سیستم مورد نیاز بازی Rage مشخص شد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد

rage-mutant2.jpg

بعد از نمایشهای موفقت امیز و حیرت اور بازی زیبای Rage از سوی Bethesda ، طرفداران سبک های Action RPG بیش پیش منتظر این عنوان مهم هستند . در همین راستا از سوی ID Software سیستم مورد نیاز بازی مشخص شد که در زیر شاهد ان هستید چیزی که در این میان حائز اهمیت است این میباشد که شما نیاز به یک سیستم فوق قدرتمند نیستید.

Minimum: حداقل سیستم مورد نیاز .

• Processor: Intel Core 2 Duo or Equivalent AMD
    • Memory: 2GB
    • Hard Disk Space: 25GB
    • Video Card: GeForce 8800, Radeon HD 4200

Recommended: سیستم پیشنهادی .

• Processor: Intel Core 2 Quad or Equivalent AMD
    • Memory: 4GB
    • Video Card: GeForce 9800 GTX, ATI Radeon HD 5550

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بله دیگه وقتی سازنده ی میاد موتو ر بازی را جوری طراحی میکنه که با سخت افزار pc نهایت مطابقت را داشته معلومه سخت افزاره بالایی نمیخواد ولی در عوض کیفیت بازی هم حفظ میشه

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
وقتی فقط پورتی از کنسول به حساب میاد... چنین چیزی قابل پیش بینی بود.
نه عزیز من دقیقا بر عکس گفتی اگه پورت کنسولی بود برای اجرای خوبش سیستم دو برابر این نیاز داشت
نمونه هاش gtaiv ,lost planet,,و خیلیهای دیگه.............
ولی این بازی موتورش کاملا بهینه برای هر سه پلتفرم هستش

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
: سیستم پیشنهادی .

• Processor: Intel Core 2 Quad or Equivalent AMD
    • Memory: 4GB
    • Video Card: GeForce 9800 GTX, ATI Radeon HD 5550

این چه سیستم داغونی هست که می خواهد !!!!!!!!!!!!
واقعا ادم می مونه چی بگه معلوم شد که دوباره بایک کاغذ کامل طرف هستیم و صد البته پورت شده کنسولی !!!روی pc
این سازدندگان یادشون رفته که الان از زمان که قول داده بودند بازی را بدهند بیرون 4 سال گذشته واقعا که !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وقی سیستم پیشنهادی بازی این باشه دیگه معلوم هست باید چی بببینیم
در کل سازندها وقتی بازی ارا از 4 سال پیش طراحی کنند به قول خودشان دور از ذهن نبود که همچین سیستمی مطرح کنند
انگار یادشون رفته که الان کارت های مثل ...................5850.480 .470 .460 560 .570 .580 .590 یا 6990 وجود دارند که بیایند کمی زور بزنند و بازی را نسبت به سخت افزار های الان طراحی کننند
در مورد cpu هم رسم ا4 هسته ای ها بلا استفاده

• Video Card: GeForce 9800 GTX, و Core 2 Quad
  • فن های rageهم نیایت بی خودی موضع بگیرند البته خدارا شکر اکثر فن های بازی کنسولی هستند و کاربران pcمی فهمند من چی میگم

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
واقعا ادم می مونه چی بگه معلوم شد که دوباره بایک کاغذ کامل طرف هستیم و صد البته پورت شده کنسولی !!!روی pc
این سازدندگان یادشون رفته که الان از زمان که قول داده بودند بازی را بدهند بیرون 4 سال گذشته واقعا که !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در کل سازندها وقتی بازی ارا از 4 سال پیش طراحی کنند به قول خودشان دور از ذهن نبود که همچین سیستمی مطرح کنند
انگار یادشون رفته که الان کارت های مثل ...................5850.480 .470 .460 560 .570 .580 .590 یا 6990 وجود دارند که بیایند کمی زور بزنند و بازی را نسبت به سخت افزار های الان طراحی کننند

• فن های rageهم نیایت بی خودی موضع بگیرند البته خدارا شکر اکثر فن های بازی کنسولی هستند و کاربران pcمی فهمند من چی میگم
حسین جان هنوز به این اید سافتور ایمان نداریا معلومه ;)
------------------------------------------------------------------
سیستم فوق العادست با توجه به چیزی که دیده شده !!!
البته رزولیشن و انتی رو هم حساب کنید طبعا بالاتر میره !!
ولی جهت اطمینان دوستان میشه اپشن های گرافیکی رو دید در اینده که بفهمیم پورت کنسولی هست یا که نیست :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

بازی رو جوری طراحی کردن که هر کسی‌ با هر سیستمی‌ بتونه بازی کنه.
پورت هم حدس نمی‌زنم باشه. شرکتی با این اعتبار نمیاد یه پورت چیپ بزنه واسه پی‌ سی‌.

الان شما میخوای کسی‌ نتونه جز شما بازیرو اجرا کنه مشکله اونا نیست. :d:d
حدس میزنم که تریلر هارو دیدین به نظر شما اون گرافیک ضعیفه؟
شایدم راست میگی‌ ها. ولی‌ من حامی‌ سیستم ضعیفان هستم. :d
نه عزیز من چه ربطی به من داره !
الان اکثرا تو تمام دنیا pcگیمر ها تا اخر سیستم هاشون به روز هست به خودمون نگاه نکن رفیق
بحث من این هست که کارت 9800برا 4 سال پیش هست و وقتی همچین کارتی را پیشنهاد می کنه خدا می دونه که چی تحویل ملت می خواهند بدهند
تریلر ها رادیدیم عزیز گرافیک خوب هست اما به نظر میرسه بیشتر وقت و تمرکز را روی نسخه های کنسولی گذاشتند تا رو pc
وگرنه شک نکن مثل اکثر بازی های که تفاوت زیادی را نسبت به نسخه ای کنسولی احساس می کنی مثل همین بتلفیلد یا ویچر2 رویpc
یک 460 لازم داشت.
امیدوارم متوجه منظورم شده باشی
البته منکر اون نمیشم که ۹۸۰۰ اگه واسه بالاترین حد باشه خیلی‌ کمه.
ولی‌ منظورش این بود که رو تنظیمات پایین تر با این می‌شه بدون مشکل اجرا بشه بازی.
ولی‌ هنوزم نظرم اینه که خیلی‌ خوب بهینه شدس. همینDarksiders که پورت شده بود به سی‌ پی‌ یو فشار میاره که پدرش در میاد.
راستی‌ اون قسمتی که پر رنگ کردی منظور شوخی‌ داشتم ناراحت نشی‌ یک وقت. :d

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
حسین جان هنوز به این اید سافتور ایمان نداریا معلومه ;)
------------------------------------------------------------------
سیستم فوق العادست با توجه به چیزی که دیده شده !!!
البته رزولیشن و انتی رو هم حساب کنید طبعا بالاتر میره !!
ولی جهت اطمینان دوستان میشه اپشن های گرافیکی رو دید در اینده که بفهمیم پورت کنسولی هست یا که نیست :d
ببین بحث ها را اصلا با هم نمیشه قاطی کرد شما الان تو زمانی هستید که بازی های مثل ویچر 2 یا مترو را تجربه کرداید و می دونید اجرای یک بازی با گرافیک بالا چه سیستمی می خواد مگر اینکه خلافش ثابت بشه که می شه نسخه پورت شده
امیدوارم فهمیده باشی که چی می گم کوروش

بازی رو جوری طراحی کردن که هر کسی‌ با هر سیستمی‌ بتونه بازی کنه.
پورت هم حدس نمی‌زنم باشه. شرکتی با این اعتبار نمیاد یه پورت چیپ بزنه واسه پی‌ سی‌.

الان شما میخوای کسی‌ نتونه جز شما بازیرو اجرا کنه مشکله اونا نیست.
حدس میزنم که تریلر هارو دیدین به نظر شما اون گرافیک ضعیفه؟

نه عزیز من چه ربطی به من داره !
الان اکثرا تو تمام دنیا pcگیمر ها تا اخر سیستم هاشون به روز هست به خودمون نگاه نکن رفیق
بحث من این هست که کارت 9800برا 4 سال پیش هست و وقتی همچین کارتی را پیشنهاد می کنه خدا می دونه که چی تحویل ملت می خواهند بدهند
تریلر ها رادیدیم عزیز گرافیک خوب هست اما به نظر میرسه بیشتر وقت و تمرکز را روی نسخه های کنسولی گذاشتند تا رو pc
وگرنه شک نکن مثل اکثر بازی های که تفاوت زیادی را نسبت به نسخه ای کنسولی احساس می کنی مثل همین بتلفیلد یا ویچر2 رویpc
یک 460 لازم داشت.
امیدوارم متوجه منظورم شده باشی

یعنی بده که بازی برای pc بهینه شده باشه ؟ الان کرایسیس رو میشد با همین g force های سری 8k بازی کرد بازی بدی بود ؟
اگه این بازی پرت شده بیاد کلا جان کارمک برای من میره زیر سوال

کی گفت بدهست اما تجربه همیشه نشان داده که چند سری از کارت ها گذشته الان شاهد سری 5 هستیم بعد یهو بیایند کارت سری 4 سال پیش را بگویند برای یک بازی حال کافی هست معلوم هست که ..........
در ضمن کرایسیس را شما با 9800 می تونید اجرا کنیدحتی رو 1080 و تا اخر و خودم هم داشتم ولی خوب اجرا شدنش مهم هست عزیز :)

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
ببین بحث ها را اصلا با هم نمیشه قاطی کرد شما الان تو زمانی هستید که بازی های مثل ویچر 2 یا مترو را تجربه کرداید و می دونید اجرای یک بازی با گرافیک بالا چه سیستمی می خواد مگر اینکه خلافش ثابت بشه که می شه نسخه پورت شده

یعنی بده که بازی برای pc بهینه شده باشه ؟ الان کرایسیس رو میشد با همین g force های سری 8k بازی کرد بازی بدی بود ؟
اگه این بازی پرت شده بیاد کلا جان کارمک برای من میره زیر سوال
ویچر هم اصلا نیازی به 460 نداره اونم با سری 8000 ران میشه
کلا هیچ ربطی نداره req بازی پایین باشه بازی از نظر گرافیکی بده بلکه بهینه بودن رو نشون میده و یادتون باشه همه pc gamer ها high end نیستن
بگم گارتال بیاد حاله همه رو بگیره :dنه بگم بیاد ؟

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
کلا سیستم های پیشنهادی هربازی در حال حاضر به صورت نمادین دراومده... نمونه زیاده .... ویچر 2! سیستم پیشنهادی یه 260 بود که عمرا نمیتونست در دقت تصویر بالا عملکرد حتی متوسطی بده.... من با کارتی در حدود 2 برابر 260 تو ویچر 2 به مشکل برخوردم!

بعد از ریختن patch ها دیگه مشکلی نبود و همه تونستن به راحتی بازی کنند همین ویچر رو 2 رو برات مثال زدم با سری 8000 هم ران شده و به راحتی بازی کردن.
والا ما پچ هم ریختیم ... اون قدر توفیر خاصی نکرد!
در ضمن از کی تا الان کارت HD4200 هم رده 8800 شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این کارمک یه چیزیش میشه ها ....

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
کلا سیستم های پیشنهادی هربازی در حال حاضر به صورت نمادین دراومده... نمونه زیاده .... ویچر 2! سیستم پیشنهادی یه 260 بود که عمرا نمیتونست در دقت تصویر بالا عملکرد حتی متوسطی بده.... من با کارتی در حدود 2 برابر 260 تو ویچر 2 به مشکل برخوردم!

بعد از ریختن patch ها دیگه مشکلی نبود و همه تونستن به راحتی بازی کنند همین ویچر رو 2 رو برات مثال زدم با سری 8000 هم ران شده و به راحتی بازی کردن.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
شما نگران نباش.بازیای id همیشه در عین بهترین بودن از نظر گرافیکی،همیشه هم بازیای سبکی بودن.من خودم Doom 3 رو با 5200 بازی میکردم خیلی هم روون اجرا میشد.:D
اصلا درست نیست که بخوایم از روی سیستم پیشنهادی،در مورد گرافیک بازی نظر منفی داشته باشیم.البته نقطه نظرها فرق میکنه؛مثلا من با دیدن سیستم پیشنهادی به این نتیجه رسیدم که چقدر وقت گذاشتن رو PC که بازی رو بهینه کردن که رو همچین سیستمی به خوبی اجرا بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر