شاتل ، کلاهی گشاد بر سر کاربران

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من نمیخوام طرفداری کنم اما به نظرم شاتل از بیقه تا به اینجا بهتر بوده ! چون خط شاتل ششمین خطی بوده که گرفتم پارس داشتم مبین نت و چند تای دیگه !

من سرعتم 512 هست اینم تصویر مصرف ماه گذشتم نزدیک صد گیگ دانلود کردم برای من خوبه راضیم
sfuqkogentkznnz9rtz.jpg

یعنی جدا جزء اون کاربرای انگشت شماری هستی که داری با شاتل حال میکنی :d بن هم که نمیشی !
دانلود روزانه ات چه قدر زیاده :d داری خودکشی میکنی :d

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
البته اونقد ها هم خوب نیست ! بعضی وقتها با افت سرعت زیادی مواجه میشم !
به نظر من تنها خوبی شاتل اینه که توی این 8 ماهی که گرفتم یک بار قطع شده تا حالا چش نخوره قطعی نداشته !

دانلود روزانه هم بستگی داره از 200 مگ بگیر تا 1 گیگو 200

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به نظر من تنها خوبی شاتل اینه که توی این 8 ماهی که گرفتم یک بار قطع شده تا حالا چش نخوره قطعی نداشته !

اونقدرا هم خوب نیست ! روزی 6 گیگ ! دانلود روزانه داری :d ولی من حالم از شاتل بهم خورده ! منو مجبور کرده روز دانلود کنم ! تا الان 30 گیگ ترافیک 5000 تومانی خریم ! اونم فقط تو 3 ماه !

تو هم پنلت مجموع دانلود های روز و شبت رو نشون میده ! تو 1 ماه دانلود شبانه رایگانت چه قدره ؟ این مهمه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid

بابا پول داشته باشی
شاتلم خیلی خوب میشه

الان نامحدود میگیری + طرح Dedicated ـش یک چیزی میشه:D فقط اینقدر گرون در میاد:D ولی پینگش بدرد عمش میخوره:|

ولی من که عوضش کردم الان بدجور از مخابرات راضیم
128 دارم هر روز 2 گیگ به بالا دانلود میکنم:D پینگم که عشقه:D دیگه چی میخوام؟؟:D کمتر از نصف پولی که به شاتل میدادم دارم به این میدم و کلی بیشتر دانلود میکنم:D

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
منم شاتل دارم ، 1 مگ نامحدود ماهی 60 تومن :|:d ولی خب دانلود زیاد میشه کرد :
136127957135287_Shatel.jpg
پینگ ـش ساعتای 3 تا 5 ظهر اینا میـ*ینه :d ولی باقی روز باز بهتر میشه ... [ قابل بازی کردن ]

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
منم شاتل دارم ، 1 مگ نامحدود ماهی 60 تومن :|:d ولی خب دانلود زیاد میشه کرد :
136127957135287_Shatel.jpg
پینگ ـش ساعتای 3 تا 5 ظهر اینا میـ*ینه :d ولی باقی روز باز بهتر میشه ... [ قابل بازی کردن ]

تو ساعات رایگان چه قدر میتونی دانلود کنی ؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دیشب تماس گرفتم با شاتل پدرسوخته گفتم ترافیکم احساس میکنم کم میشه ! یه خانوم کودنی گوشی رو برداشت ! خنده اش گرفت ! میگفت هر وقت دیدی اینطوی شد ، گزارش کارکرد PPPOP + گزارش کارکرد ساعتی DUMETER رو ایمیل کن برامون پیگیری میکنیم !
مجددا زنگ زدم ویکی دیگه برداشت ! گفت به خاطر اینه که شاتل دانلود و اپلود رو با هم حساب میکنه !!!!!!
برای بار سومتماس گرفتم ویکی دیگه برداشت ! گفت شما وقتی دانلود میکنید ! خود به خود اپلودی هم انجام میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!! گفتم چرا ؟! چی اپلودمیشه ؟! گفت DATA !!!! گفت DATA چی ؟! گفت اطلاعات !! گفتم اطلاعات چی ؟ گفت DATA های زیادی موقع دانلود ، اپلود میکنید !!!

اینقدر رفتم رو مخشون که ییهو یدم ازبن دراومدم !!!

---------------------------------

احمقی بیش نیستن این پشتیبان به اصطلاح فنی های شاتل !!! فقط مثل روبات یه چیز رو تکرار میکنن !

--------------------------------

عوضی که بودن ، دزد حرومخوار هم شدن !

---------- نوشته در 11:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:10 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 11:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:12 PM ارسال شده بود ----------

z3578_adujrfzqsx90aue45gj.jpg

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
@hosseinbrusli

نمیخام از شاتل دفاع کنم! خودم ازش متنفرم چند صفحه قبل هم گفتم قراردادمو باهاش فسخ کردم و الان از مخابرات سرویس گرفتم که واقعا نسبت به شاتل عالیه

اما...
حجم مصرفی که همه شرکتها محاسبه میکنن مساوی با حجم دانلود + حجم آپلود
شما وقتی دانلود میکنی داری به سروری که ازش دانلود میکنی یسری دیتا میفرستی و دانلود صرف نیست البته حجمش نسبت به دانلود کمتره مثلا از هر 1گیگ دانلود حدود 10 مگ آپلود داری
اگه یمقداری اطلاعات از شبکه داشته باشید خیلی راحت میتونین رباطهای پشتیبانیشونو به چالش بکشید! چون فقط یسری چیزای سطحی توی دوره اموزشی بهشون میکنن که تو تلفن تکرار کنن... تهش جز عذرخواهی کردن از شما کاری نمیتونن بکنن چون دستور دارن حتی اگه مشتری بهشون فهش داد مودبانه برخورد کنن
درضمن اون قانون فیرپلسی برای سرویسهای ART هست. برای سرویس اکو که دانلود شبانه داره همچین چیزی نه توی قراردادشون هست نه توی سایتشون.

... و بده این شاتلو از یه شرکت دیگه بگیر چرا داری خودتو اذیت میکنی؟!

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
@hosseinbrusli

نمیخام از شاتل دفاع کنم! خودم ازش متنفرم چند صفحه قبل هم گفتم قراردادمو باهاش فسخ کردم و الان از مخابرات سرویس گرفتم که واقعا نسبت به شاتل عالیه

اما...
حجم مصرفی که همه شرکتها محاسبه میکنن مساوی با حجم دانلود + حجم آپلود
شما وقتی دانلود میکنی داری به سروری که ازش دانلود میکنی یسری دیتا میفرستی و دانلود صرف نیست البته حجمش نسبت به دانلود کمتره مثلا از هر 1گیگ دانلود حدود 10 مگ آپلود داری
اگه یمقداری اطلاعات از شبکه داشته باشید خیلی راحت میتونین رباطهای پشتیبانیشونو به چالش بکشید! چون فقط یسری چیزای سطحی توی دوره اموزشی بهشون میکنن که تو تلفن تکرار کنن... تهش جز عذرخواهی کردن از شما کاری نمیتونن بکنن چون دستور دارن حتی اگه مشتری بهشون فهش داد مودبانه برخورد کنن
درضمن اون قانون فیرپلسی برای سرویسهای ART هست. برای سرویس اکو که دانلود شبانه داره همچین چیزی نه توی قراردادشون هست نه توی سایتشون.

... و بده این شاتلو از یه شرکت دیگه بگیر چرا داری خودتو اذیت میکنی؟!

پدر سوخته ها تا قرار داد تموم نشه نمیذارن خط رو تخلیه کنم . ایشاالله 27 ام این ماه تموم میشه .

--------------------------------
خوب یه کم اطلاعات شبکه بهمون بده اون ربات های پشتیبانی رو به چالش بکشیم :d البته دلم واسشون میسوزه ! از بس تماس گرفتم ، گاهی اوقات واقعا اونا هم کم میارن !! نمیدونن چی بگن !!!!!!!!!!!!!!! البته تماس میگیرم میگم گوشی رو بده ارشد عوضیت :)) اون ارشده همه کاره هست . البته میتونن پورت رو تغییر بدن تا از بن در بیای .

---------------------------------

فایر پالیسی هم برای تمام سرویس هاست . خط من ECO هست و رو خط من همیشه ارا میشه ! 2 خط دارم هر 2 هم از شاتل ! دوستان دیگیری همدرن و میدون ! روتمام سرویس هاش این قانون نانوشته هست .

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
فایر پالیسی هم برای تمام سرویس هاست . خط من ECO هست و رو خط من همیشه ارا میشه ! 2 خط دارم هر 2 هم از شاتل ! دوستان دیگیری همدرن و میدون ! روتمام سرویس هاش این قانون نانوشته هست .

میتونی لینکی از سایتش بدی که برای همه ی سرویس هاست؟
الان هم سایتشو چک کردم فقط برای ART اینو نوشته
منم اکو داشتم که بعد چند شب دانلود (اونم شبی 1گیگ :|) بن میشدم موقع فسخ هم به طرف گفتم نه توی قراردادتون برای اکو فیرپلسیو نوشته نه توی سایتتون! چرا بن میشدم ؟ نمیدونست چی بگه گفت اخه پورت بین 10 نفر تقسیم میشه همتون دانلود میکنین سرعتتون کم میشه! بهش گفتم سرعت دانلود روی پورت من در روز چنده؟ گفت حدودا 240 تا 320 ... بهش گفتم تقسیم بر 10 کن میشه 5 ؟ :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
میتونی لینکی از سایتش بدی که برای همه ی سرویس هاست؟
الان هم سایتشو چک کردم فقط برای ART اینو نوشته
منم اکو داشتم که بعد چند شب دانلود (اونم شبی 1گیگ :|) بن میشدم موقع فسخ هم به طرف گفتم نه توی قراردادتون برای اکو فیرپلسیو نوشته نه توی سایتتون! چرا بن میشدم ؟ نمیدونست چی بگه گفت اخه پورت بین 10 نفر تقسیم میشه همتون دانلود میکنین سرعتتون کم میشه! بهش گفتم سرعت دانلود روی پورت من در روز چنده؟ گفت حدودا 240 تا 320 ... بهش گفتم تقسیم بر 10 کن میشه 5 ؟ :d

کجای سایت برای خط ART اینو نوشته ؟ به من نشون بده .
من بهشون این موضوع رو گفتم و اونا هم به همین اشتراک 1 به 10 اشاره کردن !!!! بهشون هم همین سرعت روز رو گفتم ، بعدش گفتن شب به روز ربطی نداره و سرعت شب شما ( خط من 512 بیت هست ) باید بشه 64 بایت ! بعدش با همین حرف قانون فایر پالیسی رو ربطش داد به خط من که ECO هست !!!!! همش هم میگن کاربر پرمصرف هستی و پرت تو با پورت کاربرایی مثل خودت به اشتراک گذاشته میشه ! درنتیجه هم میزان مصرف شما محدود میشه !!! هر بار که 1 گیگ دان میکنی اگه به 4 تا 5 شب برسه ، 10 کیلوبایت از سرعت شما کم میشه و اگه ادامه پیدا کنه اون قدر کم میشه تا میرسه به 5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با این حرفهایی که زدن ، من چی باید میگفتم !؟؟؟ وقتی میگه شب سرعت میشه خط قانونیت ، من چی باید میگفتم ! دیگه اونجا کم اوردم !!!:d

الانم سایت رو گشتم ، قرار داد رو نگاه کردم و هیچ جا از قانون محدودیت دانلود و فایر پلیسی حرفی نزده !!!!!!

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
کجای سایت برای خط ART اینو نوشته ؟ به من نشون بده .
من بهشون این موضوع رو گفتم و اونا هم به همین اشتراک 1 به 10 اشاره کردن !!!! بهشون هم همین سرعت روز رو گفتم ، بعدش گفتن شب به روز ربطی نداره و سرعت شب شما ( خط من 512 بیت هست ) باید بشه 64 بایت ! بعدش با همین حرف قانون فایر پالیسی رو ربطش داد به خط من که ECO هست !!!!! همش هم میگن کاربر پرمصرف هستی و پرت تو با پورت کاربرایی مثل خودت به اشتراک گذاشته میشه ! درنتیجه هم میزان مصرف شما محدود میشه !!! هر بار که 1 گیگ دان میکنی اگه به 4 تا 5 شب برسه ، 10 کیلوبایت از سرعت شما کم میشه و اگه ادامه پیدا کنه اون قدر کم میشه تا میرسه به 5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با این حرفهایی که زدن ، من چی باید میگفتم !؟؟؟ وقتی میگه شب سرعت میشه خط قانونیت ، من چی باید میگفتم ! دیگه اونجا کم اوردم !!!:d

الانم سایت رو گشتم ، قرار داد رو نگاه کردم و هیچ جا از قانون محدودیت دانلود و فایر پلیسی حرفی نزده !!!!!!

این صفحه رو ببین

قبلا یه صفحه توی سایتشون بود که فیرپلسی رو توضیح میداد الان آوردنش توی یک بند فقط برای ART به قسمت اکو بری همچین چیزی ننوشته
حتی توی صحبتمون قبول کرد که بله درست میگی برای اکو همچین چیزی ننوشتیم! باید با دفتر مرکزی مطرح کنم!!

کاربر پر مصرف طبق این بند برای کاربرای سرویس نامحدود ART معنی داره نه سرویس اکو
در روز سرعتتو بالا میبرن تا ترافیکت زودتر تموم بشه نه اینکه بخان حال بدن! شب هم نباید سرعتت از سرعت قانونی 64 پایین تر باشه!

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
این صفحه رو ببین

قبلا یه صفحه توی سایتشون بود که فیرپلسی رو توضیح میداد الان آوردنش توی یک بند فقط برای ART به قسمت اکو بری همچین چیزی ننوشته
حتی توی صحبتمون قبول کرد که بله درست میگی برای اکو همچین چیزی ننوشتیم! باید با دفتر مرکزی مطرح کنم!!

کاربر پر مصرف طبق این بند برای کاربرای سرویس نامحدود ART معنی داره نه سرویس اکو
در روز سرعتتو بالا میبرن تا ترافیکت زودتر تموم بشه نه اینکه بخان حال بدن! شب هم نباید سرعتت از سرعت قانونی 64 پایین تر باشه!

دیدم . پس چرا من دانلود میکنم محدود میشم ؟! اخه این چه مصخره بازی ای هست !!!! چی کار کنم ؟! به نظرت ؟!

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دیدم . پس چرا من دانلود میکنم محدود میشم ؟! اخه این چه مصخره بازی ای هست !!!! چی کار کنم ؟! به نظرت ؟!

فقط شما محدود نمیشی همه اینایی که شب دانلود میکنن بلک لیست میشن!
قبل از پایان دوره هم میتونی فسخ کنی مگه میخان چیکار کنن که باس تا پایان دوره منتظر باشی!؟
منم وسط دوره فسخ کردم! طرف برای فسخ کپی کارت ملی ازم میخاس که قاطی کردم زود برام انجام داد :d اخه فسخ و کارت ملی نمیدونم چه بامبولی بود دیگه!!
واسه حداقل حقوق شهروندی(هان؟) چه داستان هایی داریم اینجا! حقش بود argo اسکار بگیره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر