماره‌ها تو این قسمت هیچ ضعفی ندارن، بهترین سیستم مبارزات کل سری هم تو Graces هست... لعنتی سیستم Title و نحوه اجرای حرکات فوق‌العاده از آب در اومده.
ولی مسئله اینجاست که برای من اصولاً داستان و شخصیت‌های بازی همیشه از همه چیز مهمترن... حالا اگه داستان کلیشه‌ای و تکراری باشه مثل نجات جهان و این جور چیزا (که 90% JRPGها تو این دسته‌ان) برام اصلاً مهم نیست، مهم اینه که روایت و شخصیت‌های خوبی داشته باشه... مسئله‌ای که Talesهای اخیر کاملاً فاقد اون هستن.
بنظرم مشکل اصلی Tales که تو چند تا شماره اخیر (بعد از Vesperia) خیلی جدی‌تر شد و رو مخ آدم راه می‌رفت، شخصیت اصلی و نحوه بلوغ اون تو طول داستان‌‍ه.
درسته که تمام شخصیت‌ اصلی‌های کل سری Tales (و میشه گفت تمام بازی‌های سبک) همیشه مثبت هستن... ولی از Graces به اینطرف این مثبت بودن بیش از حد دیگه حال آدمو تو طول داستان بهم میزنه... Yuri (بهترین شخصیت تو کل سری >:D<) تو وسپریا هم مثبت بود ولی اصلاً رو مخ نبود و جایی که لازم بود دو تا حرکت درست و جسابی هم میزد و از اول تا آخر فقط راجع به نجات این و اون و صلح جهانی صحبت نمی‌کرد.
نکته بعدی هم حرکات رو مخ شخصیت‌ اصلی‌های بازی‌‍ه... بخصوص Asble تو Graces و Jude تو شماره اول Xillia که دیگه یه جاهایی می‌خوای با سر بری تو تلویزیون. :D
یعنی به معنای واقعی کلمه بچه زق زقو و تو مخی هستن... حتی یه تصمیم درست هم نمی‌تونن بگیرن و عملاً خبری از قدرت اراده نیست.
البته درسته که شخصیت نباید از همون اول تو داستان قدرتمند باشه و باید کم کم رشد کنه ولی نه این شکلی دیگه انصافاً. :|
اصلاً یاده Jude و Asble میفتم میخوام تشنج کنم!
لعنتی آخه چقدر یه آدم میتونه تو مخی باشه. :D

مشکل اصلی همین رویه پیغمبر گونه‌ای هست که شخصیت‌های سری جدیداً پی گرفتن و دیگه خیلی حال بهم زن شده وگرنه همونطور که گفتم قبلاً هم تمام شخصیت اصلی‌های سری کاملاً مثبت بودن ولی نحوه روایی و بلوغشون تو داستان خیلی خیلی بهتر از شماره‌های اخیر بود.

این شماره جدیدم فعلاً که زیاد از شخصیت اصلی خوشم نیومده... دلیلشم همونی هست که بردیا گفت، خیلی شبیه به بابابرقی تو فاینال 13 میزنه و از اونجایی که خیلی از اون بدم میاد، اگه اینم مثل اون باشه که دیگه هیچی. :D
البته من کاملاً بعید میدونم که Velvet حتی بتونه به بابابرقی نزدیکم بشه و احتمالاً کرکتر خیلی بهتری از آب در بیاد.

آها یه دلیل دیگم اینه که من بصورت کلی گنگ و گروهی که تو Graces و Xillia بودن رو هم زیاد دوست نداشتم مخصوصاً Graces... اعضای گروه سیمفونیا، ابیس و وسپریا و حتی Hearts (که عنوان ضعیفتری هست) کجا و این معلول‌های مغزی تو Graces کجا! Xilliaم شخصیتی نداشت که خیلی ازش خوشم بیاد ولی باز بهتر از Graces بود برام... این Graces یکدونه کرکترم نداشت که من ازش خوشم بیاد... لعنتی همه از دم تو مخی! :D

البته بعد از وسپریا و ابیس که سه بار تمومشون کردم... Graces بیشترین عنوان تو سری‌‍ه که بازیش کردم، فقط برای گیم‌پلی شاهکارش... سیستم مبارزات بازی اصلاً صحرای کربلاست! فوق‌العاده بود. :D

@BARDI YA
این Natural Doctrine هم تو دسته بازی‌های ژاپنی قرار میگیره دیگه. :D
SRPG حساب میشه، مثل Disgaea و Valkyria Chronicles و... :D

یعنی Natural Doctrine جزو مضخرف ترین بازی هایی هست که می شه بازی کرد
مثلا اومدن بازی رو Hardcore در بیارن یک کاری کردن کلا بازی رو نمی تونی جلو ببری
یک سختی مضخرف غیر منطقی ای داره

Fire Emblem و Disgaea و Shin Megami Tensei: Devil Survivor جاش بازی کنید

کاملاً تایید میشه... خدایی حیف وقتی که برای این بازی بخواید بزارید.
تماشای TV وطنی بیشتر از بازی کردن Natural Disaster توصیه میشه... انصافاً قبل از اینکه بیاد چقدرم براش هایپ الکی بودیم! :-<

@Dante Never Cry
والا آریا یک قسمت مخالفت کنم بات در مورد Asbl اینه که یکی از معدود شخصیت های سری هست که
Character Development
داشت !!

یعنی از بچگی و اینا شروع شد تا قضیه ی پست-گیم بازی....
که توی ابیس هم یطوری داشتیم...
درسته ولی اصلاً روند رشد شخصیت‌ها باب میل من نبود. :D
اون حرفهایی هم که زدم همش نظر شخصی‌‍ بود و مسلماً فکتی در کار نیست (البته بجز اینکه یوری بهترین شخصیته کل سری‌‍ه :D)

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
@Dante Never Cry

علی , یک چیز آف تاپیک...
بالاخره یکی بهم یاد داد چطوری منشن کنم کسیرو...
خدا بهت هزارتا Asbl بده تو خواب...
If you know what I mean...
:@):@)

تو Post-Story بازی رو بازی کردی یا نه !؟
نمیدونم این قسمت Post-Story بازی رو بازی کنی که توی نسخه ی F اضاف شده بود وقتی بازی رو تموم میکنی توی منو میاد و داستان بازی رو چند لول جالب تر میکنه....

@AsaraymA

خخخخخ, پس دیگه الکی وقتم رو پای ND نذارم....
خخخخخخ....o-+o-+

والا آریا یک قسمت مخالفت کنم بات در مورد Asbl اینه که یکی از معدود شخصیت های سری هست که
Character Development
داشت !!

یعنی از بچگی و اینا شروع شد تا قضیه ی پست-گیم بازی....
که توی ابیس هم یطوری داشتیم...

ولی بازم درود بر آریا...
تکی بشر...

تک....

^______^

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
@BARDI YA
اتفاقا منم چند نسخه‌ای Tales of بازی کردم و دوست دارم یه جورایی خودم رو Tales of فن بدونم :D از بین این نسخه‌های که اومدن Xillia 1 , 2 و لعنت الله علیه Graces F رو بازی کردم و Vesperia رو هم یه ذره (در حد نیم ساعت) رفتم جلو ولی خب از اونجایی که بعد از Graces F رفتم سروقتش گیم‌پلی برام داشت تکراری می‌شد و فعلا بیخیالش شدم :D

اگه می‌بینی الان من هیچی از Tales of نمیگم همه‌اش تقصیر آریاست @AsaraymA و باید به اون اعتراض کنی :D کلی سر Zestiria هایپ بودم ولی چنان بازی رو شست گذاشت کنار که اصلا دیگه رغبت نکردم طرفش برم :D :)) این Berseria هم جالب میزنه ولی همین که توی دنیای Zestiria اتفاق میوفته کلی برام از هایپش کم میکنه و برای همین تا الان یه تریلر درست و حسابی هم ازش ندیدم و منتظرم ببینم نظر بچه‌ها در موردش چیه بعد برم سروقتش.

ولی نه خارج از شوخی اینطوری که توی گف هم خوندم Zestiria زیاد جالب نشده و برای همین زیاد علاقه‌ای به امتحانش ندارم. خصوصا که به نظر میاد بازم از اون شخصیتای روی اعصاب Graces F‌ـی توی بازی داره و شخصیت اصلیش هم شدیدا بچه مثبت میزنه :-&:-&:-&
===
@Red Ѵ
خیلی عجیبه وحید، منم مثل آریا فکر می‌کردم تو پرسونا ۳ رو خیلی دوست داری و یکی از بازی‌های محبوبته :D مطمئنی جایی ابراز علاقه‌ای به پرسونا ۳ یا ماکوتو نکردی؟ :-?

در هر حال همونطوری که آریا گفت Cold Steel هم تم مدرسه‌ایش بالاست ولی خب مدرسه‌ای که توی بازی میری در واقع دانشکده نظامی حساب میشه برای همین با پرسونا جوش فرق داره. بعد خیالت راحت Persona Clone هم نیست :D درسته یه سری چیزا ازش قرض میگیره ولی تفاوت زیادی با پرسونا داره که میشه اون رو یه تجربه متفاوت جدا حساب کرد. در کل به نظرم اگه بتونی از همون شروع کند بازی بگذری و داستان کم کم شکل بگیره، بدجوری باهاش حال میکنی :D به نظرم خوبی Cold Steel اینه که بالانس خوبی بین گیم‌پلی و داستانش داره. یعنی اگه یک ساعت بخش داستانی و خوندن متنه بعد به اندازه کافی گیم‌پلی و مبارزه بهت میده تا قشنگ خستگی اون بخشا از تنت در بره و برای بخش بعدی داستانی قشنگ آماده‌ات میکنه :D
===
جا داره الان که بحث Persona و سری MegaTen شده منم یه اعترافی بکنم :D من هیچوقت حوصله‌ام نشد برم سروقت Persona 3 فقط برای اینکه میگفتن بازی توی Tartarus جای سیو بهت نمیده و اگه مردی باید کل دانجن رو از اول بری و اینکه دانجنا کاملا رندوم هستن :-":D

یکی این، یکی هم که اینکه همین الان Nocturne رو به عنوان PS2 Classic‌ روی PS3 دارم ولی بیشتر از یک ساعت بازیش نکردم و حتی هنوز داستان کامل شروع نشده ازش اومدم بیرون با این بهانه که «باید به موقعش برگردم و روش درست و حسابی وقت بزارم» ولی الان ماه‌ها گذشته و یه عالمه بازی کردم و اصلا طرف Nocturne نرفتم x_x:D

واقعا برات متاسفم :D شنیدی که Zestiria خوب نشده؟ از کی؟ :D شنیدن کی بُوَد مانند دیدن؟

4 تا Tales بازی کردم این از همشون بهتر بوده برو از خدا بترس که همچین حرفی زدی

نفرین خدایان بر تو

نفرین آماتراسو بر تو

واقعا برات متاسفم

برو خودتو بکش :|

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
@AsaraymA

Part II

آریا تازه یک تیکه از حرفات رو دیدم...
شینه و مرگ بر تو...

از این Phrase "بابا برقی" بدم میاد... :|:|
چرا آخه ؟!

چرا یک شخصیت مونث به این محکمی بد باشه !؟
هممممم !؟

من که خوشم میاد...
همتون بمیرید...

پ.ن : این شخصیت Berseria من دوز میدارم...
مو مشکی میباشد...
^__^

=================

واییییییییییییییی....
یاد Heart منو انداختی....

مرسی , آریا...

بزارید بچه ها بگم...

من ویتا داشتم و دیدم...
هی...

یک Tales of اومد و نمیدونم چطوری و اینا...
رفتم پیش آریا گفتم و اینا و گفت حالا کوف بگیر بردیا و بازی رو بگیر...
ما نیز خریدیم روی ویتا و ..... شدیم....

خدایی خیلی چشم مالش دهنده و بسیار و فوق بشری داستان و شخصیت اصلی گوگولی و مثبت بود ولی پایان بندی خوبی داشت و بسی حالیدم...
کسایی که ویتا دارن وقت داشتید هارت رو بازی کنید....

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
واقعا برات متاسفم :D شنیدی که Zestiria خوب نشده؟ از کی؟ :D شنیدن کی بُوَد مانند دیدن؟

4 تا Tales بازی کردم این از همشون بهتر بوده برو از خدا بترس که همچین حرفی زدی

از من شنیده...! :>:D
البته اون موقع هنوز نسخه انگلیسی نیومده بود و نسخه ژاپنی هم که ماشالا یه گونی مشکل داشت، مخصوصاً دوربین افتضاح بازی... البته تو نسخه انگلیسی اون دوربین داغون و درست کردن.
من یه مشکل اساسی دیگم با زستریا دارم سره همون قضایای آلیشیا و رُز... اون قضایای افتضاح رُز و اینکه چرا دقیقه نود اومد جای آلیشیا و عشقه هیدیو بابا (تهیه کننده سری) به صداپیشه شخصیت رُز و اینا رو که برات تعریف کردم قبلاً؟ یادته یا من توهم زدم که بهت گفتم! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@AsaraymA
دستت درست آریا باز از این پستای هایپ برانگیز زدی :D البته این سری بیشتر آنتی‌هایپ بود :)) والا من سری رو از Xillia شروع کردم و از همون اول از Jude بدم اومد :| خیلی شخصیت روی اعصابیه واقعا ولی خب خدا رو شکر باز Alvin‌ و باقی گروه بودن که یکم داستان رو جالب کنند. بعد سر Xillia 2 هم کلا زدن شخصیت رو عوض کردن که با این حرکت خیلی حال کردم و باعث شد خیلی راحت‌تر بتونم بازیش کنم :D ولی بعد که برگشتم سر وقت Graces F .... خودت به اندازه کافی در مورد شخصیتاشون گفتی دیگه به نظرم لازم نیست بیشتر بهشون هیت بروزم ولی واقعا غیرقابل تحمل بودن :|

میگم آریا الان که کلی بازی جلو رومونه ولی بعدها یه جوجه مطلبی در مورد Nocturne‌ هم بنویس بلکه هایپ شدم رفتم طرفش :sweatsmile:

@BARDI YA
خواهش میشود :D

والا من نمیدونم چی رو بازی کردم و چی رو بازی نکردم ولی خب وقتی بازی تموم شد فقط خدا رو شاکر شدم که دیگه لازم نیست این شخصیتا رو تحمل کنم :D هر چقدرم گیم‌پلی بازی خوب بود، شخصیتای روی اعصابش کاری کردن که دیگه به هیچ عنوان امکان نداره طرفش برم.

@NoctisSasuke
اینجا از آریا شنیدم :-"

ولی تو گف هم اکثر تاپیکای مرتبط با بازی که رفتم میگفتن زیاد خوب از آب در نیومده و جالب نیست برای همین بیخیالش شدم :-" بازی رو الان روی PS3 دارم ولی خب بعد از چیزایی که در موردش شنیدم اصلا حسش نیست بشینیم حتی امتحانش کنم :sweatsmile:

@K o j i m a
لول :D مرتضی میبینم که تو هم از لایتینگ زخم خورده‌ای :D همین که بردیا گفت شبیه لایتنینگ شده شخصیت اصلیش قشنگ چندین لول هایپ نداشتم رفت پایین‌تر :))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
از من شنیده...! :>:D
البته اون موقع هنوز نسخه انگلیسی نیومده بود و نسخه ژاپنی هم که ماشالا یه گونی مشکل داشت، مخصوصاً دوربین افتضاح بازی... البته تو نسخه انگلیسی اون دوربین داغون و درست کردن.
من یه مشکل اساسی دیگم با زستریا دارم سره همون قضایای آلیشیا و رُز... اون قضایای افتضاح رُز و اینکه چرا دقیقه نود اومد جای آلیشیا و عشقه هیدیو بابا (تهیه کننده سری) به صداپیشه شخصیت رُز و اینا رو که برات تعریف کردم قبلاً؟ یادته یا من توهم زدم که بهت گفتم! :D

توهم که خودت بازی نکردی و از یکی دیگه شنیدی :D شنیده ی شنیده ی شنیده :D

بعدش که دیدی این مشکلاتش درست شده چرا بهش نگفتی؟ :D

2 خط آخرت رو متوجه نشدم :D من فارسی به زور میخونم (چه باکلاس مثلا انگلیسی همش میخونم) دیگه اسمارم اینجوری مینویسی هیچی نمیفهمم گشادیمم میاد یه بار دیگه با دقت بخونم :D ولی نه فکر نکنم گفته باشی :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
@NoctisSasuke
خداییش حال مارو بهم زدی با این آواتارت! :D
فرزاد @darkdn49 تو باهاش شرط بستی؟
جون مادرت بیخیال شو... حداقل به ما رحم کن! :D

فرشاد قضیه اینجوری بود که موقع معرفی زستریا مثل سایر عناوین سری اومدن شخصیت‌اصلی مرد و زن رو با هم معرفی کردن. (Hero و Heroine داستان)
دقیقاً هم از لفظ "نقش اصلی زن" برای Alicia، همون دختر مو بلونده استفاده کردن. (خدایی ری*دم تو این حافظه‌ات! مردیکه همین یه ماه پیش داشتی بازی میکردی اونوقت اسم شخصیتها یادت نمیاد! :D)

تا مدت‌ها تو تمام خبرها Sorey شخصیت اصلی بود و Alicia هم شخصیت اصلی زن‌‍ه داستان (مثل Estelle تو Vesperia یا Tear تو Abyss)... بعد چند ماه مونده به عرضه بازی وقتی BoxArt بازی اومد بیرون مشخص شد که شخصیت Rose که تازه دو هفته قبلش معرفی شده بود کنار Sorey جلوی کاور بود و Alicia رفته بود کنار.
یکدفعه گفتن که شخصیت اصلی زن Rose هست و بعدشم که قضایای DLC کردن Alicia پیش اومد و تا جا داشت ملت فش خار مادرو اول تا آخر نامکو باندای کشیدن. (یعنی نقدهای آمازون ژاپن رو بخونی، کُپ میکنی)
قضیه جایی خیلی بالا گرفت و تمام طرفدارها دیگه رد دادن که گندش در اومد که Hideo Baba (تهیه‌کننده سری) عاشقه صداگذار شخصیت Rose یعنی Mikako Kimatsu است... خیلی‌ها گفتن که دلیل اصلی عوض شدن آلیشیا و اینکه رُز شده شخصیت اصلی علاقه بابا به صداگذارشه.
کلاً جریان خیلی فانی بود... بعدشم که بابا اومد بیانیه داد و این قضیه رو رد کرد... ولی دید ملت بیخیال نمیشن، از ترس اینکه ریده بشه به کل سری، 2 ماه بعد اومد معذرت خواهی کرد و مودبانه گفت دیگه از این غلط‌ها نمیکنیم. :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
یه پستی مخوام بزنم ولی میترسم تلفات بده ... بازی های ژاپنی که هفت ماه اینده میان ... که بیشترشون rpg و کاملا وسوسه کننده ان ...

من پول ندارم ...

The next 6 months is packed with Japanese games (especially JRPGs)

June:
7: Odin Sphere: Leifthrasir (out now)
7: Atelier Sophie (out now)
7: Guilty Gear Xrd -Revelator-
17: Grand Kingdom
24: Mighty No. 9
24: Tokyo Mirage Sessions
28: Star Ocean 5
28: Zero Escape 3
28: God Eater: Resurrection
28: JJBA: Eyes of Heaven

July:
12: 7th Dragon III
15: Monster Hunter Generations
16: I Am Setsuna
19: Gal*Gun Double Peace
26: Fairy Fencer F: Advent Dark Force
26: Shiren the Wanderer: The Tower of Fortune and the Dice of Fate

August:
18: Tales of Berseria (JP)
26: Attack on Titan
26: The King of Fighters XIV
30: God Eater 2

September:
13: Psycho-Pass: Mandatory Happiness
15: Persona 5 (JP)
16: Dragon Quest VII
30: Final Fantasy XV
30: Youkai Watch 2
?: Ace Attorney 6
?: Trails of Cold Steel II
?: SMTIV Final

October:
11: Dragon Quest Builders
18: Exist Archive
25: World of Final Fantasy
25: The Last Guardian
25: Yomawari: Night Alone

November:
18: Pokemon Sun and Moon

December:
?: Kingdom Hearts II.8 HD

2016:
Gravity Rush 2
Ni-oh
Steins; 0
Corpse Party 3DS
Akiba's Beat

واقعا سازنده های ژاپنی سیاست خوبی رو در پیش گرفتن ..ساخت بازی های کم هزینه ..ولی به شدت پر محتوا و جذاب

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
@NoctisSasuke
خداییش حال مارو بهم زدی با این آواتارت! :D
فرزاد @darkdn49 تو باهاش شرط بستی؟
جون مادرت بیخیال شو... حداقل به ما رحم کن! :D

فرشاد قضیه اینجوری بود که موقع معرفی زستریا مثل سایر عناوین سری اومدن شخصیت‌اصلی مرد و زن رو با هم معرفی کردن. (Hero و Heroine داستان)
دقیقاً هم از لفظ "نقش اصلی زن" برای Alicia، همون دختر مو بلونده استفاده کردن. (خدایی ری*دم تو این حافظه‌ات! مردیکه همین یه ماه پیش داشتی بازی میکردی اونوقت اسم شخصیتها یادت نمیاد! :D)

تا مدت‌ها تو تمام خبرها Sorey شخصیت اصلی بود و Alicia هم شخصیت اصلی زن‌‍ه داستان (مثل Estelle تو Vesperia یا Tear تو Abyss)... بعد چند ماه مونده به عرضه بازی وقتی BoxArt بازی اومد بیرون مشخص شد که شخصیت Rose که تازه دو هفته قبلش معرفی شده بود کنار Sorey جلوی کاور بود و Alicia رفته بود کنار.
یکدفعه گفتن که شخصیت اصلی زن Rose هست و بعدشم که قضایای DLC کردن Alicia پیش اومد و تا جا داشت ملت فش خار مادرو اول تا آخر نامکو باندای کشیدن. (یعنی نقدهای آمازون ژاپن رو بخونی، کُپ میکنی)
قضیه جایی خیلی بالا گرفت و تمام طرفدارها دیگه رد دادن که گندش در اومد که Hideo Baba (تهیه‌کننده سری) عاشقه صداگذار شخصیت Rose یعنی Mikako Kimatsu است... خیلی‌ها گفتن که دلیل اصلی عوض شدن آلیشیا و اینکه رُز شده شخصیت اصلی علاقه بابا به صداگذارشه.
کلاً جریان خیلی فانی بود... بعدشم که بابا اومد بیانیه داد و این قضیه رو رد کرد... ولی دید ملت بیخیال نمیشن، از ترس اینکه ریده بشه به کل سری، 2 ماه بعد اومد معذرت خواهی کرد و مودبانه گفت دیگه از این غلط‌ها نمیکنیم. :D

حال خودمم بهم خورده :))

نه فرزاد نبوده :D محمد (Venom Snake) تازه شرط هم نبوده یه قولی داده بودم که نتونستم انجام بدم :D

باو آخه اونجوری که نوشته بودی خیلی سخت بود خوندنش :D تو fish level بودن حافظه منم که شکی نیست :D

ناروهودو :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر