سیستم مورد نیاز بازی Rage مشخص شد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

rage-mutant2.jpg

بعد از نمایشهای موفقت امیز و حیرت اور بازی زیبای Rage از سوی Bethesda ، طرفداران سبک های Action RPG بیش پیش منتظر این عنوان مهم هستند . در همین راستا از سوی ID Software سیستم مورد نیاز بازی مشخص شد که در زیر شاهد ان هستید چیزی که در این میان حائز اهمیت است این میباشد که شما نیاز به یک سیستم فوق قدرتمند نیستید.

Minimum: حداقل سیستم مورد نیاز .

• Processor: Intel Core 2 Duo or Equivalent AMD
    • Memory: 2GB
    • Hard Disk Space: 25GB
    • Video Card: GeForce 8800, Radeon HD 4200

Recommended: سیستم پیشنهادی .

• Processor: Intel Core 2 Quad or Equivalent AMD
    • Memory: 4GB
    • Hard Disk Space: 25GB
    • Video Card: GeForce 9800 GTX, ATI Radeon HD 5550

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دقیقا همین هست بابک خودت جواب دادی دیگه وقتی داره رو کنسول با 60 فریم به قول دوستان اجرا میشه دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...................:dرو pcمیشه 160 فریم بازی هم که 160 فریم بشه میشه .............................کاغد

اول که سیستم ازنظر شما نرمال هست !!!!!!
عزیز من این سیستمی که ایشون معرفی کردند سیستم خوب 4 سال پیش هست و سیستم بود که 4 سال پیش داشتم پس قطعا سیستم نرمال نیست و قدیمی هست که 100 البته بر می گرده به زمان ساخت بازی :))
این قضیه 60 فریم هم هی تکرار نکن که برای کنسول مهم هست نه برای نسخه pcو هیچ ربطی به اینجا نداره چون سخت افزار های pcتو این ضمینه هیچ مشکلی ندارند
این دیگه بیخیال یعنی می خوای بگی رزولیشن باز یهم تو جاهای مختلف کم و زیاد میشه =)) بیشتر از 720 که فکر نکنم بشه پس خدا می دونه رو کنسول چی می خواهند تحویل ملت بدهند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امیر محمود اینی که فرخ میگه شاید رو کنسول بشه اجراش کردو لازم باشه با توجه به سخت افزار محدود ولی رو pc اصلا همچین چیزی منطقی نیست چون بازی ها چیزی به نام ابشن گرافیکی دارند که هر کس باتوجه به قدرت سیستم می تونه راحت بازی را برای خودش تنظیم کنه

کوروش تو دیگه چرا تو کدوم بازی pcدیدیکه روزلیشن خود به خود تنطیم بشه !!!!!!این چیز های که فرخ میگه اگه هم واقعا وجود دشته باشه که بعید می دونم باشه رو نسخه کنسولی هست و هیچ ربطی به این تاپیک و نسخه pcنداره

سابقه id کلا = همیشه گرافیک فوق خفن !
الآن شما که هی بر میگردی میگی این اینجوری فلان اونجوری ، به خودت زحمت دادی که متن منبعی که بهت داده شده رو بخونی ؟ اگر نمیتونی بگو ترجمش رو بذاریم اینجا !
اما اگر میخوای حرف سازنده بازی رو زیر سوال ببری با نظریات خودت بحثش جداس! سازنده بازی تصمیم گرفته روی PC هم محدودیت بذاره که فریم از یه حدی پایین تر نیاد

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
عجب بحث جالبی شده اینجا. من فقط موندم این بازی چرا اینقدر دشمن داره. واقعا موندم ها . تا یه خبری چیزی راجع به این بازی میشه همه زود میریزن تا این بازیرو و شخص جانکارمک رو با خاک یکسان کنند. واقعا قضیه بر عکس شده عوض اینکه خوشحال باشید ناراحت شدین؟ من فقط یه چیزی میگم اونم اینه که خدا به هممون چشم داده و بیشتر افرادی که اینجا دارن بحث میکنن تریلر های این بازیرو دیدن . اگه از نظرتون گرافیک بازی تو تریلر هاش پایین بود که هیچی اصلا بحثی نداریم ولی چیزی که تو تریلرها نشون دادن واقعا گرافیک بازی فوق العادست. پس به نظرم باید خوشحال بود که تیم سازنده تونسته با موتور این بازی کاری بکنه که اون کیفیت زیبای بصری با سیستم بیشتر افراد جوره و همه میتونن از بازی لذت ببرن.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حداقل فریم اخه رو چه سیستمی رو هوا برا خودت یک چیزی نگو !!!!!بعد هم خودتو خوشحال نکن کمی منطق خوب چیز ی هست
شما ظاهرا دفعه اولت هست رو pcمی خواییک چیز یرا تجربه کنی وگرنه اینطوری فکر نمی کری!!!!!!!!!!!!!!!
جدا داری عصبیم میکنی ! پسر مردم مسخره تو نیستند تا این چرندیاتت را گوش بدن اگر منبعی داری مدرکی داری بیا حرف بزن وگرنه از روی باد معده نمیشه حرف زد ! دارم برات لینک مصاحبه خود سازنده را میدم باز میای حرف خودت را میگی ؟!
اگه میخوای بگی حرف فقط حرفه خودم بگو ما بفهمیم اینجا خودم را پاره نکنم ؟! چه بدبختی داریم ما که حرفه خود سازنده هم قبول نیست ؟!
این یک قانون ثابت شده هست هر چی گرافیک بازی بالاتر باشه سخت افزار بالاتر میخواد !!
سعی کن این استدلالها را فقط برای شخص خودت نگه دار و جای دیگه نگی که بساط خنده ی دیگران بشی !
نمونه اش را می تونیم تو همه بازی های با گرافیک بالا ببینیم کرایسیس .کرایسیس وارهد .ویچر 2 و مترو 1و 2 و بتلفیلد 2و.......................باز هم بگم !!!!!!!!!!!!!
افتاد الان
هر وقت مشخص کردی که تو بیشتر حالیته یا اینهمه سایت بیا باهم بحث کنیم وگرنه بیشتر از این هلو ملو نگو ok ?!
حالا اگه گرفتی من چی می گم باز برامن لینک سایت بزار !!!
دقیقا گرفتم چی میگی مرغ یه پا داره :lol:
با توجه به سیستم پیشنهادی و سابقه تیم سازنده و تریلر ها گرافیک در حد قابل قبولی هست ولی به هیچ عنوان نمی تونه شاخ باشه حالا تو اگه دوست داری دربار بازی فکر دیگه بکنی به خودت مربوط هست :))
فقط میشه تاسف خورد چون مرغ یه پا داره !
-------------------------------

• Like
Reactions: LBJ4Ever

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
وقتی خود جناب کارمک در یکی از مصاحبه هاش گفته که من اشتباه کردم LEADپلتفرم بازی RAGEراPCقرار ندادم.
دیگه این بنده خدا هم به اشتباهش پی برده. (همین که اشتباهش را قبول کرده خیلیه! :d )
پس از RAGEانتظار یک گرافیک فوق خفن نداشته باشید.
اما فکر نکنید RAGEگرافیک بدی داره.
بقول دوستان از عکس ها و تریلر های بازی مشخص هست که بازی گرافیک خوب و از قابل قبول بالاتر هست.

حسین جان شما هم دیگه خیلی تحت تاثیر C2وBF3وTHE W2قرار گرفتی. همه بازی های PCقرار نیست گرافیکشون در سطح کرایسیس و بتلفیلد3 باشه.

------------------------------------------------

سعی کن این استدلالها را فقط برای شخص خودت نگه دار و جای دیگه نگی که بساط خنده ی دیگران بشی !
شما وقتی استدلال یک نفر زیر سوال می بری باید استدلال درست و صحیح خودت را ارائه بدی.
قدیم همیشه شما با مدرک صحبت می کردین ولی الان دارم می بینم نظرات و استدلال های دوستان را مسخره می کنید.
مثل این مونه که شما به یک نفر تهمت دزدی بزنی ولی هیچ مدرکی نداشته باشی.
اون فرمولی که هم حسین گفت تقریبا اثبات شده هستش.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
مینیمومش یک کم زیاده خدایی :|.

به هر حال هرچی باشه من روی PC بازیش میکنم حوصله ندارم روی کنسول ها FPS بزنم :|. دستشون درد نکنه یه چیزی نساختن که هفت یا هشتا کیس رو بهم وصل کنی بعد آخر سر ببینی که 25 تا فریم میده به زور :|. یعنی امیدوارم نسخه نهایی اینجوری نباشه (تیکه انداختم به یه بازی ای :-").

من نمیدونم چرا ملاکتون Crysis هست؟ :| بازی ای که با یک پچ نزدیک 10 تا فریمش بهبود پیدا میکرد؟ برید با یک بازی ای مقایسه کنید که حداقل بهینه شده باشه برای کامپیوتر ...
من هنوز نتونستم درک کنم چرا برای اجرای Witcher 2 باید جزئیات رو روی مدیوم بزارم؟ بازی ای که نه گرافیک خیلی شاخی داره مثل تخریب پذیری و... نه طراحی جزئیات و... اش خیلی بالاست و با یه دو یا سه تا پچ یهو 20 فریم اضافه میکنه روی همون سیستم ...

استدلال هاتون خاطره است :D.

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
جدا داری عصبیم میکنی ! پسر مردم مسخره تو نیستند تا این چرندیاتت را گوش بدن اگر منبعی داری مدرکی داری بیا حرف بزن وگرنه از روی باد معده نمیشه حرف زد ! دارم برات لینک مصاحبه خود سازنده را میدم باز میای حرف خودت را میگی ؟!
اگه میخوای بگی حرف فقط حرفه خودم بگو ما بفهمیم اینجا خودم را پاره نکنم ؟! چه بدبختی داریم ما که حرفه خود سازنده هم قبول نیست ؟!

هر وقت مشخص کردی که تو بیشتر حالیته یا اینهمه سایت بیا باهم بحث کنیم وگرنه بیشتر از این هلو ملو نگو ok ?!

دقیقا گرفتم چی میگی مرغ یه پا داره :lol:

فقط میشه تاسف خورد چون مرغ یه پا داره !
-------------------------------
شما برو اول درست حر ف زدن با دیگران را یاد بگیر بعد بیا اینجا نظرات دیگران مسخره کن !!!
من از اول با شما دارم محترمانه بحث می کنم ولی متاسفانه شما .................
دیگه تو این ضمینه با شما بحثی ندارم چون شما فن مطلق بازی هستی تمام دوستان هم این را تایید می کنند و خودت هم بار ها گفتی

وقتی خود جناب کارمک در یکی از مصاحبه هاش گفته که من اشتباه کردم LEADپلتفرم بازی RAGEراPCقرار ندادم.
دیگه این بنده خدا هم به اشتباهش پی برده. (همین که اشتباهش را قبول کرده خیلیه! :d )
پس از RAGEانتظار یک گرافیک فوق خفن نداشته باشید.
اما فکر نکنید RAGEگرافیک بدی داره.
بقول دوستان از عکس ها و تریلر های بازی مشخص هست که بازی گرافیک خوب و از قابل قبول بالاتر هست.

------------------------------------------------
شما وقتی استدلال یک نفر زیر سوال می بری باید استدلال درست و صحیح خودت را ارائه بدی.
قدیم همیشه شما با مدرک صحبت می کردین ولی الان دارم می بینم نظرات و استدلال های دوستان را مسخره می کنید.
مثل این مونه که شما به یک نفر تهمت دزدی بزنی ولی هیچ مدرکی نداشته باشی.
اون فرمولی که هم حسین گفت تقریبا اثبات شده هستش.

امیر محمود این های که گفتی برای ایشون قابل درک نیست پس خودتو مثل من خسته نکن
بحث سر سیستم pcبود و من با دلیل و تجربه دارم باهاش حرف میزنم و ولی متاسفانه برخی یاد گرفته اند فقط نظرات دیگران را مسخره کنند
ظاهرا تو این سایت باز یها بیشتر از کاربر ها برای بعضی ها ارزش داره واقعا متاسف هستم
در کل گرافیک بازی به نظر من روی 3 پلتفورم فرق چندانی نداره

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
شما برو اول درست حر ف زدن با دیگران را یاد بگیر بعد بیا اینجا نظرات دیگران مسخره کن !!!
من از اول با شما دارم محترمانه بحث می کنم ولی متاسفانه شما .................
دیگه تو این ضمینه با شما بحثی ندارم چون شما فن مطلق بازی هستی تمام دوستان هم این را تایید می کنند و خودت هم بار ها گفتی

امیر محمود این های که گفتی برای ایشون قابل درک نیست پس خودتو مثل من خسته نکن
بحث سر سیستم pcبود و من با دلیل و تجربه دارم باهاش حرف میزنم و ولی متاسفانه برخی یاد گرفته اند فقط نظرات دیگران را مسخره کنند
ظاهرا تو این سایت باز یها بیشتر از کاربر ها برای بعضی ها ارزش داره واقعا متاسف هستم
در کل گرافیک بازی به نظر من روی 3 پلتفورم فرق چندانی نداره
ببین دوست من ایشونم که از خودش حرف در نیاورده که داره با دلیل و مدرک حرف میزنه. شما متن مصاحبه ای رو که با خود سازنده صفحه ی قبل گذاشته رو خوندی؟ البته یکم تند رفته ولی با دلیل حرف میزنه. پیشنهاد میکنم متن مصاحبه رو بخون

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
Gartall@

شما هر وقت ادب یاد گرفتی و فرهنگ بحث کردن پیدا کردی بعد بیا تو این تاپیک !!!! مرد حسابی این چه طرز حرف زدنه ؟ می خوای از بازیت دفاع کنی با دلیل و مدرک حرف بزن ! فن بودن هم حدی داره باو !!!
من نمی دونم این کارمک با شما چه نسبتی داره که باید همه تاپیک ها رو براش بریزی بهم !!!
در ضمن اگه مرغ همون یه دونه پا هم نداشته باشه دلیلی بر بی حرمتی نمی شه !!!!
من خودم این ریج رو اصلا دوست ندارم ! شاید کلا هم نگیرمش ولی اگر هم جایی هم بحث شده اینجوری بازی در نیاوردم !!!!!!!!!!!
حرف حسین هم کاملا درسته ! مبنای سیستم بازی برای همون چند سال پیشه و عدم استفاده از DX11 !

• Like
Reactions: hosein me

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مدرک ؟! صفحه قبل مصاحبه سازنده را گذاشتم مدرک نبوده ظاهر؟! :lol:l

شما هر وقت ادب یاد گرفتی و فرهنگ بحث کردن پیدا کردی بعد بیا تو این تاپیک !!!! مرد حسابی این چه طرز حرف زدنه ؟ می خوای از بازیت دفاع کنی با دلیل و مدرک حرف بزن ! فن بودن هم حدی داره باو !!!
من نمی دونم این کارمک با شما چه نسبتی داره که باید همه تاپیک ها رو براش بریزی بهم !!!
در ضمن اگه مرغ همون یه دونه پا هم نداشته باشه دلیلی بر بی حرمتی نمی شه !!!!
من خودم این ریج رو اصلا دوست ندارم ! شاید کلا هم نگیرمش ولی اگر هم جایی هم بحث شده اینجوری بازی در نیاوردم !!!!!!!!!!!
حرف حسین هم کاملا درسته ! مبنای سیستم بازی برای همون چند سال پیشه و عدم استفاده از DX11 !
من ترجیح میدم بی ادب باشم ! انسان یه صبری را داره اگه یه چیز دیگه قابل تحمل نباشه دیگه نمیشه کاریش کرد . صفحه قبل اون همه مدرک با فوتهای قرمز رنگ گذاشتم کسی که اونها را نمیخونه و حرفه خودش را میزنه باید چیکار کرد مجبوری لحن حرفه زدنت را عوض کنی !
------------------------------------------------------------

تمام اینها فقط فقط به خاطر اینه که فکر میکنید نظر فقط نظره خودتون هست در حاله اینکه اگه زحمت بدید پاتون را بزارید انواع و اقسام سایت و ببینید چی گفتند دیگه این حرفها را راحت نمیزنید و با اعلام کردن یک سیستم مورد نیاز بازی را چنین چیزی نمیبیند !
این پیشنمایش ها همش ماله چند هفته پیش هستند که مربوط به PAX و GAMESCOM میشه تجربیاتشون را بعد از چند ساعت از تجربه بازی گفتن چه یه سایت معتبر باشه یا نباشه ! فکر کنم کافی باشه ؟! دلیل و مدرک میخوای دیگه ؟! بفرما !

اینم نقل قول ها که فقط شامل نسخه کنسولی نمیشه !

CVG
what a world it is too. From the moment you emerge from your subterranean slumber, the splendours of id Tech 5 are joyous to behold. Convincing, complex and highly detailed, it's not only superb at handling the great outdoors that power Rage's splendid exterior vehicle sections, but also exceptional in portraying the filth, detritus and downright crap that litters your average post-apocalyptic bandit interior.
Tooling around the wasteland in your ATV or buggy, you'll speed through vast outdoor landscapes with towering rock formations, encounter shattered industrial ruins, delve deep into horrific mutant hideouts and hole up in ramshackle survivor towns. id tech 5 renders them all effortlessly with fidelity, detail and not a little beauty. It could set the new standard by which game engines will be measured. Bold words, but it really is that good
اینم eurogame که مقاله های تخصصی DF را داره !
The Sisyphean grind of Doom 3 has been replaced by a post-apocalyptic, quasi-openworld crust, and within that the immediacy of control, flying body parts and dense, corkscrewing level design – corridors galore – have been embellished with smart combat modifiers and, of course, some of the fastest, most detailed graphics you've ever seen, flooding out of your preferred buffer at 60 frames per second
IGN :
Rage may just be the best game ever made by id Software. It sports a vast open world that finally shows that the company can make games without a colour palate based on grey and brown. Rage is based on the new id Tech 5 engine that pushes modern consoles to their limit; however, Rage is more than just a pretty face. The AI behaviour and animation is like nothing you've ever seen before. Enemies are more than just cannon fodder; they know when they're outgunned and will retreat, play dead, and even get scared and lose their balance. It's like nothing you've ever seen before.

destructoid
Aside from shooting stuff being fun, the thing that struck me most about Rage was the level of detail in the world. To put it simply, Rage has the prettiest wasteland I’ve ever seen. While there are the appropriate amounts of brownish and orange hues, they often carry inherent warmth to them, thanks in part to some dynamic lighting, and there is enough subtlety and variety in the colors to keep Rage from feeling oppressively brown and drab. The game excels graphically, but it’s also surprisingly pleasing aesthetically.

msxbox-world
RAGE, was also available to try out. Seriously, what else can be said about this visually stunning game that hasn't been said already? The graphics and animation are unparalleled for a shooter on console, resembling more of what one would come to expect from a high powered PC gaming rig than an Xbox 360. And never has this reviewer encountered enemies that move, evade fire and flank as aggressively as the bandits in RAGE, whose frightening agility and parkour abilities can easily turn a one-on-one shootout into a panicked fight for survival. My mind was blown
unscripted360:
I was given a gun and my first mission was to go to the hideout of mutant-like bandits and eliminate them. To get there, I’m given the option to ride a dune buggy across the plains of this wasteland. As I was riding in third person veiw, the environment looked incredible and very detailed.
finalsmash:
It looks fantastic on all three platforms and is sure to be a game of the year contender.
noworriesgaming
With the id Tech 5 engine under the bonnet there’s a considerable amount of raw power available and it shows. There’s a distinctive look about Rage and it falls somewhere between the cel-shaded and uber realism setting. It’s actually rather hard to pin point exactly what it is but, regardless, the end results are that the game holds up exceptionally well in the graphics department and even on a console (Xbox 360) it performed without fault. On the PC version being played next to me it looked even better and I can easily say that it’s one of the best looking games, visually, that I’ve seen for a long time. It’s the complete package, from lighting and shadows, to the draw distance and the texturing; sublime.

fpsguru:
I swear this isn’t a running joke or anything, Rage is just that beautiful. I’m aware of what I said about the best multiplayer aware and that Rage won best visuals from E3. It is winning it for PAX too for a very good reason. Rage is winning best visuals for PAX because I would have kissed the TV I was playing it on but I was afraid of getting shrapnel and bits of exploded skull in my mouth. Besides that, I’m almost one hundred percent sure that tongue kissing a television screen would have gotten me kicked out of the convention.

thecontrolleronline
age is the first game to run on their latest engine, idTech 5, and it is one of the best looking games we have seen on a console. The graphics in Rage are running at 2x the framerate of other shooters, and it shows. Just watch any of the latest trailers and you’ll see what we mean. Not only does it create a great looking game, idTech 5 utilizes a Megatexture technology which allowed them to create these huge, detailed environments, giving gamers fully unique environments around each corner. id really wanted to focus on the environment as if it was a character in the game and bring the world to life like never before

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
در این مورد بحثی نیست که بازی بر پایه 360 نوشته شده !!!
پورت هم نباشه ... همونه !!
پس گرافیک تا حدودی همونه !!!
دیگه کارمک پیغمبر نیست که رودخونه رو از وسط شکاف بده یا اتیش رو گلستان کنه !!
سیستم پیشنهادی ضعیفه؟ چون بازی ضعیفه !! (ضعیف نه چیزی که تو ذهن شماست ... ضعیف از نظر چیزی مثل مترو یا کرایسیس . .. که از کارمک انتظار نمیرفت در سال 2011 همچین کاری کنه)
این یه واقعیته !!
بازی بهینه تر از هاف لایف 2 داریم ؟
داریم ؟؟؟
اون زمان همچین سیستمی میخواست اجراش !!!!!!!!
هیچکس نمیگه بازی بده یا کیفیت ساختش پایینه یا .....
تمام مشکلات بازی برمیگرده به لیدپلتفورم بازی !!!!
امیدوارم اون اضافه شونده ی مگاتکسچر یه حرکتی پیاده کنه که هم از پی سی های قوی کار بکشه .. هم یه فرقی با نسخه قوطی بکنه بازی !!!
-----------------------------------
در کل ارزش نداره چه درست چه غلط حرفمون رو با این روش به کُرسی بنشونیم !!
ما ادمیم، مخاطبین هم ادمن ....
اگر حرفی درست باشه میفهمن، قبول میکنن :)

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
توی مصاحبه خودشون گفتن که انجین طوری برنامه ریزی شده که با هر سیستمی که دارین بهترین کارایی رو دریافت کنین. پس میزان تکسچر ها و دورنمای محیط و کیفیت اشیا در هر سیستمی مطابق با توان اون سیستم به نمایش در میاد. خوب طبیعیه که هر چی سیستمتون بالاتر باشه کیفیت خیلی بهتری از تکسچر های محیط رو میتونین ببینین. اتفاقا این نهایت بهینه سازیه یه انجین گرافیکی میتونه باشه که با بیشتر سیستم ها سازگاره و اینطور نیست که اگه سیستم متوسط بود اصلا امکان اجرای بازی وجود نداشته باشه. پس اونایی که سیستم خیلی قوی ای دارن باید خیلی خوشحال باشن که حداکثر کیفیت بافت ها که این موتور و تکنولوژی بر پایه ی اون ساخته شده رو میتونن ببینن. و کسانی هم که سیستم متوسطی دارن از انجام بازی محروم نمیشن. اون جوری که من متوجه شدم بازی هر چه قدر سیستمتون قویتر باشه بهتر کارایی میده یعنی مطابق با سیستم بازی پیشرفت گرافیکی میکنه. پس نمیشه گفت گرافیک بازی پایینه بلکه به بهترین نحو بهینه سازی شده. نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ولی به نظرم بازی از لحاظ توان اجرا کف داره ولی سقف خاصی که بگیم تواونجا پیشرفت گرافیک بازی متوقف میشه نداره یا حداقل سقف بالایی برای پوشش تمام کارت های گرافیکی داره و این خارق العدست.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
توی مصاحبه خودشون گفتن که انجین طوری برنامه ریزی شده که با هر سیستمی که دارین بهترین کارایی رو دریافت کنین. پس میزان تکسچر ها و دورنمای محیط و کیفیت اشیا در هر سیستمی مطابق با توان اون سیستم به نمایش در میاد. خوب طبیعیه که هر چی سیستمتون بالاتر باشه کیفیت خیلی بهتری از تکسچر های محیط رو میتونین ببینین. اتفاقا این نهایت بهینه سازیه یه انجین گرافیکی میتونه باشه که با بیشتر سیستم ها سازگاره و اینطور نیست که اگه سیستم متوسط بود اصلا امکان اجرای بازی وجود نداشته باشه. پس اونایی که سیستم خیلی قوی ای دارن باید خیلی خوشحال باشن که حداکثر کیفیت بافت ها که این موتور و تکنولوژی بر پایه ی اون ساخته شده رو میتونن ببینن. و کسانی هم که سیستم متوسطی دارن از انجام بازی محروم نمیشن. اون جوری که من متوجه شدم بازی هر چه قدر سیستمتون قویتر باشه بهتر کارایی میده یعنی مطابق با سیستم بازی پیشرفت گرافیکی میکنه. پس نمیشه گفت گرافیک بازی پایینه بلکه به بهترین نحو بهینه سازی شده. نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ولی به نظرم بازی از لحاظ توان اجرا کف داره ولی سقف خاصی که بگیم تواونجا پیشرفت گرافیک بازی متوقف میشه نداره یا حداقل سقف بالایی برای پوشش تمام کارت های گرافیکی داره و این خارق العدست.
سقف که قطعا داره !!
درسته انجین باهوشیه
ولی نه در حدی که هرچی سیستم قویتر باشه این کیفیت بالاتری بده
نمیتونه تکسچر تولید کنه که از خودش :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سیستمش به اون صورت خفن نیست. 100 در 100 به خاطر فن آوری Mega Texture و حرفه ای بودن ID هست که بازی با چنین گرافیک زیبایی، سیستم خفنی نمی خواد.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
سقف که قطعا داره !!
درسته انجین باهوشیه
ولی نه در حدی که هرچی سیستم قویتر باشه این کیفیت بالاتری بده
نمیتونه تکسچر تولید کنه که از خودش :d
نه کوروش جان منظورمو متوجه نشدی.منظور من اینه که بازی طیف وسیعی از کارت های گرافیکی رو ساپورت میکنه و این خودش یه فاکتور خیلی مثبته. این که تو با هر کارتی بتونی بازی رو با کیفیت خوب مشاهده کنی کار کمتر برنامه نویسی هست که بتونه یه همچین کاری با یه موتور بکنه. کیفیت بازی ضعیف یا پایین نیست بلکه فقط باید گفت فوق العاده بهینست و این شاهکاره. میگین نه بزارین بازی منتشر بشه و بعد نظرات سایت های نقد کننده ی گرافیک رو بخونین تا به حرف من برسین.

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
ببخشید بچه ها من با این سیستم میتونم معمولی اجراش کنم؟؟؟؟؟؟
http://www.pic.iran-forum.ir/images/m99n372peme8cmft66k.png
کرایسیس2 رو با همین سیستم راحت اجراش کردم تازه رزلیشنش رو هم یه مقدار بردم بالا!
اگه با این سیستم اجراش کنم از لحاظ گرافیکی هیچ برتری نسبت به نسخه کنسولی نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر