سوالات و مشکلات و اموزش ها در مورد DSi

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
یعنی R4i الان بازیهای جدید رو ساپورت نمیکنه:confused:

بعد دوست عزیز اگه شما dsi داری میشه بگی فلش کارتت چیه

با تشکر

بعضی از بازیهایه جدید مثله Mario & Luigi: Bowser's inside story که یکی دو هفتست اومده. میگم بعضی کارتها یا پچ دادن یا فیرمورشونو آپدیت کردن ولی مثلا برایه R4i هنوز چیزی نیومده (اینا رو هم چون انجمنهایه خارجی رو هر روز میخونم میدونم مثل gbatemp ). در ضمن فلش کارته منم M3i Zero هست که با بدبختی برام آوردن چون کنسولمو آپدیت کردم. مثلا من همین Mario & Luigi رو با فیرمور جدید فلش کارتم بدون مشکل بازی میکنم.
بعضی از فلش کارتها از طرف سازندهاشون خوب ساپورت میشه و بعضی هم... میگم باید صبر کنی ببینی آپدیتی برایه فلش کارتت میاد یا نه، نینتندو هم جدیدا داره تمام سعیشو میکنه که فلش کارتا بازیهایه جدیدو اجرا نکنن، دیگه باید صبر کنی ببینی سازنده هایه کارتت میتونن جلویه نینتندو رو بگیرن یا نه...

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این DSTT هم که این بازیو اجرا نمی کنه. سازنده هاش هم که الان بیشتر از 8 ماهه که فرمویرشو آپدیت نکردن. البته تا قبل از این بازی با کمتر بازیه دیگه ای مشکل داشت ولی دیگه باید فاتحشو خوند.
به دوستان هم توصیه می کنم که اگه می خوان فلشکارت بخرند , DSTT یا DSTTi رو دیگه نخرند چون اگه Nintendo این سیستم قفل گزاری رو روی بازیهای جدید دیگه هم پیاده کنه , دیگه نمیشه هیچ بازیه دیگه ای رو با DSTT اجرا کرد.

این هم لیست فلش کارتهایی که میتونن و نمی تونن این بازی رو اجرا کنن :

YES
Acekard 2/2i: Funciona con el fix
Ninjapass X9: Funciona con el fix
Ez-flash V Plus: Funciona con firm 2.0 RC5 y con el fix
Ez-flash Vi: Funciona con firm 2.0 RC5 y con el fix
M3 Real: Funciona con el último firmware 4.4a
M3i ZERO: Funciona con el último firmware 4.4a
G6: Funciona con el último firmware 4.4a
CycloDS Evolution: Funciona con el último firmware v1.56 BETA 1
DS Linker: Funciona con el fix
NCard: Funciona con el fix
EDGE: Funciona con el tutorial del post 138 del Mario y Luigi Bowser
NO

DSTT/DSTTi: no funciona
N5: no funciona
M3 Simply: no funciona
R4 (original): no funciona
iTouchDS/iTouch2: no funciona
SC LITE MICRO SD: no funciona
R4/R4i (clones): en principio, no funciona

آخرین ویرایش:

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
سلام دوستان
دکمه ی L دی اس لایت من خراب شده . خواستم ببینم کسی جایی رو سراغ داره دی اس تعمیر کنن . خیلی ضد حاله . اگه میشه راهنمایی کنین .:(

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام.ببخشید دوستان من چند روزه هر کاری میکنم نمی تونم نسخه انگلیسیه بازیه Mario & Luigi: Bowser's Inside Story رو روی دستگاهم اجرا کنم.از n5 که یه کلون از R4 استفاده میکنم.کسی میدونه باید چیکار کنم؟
خیلی منتظر این بازی بودم اما حالا......
ضمننا اگه کسی انگلیسیش خوبه بره این سایت:http://www.romulation.net/forum/index.php?topic=22731.0 نوشته باید چیکار کنیم ولی من سردر نیوردم.لطفا اگه کسی میتونه دریغ نکنه.

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
سلام.ببخشید دوستان من چند روزه هر کاری میکنم نمی تونم نسخه انگلیسیه بازیه Mario & Luigi: Bowser's Inside Story رو روی دستگاهم اجرا کنم.از n5 که یه کلون از R4 استفاده میکنم.کسی میدونه باید چیکار کنم؟
خیلی منتظر این بازی بودم اما حالا......
ضمننا اگه کسی انگلیسیش خوبه بره این سایت:http://www.romulation.net/forum/index.php?topic=22731.0 نوشته باید چیکار کنیم ولی من سردر نیوردم.لطفا اگه کسی میتونه دریغ نکنه.

سلام
دوست عزیز کافیه شما بعد از دانلود و اکسترکت (استخراج) محتویات اون به ابتدای حافظتون، با اجرا کردن فایل YSmenu مثله یه بازی، از طریق اون بازیتون رو اجرا کنید.
http://rapidshare.com/files/288595652/N5_YSMenu090327_DSTTv1.17a07_infolib091001.rar.html
موفق باشید.

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام
دوست عزیز کافیه شما بعد از دانلود و اکسترکت (استخراج) محتویات اون به ابتدای حافظتون، با اجرا کردن فایل YSmenu مثله یه بازی، از طریق اون بازیتون رو اجرا کنید.
http://rapidshare.com/files/288595652/N5_YSMenu090327_DSTTv1.17a07_infolib091001.rar.html
موفق باشید.

دوست من موقعی که بازیرو لود میکنه یه صفحه سیاه میاد و ارور disk errcode =-81 میده.

آخرین ویرایش:

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
دوست من موقعی که بازیرو لود میکنه یه صفحه سیاه میاد و ارور disk errcode =-81 میده.

اگه این خطا رو میده، باید یکبار از کل فایلهای حافظت (مایکرو اس.دی یا ...) Backup بگیری (کلش رو کپی کن روی کامپیوتر) بعد حافظت رو فرمت کن، دوباره همرو برگردون سرجای اولشون.
منم همین مشکل رو داشتم، با اینکار حل میشه. باز مشکلی پیش اومد از دستم بربیاد در خدمتم.
موفق باشی.

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
سلام دوستان من میخواستم بدونم اگه دستگاه رو آپدیت کنم آیا کپی خور بودن دستگاه میپره؟؟
چون من دستگاه رو امروز خریدم. و یک مسئله دیگه که من R4i Gold خریدم ولی متوجه شدم که مثل اینکه تقلبی هست آیا این به دستگاه صدمه میزنه؟
و از کجا میتونم R4i اصل از همین هایی که قوطیش مشکی هست تهیه کنم؟؟
product_07.JPG

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام دوستان من میخواستم بدونم اگه دستگاه رو آپدیت کنم آیا کپی خور بودن دستگاه میپره؟؟
چون من دستگاه رو امروز خریدم. و یک مسئله دیگه که من R4i Gold خریدم ولی متوجه شدم که مثل اینکه تقلبی هست آیا این به دستگاه صدمه میزنه؟
و از کجا میتونم R4i اصل از همین هایی که قوطیش مشکی هست تهیه کنم؟؟
product_07.JPG

البته پستت خیلی قدیمیه ولی چون اینجا اکثرا R4i دارن و شاید بخوان آپدیت کنن، اینو مینویسیم.
این R4i جعبه طلائی ها رو اصلا آپدیت نکنین چون دیگه نمیتونین بازی کپی بازی کنین. R4i Gold به دستگاهتون هیچگونه آسیبی نمیزنه. در ضمن ما چیزی بعنوانه R4i اصل نداریم. اینا همشون یه جورایی تقلبی هستن و تیمه اصلی و سازنده اصلی کارتهایه R4 دیگه این کارتها رو تولید نمیکنن. خلاصه فقط آپدیت نکنین، دیگه مشکله خاصی نیست.

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
كسي لينكي واسه mp3 player dsi نداره؟:(

فلش کارتت چیه؟ در ضمن DSi خودش موزیک رو اجرا میکنه فقط باید فرمته فایل AAC باشه. یعنی اگه MP3 هاتو تبدیل به AAC بکنی، خوده DSi برات اجرا میکنه.
iTunes اینکارو براحتی برات انجام میده. از اینجا دانلود کن:
http://www.apple.com/itunes/download/

1tLeR}{

کاربر سایت
May 7, 2007
35
فلش کارتت چیه؟ در ضمن DSi خودش موزیک رو اجرا میکنه فقط باید فرمته فایل AAC باشه. یعنی اگه MP3 هاتو تبدیل به AAC بکنی، خوده DSi برات اجرا میکنه.
iTunes اینکارو براحتی برات انجام میده. از اینجا دانلود کن:
http://www.apple.com/itunes/download/
mer30:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر