سوالات و مشکلات PSP

من یه psp 1001k امریکایی والیو پک دارم با یه رم 1G اصلی و یه پک وسایل مسافرتی usb شارژر,شارژر ماشین,کیف,... همین شنبه خریدم ولی به پولش نیاز پیدا کردم قیمت پیشنهاد بدین خوب میدم.

برو بچ به من گفتن چون رم 4gig ژاپنیش تو ایران نیست دیگه نمیشه 4gig خرید چون مثلا نصف عکسارو لود نمی کنه آیا این درسته ؟ و موضوع دیگه اینه که می خواستم بدونم psp برنامه ای نداره که باهاش بشه فایلا رو از دسترس دیگران خارج کرد ؟ چیزی مثل هیدن کامپیوتر.

برو بچ به من گفتن چون رم 4gig ژاپنیش تو ایران نیست دیگه نمیشه 4gig خرید چون مثلا نصف عکسارو لود نمی کنه آیا این درسته ؟ و موضوع دیگه اینه که می خواستم بدونم psp برنامه ای نداره که باهاش بشه فایلا رو از دسترس دیگران خارج کرد ؟ چیزی مثل هیدن کامپیوتر.
نه خیر همچین چیزی صحت نداره دوست من داره خیلی هم راضی
برنامه برای پسورد گذاشتن روی فایل ها مخصوصه PSP:
http://dl.qj.net/dl.php?fid=12343

آقا من امروز اومدم با PSP بازی کنم دیدم هیچ کدوم از بازی های روی مموری رو اجرا نمی کنه! فقط میگه: The game could not be started. (80020321) هیچ کاریش هم نکردم! ورژن دستگاه منم 3.03 OE-C .

Use No-UMD Mode دستگامم Disable هست!

آخرین ویرایش:
آقا من امروز اومدم با PSP بازی کنم دیدم هیچ کدوم از بازی های روی مموری رو اجرا نمی کنه! فقط میگه: The game could not be started. (80020321) هیچ کاریش هم نکردم! ورژن دستگاه منم 3.03 OE-C .

Use No-UMD Mode دستگامم Disable هست!
احتمالا بخاطر همونه

آقا من همه کارایی که برای Free Location Player باید انجام بدی تا اجرا بشه رو انجام دادم.ولی قبل از این که انجام بدم مشکل داشت و حتی واردش نمی شد که اون نوشته بیاد.حالا می خوام واردش بشم.باید چیکار کنم.؟؟

ميدونيد من چي ميگم؟
ميگم توي اين ورژن جديد 3.10 oe ميشه به درون Flash 0 و Flash 1 نفوذ كرد
آيا به نظر شما در آينده اي نزديك نميشه راهي براي درمان! PSP هاي Break شده پيدا كرد؟
به نظر من يه روزنه هاي اميدي داره پيدا ميشه براي BREAK شده ها ...
شايدم به كلي من بيرون باغم و هيچ اميدي هم نيستش ....

تو رو خدا مشکل منو حل کنین!
Dev hook رو دارم رو دستگاهم ورژن هم 3.02 OE هستش اما وقتی Dev hook رو اجرا می کنم ارور می ده!!!!
The game could not be started
8002014C

این ارور در مورد تمام نرم افزار هایی که نصب کردم دیده می شه

مسخره تر اونه که فایل های ISO رو که خودم می سازم رو هم می گه خرابه!
اما بازی هایی که از رو سی دی کپی نصب کردم همه سالم هستن!

Dev hook رو دارم رو دستگاهم ورژن هم 3.02 OE هستش اما وقتی Dev hook رو اجرا می کنم ارور می ده!!!!
8002014C

خب وقتي از Devhook استفاده ميكني ورژن دستگاهت به صورت مجازي به ورژن كار خونه تبديل ميشه
معلومه كه هيچ Homebrew اي رو اجرا نميكنه
من فكر ميكنم بايد توي قسمت Game بري رو عكس Umd بعد بازي رو اجرا كني ;)
يا اينكه ميگي اصلاً DEVHOOK رو نميتوني اجراء كني؟

8002014C

mage VERSION e OE Devhook lazem dare asan???

8002014C

شما اگر از OE استفاده میکنی اصلا devhook نیاز نداری فقط برو و بازی های psp رو داخل فولدر ISO کپی کن و برو توی مموری و اجرا کن حتی میتونی بازی PS1 رو داخل PSP/GAME کپی کنی و بازی کنی دیگه devhook در ورژن OE استفده ای نداره .:cool:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or