سومین جام فیفا 13 (جام رمضان) - Fifa13 PS3

شما برگزاری دوم جام قبل رو چطور برآورد میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    37

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
من که دیگه نمیتونم بیام نت و دارم همه چیزهامو جمع و جور میکنم بشینم واسه ارشد بخوونم
پس دوستان اگه میخوان واسه جام بعدی تاپیک بزنن و مسئولیتش رو به عهده بگیرن
ایشالله این جام به خوبی و خوشی تموم بشه ما هم کم یدا میشیم اینجا :d
آخه تورو چه به ارشد :D :D نکنه جا دیگه پیدا کردی کلک مزنه چند :D :))

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
با تشکر از حسام و عرفان عزیز که جام رو به این خوبی اداره می کنند

عرفان جان داداش حالا باش دوره هم ارشد هم میخونیم :d

اهان
من هم نتم ردیف شد ایشالا از جام بعدی سفت و سخت هستم

نظر دوستان چیه که از جام بعد یه جایزه در نظر بگیریم ؟ من خودم از در ابتدا مخالف بودم اما یه کوچولو جنبه رقابت رو میبره ب حال میده

باز هم نظر کل دوستان مهم و تعیین کنندست

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
آقا ماکه حذف شدیم ولی خیلی بهم حال داد.با بچه های جدید آشنا شدم و خیلی چیزا یاد گرفتم.جام بعد انتقاممو از همه میگیرم.

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
ای بابا!!! بدجوری حالگیری میشه وقتی این لیگ تموم بشه!! واقعاً لحظات خداحافظی لحظات سختیه!!! بیش از یک ماه باهمدیگه بودیم!!! مثل روزای آخر دوره آموزشی سربازی!!! وایسا دنیا من می خوام پیاده شم!!!

بابا نمیخوام برم بمیرم که :d کنارتون هستم حسام جان :d بازی منم که خیلی خوب نیست مثه شما و علی و حسن و محمود و امین و خیلی های دیگه
ایشالله شاید تویه Fifa14 بازم پیدام بشه و یا اینکه با PS4 :d
من نظرم اینه لیگ نزارین هم اینکه حالت فرسایشی پیدا میکنه و زمان طولانیش باعث کم شدن هیجان میشه
و اینکه بچه ها هم انصراف میدن
واسه جایزه هم خودمو مثال میزنم الان که میبازم میگم خوب باختم و همه چی خوبه و به به و چه چه :d
اما حالا سر جایزه باشه ای نامرد دیدی چی کردی من به داور اعتراض دارم تو ضد فوتبال بازی کردی داشتی ترکیب کاستوم استفاده میکردی و فحش و ... :d
پس همین جو دوستانه بهتره یا اینکه یکی از بچه ها از جیب خودش 1 جایزی بخره واسه نفر اول :d

Dani.dead

کاربر سایت
Oct 24, 2012
122
نام
DaNi ......
اقا به خدا بعد بازی با حسام به مهدی زنگ زدم گفت فردا امروز وقت ندارم علی اقا هم قرار بود امشب بزنیم که نیومد به خدا من زنگ زدم اما ..... !

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
هر گروهی که mehdi _gh داخلشه همیشه تا آخرین روز بازیاشون انجام نمیشه :D دادا خوب روزه اول 3 تا بازیتو انجام بده خیاله همه رو راحت کن :D
عــــاغــــا شوخی میکنـــــــم من اون چاغو رو بذار زمین من کارم شوخیـــــه :))
من میگم برا دوره بعد یه گروه ه خاصی از بچه ها انتخاب بشن اونایی که پاین و منظم . ورودی بن مثلا 10 تومن هفته ای یه جام بذاریم که جمعه انجام بشه همش تو یه روز یا نهایتا 2 روز کل بازیا انجام بشه مثل جا مهایی که الان تو کلوپ ها میذارن البته بچههای خوش مرام و کسایی عضو میشن که نگن حالا 10 تومن دادیم همه چیو به فنا بدیم درست بازی رو انجام بدن بعد هم قهرمان هر هفته تو هفته بعد نمیتونه شرکت کنه هفته بعدش باز میتونه بیاد که برای بقیه بچه ها فرصت باشه ما زمان فیفا 12 تویه چیز بوک این جام رو داشتیم 12 نفر بودیم هر هفته بازی میکردیم اصن آخره حال بود هر کی هم یه دور برنده شه میتونه جمع کنه واسه 4 :D
البته این جامی که من گفتم بحثش جداس یعنی جدای از این بازیها که انجام میشه با گروهه خاصی که باهاشون کاملا آشنا شدیم که میتونه تعدادش تو هفته های بعد بیشتر بشه با بکسی که در آینده آشنا میشیم

آخرین ویرایش:

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
اقا به خدا بعد بازی با حسام به مهدی زنگ زدم گفت فردا امروز وقت ندارم علی اقا هم قرار بود امشب بزنیم که نیومد به خدا من زنگ زدم اما ..... !
دانیال جان من از ساعت 10 شب تا 2:45 صبح بودم آخرین بازی هم با حسام جان انجام دادم و دیدم هیچ خبری نیست کسی هم نیومد منم رفتم حتی محمود هم ازم پرسید که بازیهاتو انجام دادی منم بهش گفتم کسی نیومده
----------------------------
حالا سعی میکنم امروز ظهر شاید ساعت 2:30 تا 5 بیام صد در صد نیست ولی چاره ای هم نیست آخه مهدی میگه من فقط توی ساعت کاری هستم منم توی ساعت کاری نیستم الان که ماه رمضونه من باید در مغازه رو تا قبل افطار باز نگه دارم چون اینترنتم وایمکسه و اونو توی مغازه هم استفاده میکنم پس اگه مغازه باز باشه اینترنت هم باید مغازه باشه و نمیشه بازی کرد

آخرین ویرایش:

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان من از ساعت 2عصر به بعد هستم
حسام که فکر نکنم باشه اما دانیال و علی عزیز اگه اون موقع وقت داشتید بیاین که بازیهامونو انجام بدید
تا وقته افطارم هستم خوبه...........................;)

Dani.dead

کاربر سایت
Oct 24, 2012
122
نام
DaNi ......
دوستان من از ساعت 2عصر به بعد هستم
حسام که فکر نکنم باشه اما دانیال و علی عزیز اگه اون موقع وقت داشتید بیاین که بازیهامونو انجام بدید
تا وقته افطارم هستم خوبه...........................;)
الان ساعت ۲:۰۷ پی ام به وقت طهران من انلاین شدم میرم ناهار . خیلی زود میام ۳:۴۵ پی ام هم میرم :پی شما که نیومدی ایشالا تا من میرم ناهار میام شما هم میای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر