سوالات و مشکلات PSP

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
به به شرمنده اما اگه میشه واسه زیر دیپلم ها ترجمش کنی ممنونم.اخه نفهمیدم چی نوشتی.خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییلییییییییی شرمنده
من که از اون متن فینگلیش هیچی نفهمیدم :biggrin1:
ولی اگه کلا وقتی می ریزید اصلا تو Game بازی نیستش از این مسیر برید، ولی اگه ارور می ده بگید چیه تا بگم .

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
Hrh sghl di ;l; tvd gxthQ آخ حواسم نبود که کیبوردم رو فارسی کنم شرمنده.
آقا سلام یه کمک فوری لطفاً. من قبلا که فریمور دستگاهم 93/3 بود این gow رو بازی میکردم اما از وقتی به ورژن 4 ارتقا دادم دیگه اجراش نمیکنه و میگه یاروش چیز شده یعنی the game culd not be started( 80020148) . مموری رو فرمت کردم تنضیمات کارخونه هم اثری نداشت. کمکم کنید لطفاً خیلی ضروریه

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
Hrh sghl di ;l; tvd gxthQ آخ حواسم نبود که کیبوردم رو فارسی کنم شرمنده.
آقا سلام یه کمک فوری لطفاً. من قبلا که فریمور دستگاهم 93/3 بود این gow رو بازی میکردم اما از وقتی به ورژن 4 ارتقا دادم دیگه اجراش نمیکنه و میگه یاروش چیز شده یعنی the game culd not be started( 80020148) . مموری رو فرمت کردم تنضیمات کارخونه هم اثری نداشت. کمکم کنید لطفاً خیلی ضروریه
80020148 - Unsupported PRX type | This error also seems to appear when you are running an iso with a fake mem. stick
اگه رو مموری های دیگه هم این طوریه با یک دانگرید و آپگرید حل می شه .

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
این چیز میزای خارجکی چی بود که گفتی من نفهمیدم فارسی بگو جونه من
اگه رو مموری های دیگه هم این طوریه با یک دانگرید و آپگرید حل می شه.
یه سوال خیلی کلی دارم اینجا هم که شتر با بارش گم میشه اگه تکراریه ببخشید:
Mod Chip چیه؟!
برای PSP3000 وجود داره؟ تو ایران هم هست؟
مود چیپ چی کار می خوایی ؟
قدیما برای آنبریک کردن پی اس پی های نرمال بریک شده از این قطعه استفاده می شد .
بعید می دونم همچین چیزی باشه (PSP 3000) و همون وقتا هم که استفاده می شد کم بود چه برسه به حالا .

Professional

کاربر سایت
Dec 8, 2008
37
مود چیپ چی کار می خوایی ؟
قدیما برای آنبریک کردن پی اس پی های نرمال بریک شده از این قطعه استفاده می شد .
بعید می دونم همچین چیزی باشه (PSP 3000) و همون وقتا هم که استفاده می شد کم بود چه برسه به حالا .

من شنیدم که یکی تو دبی روی Slimش مود چیپ گذاشته بعد علاوه بر کپی خور بودن از فیرم ورهای جدید و اصلی استفاده میکنه و شنیدم که تو دبی روی 3000 مود چیپ میذارن!
خواستم بدونم کلا مود چیپ چی هست؟ مثلا اینو ببینید:
http://www.modchipstore.com/Sony-PS...d-firmware-psp-modchip-bricked-psp-1-286.html
:confused:

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
من شنیدم که یکی تو دبی روی Slimش مود چیپ گذاشته بعد علاوه بر کپی خور بودن از فیرم ورهای جدید و اصلی استفاده میکنه و شنیدم که تو دبی روی 3000 مود چیپ میذارن!
خواستم بدونم کلا مود چیپ چی هست؟ مثلا اینو ببینید:
http://www.modchipstore.com/Sony-PS...d-firmware-psp-modchip-bricked-psp-1-286.html
:confused:
والا . چی بگم ؟ هرچی می دونستم گفتم :biggrin1:
ولی به احتمال 99% شایعه هست . خوب اگه رو 3000 مود چیپ بذارن که یعنی کرک شده دیگه ؟ (من که اینطور برداشت می کنم :smile:)
ولی من اگه می خواستم الان PSP بخرم Fat می خریدم؛ دلیلش هم بماند (چه ربطی به سوال داشت .؟) . حالا این دبی کوجا هست ؟ من نمی دونم اگه دبی نبود چی می شد :biggrin1:

pooya910

کاربر سایت
Jan 6, 2009
19
یه سوال خیلی کلی دارم اینجا هم که شتر با بارش گم میشه اگه تکراریه ببخشید:
Mod Chip چیه؟!
برای PSP3000 وجود داره؟ تو ایران هم هست؟
mod chip یه چیپست هستش که با بستن اون رو مادر بورد دیگه نیازی به ک÷ی خور کردن نرم افزاری نیست.در واقع این روش یه روش سخت افزاری واسه کپی خور کردنه.
من تو همین جاها یه تاپیک در موردش دیدم (ولی همون جور که خودت گفتی اینجا شتر با بارش گم میشه!!!) حالا دیگه پیداش نمیکنم!!!ولی توش نوشته بود که اینجا یعنی تو ایران کسی بلد نیست مود چیپ را روی بورد ببنده!!!

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
salam man har kari mikonam nemitunam ye mozo jadiid to ghesmate psp games bezaram yeki ye rahnamaeeiiee mikone maro:eek:
شما عضو جدید هستید؛ برای ایجاد تاپیک جدید می بایست کاربر رسمی سایت باشید و برای رسیدن به این درجه لازم است 20 پست زده باشید و 20 روز از عضویت شما گذشته باشد .
برای اطلاعات بیشتر : نحوه درجه بندی کاربران در سایت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر