سیستم مورد نیاز بازی Rage مشخص شد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

rage-mutant2.jpg

بعد از نمایشهای موفقت امیز و حیرت اور بازی زیبای Rage از سوی Bethesda ، طرفداران سبک های Action RPG بیش پیش منتظر این عنوان مهم هستند . در همین راستا از سوی ID Software سیستم مورد نیاز بازی مشخص شد که در زیر شاهد ان هستید چیزی که در این میان حائز اهمیت است این میباشد که شما نیاز به یک سیستم فوق قدرتمند نیستید.

Minimum: حداقل سیستم مورد نیاز .

• Processor: Intel Core 2 Duo or Equivalent AMD
    • Memory: 2GB
    • Hard Disk Space: 25GB
    • Video Card: GeForce 8800, Radeon HD 4200

Recommended: سیستم پیشنهادی .

• Processor: Intel Core 2 Quad or Equivalent AMD
    • Memory: 4GB
    • Hard Disk Space: 25GB
    • Video Card: GeForce 9800 GTX, ATI Radeon HD 5550

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوست من داستان اینه که الان مد شده واسه خفن جلوه دادن خودت بگی من pc گیمرم 2.3 میلیون پول pc دادم والا حالا واسه اینکه بازی یه سیستم متناسب میخواد دارن خودشون رو میکشن نمیدونم این بازی چشه که اینا دارن اینجوری زیر سوال میبرنش ینی دلیل خوب بودن بازی سیستم مورد نیازشه
yahoo_7.gif

قبلا فکر میکردم ps3 بازا متعصب ترین و در عین حال ز ن ن م ترین فنهای دنیای گیم هستن اما تازه فهمیدم pc گیمرا علاوه بر داشتن تمام این ویژگیا مغرور هم هستند کلا نمیشه باهاشون بحث کرد و تو هیچ موردی قانع نمیشن کلی گفتم بعدشم بابا دیگه اینجوری نزنید تو سر کنسولا حالا چون پول بیشتری برای جمع کردن یه PC لازمه تا خرید یه کنسول باید بزنید تو سر کنسول اونم با داشتن بازیایی مثل U . GEARS. GOW. HALO . FMS . MG4و... و اینهمه GOTY تو این سالای اخیر بازم اینجوری حرف میزنید آخه بابا از نظر گرافیکیم PC تو این چند سال سهمی نداشته تو بهترینا البته یه حقیم باید بهشون داد چون بازیای انحصاری درست حسابی و پرگرافیک که واسه PC منتشر نمیشه خوب مجبورن تمام حرص و عقدشونو تو اینجور بازیای مولتی خالی کنن دیگه الان خود من حاضرم چند میلیون خرج کنم اما بتونم یه بازی افسانه ای مثل RDR رو تجربه کنم چون تجربه نکردن این عنوان و خیلی از بازیای کنسولی دیگه اونم فقط از روی تعصب PC گیمر بودن رو یه حماقت بزرگ میدونم
شماها خوبید بابا :d
------
هیچکس از پی سی دو میلیونی حرف نمیزنه اینجا
هیچکسی هم تو سر کنسول نمیزنه !!
هیچکسی هم فخر به کسی نمیفروشه !!
شماها اصلا نفهمیدید حرف ماها چیه
خوش باشید :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر