سونی: دادن دوربین اجباری حرکتی بر ضد مصرف کننده است

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,994
نام
فرهاد
icon_xl.jpg

درود.

آقای Fergal Gara رییس PlayStation UK دز مصاحبه خود عنوان کرد که تصمیم به نداشتن PS4 بدون دوربین کاملا مبتنی بر انتخاب مصرف کننده است وی در ادامه نیز تیر پیکان خود را سوی ماکروسافت گرفت و گفت "دادن دوربین زوری در یک باندل به مشتریان یه حرکت ضد مصرف کننده به شمار می‌آید." وی که رقیب خود یعنی X1 را هدف گرفته بود در ادامه سخنانش افزود:

"وقتی انتخابی صورت می‌گیرد و من می‌دانم که درست است به آن منظور است که دادن یک باندل حاوی دوربین در خلاف انتخاب مصرف کننده می‌باشد. این حرکت به گیمرها حق انتخاب نمی‌دهد، لذا معقول‎ترین چیزی که می‌توان به عنوان برند gamer friendly انجام داد این است که به آن‌ها حق انتخاب بدهیم. از همین رو بسیار خرسندم که توانستیم این کار را انجام دهیم."

GAF

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
والا تو نسل قبل که سونی نهایت مشتری مداری رو رعایت کرد و هر چی گفت زد زیرش!یک Backward comp داشت که اونم برداشت حالا ببینیم این نسل چقدر مشتری مدار میشن

حالا نه که شما همه ی بازیهای PS2ـون اوریج بوده که ناراحتی از اینکه دیگه از backward comp پشتیبانی نمیکنه !!! من نمیدونم اینا چه ربطی به مشتری مداری داره :|
مشتری مداری سونی رو اونایی که هرماه 3-4 تا بازی رایگان دریافت میکنن ، از تخفیف های پلاس استفاده میکنن درک میکنن.اونایی که روز اول لانچ PS4 بازی ـه DriveClub رو رایگان دریافت میکنن ، نه شما که به یه چیزایی داری گیر میدی که سونی تعهدی نسبت بهشون نداشته و یه چیز اضافه بر سازمان بوده.
مشتری مداری یعنی اینکه ببینی رقیبت هیچی عنوانی واسه عرضه تو این ماه های آخر این نسل نداره ولی یه new ip با متای 95 ( TLOU ) عرضه کنی ، Beyond هم تو راه باشه و بعد از عرضه ی PS4 یکی از بزرگترین و محبوب ترین بازیهای ریسینگ رو فقط واسه PS3 عرضه کنی.

khashiferi

کاربر سایت
Jun 15, 2007
32
توضیح اجباری بودن کینکت تو این مجلس نمیگنجه!!!چون هیچکس حرف طرف مقابلش رو قبول نمیکنه

فقط این نکته که کینکت الان یکی از اجزای اصلی x1 هست مثل هارد و درایو بلوری و دسته!!! مایکروسافت کلی براش برنامه داره نمیتونه بهش بعنوان یه وسیله جانبی نگاه کنه

هاهاهاهاهاهاهااااااا برنامه داره ؟؟؟؟؟ اکی برنامه داره من نمیخوام زوره ؟؟؟؟؟ شاید بعضی ها نخوان زوره چرا باید پولی رو بدم گه میشه بدون اون راحت بازی کرد ؟؟؟؟؟ برنامه داره ؟؟ درس میگی داره ولی اجباری من باید بیام 400 هزار تومن بدم زیاد تر که باید این باشه؟؟؟ من از ماکروسافت بدم نمیاد ولی هیچ وقت نمیام پول زور بدم باسه چیزی که نمیخامش !!! شاید بعدا خوشم امد حواستم بگیرم باشه بدا میخرم ولی نمیخوام الان به این میگن چی؟ سیاست بد نه؟؟ مثل سیاست بازی هاش ..... الانم مطمعنا خودش فهمیده ولی دیگه نمیشه اینو عوض کرد ولی در ادامه بدون کینکت هم میده و من اون موقع میخرم
پس نظرشما کاملا قابل احترام ولی سما هم میدونی ضرورتی نداره که 100 دلار بیشتر بدی باسه چیزی که شاید یه عده دوس ندارن
من پست کم میدم اگه غلط داشت ;)

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,055
حرکت سونی مثل یک سلف سرویسی هست که هرکسی هرچیزی دوست داره به هر اندازه بر می داره!
اما مایکروسافت با این روشی که پیش گرفته با گیمرها مثل زندانی ها برخورد می کنه و چیزی رو بهشون میده که خودش دوست داره!

سونی کاری رو انجام دادم که عقل و منطق پشتش بود و من به عنوان یک مصرف کننده خیلی معمولی و قشر متوسط این حرکت رو با جان و دل می پذیرم و می تونم خیلی خوب درکش کنم!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,994
نام
فرهاد
@ Refill

هر دوشون تا زمان لانچشون همین جوری هستن.
================================================

خیلی جالبه! فردا سامسونگ بیاد تو یخچالش یه ماکروفر بزاره و بگه هر کی یخچال می خواد باید اینم بخره! این الان میشه یه وسیله اصلی یا یه دستگاه جانبی که می تونه هم نباشه؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,775
نام
Bahram
حرکت سونی مثل یک سلف سرویسی هست که هرکسی هرچیزی دوست داره به هر اندازه بر می داره!
اما مایکروسافت با این روشی که پیش گرفته با گیمرها مثل زندانی ها برخورد می کنه و چیزی رو بهشون میده که خودش دوست داره!

سونی کاری رو انجام دادم که عقل و منطق پشتش بود و من به عنوان یک مصرف کننده خیلی معمولی و قشر متوسط این حرکت رو با جان و دل می پذیرم و می تونم خیلی خوب درکش کنم!

البته ميشه اينجوري هم گفت كه ممكنه ماكروسافت براي اين كه سازنده هارو مجبور كنه تا از kinect در بازي هاشون استفاده كنن و از پتانسيل اون استفاده كنن اين تصميمو گرفته.:d
در هر صورت هر شركتي و شخصي نظر خودشو داره و نظرش قابله احترامه

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
دید هر شرکت فرق میکنه. از نظر اینا وسیله جانبیه، از نظر مایکروسافت وسیله اصلیه. فیل هریسون:Xbox One is Kinect. They are not separate systems. An Xbox One has chips, it has memory, it has Blu-ray, it has Kinect, it has a controller. These are all part of the platform ecosystem

چه جالب !!!!!!!!!!! حرفی که من زدم رو مایکروسافت تایید کرده!!! واسه خودم تحلیل گر بودم خبر نداشتم :d

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
ببینیم این ها می تونند این دو ماراتون رو بدون سنگ انداختن طی کنند مایکروسافت می خواد کینکت رو تبدیل به بدنه کنسول کنه حالا هرکی خواست میخره,هرکی نخواست نمی خره دیگه شما حواست به دستگاه خودت باشه اتش اژدها به روغن سوزی نیفته.
مثال زندان زمانی که فقط یک دستگاه بازی باشه و حق انتخاب نداشته باشی الان wiiu , pc و ps4 هم هست و گیمر ها هم حق انتخاب دارند,حالا چه حکایتی دوستان به در و دیوار می زنند معلوم نیست.

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
هاهاهاهاهاهاهااااااا برنامه داره ؟؟؟؟؟ اکی برنامه داره من نمیخوام زوره ؟؟؟؟؟ شاید بعضی ها نخوان زوره چرا باید پولی رو بدم گه میشه بدون اون راحت بازی کرد ؟؟؟؟؟ برنامه داره ؟؟ درس میگی داره ولی اجباری من باید بیام 400 هزار تومن بدم زیاد تر که باید این باشه؟؟؟ من از ماکروسافت بدم نمیاد ولی هیچ وقت نمیام پول زور بدم باسه چیزی که نمیخامش !!! شاید بعدا خوشم امد حواستم بگیرم باشه بدا میخرم ولی نمیخوام الان به این میگن چی؟ سیاست بد نه؟؟ مثل سیاست بازی هاش ..... الانم مطمعنا خودش فهمیده ولی دیگه نمیشه اینو عوض کرد ولی در ادامه بدون کینکت هم میده و من اون موقع میخرم
پس نظرشما کاملا قابل احترام ولی سما هم میدونی ضرورتی نداره که 100 دلار بیشتر بدی باسه چیزی که شاید یه عده دوس ندارن
من پست کم میدم اگه غلط داشت ;)
ترول الکی نکن عزیز من. هر شرکتی محصولشو جوری که دوست داره میفروشه. محصولشون یک پکیج هست شامل دستگاه و کینکت و غیره. هیچکس هم مجبور به خرید نیست زور هم نیست.
ظاهرا بدونه اجازه جناب عالی حق ندارن برای محصول خودشون برنامه ریزی کنن.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,369
نام
سروش
@ Refill

هر دوشون تا زمان لانچشون همین جوری هستن.
================================================

خیلی جالبه! فردا سامسونگ بیاد تو یخچالش یه ماکروفر بزاره و بگه هر کی یخچال می خواد باید اینم بخره! این الان میشه یه وسیله اصلی یا یه دستگاه جانبی که می تونه هم نباشه؟

ps4 چون هارد قابل تعویض داره چنین قابلیتی روش گذاشته نمیشه وقبلا هم خود یوشیدا گفته بود چون هارد با ظرفیت بیشتر که سونی قراره تولید کنه باد میکنه رو دستش
همین سامسونگ tv های سری جدیدش یه دوربین داره مثل کینکت حرکات دست رو تشخیص میده

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
خداوکیلی اینا خسته نشدن!؟
یکی نیست بگه آخه به تو چه ربطی داره ، مایکرو شاید دلش بخواد به جای دوربین یه دست کت شلوارم بزاره تو کنسولش بفروشه هرکی دلش بخواد میخره هر کی دلش نمیخواد نمیخره!

جالبه الان اکثر سایتا و بلاگهای گیم دارن بازیای لانچ Xbox one رو Preview میکنن و مقاله تهیه میکنن و از گرافیک و گیم پلی بازیا روی X one تعریف میکنن اونوقت رییس روسای سونی نشستن همچنان به ترول ادامه میدن ... این از نظر مجله پلی استیشن درباره Knack بازی ای که جناب طراح ارشد! داوینچی زمان! مارک سرنی به صورت انحصاری برای لانچ PS4 تهیه کرده! ببین چی ساخته که مجله OPM نوشته از اینکه این بازی رو به عنوان یه بازی نسل بعدی به دنیا معرفی کردن شوکه شدیم!

21555505118395024542.jpg

Community Q&A with Mark Cerny! - Page 12 - PlayStation Forum

آخرین ویرایش:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
ماکرو کینکت2 را هم میتونست مثل کینکت xbox360بکنه داستانشا که هم فروش بهتری داشته باشه هم اجباری نباشه برا خریدش برا بازیهاشم 2گذینه پلی با کینکت و یا بدون کینکت میذاشت مثل بعضی از بازیهای که تو ایکباکس 360 هم با کینکت میشد بازی کرد هم بدون کینکت
حالا یکی نخواد مثلا تو dead rising3زامبی ها را هول بده با کنیکت کیا باید ببینه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر