سوالات و مشکلات PSP

من وقتی آنولوگ psp رو میده سمت چپ و ول میکنم باز آروم تصویر میره سمت چپ این مشکل تو بازیهای ماشینی اذیت میکنه آیا راه حلی داره که درست بشه؟
وقتی با دوهوک باشی اونم بعضی وقتها اینطوری میشه پیشنهاد میکنم 3.03OE-C رانصب کنی

1 .بیشتر روی بدنه سیاه رنگ دستگاه اثر انگشت ها دیده می شه ...
2. اشتباه می کنی ، Gun ابدا Anti-Aliasing نداره ، لبه تمام Object ها ، دندانه دندانه هست ...
gunshowdown_03.jpg

یه ذره به لبه سایه خونه ، لبه های دیوارهای خونه و لبه های بدن آدما تو شکل دقت کن ، متوجه می شی ...
هههه
اخه دوست من عزیز من بردار من شما داری عکسهایی که به صورت دمو و اسکین شات هستند را میبینی و اینها به هیچ وجه نمی توانند گرافیک واقعی توی بازی را به تصویر بکشند خودم هم که عکس را دیدم تعجب کردم
حتما یک بار نصب کن و از اونجا ببین

تازه وارد

سلام دوستان
من تازه چند روزه كه با اين سايت آشنا شدم و خيلي از اون اطلاعات گرفتم ولي متاسفانه دوستان در هيچ كدوم از قسمت ها توضيح جامعي ندادن كه اگه يه صفر ياومتذر هم بخونه بفهمه
اگه لطف كنين در هر وردي مثلا خريد يه توضيح كامل بدين و تمام فاكتور هاي مهم رو تك تك توضيح بدين و بگين كه كدوم بهتره ممنون مي شم
به اضافه يه سوال داشتم :
جديدا تو پايتخت از چند تا مغازه و حتي كنج شنيدم كه ديگه نيازي به دانگريد كردن نيست بلكه الان پي اس پي رو به ورژن 3.3 آپگريد مي كنن و اون موقع باز هم بازي هاي كپي رو مي خونه . نظرتون چيه ؟ آيا راست مي گن يا اين يه حقه جديده .
مرسي

سلام دوستان
من تازه چند روزه كه با اين سايت آشنا شدم و خيلي از اون اطلاعات گرفتم ولي متاسفانه دوستان در هيچ كدوم از قسمت ها توضيح جامعي ندادن كه اگه يه صفر ياومتذر هم بخونه بفهمه
اگه لطف كنين در هر وردي مثلا خريد يه توضيح كامل بدين و تمام فاكتور هاي مهم رو تك تك توضيح بدين و بگين كه كدوم بهتره ممنون مي شم
به اضافه يه سوال داشتم :
جديدا تو پايتخت از چند تا مغازه و حتي كنج شنيدم كه ديگه نيازي به دانگريد كردن نيست بلكه الان پي اس پي رو به ورژن 3.3 آپگريد مي كنن و اون موقع باز هم بازي هاي كپي رو مي خونه . نظرتون چيه ؟ آيا راست مي گن يا اين يه حقه جديده .
مرسي
سلام دوست عزیز خوش امد می گوییم
اولا هر سایتی مثل یک پازل میمونه و هر قسمت از مطالب رو که پیدا میکنی باید به هم بچسبونی و هیچ وقت کامل در یک جا وجود ندارد
دوما این که هیچ PSP نیست که دانگرید نخواد (غیر از سری اول) چون همگی ورژن هاشون بالای 1.5 هستند حتی اگر بخواهیم 3.03 تغغیر دهیم باید اول به 1.5 و بعد به 3.03
خیر حقه نیست بلکه این FW ها توسط Dark Alex هک شدهاند و قابلیت اجرای بازی های کپی بدون دوهوک و UMD را داراست

بچه ها من یه مموری 2 گیگ گرفتم
الان میخوام بفروشمش
قیمت هم براش گداشتم 25 تومن
کسی میخواد ؟
تا 20 تومن هم راه میام
اگه کسی خواست حتما بهم بگه
مموری هم تست شده و سالم هست
همراه با 4 تا بازی رایگان روش
ممنون

آخرین ویرایش:
بچه ها من یه مموری 2 گیگ گرفتم
الان میخوام بفروشمش
قیمت هم براش گداشتم 25 تومن
کسی میخواد ؟
تا 20 تومن هم راه میام
اگه کسی خواست حتما بهم بگه
مموری هم تست شده و سالم هست
همراه با 4 تا بازی رایگان روش
ممنون

آقا من میخوام .برات پیغام فرستادم.

سلام اقایون
من PSP را مخواستم از 3.02OE-B به 3.03OE-A تبدیل کنم تمام مراحل را رفتم انجام شد و نوشت Succecfully compelete
restart psp manualy
حالا که روشن میکنم صفحه سیاه هست و بعد از 20 ثانیه خاموش میشه باید چی کار کنم تو رو خدااااااااااااااااااااا

من رفتم بازی گرفتم ولی iso نیست یک فولدره که توش چندتا فایل زیپ هست چطوری میشه اجراش کرد؟
باید همه فایلها را کپی کنی تویه یه فولدر تو هاردت و روی اولین فایل کلیک راست کنی بزنی Extract here بعد یه فایل ایجاد میشه با پسوند ISO یا CSO بعد اونو باید کپی کنی تو Psp

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or