سوالات و مشکلات و اموزش ها در مورد DSi

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
نه دیگه فقط این مدل دی اس ای دوربین داره اونم دوتا یکی بین دو در یکی بیرونی که 3 مگاپیکسل هست !!

:confused: آخه کجای این دوربین 3 مگاپیکسل دوست عزیز اول برو تحقیق کن بعد بیا یه حرفی بزن .

من خودم Dsi دارم و دوربینشم 0.3 هستش نه 3 (یکم دقت کنی فرق میکنه )

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
[/QUOTE]
5:در حالت عادی بدون نرم افزاری اصلا فرمت تصویری رو پخش میکنه ؟ اگه اره چه فرمتی رو ؟
6:یکی از کسانی که دی اس دارد خواهشا بیاد به من بگه چه جوری توسط وای فای بیام بازی کنم یعنی وای فای رو روشن کردم باید برم تو قسمتی یا باید برم تو بازی و تو منوی بازی گزینه ای برای این کار هست که مثلا من و دوستم بقل هم با ارتباط وای فای بازی کنیم !!!
[/QUOTE]
5: نه فعالا نمیکنه ولی در آینده با فریمور هایی جدیدی که میاد مطمانا این مشکلم حل میشه ؟(اخه DSi قابل آپدیت هستش )

6: بله وقتی که wi fi رو روشن کردین در منوی بازی های که قابلیت مالتی پلیر هست . حتما این گزینه هم هست.

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
ای دوست منم منظورم همین بود اشتباه لپی بود ...
راستی ورژن فریمور ماله شما چند هست ؟ ...
و اینکه برای DS DSi و..... ورژن هایی که براشون هست فرق داره دیگه ؟
ممنون ...
(به امید DS بعدی که فکر کنم از نسل بعد باشه )

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
راستی ظاهرا فرمت صوتی فقط AAC و تصویری هم بدون نرم افزار پخش نمیکنه >>> در ضمن میتونی بری User manual دی اس ای رو از سایت نینتندو دانلود بکنی و بخونی همه مسایل مربوط به بازی انلاین و وصل شدن به اینترنت و تنظیم وای فای و ... رو نوشته ...

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان میشه یه بنده خدایی منو راهنمایی کنه

که من یه DSi دارم و امروز رفتم( برای اولین باره که میخواستم اپدیت کنم ) که اخرین اپدیت رو از سایت www.r4i-sdhc.com بگیرم که اخرینش تو سایت نوشته بود :

R4i-SDHC V1.09b Portugese core is added on Jul 16, 2009

که بعد که گرفتم اول اطلاعات تو مموری رو پاک کردم و اطلاعات اپدیت جدید رو تو مموریریختم ( COPY , PAST ) و داخل DSi گذاشتم و وقتی به منو اجرای بازی میرم این error :

System date error ! please check NDS system date

رو میده

میشه یه بنده خدایی منو راهنمایی کنه و بگه اشکال کارم کجاست:confused::confused::confused:
و این ارور مربوط به چی میشه:confused: و چجوری باید اپدیت جدید رو بریزم:confused:

با تشکر

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
دوستان میشه یه بنده خدایی منو راهنمایی کنه

که من یه DSi دارم و امروز رفتم( برای اولین باره که میخواستم اپدیت کنم ) که اخرین اپدیت رو از سایت www.r4i-sdhc.com بگیرم که اخرینش تو سایت نوشته بود :

R4i-SDHC V1.09b Portugese core is added on Jul 16, 2009

که بعد که گرفتم اول اطلاعات تو مموری رو پاک کردم و اطلاعات اپدیت جدید رو تو مموریریختم ( COPY , PAST ) و داخل DSi گذاشتم و وقتی به منو اجرای بازی میرم این error :

System date error ! please check NDS system date

رو میده

میشه یه بنده خدایی منو راهنمایی کنه و بگه اشکال کارم کجاست:confused::confused::confused:
و این ارور مربوط به چی میشه:confused: و چجوری باید اپدیت جدید رو بریزم:confused:

با تشکر

دوست عزیز اول یکبار Flashcart رو دربیار که همون جناب R4i-SDHC باشن.
بعد حالا DS رو روشن کن. باید دوباره اون پیغام بیاد. اگه اومد باید تاریخشو درست تنظیم کنی. احتمالا باید درست بشه و بعد میتونی ازش استفاده کنی.

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
سلام...یه سوال داشتم...دستگاه DS هنوز نرم افزاری کپی خور نشده؟ ... ممنون

سلام
DS Phat و DS Lite که اصلا حافظه داخلی نداشتن و یا حافظه خارجی رو پشتیبانی نمیکردن که بصورت نرم افزاری کپی خور بشن ولی DSi که هر دو رو داره، نه، هنوز نشده.
و همچنین برای بازیهای مخصوص این کنسول که DSiWare نامیده میشه راهی برای اجراشون پیدا نشده و همه چیز نامشخصه!

ولی خوب فلشکارت ها با اینکه Firmware ـه DSi بروز میشه و از اجرای اونا جلوگیری میکنه، فعلا رقابت میکنن و قابل اجرا هستن. (البته همه شون نه)

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
الان بهترین فلش کارت چیه که همه بازی هارو بیاره، بشه با دستگاه اینترنت (از طریق wi-fi) رفت و برتامه های من درآوردی:cheesygri(homebrew) رو هم اجرا کنه؟

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان میشه در dsi منو یی که بازی رو میاره رو تغیر داد و به شکلهای دیگه تبدیل شه

و بعد من بازی Mario and Luigi Bowsers Inside Story رو دانلود کردم و وقتی در بازی گزینه START GAME میزنم و وقتی میخوام یکی از فایلها رو برای SAVE انتخاب کنم هر دکمه و TACHE
رو میزنم اصلا انتخاب نمیکنه ( در حالی که صدای بازی میاد )
میشه یه بنده خدایی بگه که مشکل کار از کجاست:confused:

با تشکر

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
الان بهترین فلش کارت چیه که همه بازی هارو بیاره، بشه با دستگاه اینترنت (از طریق wi-fi) رفت و برتامه های من درآوردی:cheesygri(homebrew) رو هم اجرا کنه؟
این سوال رو دوستان قبلا پاسخ دادن دوست عزیز، توی تاپیک ها بگردی جوابهای کاملتری میگیری

حقیقتش بهترین فلشکارت نداریم! یعنی نمیشه گفت کدومش برتری کامل نسبت به یکی دیگه داره. هر کدومشون یه مزیتی دارن، نسبت به بقیه یه سری کاستی. باید ببینی نیازت با چی بیشتر برطرف میشه.
ولی نظر شخصیه من فلشکارتهای AceKard، CycloDS، M3 و EZFlash
چون هم توسط سازندهاشون خوب پشتیبانی میشن و هم یه سریشون قابلیتهای ویژه دارن.
در مورد اینترنت و Homebrew همشون مثه همن و هیچ مشکلی ندارن.

بعد من بازی Mario and Luigi Bowsers Inside Story رو دانلود کردم و وقتی در بازی گزینه START GAME میزنم و وقتی میخوام یکی از فایلها رو برای SAVE انتخاب کنم هر دکمه و TACHE
رو میزنم اصلا انتخاب نمیکنه ( در حالی که صدای بازی میاد )
میشه یه بنده خدایی بگه که مشکل کار از کجاست:confused:

با تشکر

مشکل از خود این بازیه!!
این بازی توسط خود نینتندو برروش قفل نرم افزاری گذاشته شده یا اصطلاحا Anti-Piracy؛ که مانع از اجرا شدن اون روی فلشکارتها میشه. تا الان اگر اشتباه نکنم فقط 3 فلشکارت EZFlash V و AceKard و CycloDS میتونن این بازی رو بدون مشکل اجرا کنن.
قبل از این شرکت Square-Enix روی بیشتر بازیهاش از مشابه این قفلها استفاده میکرد مانند بازیهای Chrono Trigger DS، Final Fantasy Series و ...
این قفل ها معمولا با کمک کدهای تقلب (AR یا Action Replay) خیلی زود کرک میشدن، ولی این یکی فرق فوکوله! :cheesygri
جالبه بدونین در حدود هفت جای بازی چک میشه و بیشترش هم حول Save میگردن و هنوز بعد از چیزی بیش از یک هفته کدی براش نیومده!

آخرین ویرایش:

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من امروز توسایت http://www.r4i-sdhc.com رفتم که یه نسخه جدید تر از R4i نسخه
1.4 رو زده.:confused:

دوستان میگم این نسخه 1.4 که اومده جوری هست که بعدها به با این نسخه فعلی به مشکل بر بخوریم و بریم این نسخه 1.4 رو بگیریم ( شاید بعد مدتی اصلا دیگه اپدیتی برای این نسخه فعلی نده :(()

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
دوستان من امروز توسایت http://www.r4i-sdhc.com رفتم که یه نسخه جدید تر از R4i نسخه
1.4 رو زده.:confused:

دوستان میگم این نسخه 1.4 که اومده جوری هست که بعدها به با این نسخه فعلی به مشکل بر بخوریم و بریم این نسخه 1.4 رو بگیریم ( شاید بعد مدتی اصلا دیگه اپدیتی برای این نسخه فعلی نده :(()

ببین گفتم که...
این نسخه 1.4 رو که زده برایه کسایی هست که خوده DSi شونو آپدیت کردن. شما اگه یه جا بری و DSi تو به اینترنت وصل کنی از طریق وایرلس، قبل از اینکه هر کاری بکنی ازت میخواد DSi تو آپدیت کنی(بصورت نرم افزاری و تقریبان 10 دقیقه طول میکشه البته به نسبته سرعت اینترنتت). خلاصه اگه غافل بشیو این کارو بکنی دیگه این فلش کارتت کار نمیکنه و باید بری از همون مدل 1.4 که تو سایت زده بخری. منم واسه همین گفتم خوده کنسولتو آپدیت نکنی یه وقت.

در ضمن این فلش کارتها یعنی کلا R4i هایی که تو بازار هست ساپورت درست حسابی ندارن، ولی نگران نباش اگه یه روز هم بدن برایه جفت این مدلها یکیه (چون فایلهایه سیستمشون یکیه).

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
ببین گفتم که...
این نسخه 1.4 رو که زده برایه کسایی هست که خوده DSi شونو آپدیت کردن. شما اگه یه جا بری و DSi تو به اینترنت وصل کنی از طریق وایرلس، قبل از اینکه هر کاری بکنی ازت میخواد DSi تو آپدیت کنی(بصورت نرم افزاری و تقریبان 10 دقیقه طول میکشه البته به نسبته سرعت اینترنتت). خلاصه اگه غافل بشیو این کارو بکنی دیگه این فلش کارتت کار نمیکنه و باید بری از همون مدل 1.4 که تو سایت زده بخری. منم واسه همین گفتم خوده کنسولتو آپدیت نکنی یه وقت.

در ضمن این فلش کارتها یعنی کلا R4i هایی که تو بازار هست ساپورت درست حسابی ندارن، ولی نگران نباش اگه یه روز هم بدن برایه جفت این مدلها یکیه (چون فایلهایه سیستمشون یکیه).

دستت درد نکنه که گفتی . خیالم راحت شد:p

میگم این بازی هایی که الان مشکل داره امکان داره تو اپدیتهای بعدی R4i درست بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر