شاتل ، کلاهی گشاد بر سر کاربران

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
فقط شما محدود نمیشی همه اینایی که شب دانلود میکنن بلک لیست میشن!
قبل از پایان دوره هم میتونی فسخ کنی مگه میخان چیکار کنن که باس تا پایان دوره منتظر باشی!؟
منم وسط دوره فسخ کردم! طرف برای فسخ کپی کارت ملی ازم میخاس که قاطی کردم زود برام انجام داد :d اخه فسخ و کارت ملی نمیدونم چه بامبولی بود دیگه!!
واسه حداقل حقوق شهروندی(هان؟) چه داستان هایی داریم اینجا! حقش بود argo اسکار بگیره :d

ارگو !!! وقتی مدیان مملکت غلطی نکنن ، ارگو هم ساخته میشه ، اسکار هم میگیره و تو گوش جهان هم میره که ما وو. .... ولش کن :d
=====================

ببینم تو میتونی قرار داد این لعنتیا رو تو وبسایتشون پیدا کنی ! من که هر چی گشتم پیدا نکردم !

میخوام وسط قرار داد فسخ کنم ، حرومزاده میگه نمیشه !!! باید قرار دادتموم بشه و 15 روز بگذره و بعد فسخ کنی !

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ارگو !!! وقتی مدیان مملکت غلطی نکنن ، ارگو هم ساخته میشه ، اسکار هم میگیره و تو گوش جهان هم میره که ما وو. .... ولش کن :d
=====================

ببینم تو میتونی قرار داد این لعنتیا رو تو وبسایتشون پیدا کنی ! من که هر چی گشتم پیدا نکردم !

میخوام وسط قرار داد فسخ کنم ، حرومزاده میگه نمیشه !!! باید قرار دادتموم بشه و 15 روز بگذره و بعد فسخ کنی !

توی وب سایتش قرار دادشون نیست
خب داره الکی کشش میده! من وسط دوره فسخ کردم! خط خودته اختیارشو داری سرویسشونو نمیخای! برو اونجا یمقدار جدیت به خرج بده حل میشه!
یه نامه باید بزنه به مرکز مخابراتی که خط شما اونجاس همین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر