شاتل ، کلاهی گشاد بر سر کاربران

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
هیچی درد اورتر از ترافیک کم کردنش نیست. من هر ۳ ( نهایتا۴) روز دارم یه گیگ میخرم. کل مصرفم هم اومدن تو تاپیک فوتبال اینجا و چیز بوکه. جالبه قبلنا که خیلی بیشتر تو نت بودم روزی ۲۰۰ مگ اوجه اوجه مصرفم بود الان کمترین میزان مصرفم ۳۰۰ مگه. اوایل شک کردم که پسورد مودم هک شده ولی دیدم نه از اون نیست. بعد به ویندوزم شک کردم عوضش کردم دیدم از اونم نیست. خلاصه یه روز یه فایل ۱۰۰ مگی دانلود کردم و دیگه هیچ استفاده ای نکردم از نت. اخر شب دیدم زده ۳۰۰ مگ مصرف. نمیدونم چطوری میشه این قضیه رو ثابت کرد. مخابرات هم تو منطقمون ( سعادتمند) خود مسئولش میگه نگیر افتضاحه موندم چه گلی بگیرم
اوه اون دفعه توی ساعات رایگان 100 مگ ازم کم کرد رفتم چت انلاین میگم چرا این توی ساعات رایگان ازم کم میکنه؟
شاتل: امکان نداره شما داری اشتباه میکنی
من: برید سیستمو چک کنید ببینید من ساعت 1 به بعد گزاشتم تا 8 صبح
شاتل: چک کردم شما توی ساعات رایگان دانلود نکردید:|
من: خوب الان ریز مصرفم جلومه. زده از 1 تا 8 کانکت بودید
شاتل: بزار دوباره چک کنم... آره حق با شماست سرویس شما مشکل داره حالا به ایمیل ...@shatel.ir ایمیل بزنید تا مشکلتون حل بشه
من: خیلی خیلی ممنون

حالا ایمیل دادم...
شاتل: شما توی ساعات رایگان دانلود نکردید.
من: کلی با همکارتون چت کردم و ایشون هم قبول کردن. لطفا سیستمو چک کنید...
شاتل: چک شد این 100 مگ توی دقیقه های پایانی ساعت 7 از شما کم شده:|
من: اخه خیلی سرعتتون بالاست که سر دو دقیقه پایانی 100 مگ دانلود بشه؟؟؟؟؟؟:|:|:|
شاتل: خلاصه همینیه که هست دیگه ادامه ندید.

من: ... تووو ... شما ... ها:D

الانم که عوض کردم از تمام غصه های شاتل دورم

---------- نوشته در 02:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:20 PM ارسال شده بود ----------

آقا مخابرات مگه پینگش حول و حوش چنده؟بدبختی ما داتک هم سرویس نمیده این منطقه مسخره مارو
با تهران از اینجا: 30-50
با 4.2.2.4 : حدود 130-150
ولی بعضی مواقع میشه 240 که باید صبر کنی تا درست بشه مثل الان

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
آقا من که داشتم و تموم شد و اصلا هم راضی نبودم. ولی پسرخاله ام داره. خدایی خیلی حال می کنم. روز و شب سرعتش یکیه. دم به دیقه هم بهش ترافیک مجانی میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
آقا من که داشتم و تموم شد و اصلا هم راضی نبودم. ولی پسرخاله ام داره. خدایی خیلی حال می کنم. روز و شب سرعتش یکیه. دم به دیقه هم بهش ترافیک مجانی میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
روز شب سرعتش یکیه؟؟؟
4 شب پشت سر هم 3 گیگ بگیر میفهمی:D

pedram4

کاربر سایت
Aug 13, 2012
40
تمام حرف های تک تکتون و قبول دارم اما من تا می بینم سرعتم میاد پایین تا 1 هفته هر روز زنگ می زنم بعدشم بعد از چند روز در خواست تغغیر سرویس می دم
به خدا به پیر به پیغمبر من توی 1 ماه 136 گیگ گیگ دانلود کردم اینم مدرکش اما اما از art 1 رفتم art 2 رفتم art3 رفتم art5 رفتم art 6 دروغم ندارم بگم می گم تمام حرفا درست اما من میبینم تا سرغتم میاد پایین در خواست تغییر سرویس میدم
تاریخارسالدریافتمصرف
آبان 13914,003,185KB136,744,420KB140,747,605KB

Mr. Dante

کاربر سایت
Jan 25, 2013
76
نام
کیوان
من ندا گستر دارم پینگم 25 هست با سرور تهران. ولی سرعت دانلود یه مدت رو 200 هست بعد میره رو 30-40 بعد میره دوباره بعد یه مدت میره رو 200 ولی شبانش بدرد نمیخوره سرعت افتضاحه! من همین الان دارم Skyfall رو دان میکنم با 150 ولی و به دلیل دان زیادی سرعت کم نمیشه اما اگه بره تو شب سرعت میره زیر 10!

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
بابا بیاین از پیشگامان بگیرید از این مسخره بازیا نداره قیمتشم خوبه 1 تا 7 رایگان دانلود می کنم با سرعت 100 کیلوبایت

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
اقا حالا میخوام شاتل و پینگ عالیشرو بفرستم به درک
به نظرتون چه شرکتی واسه نت خوبه؟
همه میگن اسیاتک ولی دوستم داره پینگش 285
اگه هم بخوام مخابرات بگیرم ماله شیرازه کسی در مورد مخابرات شیراز خبر داره؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تمام حرف های تک تکتون و قبول دارم اما من تا می بینم سرعتم میاد پایین تا 1 هفته هر روز زنگ می زنم بعدشم بعد از چند روز در خواست تغغیر سرویس می دم
به خدا به پیر به پیغمبر من توی 1 ماه 136 گیگ گیگ دانلود کردم اینم مدرکش اما اما از art 1 رفتم art 2 رفتم art3 رفتم art5 رفتم art 6 دروغم ندارم بگم می گم تمام حرفا درست اما من میبینم تا سرغتم میاد پایین در خواست تغییر سرویس میدم
تاریخارسالدریافتمصرف
آبان 13914,003,185KB136,744,420KB140,747,605KB

با همین مصخره بازیا تونستی 136 گیگ بگیری . درضمن این نمودار قابل قبول نیست . به راحتی با فوتوشاپ میشه ساختش ! عکس بزرگ پنل روبنداز + اسمت ( منتها اسمت رو خط خطی کن )
از قسمت اتصالات PPPOP هم عکس بذار .

---------- نوشته در 07:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:44 PM ارسال شده بود ----------

در واقع خودت داری میگی شاتل مذخرفه ! دلیلش هم تغییر مداوم خطت هست . وگرنه مدام درخواست تغییر نمیدادی که !

Mr. Dante

کاربر سایت
Jan 25, 2013
76
نام
کیوان
به نظرتون چه شرکتی واسه نت خوبه؟
همه میگن اسیاتک ولی دوستم داره پینگش 285
اگه هم بخوام مخابرات بگیرم ماله شیرازه کسی در مورد مخابرات شیراز خبر داره؟
من شنیدم واسه پینگ ندا گستر و پارس خوبه واسه دانلود آسیاتک.(از یکی از دوستانم پرسیدم که اخیرا واسه دانلود اینترنتش رو از پارس به آسیاتک تغییر داده بود.)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
بابا بیاین از پیشگامان بگیرید از این مسخره بازیا نداره قیمتشم خوبه 1 تا 7 رایگان دانلود می کنم با سرعت 100 کیلوبایت
خوب چرا ؟
مخابرات ارزون تر از همه میده
12 تا 7 صبح رایگان سرعتشم 140 :D
128 ـش البته

---------- نوشته در 08:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:02 PM ارسال شده بود ----------

با همین مصخره بازیا تونستی 136 گیگ بگیری . درضمن این نمودار قابل قبول نیست . به راحتی با فوتوشاپ میشه ساختش ! عکس بزرگ پنل روبنداز + اسمت ( منتها اسمت رو خط خطی کن )
از قسمت اتصالات PPPOP هم عکس بذار .

---------- نوشته در 07:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:44 PM ارسال شده بود ----------

در واقع خودت داری میگی شاتل مذخرفه ! دلیلش هم تغییر مداوم خطت هست . وگرنه مدام درخواست تغییر نمیدادی که !
اوه بابا چه جدی گرفتی:D
براچی بخواد دروغ بگه خوب؟
دوست منم همینطوری شده:D میگه توی یک ماه 130 گیگ گرفتم ولی اینقدر سرعتم بالا پایین شد که دارم دیوونه میشم
الان از بس زیاد دانلود کردم شاتل گیر داده شبانمو قطع کرده:| یک روز وصله یک روز کامل قطعه

من میگم همگی سریع تخلیه کنید تا این شرکت دزد نتونه به کارش ادامه بده

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
خوب چرا ؟
مخابرات ارزون تر از همه میده
12 تا 7 صبح رایگان سرعتشم 140 :biggrin1:
128 ـش البته

---------- نوشته در 08:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:02 PM ارسال شده بود ----------

اوه بابا چه جدی گرفتی:biggrin1:
براچی بخواد دروغ بگه خوب؟
دوست منم همینطوری شده:biggrin1: میگه توی یک ماه 130 گیگ گرفتم ولی اینقدر سرعتم بالا پایین شد که دارم دیوونه میشم
الان از بس زیاد دانلود کردم شاتل گیر داده شبانمو قطع کرده:| یک روز وصله یک روز کامل قطعه

من میگم همگی سریع تخلیه کنید تا این شرکت دزد نتونه به کارش ادامه بده

جدیه اخه :d از 5 اسفند اینترنت رو میخوام فسخ کنم تا 20 اسفند .

یه سول : اینترنت مخابرات ، خط 512 ، رایگان شبانه اش سرعتش چنده ؟
پینگش با خارج از کشور چند ؟
قیمت هر گیگ ترافیکش بر اساس این طرح جدید چنده ؟
ترافیک هایی که بمونه ، اخر دوره منتقل میشه ؟ یا میسوزه ؟

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
منم نداگستر دارم- به غیر از اینکه سرعتش شبا واقعا افتضاحه بقیش عالیه. دانلود در غیر ساعات دانلود شبانه رایگان تا خدمات و پشتیبانی و پینگ همش جزو مزایاشه.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
من تا تیر ماه امسال اسیاتک داشتم.
دیگه اواخر کار شورش رو در اورده بود
شبانه افتضاح حتی سایت هم باز نمیشد.
سرعت 128 با 2 مگ روزانه یکی بود!

اصلا چیز عجیب غریبی بود درخواست تخلیه دادم گفتم برو گم شو پی بازیت
امار هم که داشتم خیلیای دیگه هم کلا فسخ کردن.
وضعیت الانش رو نمیدونم شاید ادم شده باشن.
الانم پیشگامان دارم در کل لیست سیاه و میاه برای دانلود نداره و شبانش هم خوبه ولی مشکلی که چند بار برام پیش اومده روزهای تعطیل یه دفعه اینترنت قطع میشه پشتیبانی هم اون روز تشریف نداره بعد 24 ساعت دوباره خود به خود وصل میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر