سوالات و مشکلات و اموزش ها در مورد DSi

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
دوربین عکاسی که فقط دی اس ای داره ظاهرا شما مطمئنی دی اس لایت هم دوربین جاو داره ؟ دی اس فت یا
همون معمولی چطور؟
من که کامل توضیح دادم او دوربین هم به ds میخوره هم به dsl ولی فقط در بازی که همراه دوریین هست میخوره و کاربرد دیگری نداره
اینم یه نوع دیگش
NDS%2016M.jpg
nintendo-ds-facetraining.jpg

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
اهان من فکر کردم از اول میگید دوربین داره و گرنه این رو دیده بودم البته برای دی اس ای که نیازی به این نیست
دوستان یه سوال فوری
1:فقط دی اس ای بازی های GBA رو ساپورت نمیکنه ؟ دلیلش چیه ؟
2:دوستان در دی اس ای همونطور که میدونید یه جای مموری هم جدا داره دیگه اگه من مودچیپ رو نصب کردم ولی مموری رو داخل مودچیپ قرار ندادم و در اون قسمت مموری خودش قرار بدم مشکلی برای هک و ... پیش نمیاد ؟
3:روش هک غیر از موچیپ نداره اگه داره چی هست ؟
4:راستی دوستان من دیده بودم این مودچیپ ها اپدیت هایی براش هست داستان اون ها چی هست یعنی
برای ساپورت بازی ها حتما باید فایل اپدیت رو بگیریم و در روت مموری بریزیم ؟
5:در حالت عادی بدون نرم افزاری اصلا فرمت تصویری رو پخش میکنه ؟ اگه اره چه فرمتی رو ؟
6:یکی از کسانی که دی اس دارد خواهشا بیاد به من بگه چه جوری توسط وای فای بیام بازی کنم یعنی وای فای رو روشن کردم باید برم تو قسمتی یا باید برم تو بازی و تو منوی بازی گزینه ای برای این کار هست که مثلا من و دوستم بقل هم با ارتباط وای فای بازی کنیم !!!
7:سوال اخرمم این هست که هرکدوم از این پچ ها علاوه بر فایل هک که در سی دی شون هست ظاهرا یه برنامه های هم دارند درسته برای دس اس تی تی چه برنامه ای هست برای ار4 چه برنامه ای هست ؟
(راستی دوستان اون بخشی که برای دانلود هست مجانی میشه دانلود کرد ؟یا پولی هست؟)
خیلی ممنون دوستان ممنون میشم کمکم کنید چون شنبه دارم میرم بخرم !!!
سپاس:love::love:

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اهان من فکر کردم از اول میگید دوربین داره و گرنه این رو دیده بودم البته برای دی اس ای که نیازی به این نیست
دوستان یه سوال فوری
1:فقط دی اس ای بازی های GBA رو ساپورت نمیکنه ؟ دلیلش چیه ؟
2:دوستان در دی اس ای همونطور که میدونید یه جای مموری هم جدا داره دیگه اگه من مودچیپ رو نصب کردم ولی مموری رو داخل مودچیپ قرار ندادم و در اون قسمت مموری خودش قرار بدم مشکلی برای هک و ... پیش نمیاد ؟
3:روش هک غیر از موچیپ نداره اگه داره چی هست ؟
4:راستی دوستان من دیده بودم این مودچیپ ها اپدیت هایی براش هست داستان اون ها چی هست یعنی
برای ساپورت بازی ها حتما باید فایل اپدیت رو بگیریم و در روت مموری بریزیم ؟
5:در حالت عادی بدون نرم افزاری اصلا فرمت تصویری رو پخش میکنه ؟ اگه اره چه فرمتی رو ؟
6:یکی از کسانی که دی اس دارد خواهشا بیاد به من بگه چه جوری توسط وای فای بیام بازی کنم یعنی وای فای رو روشن کردم باید برم تو قسمتی یا باید برم تو بازی و تو منوی بازی گزینه ای برای این کار هست که مثلا من و دوستم بقل هم با ارتباط وای فای بازی کنیم !!!
7:سوال اخرمم این هست که هرکدوم از این پچ ها علاوه بر فایل هک که در سی دی شون هست ظاهرا یه برنامه های هم دارند درسته برای دس اس تی تی چه برنامه ای هست برای ار4 چه برنامه ای هست ؟
(راستی دوستان اون بخشی که برای دانلود هست مجانی میشه دانلود کرد ؟یا پولی هست؟)
خیلی ممنون دوستان ممنون میشم کمکم کنید چون شنبه دارم میرم بخرم !!!
سپاس:love::love:
1- خیر - چون دیگه اسلات دوم که برای بازیهای GBA بود رو نداره.
2- چرا مشکل پیش میاد. (در ضمن تلفظ صحیح اون چیزی که میگید موچیپ نیست , بلکه مودچیپه. ولی در مورد DS به اون قطعه , فلش کارت می گند نه مود چیپ)
3- نداره . (یعنی داره ولی روش سخت افزاری هستش که قدیمیه و دردسرسازه)
4- بله
5- فکر نمی کنم که ساپورت کنه.
6- ؟
7- خیر ندارند.
پولیه.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من یه مشکلی دارم. من وقتی میخوام بازیا رو با وای فای بازی کنم، آنتن وای فای خالیه. در صورتی که با DSi راخت همه ی سایتا رو باز میکنم. ولی موقع بازی کردن که میشه، آنتن نمیده.

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
این مشکل تنها مختص به شما با مختص به دی اس اس ای هم نیست کلا دی اس همین طوری هست نمی دونم چرا ولی ایا بازی هم با این وضعیت اجرا می شه ونطورم اینه که ارور مربوط به کانکشن می ده یا نه

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
وقتی میزنم مثلا میزبان باشم، میگرده دنبال بقیه یا برعکس. ولی تغییری نمیکنه. منم میبینم نمیشه، میزنم بیرون.

بله کلا سستم انلاین نینتندو خیلی مشکل داره من هم تنها یک بار تونستم بازی ماریو کارت رو بازی کنم اونم با لگ خیلی زیاد خیلی هم کنده و سریع هم خارج می شه من فکر می کنم که نینتندو شبکه انلاینش رو واسه سرعت های پائین بهینه نکرده

Shaikpour

کاربر سایت
Oct 4, 2007
347
نام
سجاد
از دوستان کسی که دی اس آی گرفته
یه لطفی کنه که بگه با کارتریج های کپی خور مشکلی ندارن ؟
چه مدلیش از همه بهتره ؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بله کلا سستم انلاین نینتندو خیلی مشکل داره من هم تنها یک بار تونستم بازی ماریو کارت رو بازی کنم اونم با لگ خیلی زیاد خیلی هم کنده و سریع هم خارج می شه من فکر می کنم که نینتندو شبکه انلاینش رو واسه سرعت های پائین بهینه نکرده
من فکر نکنم به سرعت ربطی داشته باشه. آخه وقتی من راحت دارم با Wii آنلاین بازی میکنم، چطور میشه سرعتش واسه DS کم باشه!

از دوستان کسی که دی اس آی گرفته
یه لطفی کنه که بگه با کارتریج های کپی خور مشکلی ندارن ؟
چه مدلیش از همه بهتره ؟

نه با کارتریج ها هیچ مشکلی نداره. از کارتریجها هم یا R4i رو بگیر یا DSTTi. این دو تا کارتریج زیاد فرقی باهم ندارن واسه همین فرقی نمیکنه کدومو بگیری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر