سونی: دادن دوربین اجباری حرکتی بر ضد مصرف کننده است

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
icon_xl.jpg

درود.

آقای Fergal Gara رییس PlayStation UK دز مصاحبه خود عنوان کرد که تصمیم به نداشتن PS4 بدون دوربین کاملا مبتنی بر انتخاب مصرف کننده است وی در ادامه نیز تیر پیکان خود را سوی ماکروسافت گرفت و گفت "دادن دوربین زوری در یک باندل به مشتریان یه حرکت ضد مصرف کننده به شمار می‌آید." وی که رقیب خود یعنی X1 را هدف گرفته بود در ادامه سخنانش افزود:

"وقتی انتخابی صورت می‌گیرد و من می‌دانم که درست است به آن منظور است که دادن یک باندل حاوی دوربین در خلاف انتخاب مصرف کننده می‌باشد. این حرکت به گیمرها حق انتخاب نمی‌دهد، لذا معقول‎ترین چیزی که می‌توان به عنوان برند gamer friendly انجام داد این است که به آن‌ها حق انتخاب بدهیم. از همین رو بسیار خرسندم که توانستیم این کار را انجام دهیم."

GAF

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
این کار شهامت میخواست که سونی نداشت!! حالا داره تضاهر میکنه که به حقوق مصرف کننده احترام گذاشته

این کار حماقت می خواست که ماکروسافت داشت:-b سونی بارها در جاهای مختلف نشان داد که به مصرف کننده احترام می زاره.و ماکروسافت هم بارها نشان داده که اگر بخواهد یک سیستم را تحمیل می کنه به مصرف کننده ها.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,998
نام
Mohammad
این کار شهامت میخواست که سونی نداشت!! حالا داره تضاهر میکنه که به حقوق مصرف کننده احترام گذاشته
اصلا ربطی به شهامت نداره.
سونی دقیقا اصول مشتری مداری رو رعایت کرده.
من میدونم بالای 50 درصد از خریداران ایکس باکس وان حداقلش برای سالهای اولیه کینکت رو نمیخوان و اگر به صورت جدا عرضه میشد اونو نمیخریدن.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
اصلا ربطی به شهامت نداره.
سونی دقیقا اصول مشتری مداری رو رعایت کرده.
من میدونم بالای 50 درصد از خریداران ایکس باکس وان حداقلش برای سالهای اولیه کینکت رو نمیخوان و اگر به صورت جدا عرضه میشد اونو نمیخریدن.
والا تو نسل قبل که سونی نهایت مشتری مداری رو رعایت کرد و هر چی گفت زد زیرش!یک Backward comp داشت که اونم برداشت حالا ببینیم این نسل چقدر مشتری مدار میشن

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
توضیح اجباری بودن کینکت تو این مجلس نمیگنجه!!!چون هیچکس حرف طرف مقابلش رو قبول نمیکنه

فقط این نکته که کینکت الان یکی از اجزای اصلی x1 هست مثل هارد و درایو بلوری و دسته!!! مایکروسافت کلی براش برنامه داره نمیتونه بهش بعنوان یه وسیله جانبی نگاه کنه

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,698
نام
علی
من هیچ وقت حاضر نمیشم بخاطر یک دستگاه که بیشتر بدرد جنگولک بازی میخوره 100 دلار بیشتر پول بدم اونم با این وضع دلار امیدوارم ماکروسافت یه باندل ارزون تر بده کینکت هم از روش ور داره من به عنوان یه سونی فن دلم میخواد xbox1 هم داشته باشم ولی نه با این قیمت

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,139
دید هر شرکت فرق میکنه. از نظر اینا وسیله جانبیه، از نظر مایکروسافت وسیله اصلیه. فیل هریسون:
Xbox One is Kinect. They are not separate systems. An Xbox One has chips, it has memory, it has Blu-ray, it has Kinect, it has a controller. These are all part of the platform ecosystem.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,325
نام
سروش
یعنی چیزی که ساخته باید بفروشه کسی حق انتخاب نداره

- - -ویرایش - - -

اگه به خاطر ساپورت نکردن هارد اکسترنال کسی نمیخاد بخره خب نخره مثل بعضی چیزا زوری که نیست
این حرکت ربطی به مشتری مدار نبودن نداره هر کنسولی یه ویژگی داره بعضی چیزارم نداره .حرف سره تو پاچه کردنه

اتفاقا داره چرا وقتی من هارد اکسترنال تو خونه دارم باید پول اضافه بدم و یه هارد مخصوص بخرم؟در حالی که سونی میتونه این قابلیت رو خیلی راحت بذاره ولی میخواد مثل رم های ویتا مردم رو بدوشه
ین که چیزه پوشیده ای نیست خب نداره اگه به نظر کسی وقتی کنسولی هارد خارجی پشتیبانی نمیکنه به کارش نمیاد خب نخره
الان من بگم دوس داشتم xbox وقتی میومدم خونه غذامو برام گرم کنه چون نمیتونه من باید اجاق گاز بگیرم بیفتم تو خرج؟

مثلا سونی بیاد یه تلوزیون بکنه تو باندل PS4 بگه من دیدم به این وسیله فلانه شما هم باید بخریدش؟

سعی نکن بحثو بپیچونی دید ماسکروسافت هر چی هم باشه نمیتونه حق نداره چیزی رو قالب کنه اگه برا کینکتش
برنامه داره خب جدا هم میتونست بفروشه هر کسی هم میخواست میتونست از برنامه هاش استفاده کنه کسایی هم که از نظرشون کینکت ارزشی نداشت نمیخریدنش

منطقت سایتو جر داد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر