سوالات و مشکلات PSP

آره عزیز میخوام برای بوت قفل بگزارم از چی استفاده کنم؟
برای قفل گزاشتن روی بوت هم برنامه ای که خودتون معرفی کردین و هم mpbp خوب هستند.
طریقه ی نصب و راه اندازی برنامه ها مثل هم هستند :
پوشه ی boot رو باید در پوشه ی game قرار بدید (اگر پوشه ی system هم وجود داره اون رو روی خود پوشه ی system در پوشه ی psp در مموری میتونید جایگزین کنید)حالا وارد منو ریکاوری بشید و kernel رو به 150 و aturon ... رو enable کنید.

ورژن 3.2 کپی خور وجود داره؟!
و اصلا میشه psp رو کپی خور کرد ولی بازی هایی مثل کربن رو که ورژن بالا میخواه رو هم اجرا کنه؟!(فکر کنم نمیشه!)

ورژن 3.2 کپی خور وجود داره؟!
و اصلا میشه psp رو کپی خور کرد ولی بازی هایی مثل کربن رو که ورژن بالا میخواه رو هم اجرا کنه؟!(فکر کنم نمیشه!)
بله شما ميتوني به 3.03 اپگريد كني بعد به 1.5 دانگريد كني و دوباره به 3.10 OE اپگريدش كني.

اونوقت به راحتي ميتوني بازي هاي كپي رو اجرا كني.

اموزش ها هم تو سايت هست.

اگه خودت نميتوني ببر يه جا برات دانگريد كنه.

استادا کمک کنن من برنامه usb-mod-v4b-for-fw-303-310-oe رو(همین اخری که تو psp-hacks هستش و به صورت پلاگین) نصب کردم حالا که پلاگینا و برنامه رو پاک کردم ایزوهای داخل مموری رو دیگه نمیخونه و ایکونی ازش نیس ps1 و برنامه همشون هستن ایزو ها نمیدونم چی شدن
اینم لینکه برنامه http://www.psp-hacks.com/file/1066
سریع و دقیق لطف کنید توضح بدید ممنون میشم :biggrin1:

استادا کمک کنن من برنامه usb-mod-v4b-for-fw-303-310-oe رو(همین اخری که تو psp-hacks هستش و به صورت پلاگین) نصب کردم حالا که پلاگینا و برنامه رو پاک کردم ایزوهای داخل مموری رو دیگه نمیخونه و ایکونی ازش نیس ps1 و برنامه همشون هستن ایزو ها نمیدونم چی شدن
اینم لینکه برنامه http://www.psp-hacks.com/file/1066
سریع و دقیق لطف کنید توضح بدید ممنون میشم :biggrin1:
هیچ مشکلی نداره فقط داره میره ISO رو از روی PC بخونه شما همون تنظیماتی که عوض کردی رو به حالت اولیه برگردون فقط خدا کنه فایلی رو پاک نکرده باشی
چرا از اموزشی که میلاد گذاشت منم عکسهاشو گذاشتم استفاده نکردی
اونجوری پلاگین نمی خواست که دیگه اجرا نکنه .

pdf

تو psp میشه فایل pdf اجرا کرد؟

انم برنامه برای خوندن pdf
.
745_psppdf.jpg

لینک دانلود برنامه

تو Psp من تو System Information نوشته System Softwer 3.03oe-a ولي تو Game نوشته Psp Update Ver 2.00

Psp من كبي خوره يا نه؟؟؟؟؟؟
بعد بايد بازي رو كجا كبي كنم !؟
از west game بازي كرفتم.

ككككممممكككك :( :( :(

تو Psp من تو System Information نوشته System Softwer 3.03oe-a ولي تو Game نوشته Psp Update Ver 2.00

Psp من كبي خوره يا نه؟؟؟؟؟؟
بعد بايد بازي رو كجا كبي كنم !؟
از west game بازي كرفتم.

ككككممممكككك :( :( :(
خب وقتي كه توي SYSTEM SOFTWAR نوشته 3.03 oe پس كپي خوره
توي قسمت GAME هم وقتي اون umd كه روش عكس چندتا فلش داره رو اجرا ميكني پيغام ميده كه چون ورژن دستگاه شما 3.3 هستش نيازي به آپگريد نيستش ....
منظور از اون پيغام اينه كه پايين ترين ورژني كه اون بازي روش اجرا ميشه مثلاً ورژن 2 هستش ...
بازي رو هم بايد توي پوشه ISO تو صفحه اول مموري كپي كني ...
يعني همونجا كه وقتي PSP رو وصل ميكني به PC يه پوشه به اسم PSP ميبني ...
يعني بايد كنار پوشه PSP يه پوشه به اسم ISO رو بسازي و بازي رو تو همون پوشه ISO كپي كني
همين ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or