سوالات و مشکلات PSP

نوشته شده توسط hamid_barca مشاهده گفتگو
من رفتم بازی گرفتم ولی iso نیست یک فولدره که توش چندتا فایل زیپ هست چطوری میشه اجراش کرد؟
باید با برنامه ی winrar بازش کنی;)
بعد توش فایل iso or cso رو میبینی
با ماوس برش میداری و هرجا خواستی میزاری و صبر مکنی تا از حالت فشرده در بیاد :p

سلام اقایون
من PSP را مخواستم از 3.02OE-B به 3.03OE-A تبدیل کنم تمام مراحل را رفتم انجام شد و نوشت Succecfully compelete
restart psp manualy
حالا که روشن میکنم صفحه سیاه هست و بعد از 20 ثانیه خاموش میشه باید چی کار کنم تو رو خدااااااااااااااااااااا

شما یکی دیگه فکر کنم بگیری بهتر باشه
تو بریک شدن psp توی اون کار 2 تا احتمال موجود هست !
یا سوخته یا میتونی درستش کنی خودت
من که زیاد وترد نیستم:(

من بازیها رو زیپ کردم نشد و اونی که میگید توش بگرد iso پیدا کن هم یه جور دیگست چون از اونها دارم ولی این moto gp یک فولدره که توش چندتا فایل زیپ که تو هر کدوم یک فایل iso است.موندم چیکارش کنم

آقا من 1 سال هست Psp دارم اون کلید های ولوم پایینش کار نیمکنه.فقط از وقتی خریدم 1 ماه بیشتر کار نکردن.علامت + و - رو هر چی میزنم عمل نمی کنه.

سلام
اقا من اصلآ نميتونم network بازي كنم! توي game sharing هم ميرم كسي رو پيدا نميكنم
note book مرا پيدا ميكند اما من نه!
حتي به pspهاي ديگران عكس مي فرستم و آن هم دريافت مي كند اما اسم يا آي دي او نميا يد
لطفآ مرا كمك كنيد:((

گلد دانته جان با کنترلر ولوم هندزفری کار می کنه ولی نمی دونم چرا + و - روی دستگاه کار نمی کنه.
فکر نکنم چیز مهمی باشه(ینی از برد دستگاه نیست) اگه خودت نمیخای بازش کنی ببر یه جا نشون بده فکر نکنم 5 دقیقه بیشتر طول بکشه

یه سوال:
کدوم یکی از این بازی هایی که در زیر نوشتم گرافیک بهتری دارند؟
wwe smackdown vs raw 2007
prince of Persia(جدیدترین نسخه اش)
need for speed carbon : own the city
the sims 2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or