سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام من ایکس باکس ۳۶۰ سوپر اسلیم دارم ولی خیلی داغ میکنه راه حلی براش نیست که درستش کنم؟ به سیستم آسیب نمیزنه؟
سلام دوست عزیز.از کجا میدونی داغ میکنه.احتمالا این نمایشگرهایی که در برنامه فری استایل و ارورا وجود دارند توجه میکنی. باید بگم که اونا فقط ی برنامه سادست و هیچ تضمینی نیست که درست کار بکنند.برای مثال منم خودم از مدل دستگاه تو دارم که در 20 دقیقه گرمای CGPU به 80 درجه میرسه ولی خود دستگاه کنترولش میکنه و گرمارو به 77 درجه میرسونه.بگذریم شما سعی کنید که دستگاتونو داخل زیر تلوزیونهای بسته نذارید طوری باشه که از تمام جهت هوا به داخل دستگاتون در جریان باشه.هیچ نگرانی در مورد اینکه دستگاتون داغ میکنه نداشته باشید داغ کردن این نوع دستگاها معمولی هست.بخاطر اینکه CPU_ GPU این مدل دستگاها یکی شده به نامCGPU..به هیچ وجه سوراخهای دستگاتونو با کشیدن پلاستیک نپوشانید این کار خطرناکی هست.سوالی بود در خدمتم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستای گلم، چجوری میتونم بازیای 360 رو دانلود کنم بریزم رو هارد؟ آخه درایوم خرابه جایی هم رو هارد نمیریزن بازیرو. جیتگ شدست کنسولم
سلام دوست عزیز صالح جان..شما میتونید با تایپ کردن دانلود بازیهای ایکس باکس 360 بازی مورد نظرتو دانلود کنی.بعداز دانلود بازیرو از حالت فشرده خارج کن و به ی فلش 8 گیگ منتقلش کن بعد فلشو به دستگاه ایکس باکست بزن بازیتو بریز توی هاردت..اگه حجم بازیت بیشتر از 8 گیگ باشه به فلش بالای 8 گیگ نیاز داری.با ارزوی موفقیت دوست عزیز

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام شبتون بخیر قیمت جیتگ کردن کنسول ایکس باکس ۳۶۰ مدل اسلیم چند است و خوبه که جیتگ کنم؟ قیمت هارد چند است؟
سلام اریا جان دوست عزیز.هزینه جی تگ نهایتا 180 تا 200.قیمت هارد هم بستگی به حجمش داره ..با ارزوی موفقیت

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام الآن قیمت هارد ۲۵۰ گیگ چند هستش؟ باید کجا دستگاه را جیتگ کنم؟ جیتگ بازی های کپیخور هم نصب میشود؟
سلام دوست عزیز .درمورد قیمت هارد 250 لینک فروش میزارم پایین.به هیج وجه دست دوم نخرید.برای جی تگ دستگاتون به توپ خونه پاساژ لباف طبقه زیرین مراجعه کنیداونجا تعمیرکارای خوبی برای این کار هستند.درمورد نصب بازی های کپی خور .بله میتونید هم با سی دی اجرا کنید هم نصب کنید و بدون سی دی بازی کنید.موفق باشید....................هارد 250 گیگابایت مخصوص ایکس باکس 360 اسليم

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
63
سلام دوستان شبتون بخیر من یک مشکلی دارم توی بازی gta v من بازی رو به اینترنت وصل کردم و آپدیت کردم ولی الآن نمیخوام با اینترنت وصل شم هی میگه پروفایل انتخاب کن انتخاب میکنم ولی میگه باید اینترنت داشته باشی چیکار کنم؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستان شبتون بخیر من یک مشکلی دارم توی بازی gta v من بازی رو به اینترنت وصل کردم و آپدیت کردم ولی الآن نمیخوام با اینترنت وصل شم هی میگه پروفایل انتخاب کن انتخاب میکنم ولی میگه باید اینترنت داشته باشی چیکار کنم؟
سلام دوست عزیز اریا جان دقیق توضیح بده که چیرو اپدیت کردی بازیرو یا دستگاتو.در ضمن ببین بازیهای دیگه هم اینطوری هستند یا فقط همین بازی.....دوست عزیز شما برای وصل شدن به اینترنت باید از بازیهای برنرمکس استفاده کنید.همین طوری که نمیشه. بسیار خطرناک احتمال بن شدن دستگات از طرف ماکروسافت وجود داره.....البته برای لایو شما مشکلی ندارید چرا که دستگاتون فریمورش LT3 ولی باید از سی دی های برنر مگس استفاده کنید درغیر اینصورت دستگاتون بن میشه.در ضمن اگه دستگاتونو جی تگ کردین به هیچ وجه به لایو وصل نشید .......

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
63
سلام دوست عزیز اریا جان دقیق توضیح بده که چیرو اپدیت کردی بازیرو یا دستگاتو.در ضمن ببین بازیهای دیگه هم اینطوری هستند یا فقط همین بازی.....دوست عزیز شما برای وصل شدن به اینترنت باید از بازیهای برنرمکس استفاده کنید.همین طوری که نمیشه. بسیار خطرناک احتمال بن شدن دستگات از طرف ماکروسافت وجود داره.....البته برای لایو شما مشکلی ندارید چرا که دستگاتون فریمورش LT3 ولی باید از سی دی های برنر مگس استفاده کنید درغیر اینصورت دستگاتون بن میشه.در ضمن اگه دستگاتونو جی تگ کردین به هیچ وجه به لایو وصل نشید .......
سلام من بازی را آپدیت کردم. دستگاه من جیتگ نیست که بن بشه بله از دیسک های برنر مکس استفاده میکنم نمیدونم چرا اینطوری میشه ممنون میشم کمک کنید دستگاهم آخرین آپدیته

• Like
Reactions: Bizhanl

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام من بازی را آپدیت کردم. دستگاه من جیتگ نیست که بن بشه بله از دیسک های برنر مکس استفاده میکنم نمیدونم چرا اینطوری میشه ممنون میشم کمک کنید دستگاهم آخرین آپدیته
دوست عزیز اریا جان شما میتونید تاریخ دستگاتونو بروز کنید اگه درست شد که هیچ اگه نه من نمیدونم دقیقا چه اروری میده که بهتر کمک کنم..بازیتونو از اول نصب کنید.....سعی کنید دیگه به لایو هم وصل نشید که اینطور دچار مشکل نشید/// این که دیگه نگرانی نداره دوست عزیز با ارزوی موفقیت دوست عزیز

• Like
Reactions: alicobra

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بعد از جیتگ ایکس باکس 360 خودمون هم میتونیم توش بازی بزنیم یا باید بدیم مغازه دار؟
سلام دوست عزیز/بله خودتون هم میتونید بازی توی هارد دستگاتون بریزید....البته به کامپیوتر نیازه..با ارزوی موفقیت

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
سلام دوست عزیز/بله خودتون هم میتونید بازی توی هارد دستگاتون بریزید....البته به کامپیوتر نیازه..با ارزوی موفقیت
کامپیوتر هست ولی مثلا سایت پارسی گیم بازی های 360 رو میزاره تو آموزش اجرا زده که باید رایت کنید رو سیدی و برای انتقال به هارد چیزی نگفته اگه طولانی نیست لطفا توضیح بدید اگر هم طولانیه یه سایت معرفی کنید ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر