سوالات و مشکلات PSP

rezayakoza360

کاربر سایت
Dec 1, 2006
135
اقا پويا من ميخو استم همين روزا پي اس پي بگيرم ولي خوب با اين شايعات كه قراره ساختش متوقف بشه ديگه فكر نمي كنم خريدنش عا قلا نه باشه:(

pouyache

کاربر سایت
Nov 8, 2006
87
نام
پویا
اقا پويا من ميخو استم همين روزا پي اس پي بگيرم ولي خوب با اين شايعات كه قراره ساختش متوقف بشه ديگه فكر نمي كنم خريدنش عا قلا نه باشه:(
اگه قرار باشه هر شرکتی با آمدن بازیهای کپی و هک شدن کنسلش از ساخت دستگاه منصرف بشه که تا الان هیچ کنسولی ساخته نشده بود!
تا حالا همه کنسول های ساخت سونی هک شدن ! از جمله ps3 ! سونی تولید کدومشون را متوقف کرده! مگه این پروژها کشکی و 2000-3000 دولاری هستن که سونی بخواد همچین کاری بکنه! اصلا به غیر از سونی هم کنسول های شرکتهای دیگه هم بیشترشون هک شده ! کدومشون تولید را متوقف کردن! از دوستان خواهش میکنم بیخود شایعه پراکنی نکن!

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
اگه قرار باشه هر شرکتی با آمدن بازیهای کپی و هک شدن کنسلش از ساخت دستگاه منصرف بشه که تا الان هیچ کنسولی ساخته نشده بود!
تا حالا همه کنسول های ساخت سونی هک شدن ! از جمله ps3 ! سونی تولید کدومشون را متوقف کرده! مگه این پروژها کشکی و 2000-3000 دولاری هستن که سونی بخواد همچین کاری بکنه! اصلا به غیر از سونی هم کنسول های شرکتهای دیگه هم بیشترشون هک شده ! کدومشون تولید را متوقف کردن! از دوستان خواهش میکنم بیخود شایعه پراکنی نکن!

عزیز دلم ، اولا که من هم نوشتم شایعه هست و محتمل ... ثانیا قبل از این که جوش بیاورید ، این جا را مطالعه بفرمایید :

اصل مطلب در سایت QJ.NET :

http://pspupdates.qj.net/Rumor-Alert-Is-there-a-PSP-recall-at-Wal-Mart-/pg/49/aid/79170

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
ببخشید یکی میتونه صدای پی اس پی رو با صدای اسپیکر دبلیو 550 برام مقایسه کنه؟
راستی این یو ام دی -دی وی دی هست؟ میشه از این سی دی های کوچیک و 220 مگی رایت کنیم بزاریم توش؟
تا چقدر رم ساپورت میکنه و قیمت رم هاش الان چنده؟
با تشکر...آخه من هیچی از این کنسول نمیدونم ولی خیلی دوست دارم بخرم

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
ببخشید یکی میتونه صدای پی اس پی رو با صدای اسپیکر دبلیو 550 برام مقایسه کنه؟
راستی این یو ام دی -دی وی دی هست؟ میشه از این سی دی های کوچیک و 220 مگی رایت کنیم بزاریم توش؟
تا چقدر رم ساپورت میکنه و قیمت رم هاش الان چنده؟
با تشکر...آخه من هیچی از این کنسول نمیدونم ولی خیلی دوست دارم بخرم

از نظر صدا ، اسپیکرهای PSP بسیار قوی تر از اسپیکرهای W550 هستند ... (نمیشه عدد و رقم داد ، ولی هم کیفیت و هم ولوم صدا بالاتره) ...

UMD یا Universal Media Disc ، یک دیسک جدید از سونی هست با حجم 1.8 گیگابایت و ظاهرش هم این شکلیه :
UMD-disc_sm.jpg

ساختار ذخیره سازی اطلاعات در اون شبیه DVD هست ، ولی می بینید که کلا شکل دیگه ای داره و نمی تونید mini-DVD رو داخل درایو PSP قرار بدید . کلا UMD ها قابلیت رایت شدن ندارند ، یعنی اصلا نه UMD خام وجود داره و نه UMD-Writer ، و تمام بازیها و یا فیلم هایی که روی UMD برای PSP ارائه می شن ، رو خود سونی می سازه و به بازار ارائه می ده و قیمت هایی بین 20 تا 60 دلار دارن (شاید اندکی بالا و پایین).

مموری PSP ، از نوعی Memory Stick Duo Pro هست و در حال حاضر تا حجم 4 گیگابایتی اون به بازار اومده و قراره 8 گیگابایتیش هم بیاد ...

شما تمام کارها رو می تونید از طریق مموری انجام بدید و نیاز به مثلا رایت روی CD و امثالهم (اگر ممکن بود !!!) نیست .
بازیهای PSP الان توی اینترنت برای دانلود وجود داره . بعضی از دوستان همین فروم هم آرشیوهایی از بازی دارن که با قیمت خوبی می فروشند و می تونید اونها رو تهیه کنید و روی مموری دستگاه کپی کرده و با روشهای خاصی اجراشون کنید ...

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
ورژن 3.03 oe b فیلمهای umd کپی رو نشون نمیده اصلا umdemulator برای اجرای فیلمها رو اجرا نمیکنه چطوری میشه با این ورژن فیلم کپی دید تا حالا کسی دیده اگر دیده بگید چطوری
کلی فیلم کپی دارم بی مصرف شده

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
ورژن 3.03 oe b فیلمهای umd کپی رو نشون نمیده اصلا umdemulator برای اجرای فیلمها رو اجرا نمیکنه چطوری میشه با این ورژن فیلم کپی دید تا حالا کسی دیده اگر دیده بگید چطوری
فيلم كپي چيه ديگه ؟
منظورت همون كانورت شده است ؟
اگه همونه كه مال من مشكلي نداره و پخش ميكنه ،ورژنمم 3.03 oeb يه

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
کسی چیزی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
اقا ميلاد گل
مثل اينكه شما ناراحت شديد كه من يه سري مزخرفات توي اون تاپيك بيهوده مطرح ن(o)مودم
شرمنده
چون شما فرمودي كه سؤالامون رو همينجا بپرسيم، با اجازه ت همينجا اون جور سؤالات رو از بچه ها ميپرسم ...
قربونت
بازم معذرت ميخوام ...

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
سلام دوستان مي خواستم بپرسم ميشه از پي اس پي به جاي 4mp هم استفاده كرد واگه ميشه صداش كمه يا زياد:blushing:

از psp همه کاری بر میاد صدای speaker کم هست ولی headphone عالیه

کسی چیزی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما توی فولدر GAME150 کپی کن مشکلت بر طرف میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر