شاتل ، کلاهی گشاد بر سر کاربران

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دهنمون صاف شده به خدا !!!! 100% بعد از این دوره خط رو تخلیه میکنم ! چون شاتل به شدت داره اذیت میکنه .تا الان 24 گیگ پول ترافیک اضافی دادم !!!! چه قدر اخه یه شرکت باید پست فطرت باشه !!! مارومجبور کردن روز دانلود کنیم . تا 3 شب پشت سر هم دانلودمیکنم ، میرم تو لیست مذخرفشون !!!!

خیلی جالبه . مستقیم رفتم دفتر مرکزی شاتل . گفتم اقا میخوام فسخ کنم ! بگذریم از توجیحات مسخره اشون !!!! واسه فسخ هم اذیت میکنن !!! پول که بر نمیگرده و باید 15 روز تا تخلیه خط بر کنیم !!! والله 2 سال پیش شاتل اینقدر مذخرف نبود . جالبترش اینه که گفتم سرعتم شده 5 کیلوبایت !!! یعنی 3 تا 5 شب دانلود کردم ! سرعتم شد 5 کیلوبایت !!! بعدش طرف گفته باید 20 روز صبر کنی تا از لیست در بیای !!!! یعنی به خاطر 5 شب دانلود باید 20 روز سرعتم محدود باشه !!!!

کلاهی گشاد با قانون من در اوردیه :
( فایر پالیسی ) درقرار داد :

به مدیر isp مذبور گفتم تو قرار داد هم از این قانون مذخرف چیزی نوشته نشده . رفت قرار داد رو اورد و به طرز عجیبی یکی از بند ها رو به این قانون ربط داد !!!! یادم نیست کدوم بند بود ، ولی در مورد ضریب اشتراک 1 به 10 نوشته بود و هیچ توضیحی در باره قانون ( فایر پالیسی ) وجود نداشت . اما به من گفت قانون محدود شدن به خاطر دانلود مربوط میشه به بند بالا یا همون ضریب اشتراک !!!! بهش گفتم این که نوشته ضربی اشتراک 1 به 10 هست ، چه ربطی داره !!!!!! کلی بحث کردم اونجا و اخرش هم هیچ چی !! اخرش هم درباره پینگ بحث کردم و رسما به من گفت : اگه پینگ میخوای ، شاتل نگیر !!!!! چون به هیچ وجه ما تو پینگ نمیتونیم کاری کنیم ! عجب !

یکی از مشکلات عجیب شاتل هم کم شدن ترافیک هست . 40 تا عکس باز کردم و به طرز عجیبی 400 مگ ترافیک من کم شد ! 1 گیگ مجدد خریدم و در عرض 2 روز تموم شد !!! حتی نرم افزار DUMETER هم هیچ فعالیتی رو نشون نمیده ! اما گاهی اوقات به طرز عجیبی ترافیک کم میشه !
نمیدونم کسی هست که ربط این 2 تا رو بفهمه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ضریب اشتراک 1 به 10 چه ربطی به قانون محدودیت دانلود و بن شدن یا
( فایر پالیسی ) داره ؟ که مدیران این شرکت مذخرف ادعا میکنند به دلیل این قانون بن میشیم !!!!

دوستان عزیز :

هر کسی پینگ براش مهمه ، هرکسی لود سریع صفحات براش مهمه ، هرکسی میخواد انلاین بازی کنه ، هر کسی قیمت هر گیگ ترافیک براش مهمه ، هر کسی دانلود راحت تو ساعات رایگان براش مهمه ، هر کسی دوست نداره با پشتیبانی مواجه بشه که فقط کی پیست میکنه ، هر کسی پایبندی به قرار داد براش مهمه بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــه هیچ وجه از شــــــــــــــــــــــــ ـاتل اینترنت نگیره .

قابل توجه دوستان نامحدود شاتل :

این دوستان که نامحدود دارن هم بن میشن !!!! دوست بنده کارش فقط و فقط دانلود و پخش بازیهای مختلف هست . خط نامحدود شاتل دارن ، تو یک ماه 58 gb دانلود کرد و به مدت 10 روز سرعت کل روز و شبشون شده بود 5 کیلوبایت !!! ( میتونید اتحان کنید ) . اینو برای این گفتم که بدونید نامحدود شاتل هم دروغی بیش نیست و اونجا هم در کمال تعجب بن میشید !

دیگه رسما داغونم کردن لعنتیا خیلی تحمل کردم . نمیشه دیگه تحملش کرد . تازه دانلود های من از ساعت 3 تا 7 صبح بود که بن شدم !!!!

================================================== =======================

اینم بگم :

روز اول که خط جدید با شماره جدید از شاتل گرفتم ، همین اوایل دی ماه ، سرعتم دقیقا چسبیده بود به 450 !!!!! Snr خط هم پایین بود ( هر چی پایینتر باشه یعنی نویز بیشتری رو خط وجود داره ) . Snr خط من تو هوای بارونی بین 5 تا 8 بود و توهوای صاف بین 8 10 . دقیقا تا 8 روز من به راحتی با همین نویز از خطم استفاده میکردم که یک دفعه سرعتم شد 250 !!!! تماس گرفتم باهاشون گفتن نویز خط بالاست و برات ( تاکید میکنم رو این کلمه ) اوردیمش پایین ! پیش خودم گفتم خوب بدک نیست . 250 تا هم خوبه . مشکلی نداره . بعد از 6 روز دیگه دیدم سرعتم شد 65 تا70 کیلوبایت !!!!!!!!! جلل خالق !!! تماس گرفتم با هاشون که اقا سرعتم چرا اومده پایین و .... گفت snr خط بالاست ( یعنی همون پایینه ! ) و خط نویز داره !!! دوباره سرعت رو بر رو 450 !!!! 3 ر.وز گذشت و بازم سرعتم اومد رو 60 . سر همین قضیه من بیشتر از 10 بار تماس گرفتم و حضوری رفتم !

جالب اینجاست مدام میگن خط شما 512 هست وباید 60 تا سرعت داشته باشی ( یعنی خودشون رو به نفهمی میزنن ) . بهشونمیگم پس چرا تو سایت و قرارداد سرعت یا اپ استریم خط 512 تا ذکر شده !!! بازم میگه خط شما 512 هست ! یعنی شماباید 60 تا سرعت داشته باشی . این دفعه دیگه قاطی کردم و بلند داد زدم رو سرشون . طرف گفت خوب نویز داری اومده پایین . گفتم مرتیکه از هموناول اینو میگفتی .
دفعه اخر که سرعت اومد پایین تماس گرفتم و گفتن کار نرم افزاره ! اتوماتیک خودش میاره پایین !! گفتم چه طور 7 روز اول اینطور نبود ؟! گفتم اگه کار نرم افزاره هوشمنده ، پس زمانی که هوا بارونی نیست و snr خط من خوب میشه باید بره بالا دیگه !! پس چرا سرعت بالا نمیره ! پیچوندن !!! باورتون نمیشه به 6 تا پشتیبانی مختلف صحبت کردم وهمشون یک جمله تکراری ( packet lost وجود دارد ، مشکل سرارسی است و همکاران ما در حال .... اند ، دیتای کل کشور قطع شده ، و .... از این چرت وپرتها ) رو مدام کپی پیست میکردن . اعصابم دیگه الان داغونه !!! حتما قرار داد لعنتی هر 2 تا خطم رو فسخ میکنم و از یه شرکت دیگه میگیرم .

نگریرید اقا ، جون مادرتون از شاتل خط نگیرید ! التماس میکنم نخرید از شاتل افتضاحه !!!

به عنوان نکته اخر :

تمام خط های شاتل اپ استریمشون روی 400 یا 500 هست . پس :

• هر کسی گفت سرعت شاتلم با خط نامحدود 500 به بالاست ، بدونید از پاچه خوارای شاتله !!! ( دوستان بنده چنین خطی دارن ) .
  • هر کسی گفت با شاتل ماهی بیش از 50 گیگ دانلود کردم ، بدونید از پاچه خوارای شاتله ! چون شاتل اجازه چنین حجم دانلودی رونمیده ! به قول خودشون ، پورت ها اتوماتیک سوئیچ میشن !
  • هر گسی فت پشتیبانی شاتل خوبه ، بدونی از پاچه خوارای شاتله ! چون این پشتیبانی فقط حرف تکراری تحویل ملت میده و فقط کپی پیست میکنه !
  • هر کسی گفت با شاتل میتونم انلاین گیم بازی کنم ، بدونید از پاچه خوارای شاتله ، چون پینگ سرورهاشون اینقدر مذخرفه که به زور به زیر 250 میرسه !
  • هر کسی گفت شاتل خوبه ، بدونیداز پاچه خواران بی اطلاع شاتل بوده ! چون هنوز دانلود با شاتل روتجربه نکرده ! پس به راه راست راهنمایش کنید .
  • هر کسی گفت از کجا سرویس بگیرم ، اسمی ازشاتل نیارید تا محو بشه این شرکت مذخرف !
  • هر کسی .... چی بگم دیگه ! هر چی خودتون دوست دارید .

هر isp میگیرین ، بگیرین ، فقط شــاتــل نگیرید که ...

مثل اینکه اسیا تک میخواد ساعات رایگانش رو از ساعت 2 تا 8 ، به ساعات 1 تا 9 صبح تغییر بده . چند نفر از دوستان که از اسیاتک اینترنت دارن ، میگن ازشاتل بهتره . اینو بدونید همه شرکتها رایگان شبشون بدون محدودیت و بن هست به غیر از شاتل . پینگ مخابرات ، اسیاتک و دیگر شرکتها خیلی بهتر از شاتل هست . قیمت ترافیک همه شرکتها هم از شاتل پایین تره . مخابرات هم خوبه .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
رفیق من نمایدگی این شرکت رو داره خودشون هم قبول دارن همچین چیزی رو
جالبه برای خودش اصلا همچین چیزی وجود نداره و وقتی اینجوری میشه یک زنگ میزنه 5 دقیقه بعد درست میشه
کلا هیچی به نظرم مخابرات نمیشه
پینگ خوب سرعت خوب قیمت خوب پهنای باند نامحدود

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
رفیق من نمایدگی این شرکت رو داره خودشون هم قبول دارن همچین چیزی رو
جالبه برای خودش اصلا همچین چیزی وجود نداره و وقتی اینجوری میشه یک زنگ میزنه 5 دقیقه بعد درست میشه
کلا هیچی به نظرم مخابرات نمیشه
پینگ خوب سرعت خوب قیمت خوب پهنای باند نامحدود

دقیقا ! مدیر این ISP تو اون منطقه ! اکانت رپید باز داره ! ( میشناسمش ) ، مدام دانلود میکنه واصلا تو لیست سیاه نمیره ! امار کاملش رودارم چون تقریبا اشناست ! اما نوبت به ما که میرسه !!!

خا لعنت کنه شاتل رو

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
من عصر تلکام دارم خیلی خوب بود ولی گند زد ، سرعت دانلود اوایل 700 بود الان به 30 کاهش دادن !!
الان بهترین ای اس پی هایی که من میشناسم ، آسیاتک و مبین نت هستن

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
اسيا تك رفيق من داشت چند وقت پيش بهم زنگ زد گفت سرعتم رفته روي 5 ! گفت زنگ زدم پشتيباني گفتند بهم كه ضريب اشتراك رو كرديم 1به 14 !
البته فكر كنم الان مشكلش حل شده باشه چون ديگه چيزي نگفت :d

كلا" وقتي سازماني وجود نداشته باشه كه از مصرف كنندگان و حقوق شون حمايت كنه همين ميشه ديگه !
الان سازمان حمايت از مصرف كنندگان ما نقش بادمجون رو هم اجرا نمي كنه !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دقیقا ! مدیر این ISP تو اون منطقه ! اکانت رپید باز داره ! ( میشناسمش ) ، مدام دانلود میکنه واصلا تو لیست سیاه نمیره ! امار کاملش رودارم چون تقریبا اشناست ! اما نوبت به ما که میرسه !!!

خا لعنت کنه شاتل رو
همین محدودش با اینکه 1 گیگ بیشتر شبی نمیشه دانلود کرد باز Share هم داره

ولی الان که مخابرات دارم شبی دو گیگ تا نزدیک سه گیگ میگیرم و آخ نمیگه:D پینگم که جای خود دارد:D

خداییش دزد ترین ISP ایرانه با اینکه از همه هم در امدش بیشتره

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
چرا خودتونو اذیت میکنین؟!
3سال شاتل داشتم هفته گذشته فسخ کردم مخابرات گرفتم با قیمت ارزون تر از شاتل، هر شب 4 تا 6 گیگ هم دانلود فری میده بی منت(شاید تا 20 گیگ هم بده :d)

اینو به هرکی میگفتم قبول نمیکردن که شاتل کنتر ترافیکش بیشتر میندازه الانم که مخابرات گرفتم برام ثابت شده که شاتل 30% بیشتر از مصرف واقعی برات کنتر میندازه!
این بحث شمارو موقع فسخ من هم داشتم حتی اگه اشتراک 1 به 10 هم باشه برای پورت 4مگی که این 10 نفر روش قرار دارن با یه تقسیم ساده در بدترین حالت سرعت باید بشه 30 نه 5!!
دقیقا خودشون اینو اعتراف میکنن که بلک لیست دارن و بعد چند شب دانلود بلک لیست میشی
برای همه ی بهانه هاشون یک جواب وجود داره و بهش گفتم، در آخر گفت شما پشتیبانی بهتر از شاتل نمیتونی پیدا کنی چرا میخای فسخ کنی اخه!؟ گفتم من به رباطهای بی مصرف شما هیچ نیازی برای پشتیبانی ندارم توی این 3سال 2بار باهاشون تماس گرفتم حرفای الکی تحویل من میدادن

الان با مخابرات همه چی خیلی خوبه :x شمام بجای این شازتل برید از یه شرکت دیگه بگیرید خلاص

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
3سال شاتل داشتم هفته گذشته فسخ کردم مخابرات گرفتم با قیمت ارزون تر از شاتل، هر شب 4 تا 6 گیگ هم دانلود فری میده بی منت(شاید تا 20 گیگ هم بده :d)

اینو به هرکی میگفتم قبول نمیکردن که شاتل کنتر ترافیکش بیشتر میندازه الانم که مخابرات گرفتم برام ثابت شده که شاتل 30% بیشتر از مصرف واقعی برات کنتر میندازه!
این بحث شمارو موقع فسخ من هم داشتم حتی اگه اشتراک 1 به 10 هم باشه برای پورت 4مگی که این 10 نفر روش قرار دارن با یه تقسیم ساده در بدترین حالت سرعت باید بشه 30 نه 5!! دقیقا خودشون اینو اعتراف میکنن که بلک لیست دارن و بعد چند شب دانلود بلک لیست میشی
برای همه ی بهانه هاشون یک جواب وجود داره و بهش گفتم، در آخر گفت شما پشتیبانی بهتر از شاتل نمیتونی پیدا کنی چرا میخای فسخ کنی اخه!؟ گفتم من به رباطهای بی مصرف شما هیچ نیازی برای پشتیبانی ندارم توی این 3سال 2بار باهاشون تماس گرفتم حرفای الکی تحویل من میدادن

الان با مخابرات همه چی خیلی خوبه :x شمام بجای این شازتل برید از یه شرکت دیگه بگیرید خلاص
حالا لاکردا اینقدر که توی اینترنت و توی شهر و... تبلیغات داره که همه جذبش میشن

من از بالش راحتی برای صندلی ماشینا (نمیدونم اسمش چیه) تا توی شهر تبلیغاتشو دیدم:D اینقدر که پولداره و حق مردمو میخوره
مردمم که نمیدونن چی به جیه فکر میکنن خیلی اینرتنت خوبی دارن از شاتل میگیرن

همین خود من اولین ISP عمرم شاتل بود:D برین پستای 1 سال پیشمو بخونین ببینین چه ... های میگفتم و خودمم نمیفهمیدم:D حالا که مخابرات گرفتم میفهمم ADSL چیه:D

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
حالا من باید چیکار کنم که تا 9 ماه دیگه باید این ... رو تحمل کنم . بوققققققققق ها پول رو هم بر نمی گردونن . :((:((:(( . واسه بازی اگه بخوام باید 5 صبح پاشم که پینگ با 4.2.2.4 بشه 270 .از 10 11 ظهر تا ساعت 3 نصفه شب پینگ رو 400 به بالا می چرخه .
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حالا من باید چیکار کنم که تا 9 ماه دیگه باید این ... رو تحمل کنم . بوققققققققق ها پول رو هم بر نمی گردونن . :((:((:(( . واسه بازی اگه بخوام باید 5 صبح پاشم که پینگ با 4.2.2.4 بشه 270 .از 10 11 ظهر تا ساعت 3 نصفه شب پینگ رو 400 به بالا می چرخه .
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

اگه خطت ART یا هر چیزی به غیر از اکو افیس باشه ، احتمالا اگر فسخ کنی ، مابقی پولت بر میگرده .

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اول تشکر میکنم از ایجاد کننده تاپیک

این بحث شمارو موقع فسخ من هم داشتم حتی اگه اشتراک 1 به 10 هم باشه برای پورت 4مگی که این 10 نفر روش قرار دارن با یه تقسیم ساده در بدترین حالت سرعت باید بشه 30 نه 5!!
دقیقا خودشون اینو اعتراف میکنن که بلک لیست دارن و بعد چند شب دانلود بلک لیست میشی

بنده هم دقیقا همین مشکل رو در رابطه با این ISP دزد صفت دارم تقریبا 2 ساله که ازشون سرویس میگیرم قبلا انقدر دیگه افتضاح نبود ولی الان دیگه شورشو درآوردن ! 128 نامحدود دارم به قول خودشون سرویس Art 1 لول !
در واقع این سرویسهای نامحدودشون اسما نامحدوده و دانلود بیشتر از 18 گیک در هر ماه مساوی با نصف و به حداقل رسیدن سرعت دانلود تا 5 KB حتی !!! اصلا یه چیز عجیب و مسخره ایه . من خودم تماس تلفنی توی این چند هفته اخیر زیاد باهاشون داشتم .
با اون بی شعور های پشت تلفن (به اصطلاح خدمات پشتیبانی) زیاد کل کل کردم یه مقدار اگه بپیچونیدشون خودشون هم قاطی میکنن و آخر سر اعتراف میکنن که سرعتمون رو کم کردند .
توی یکی از تماسهای تلفنی که باهاشون داشتم (دیروز) بهشون گفتم که چرا الان من دارم با سرعت 10 KB دانلود میکنم؟ جواب دادن که شما نویز خطت بالاست !!! بهشون گفتم پس چرا توی این 2 ساله خطم نویز نداشت؟ الان یه دفعه نویز خط منو احاطه کرد؟ :D طرف گفت من قبلا رو نمیدونم الان نویز داری و فلان ...
خلاصه اگه باهاشون نرم و محترمانه صحبت کنید فکر میکنن گاگولی چیزی هستید ! بعد که شروع به تند صحبت کردن و تهدید کنید نتیجش اینه که تا حداکثر یکی دو روز سرعت دانلودتون رو میبرن یه مقدار بالاتر مثلا در حد 40 KB ! (وای خدای من چه سرعت بالایی !!!! Crap ) بعد دوباره روز از نو و روزی از نو !
منم مثل زننده تاپیک به همه پیشنهاد میکنم هر چه زودتر با این ISP فسخ قرارداد و جاهای دیگم تبلیغات منفی رو بر علیهشون شروع کنند .

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
کلا فکر نکنم Isp بدتری از شاتل داشته باشیم پشتیبانی که تو باقالی هست پینگ که نداره یه مدت هم که 12 شب به بعد کلا کار نمیکرد من art6 داشتم سرعت دانلود میامد رو 15 میگفتن همین درسته دیگه اخه چقدر میتونن وقیح باشن کلا سیاست شاتل اینه که چند ماه اول رو خوب سرویس بده که طرف بگه به به بعد با خیال راحت کلاه برداری کنه جالبه که سرویس های art که نا محدود هست با محدود فرق نداره فقط چون اسمش فرق میکنه گرون تر هست کلا دزد تر از این شرکت پیدا نمیشه من که همه جا تا بتونم همیشه تبلیغ منفی میکنم برای این شاتل.

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
هیچی درد اورتر از ترافیک کم کردنش نیست. من هر ۳ ( نهایتا۴) روز دارم یه گیگ میخرم. کل مصرفم هم اومدن تو تاپیک فوتبال اینجا و چیز بوکه. جالبه قبلنا که خیلی بیشتر تو نت بودم روزی ۲۰۰ مگ اوجه اوجه مصرفم بود الان کمترین میزان مصرفم ۳۰۰ مگه. اوایل شک کردم که پسورد مودم هک شده ولی دیدم نه از اون نیست. بعد به ویندوزم شک کردم عوضش کردم دیدم از اونم نیست. خلاصه یه روز یه فایل ۱۰۰ مگی دانلود کردم و دیگه هیچ استفاده ای نکردم از نت. اخر شب دیدم زده ۳۰۰ مگ مصرف. نمیدونم چطوری میشه این قضیه رو ثابت کرد. مخابرات هم تو منطقمون ( سعادتمند) خود مسئولش میگه نگیر افتضاحه موندم چه گلی بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر