شاتل ، کلاهی گشاد بر سر کاربران

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ما تو جائی زندگی میکنیم که وقتی یه کالا قیمت 70% گرون میشه فردا صبح مردم برای خریدنش صف 5 کیلومتری میبندن بجای اینکه طهریمش کنن!.
نمیخوام نا امیدوتون کنم ولی ما ایرانیها مال این حرفها (حرکتهای عمومی و هماهنگ شده) نیستیم.

MaMαSaN

کاربر سایت
Feb 11, 2013
306
نام
مـحـمـد
خواهشا از پارس انلاین بد نگین!

من سرویس 1024 پارس انلاین دارم و سرعت دانلودم روزها بین 400 تا 450 هست! شبا هم سرعت دانلودم زیر 160 نمیاد و از ساعت 4 صبح به بعد سرعتم برمیگرده روو همون 400 چون سرور خلوت میشه! پینگش هم فوق العادست! شبی 3 الی 4 گیگ دانلود میکنم.

اینم تست همین الان پارس انلاین.

2517365804.png

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
هر چی حسین جان میگه درسته.من هم قبلا شاتل داشتم.واقعا بی خود بود.
منم میگم:از شاتل خط اینترنت نگیرین.بزارین با سر بخوره زمین و نابود بشه.یه کم احترام به حقوق مشتری هم خوبه والا.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
چند مدته از پارس آنلاین سرویس دارید؟
من 256 دارم، اوایلش عالی بود، بعد از یه مدت از عالی به خوب نزول کرد!
ولی الان یه چند مدت هست که داره اذیت می کنه...
دیشب از قصد بیدار موندم ببینم داستان اینکه لیست دانلودم همش اررور مشه چیه؟
بله، دیدم شونصد بار قطع میشه! حالا این قطعی ها از قصد هست یا نه رو نمی دونم:-/
ولی تو هفته دوشب و یا بعضی مواقع سه شب در هفته این جوری میشه واسه من :|
الان سه هفته یا یک ماهی هست اینجوری میشه و اگه این جوریه ادامه پیدا کنه احتمال داره تخلیه بکنم ولی از اون طرف موندم چی بگیرم و یه چیزی باشه که به جیب ما هم بخوره:d (قیمت پارس آنلاین خوبه واسه ما فقیرا :d 9 تومن واسه 256 ای که در حقیقت 800 کیلو بیت روزانه و شباش هم 512 الی 384 هست تقریبا )
------------------------
طهریمش
تحریم... این همه تو صدا سیما میگن و می نویسن:d

MaMαSaN

کاربر سایت
Feb 11, 2013
306
نام
مـحـمـد
چند مدته از پارس آنلاین سرویس دارید؟
من 256 دارم، اوایلش عالی بود، بعد از یه مدت از عالی به خوب نزول کرد!
ولی الان یه چند مدت هست که داره اذیت می کنه...
دیشب از قصد بیدار موندم ببینم داستان اینکه لیست دانلودم همش اررور مشه چیه؟
بله، دیدم شونصد بار قطع میشه! حالا این قطعی ها از قصد هست یا نه رو نمی دونم:-/
ولی تو هفته دوشب و یا بعضی مواقع سه شب در هفته این جوری میشه واسه من :|
الان سه هفته یا یک ماهی هست اینجوری میشه و اگه این جوریه ادامه پیدا کنه احتمال داره تخلیه بکنم ولی از اون طرف موندم چی بگیرم و یه چیزی باشه که به جیب ما هم بخوره:d (قیمت پارس آنلاین خوبه واسه ما فقیرا :d 9 تومن واسه 256 ای که در حقیقت 800 کیلو بیت روزانه و شباش هم 512 الی 384 هست تقریبا )

4 ساله دارم ازش سرویس میگیرم و اصلا افت نکرده و همیشه همین بوده. البته به مرکز مخابراتی هم خیلی ربط داره. بعضی از مراکز کابل هاشون قدیمیه و یکم اذیت میکنه یوزرهارو. اما من کاملا راضی ام و اصلا هم شبا قطعی نداره.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173

من سرویس 1024 پارس انلاین دارم و سرعت دانلودم روزها بین 400 تا 450 هست! شبا هم سرعت دانلودم زیر 160 نمیاد و از ساعت 4 صبح به بعد سرعتم برمیگرده روو همون 400 چون سرور خلوت میشه! پینگش هم فوق العادست! شبی 3 الی 4 گیگ دانلود میکنم.
پارس آنلاین 1 مگش 8 گیگ یا 30 گیگ داره؟ آخه تو MyParsOnline که فقط 2 گیگ داره و نامحدود. :| و الا 1 مگش خوبه.

MaMαSaN

کاربر سایت
Feb 11, 2013
306
نام
مـحـمـد
پارس آنلاین 1 مگش 8 گیگ یا 30 گیگ داره؟ آخه تو MyParsOnline که فقط 2 گیگ داره و نامحدود. :| و الا 1 مگش خوبه.

نه متاسفانه نداره. البته میشه حجم اضافه خرید که اگر مثلا بخوای 10 گیگ حجم بخری، 15 درصد تخفیف بهت میده و مثلا 10 گیگ حجم برات 37 - 8 تومن آب میخوره! خودم همیشه همینکارو میکنم!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
الان 2 روزه این شاتل معجزه کرده ! چراغ dataمودم بعد از 5 ثانیه یه دفعه قطع میشه دوباره شروع میکنه به وصل شدن جالب اینه که خودشونم نمیدنن مشکل از کجاست :))
بعد یکی از دوستان همین سرویس منو تو استان دیگه ای داره سرعتش 300KB من و کلا دوستانی که تو استان تهران هستن سرعتشون 50kb با همون سرویس !
زنگ زدم به پشتیبانیشون گفتم میگه ربطی نداره =))
گفتم چیزیه که هست چطوری ربطی نداره ؟ میگفت نه ربطی نداره . آخرشم جواب سوالمو نداد :))

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان بیخیال اسیاتک شین اوایل که گرفته بودم عالی بود عالیییییی. ولی الان 1 ماه میشه که داغونه . جالبه اینجاس سرعت ساعت رایگانش اگه 2MB یا 128KB داشته باشی هیچ فرقی نداره . یعنی کلان دانلود رو باید بیخیال شین. پینگ هم که بالای 200 .
این دوره که تمام شد دیگه شارژ نمیکنم . مخابرات میگیرم

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
من که 512mb مبین نت دارم اوایلش عالی بود سرعت دانلودم شبانه 130kb بود وحدود 1700mb تا 2000mb دانلود میکردم ولی الان یه فاجعس:((

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
من که 512mb مبین نت دارم اوایلش عالی بود سرعت دانلودم شبانه 130kb بود وحدود 1700mb تا 2000mb دانلود میکردم ولی الان یه فاجعس:((
نگو بنده هم مبین نت 512 هستم دیگه فاجعه نیست بیشتر در حد یک افتضاح هست
ولی در کل اوایل خوب بود بعد شامل قانون هر روز بدتر از دیروز شد
معمولیه

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
الان چندبار چک کردم بین ms 70-50
این پینگ واسه شاتل دارانی که با پینگ حتی بالای 300 سر و کله میزنن رویاست >:d< واقعا حد بالا تا پایینش 20 تا اختلاف داره؟
شما فاصلت تا مرکز مخابراتی محلتون چقدره ؟snr رو هم میتونی یه چکی کنی؟
واسه من 6 هست )x فکر کن هم شاتل داشته باشی هم رو خطت نویز به این داغونی

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
الان 2 روزه این شاتل معجزه کرده ! چراغ dataمودم بعد از 5 ثانیه یه دفعه قطع میشه دوباره شروع میکنه به وصل شدن جالب اینه که خودشونم نمیدنن مشکل از کجاست :))
بعد یکی از دوستان همین سرویس منو تو استان دیگه ای داره سرعتش 300KB من و کلا دوستانی که تو استان تهران هستن سرعتشون 50kb با همون سرویس !
زنگ زدم به پشتیبانیشون گفتم میگه ربطی نداره =))
گفتم چیزیه که هست چطوری ربطی نداره ؟ میگفت نه ربطی نداره . آخرشم جواب سوالمو نداد :))

احیانا منظورت از 300 ، بیت بود دیگه ؟؟ وقتی B بزرگ میذاری یعنی بایت ، و وقتی B کوچیک میذاری میشه بیت ! کل اینترنت بر مبنای بیت حساب میشه و PC های مابر مبنای بایته .
یعنی هر سرعتی داری تقسیم بر 8 میشه و سرعت واقعی بدست میاد !
مثلا 512 داری ، تقسیم بر 8 میشه 64 !!!!

وقتی میگی 300 کیلوبایت سرعت اره ، یعنی خطش 2 گیگ هست !

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
من نمیخوام طرفداری کنم اما به نظرم شاتل از بیقه تا به اینجا بهتر بوده ! چون خط شاتل ششمین خطی بوده که گرفتم پارس داشتم مبین نت و چند تای دیگه !

من سرعتم 512 هست اینم تصویر مصرف ماه گذشتم نزدیک صد گیگ دانلود کردم برای من خوبه راضیم
sfuqkogentkznnz9rtz.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر