سوالات و مشکلات PSP

شارژ psp معمولا باید چقدر باشه چون من دیدم بعضیها میگن تا 6 ساعت با یه بار شارژ کردن بازی میکنن ولی من تا 3 ساعت بیشتر نتونستم مشکل از چیه؟
بستگي داره به مدتي كه شما دستگاه رو شارژ ميكني.
من 45 دقيقه تا 1 ساعت شارژ ميكنم 6 ساعت واسه بازي شارژ داره.
اگه اين مدت ميزاري شارژ بشه ولي باز مشكل داره باتريت رو با يه پي اس پي ديگه عوض كن امتحان كن.
شارژه اوليه رو كه يادت نرفته؟

من الان شارژ کامل کردم تو قسمت شارژ زده بود 7 ساعت ولی خاموش که میکنم میرم 2 ساعت دیگه میام با وجود اینکه خاموشه باز 2 ساعت کم میکنه جریان چیه آیا اگه تو بازی خاموش کنیم تاثیر داره؟

شايد

من الان شارژ کامل کردم تو قسمت شارژ زده بود 7 ساعت ولی خاموش که میکنم میرم 2 ساعت دیگه میام با وجود اینکه خاموشه باز 2 ساعت کم میکنه جریان چیه آیا اگه تو بازی خاموش کنیم تاثیر داره؟
شايد دستت ميره روي Hold ؟
يعني بجاي اينكه خاموشش كني دكمه رو ببري پايين تر !!!!!!!!!!!!!!!!!

یکی از دوستان من یه psp داری میخواد کپی خورش کنه باید چی کار کنه میتونید به طور کامل توضیح بدید؟
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1150
یه سؤال داشتم.
umd های کپی تو بازار موجود اند؟ اگر آره کجاها دارن(یگانه داره؟)؟به دستگاه صدمه نمیزنه؟
umd کپی وجود نداره

سلام دوستان من به تازگي يه رم اصل سوني خريدم رو پكش نوشته high speed ولي رو خودش ننوشته

رم شما تقلبی هست
شما وقتی خریدی نگفتی که چرا روش ننوشته ؟؟؟؟؟؟

حالا کاری نداره اگر میخوای بدونی اصل هست با برنامه

SonicStage CP (SonicStage Version 4.2)

کار کن اگر برنامه هنگ کرد مموری شما تقلبی هست .چون 100000% مطمئن هستم مموری سونی حتما روش high میزنه حتی تقلبی هم داره دیگه ببین این چی بوده :cool:

تو خریدتون دقت کنید .;)

هرچی CPU شما سرعت بالایی داشته باشه بیشتر باتری مصرف میکنه
دومین امکان اینه که شما از بالاترین نور صفحه نمایش استفاده میکنید

این 2 حالت خیلی باتری مصرف میکنه
باتری شما هم هیچ مشکلی نداره این باتری ها معمولا برای بازی 5 تا 6 ساعت.
برای موزیک در حالت خاموشی صفحه 20 ساعت.
در حالت فیلم 4 ساعت .
و در حالت عکس به مدت 1 روز کار میکنه.

آقا دمت گرم. ولی بی زحمت بگو اگه بخوام به فلش دسترسی پیدا کنم و به قول خودت فایلها رو جایگزین کنم باید از چه برنامه ای و چجوری استفاده کنم. راسستی اگه کار به تهیه modchip بکشه چقدر هزینه داره و بهتره بدم به کی تا این کارو برام انجام بده؟
در ضمن اینو بگم که من تو سایتای مختلف کلی گشتم و افرادی بودن که به این صفحه آبی یا به اصطلاح bsod:blue screen of dead برخورد کرده بودن. علتاشم متفاوت بود. یکی گفته موقع نصب دوهوک؛ یکی دیگه موقع اجرای برنامه font hack installer ، بعضیا هم موقع بازی با umd یه دفه eject رو زدن. ولی مسئله سر اینه که همه این موارد با یک یا نهایتا چند بار زدن دکمه دایره رفع شدن. نه مثل این psp لعنتی که من 1000 بار این کارو کردم ولی بازم همون صفحه میاد.متن چند نمونه از موردای مشابه رو که تو سایتای دیگه پیدا کردم در زیر میارم. البته ببخشید که انگلیسیه.

When I get in FontHack and press O to change the font, then press home, my PSP restarts.
Next, I see the time in the custom font for 1 second then a blue screen comes up saying
"Setting information is corrupted. Press the O button to repair and restore default settings" in a lot of different languages.
So I press O and my PSP restarts asking for my name and the time. I enter that, then it goes to the main menu, and I have the default font again.
What am I doing wrong?
----------------------------------------------------------------------------------------------------

From my experience I had never seen this screen before, but only appeared on my PSP with Firmware v2.60 when a game froze. The error message popped up when I accidentally hit the eject button on the Grand Theft Auto: Liberty City Stories UMD while the game was loading. (This might also occur if you put a PSP to sleep when a webpage is loading.) The actual error message says:

Setting Information is corrupted. Press the O button to repair and restore default settings. (displayed in 10 languages)

When this occurs none of the buttons function (even power switch) other than the O button. Once it is pressed it starts to restart and it goes through the startup splash screen. After that it displays the setup process that everyone goes through the FIRST time the PSP is turned. Also to note, the PSP that got a Blue Screen has never had any homebrew
applications on it and has never been downgraded

بچه ها بی زحمت راهنماییهای خودتون رو دریغ نکنین. دمتون گرم

tambal جان groos جان و بقیه استادان. یه جوابی بدین دیگه . آخه این کار من یه کم عجله ایه.

رم شما تقلبی هست
شما وقتی خریدی نگفتی که چرا روش ننوشته ؟؟؟؟؟؟

حالا کاری نداره اگر میخوای بدونی اصل هست با برنامه

SonicStage CP (SonicStage Version 4.2)

کار کن اگر برنامه هنگ کرد مموری شما تقلبی هست .چون 100000% مطمئن هستم مموری سونی حتما روش high میزنه حتی تقلبی هم داره دیگه ببین این چی بوده :cool:

تو خریدتون دقت کنید .;)

ببين اخه از لحاظ اصل بودن كه مطمعنم چون پشت رم هم برچسب داره هم made in japan خورده ولي اينشو]

هرچی CPU شما سرعت بالایی داشته باشه بیشتر باتری مصرف میکنه
دومین امکان اینه که شما از بالاترین نور صفحه نمایش استفاده میکنید

این 2 حالت خیلی باتری مصرف میکنه
باتری شما هم هیچ مشکلی نداره این باتری ها معمولا برای بازی 5 تا 6 ساعت.
برای موزیک در حالت خاموشی صفحه 20 ساعت.
در حالت فیلم 4 ساعت .
و در حالت عکس به مدت 1 روز کار میکنه.
اصلا ربطي به كفته ي گناوه نداره اين پاسخ.
ايشون ميگن من وقتي خاموشش ميكنم برميگردم اين مشكل براش پيش مياد;)
نه موقعي كه روشن هست.موقعي كه روشنه كه معموليه...

اصلا ربطي به كفته ي گناوه نداره اين پاسخ.
ايشون ميگن من وقتي خاموشش ميكنم برميگردم اين مشكل براش پيش مياد;)
نه موقعي كه روشن هست.موقعي كه روشنه كه معموليه...
استاد بزرگ شما بفرمائید مشکل چیه ؟؟ پسر خوب psp وقتی روشن میشه تا حجم باتری رو با نحوه FW تخمین بزنه طول میکشه برای همین هم متغیر هست

حالا استاد شما بگو مشکل چیه فکر کنم شما میدونی ;)
از دانستنی هاتون بزار استفاده کنیم

در مورد مموری هم اقای chalengeeverything راست میگه
rezayakoza360 جان من هم مموری سراغ دارم که به جای 1 برچسب 3 تا داره ولی دلیل نیست .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or