طرفداران ژانر JRPG

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
حالا واقعا انقدر تفاوت وجود داره که این ده دلار رو تو بازی های مشترک تو پاچه ps4 دارها میکنه ؟
والا بقیه بازیا رو نمیدونم ولی آکیبا روی PS4 اگه اشتباه نکنم ۶۰ فریم بود که خب به نظر من ارزشش رو داره آدم ۱۰ دلار بیشتر بخاطرش بده :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
والا بقیه بازیا رو نمیدونم ولی آکیبا روی PS4 اگه اشتباه نکنم ۶۰ فریم بود که خب به نظر من ارزشش رو داره آدم ۱۰ دلار بیشتر بخاطرش بده :D
به نظر من که ده دلار نمی ارزه ... همون تو پاچه کردنه ...

راستی دیروز چک کردم نود درصد بازی های psp برای ویتا ۵ دلار ارزون شدن ۲۰ دلاری ها شدن ۱۵ و ۱۵ دلاری ها شدن ۱۰ دلار

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
حالا واقعا انقدر تفاوت وجود داره که این ده دلار رو تو بازی های مشترک تو پاچه ps4 دارها میکنه ؟

کاملا عادیه بازی رو PS4 گرونتر باشه چون با کیفیت بهتری اجرا میشه :D تاحالا بازی ندیدم رو ویتا و Ps4 یه قیمت داشت

نه 60 فریم نیست :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
به نظر من که ده دلار نمی ارزه ... همون تو پاچه کردنه ...

راستی دیروز چک کردم نود درصد بازی های psp برای ویتا ۵ دلار ارزون شدن ۲۰ دلاری ها شدن ۱۵ و ۱۵ دلاری ها شدن ۱۰ دلار

این تفاوتاشونه:

گرافیک رو PS4 بهتره

فریم بازی ثباتش بهتر از ویتاست

NPC های تو بازی بیشتر از نسخه ویتاست تا به آکیهابارا واقعی بیشتر نزدیک بشه

یه بخش به اسم Visual Editor داره که توش میتونی ظاهر دنیای بازی رو هرجور که دلت میخواد و به شونصد هزار نوع مختلف عوض کنی مثلا میتونی دنیا رو جهنمی کنی یا حس تابستون بهت بده یا حس خشک و سرد بهت بده و . . . تازه اینا پیش فرض انتخاباست و خودتم به صورت Manual میتونی تغییرشون بدی

تمام DLC هارو رایگان و از همون اول داره

برای Stream کردن هم خیلی قابلیتا گذاشتن مثلا یکیش وقتی که داری بازی میکنی و داری میترکی اگر بازدید کننده های Streamت بنویسن Help خواهر شخصیت اصلی با لباس و سلاح سوپر خفن میاد کمکش

بازم بگو تو پاچه کردنه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نه 60 فریم نیست :D
الان یکم گشتم مثل اینکه درست میگی و بازی روی PS4 هم ۳۰ فریمه. عجیب اینه که مطمئنم قبلا خونده بودم نسخه PS4 قراره ۶۰ باشه :D ولی مثل اینکه نسخه PS4 یه سری چیزای اضافی داره:
• Overall graphics will be improved and load times reduced. The number of NPCs on the street will also be increased, making the environment closer to the real Akihabara.

• A “Visual Editor” will be included, for instance you can create a “cyberspace” wireframe version of Akihabara or change the atmosphere to Summer Dusk, enjoying unusual versions of Akihabara.

• Almost all DLCs will be included: the Swimwear set for the heroines will be included from the beginning. In addition to that, almost all paid DLCs distributed for the PS3 and PS Vita versions will be part of the package. “Chibi Mode” will be unlocked after clearing the game.

• Interactive streaming will be implemented to enjoy the game together with viewers. When the players is in a pinch and the viewers enter “help,” the main character’s sister equipped in super-powerful gear will come to the rescue. Moreover, funny elements will be available, like “panty jump,” that will make it rain panties on the city.

ادیت: خودت زودتر گذاشتیش :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
این تفاوتاشونه:

گرافیک رو PS4 بهتره

فریم بازی ثباتش بهتر از ویتاست

NPC های تو بازی بیشتر از نسخه ویتاست تا به آکیهابارا واقعی بیشتر نزدیک بشه

یه بخش به اسم Visual Editor داره که توش میتونی ظاهر دنیای بازی رو هرجور که دلت میخواد و به شونصد هزار نوع مختلف عوض کنی مثلا میتونی دنیا رو جهنمی کنی یا حس تابستون بهت بده یا حس خشک و سرد بهت بده و . . . تازه اینا پیش فرض انتخاباست و خودتم به صورت Manual میتونی تغییرشون بدی

تمام DLC هارو رایگان و از همون اول داره

برای Stream کردن هم خیلی قابلیتا گذاشتن مثلا یکیش وقتی که داری بازی میکنی و داری میترکی اگر بازدید کننده های Streamت بنویسن Help خواهر شخصیت اصلی با لباس و سلاح سوپر خفن میاد کمکش

بازم بگو تو پاچه کردنه :D
نه الان دیگه قانع شدم ... ۲۵ دلار میارزه :p

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,473
نام
امین
خوب همینه دیگه اشتباهت همینه ببین ویتا برای مواقعی خوبه که میری مسافرت یا وقتی برق میره میتوانی به راحتی ویتا بازی کنی تازه من برای ویتا خودم یه پاوربانک اصل خودش گرفتم تا سه بار شارژ میکنه این قدر خوبه خیلی خوبه و بیشتر اوقات توی مسافرت خوبه مخصوصا وقتی میری تهران با اون همه شلوغی میشینم ویتا بازی میکنم
پس بخرش اینم بذار کنار اون دو تا کنسولت ضرر نمیکنی داداش

مسافرت که دیگه جای بازی نیست داداش :D

منطقه 11 هم هیچ وقت برقش نمیره به دلایلی معلوم :>

از همون اولم با کنسول دستی رابطه خوبی نداشتم و دلیل محکی واسش ندارم ^#(^
مگه یه ff انحصاری love story بندازن روش :">

• Like
Reactions: J. Constantine

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
فردا \m/

43157556519384983626.jpg

اکانت تویترشم اومده بالا:
デジモンU アプリモンスターズ公式 (@appmon_official) | Twitter

توی عکس پایین کارکتر جدید به همراه Digivice جدید دیده می شه:
75267553978225207726.jpg

این Digimon هم فردا منتظریم اسم دار بشه، به عنوان عکس تویتر انتخاب شده:
78429406624553438255.jpg

اطلاعاتی هم که قبلا منتشر شده -> داستان در مورد برنامه های موبایلی هست که هر روزه مورد استفاده قرار می گیره
در پشت این برنامه ها هوش های مصنوعی زنده ای به اسم Appli Monsters (به صورت مخفف Appmon) قرار دارن و تعدادشون به اندازه تعداد برنامه هاست
این عنوان هیچ ارتباطی به سری های قبلی نداره
از این عنوان مدیا های مختلفی میاد که شامل انیمه و بازی هم می شن

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ای تو روحت هم سلولی ... چپتر چندی ؟
به دلیل صدا کردن من به عنوان هم سلولی شونصد هزار سال به حبس شما اضافه شد :D

قبل عید استوریشو ‌تموم‌ کردم بازیو پاک کردم ، ولی قصدم اینه تابستون دوباره بریزمش این میشن های خرکیشو برم، عالیه بازی! مخصوصا این تخلفات کوچیکش که حبستو‌ زیاد میکنه میخوای مووهاتو بکنی :))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
@K o j i m a

من غول اخرش گیر کردم .. چه جور اون غول کرمکیه رو بزنم ....

بازی بی نظیره ... شاید نحوه روایت داستان ..رفتن به ماموریت ها و مپ هاش ضایع باشه ... ولی گیم پلی .. و گان پلی بی نظیره .. چیزیه که نمونش رو هیچ جا ندیدم و تنوع صلاح و تاثیر گذاری و اپگرید هاش فوق العاده است .. لول اپ کردن کارکتر و کاستومایز هاش هم فوق العاده است ... اگه بازی مثلا یه بازی ماجرایی بود که مثلا مثل کیلزون از جایی به جای دیگه میرفتیم و با همچین دشمنایی روبرو می شدیم ... بازی رسما بازی شماره یک ویتا میشد...

تنها چیز ضایعش اینه که ذرت و ذرت برات محکومیت صادر میکنن .

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
@K o j i m a

من غول اخرش گیر کردم .. چه جور اون غول کرمکیه رو بزنم ....

بازی بی نظیره ... شاید نحوه روایت داستان ..رفتن به ماموریت ها و مپ هاش ضایع باشه ... ولی گیم پلی .. و گان پلی بی نظیره .. چیزیه که نمونش رو هیچ جا ندیدم و تنوع صلاح و تاثیر گذاری و اپگرید هاش فوق العاده است .. لول اپ کردن کارکتر و کاستومایز هاش هم فوق العاده است ... اگه بازی مثلا یه بازی ماجرایی بود که مثلا مثل کیلزون از جایی به جای دیگه میرفتیم و با همچین دشمنایی روبرو می شدیم ... بازی رسما بازی شماره یک ویتا میشد...

تنها چیز ضایعش اینه که ذرت و ذرت برات محکومیت صادر میکنن .

والا دقیقا قلقشو یادم نیست ولی اگه آنلاین بتونی بزنی یا با کسی AdHoc بازی کنی خیلی خیلی راحت تر میشه.

اتفاقا به نظرم نحوه روایتش خوبه، خودم شخصا فک نمیکردم داستان به این جالبی داشته باشه همینطور لوکیشنای خفن داستانی، اولش فقط به خاطر گیم پلی و گرافیک دوست داشتنیش رفتم سراغش ولی داستانشم جذبم کرد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب بالاخره بعد از 91 ساعت بازی Trails of Cold Steel تموم شد :D تعریفا رو قبلا کردم و دیگه نمیخوام یه طومار دیگه بنویسم، فقط بگم که این چپتر آخری داستان وحشتناک اوج گرفت و چندتا Twist باحال داشت :D

فقط این آخرای کار چندتا انتخاب می‌داد من یه سری رو انتخاب کردم بعد به نظر میومد پایان بازی یه بخش کوچیکیش با این انتخاب من تغییر کرده بود. کسایی که بازی رو تموم کردن *سرفه* @AsaraymA *سرفه* بیان بگن ببینم اونجا واقعا انتخاب تاثیر داشت توی اون یه صحنه پایانی یا نه :D

من توی فستیوال انتخابم برای رقص Emma بود بعد آخر سر هم قبل از اینکه Rean فرار کنه Emma باهاش حرف زد و گفت که متاسفه که همه چیز رو بهش نگفته و اینجور چیزا.

کسی اینجا گزینه دیگه‌ای رو انتخاب کرده ببینیم آخرش باز همینطوریه یا نه؟ :D

راستی من موقع آوردن لباسا شب قبل از فستیوال هم باز با Emma رفتم که یه پرنده‌ای اومد و Emma رفت دنبالش بعد Misty پیداش شد و... اگه یکی دیگه رو با خودم می‌بردم این جریانات فرقی درش ایجاد می‌شد؟ :D

در آخر هم جا داره بگم زنده باد Crow که حتی بعد از مشخص شدن هویتش هم باز یکی از بهترین شخصیتای بازی بود :smirkcat:

به محض تموم شدن بازی NG+ هم شروع کردم و لباسا، Level و Equipmentهام رو گذاشتم توی دور دوم هم باشن :D هرچند بعید میدونم به این زودی‌ها دوباره بازیش کنم و گزینه بعدی همونطوری که گفتم از بین Sky و Danganronpa 2 ـه :D

در هر حال، شدیدا منتظر نسخه ۲ بازی هستم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر