سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
347
ممنون داداش ایکس باکسم تهرانه دست همون یارو که گفتم تعمیرکار مانیتور و پخش ماشینه بابام میره و میبره پاساژ لباف ولی اونجا پیش کی ببره چون تعمیرش شاید طول بکشه و بابام برگرده و ایکس باکسو بذاره همونجا اونجا کسی مورد اعتماد می‌شناسید ؟
بیژن جان دوست عزیز به سوال خوبی اشاره کردی تعمیر کار( قابل اعتماد) اعتماد فقط به تعمیر دستگاه نمیگند اعتماد به کسی میگند که قطعات دستگاهو تعویض نکنه .دستگاه تو جسپره .بعضی ها که کمم نیستن بردشو کلا با فالکون تعویض میکنند.البته در مقابل تعمیر کار خوب هم هست.اینم بگم موقع دادن دستگات حتما ازش رسید دریافت کنید با مشخصات دستگاه برای مثال شماره سریال دستگاتو بنویسه.چون شماره دستگاه داخل سیستم هست و قابل تغییر نیست.اینم بهش بگو به محض تعمیر دستگاتو به ادرس خونتون ارسال کنه .بخدا پیش اومده یکی از دوستان از شهریار تهران دستگاه ایکس باکس 360 داده بود ازش فاکتور نگرفته بود دیر رفته بود طرف گفته بود اصلا نمیشناسمت .اخرش هم دستگاهی بهش نداده بود.در مورد تعمیر کار خوب باید از چند مغازه غیر تعمیرکار بپرسی اونجا داخل پاساژ لباف.اونا بهتر راهنمایی میکنند.در مورد شماره سریال هم جلوی دستگاه اونجا که جای دو عدد یو اس بی هست مینویسه هم پشت دستگات .یکیش هم که داخل سیستم که فعلا خاموش دستگات.با ارزوی موفقیت دوست عزیز

• Like
Reactions: Bijanlll

Fantom47490

عضو جدید
Aug 4, 2020
1
سلام من ایکس باکس ۳۶۰ سوپر اسلیم دارم ولی خیلی داغ میکنه راه حلی براش نیست که درستش کنم؟ به سیستم آسیب نمیزنه؟

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
347
سلام من ایکس باکس ۳۶۰ سوپر اسلیم دارم ولی خیلی داغ میکنه راه حلی براش نیست که درستش کنم؟ به سیستم آسیب نمیزنه؟
سلام دوست عزیز.از کجا میدونی داغ میکنه.احتمالا این نمایشگرهایی که در برنامه فری استایل و ارورا وجود دارند توجه میکنی. باید بگم که اونا فقط ی برنامه سادست و هیچ تضمینی نیست که درست کار بکنند.برای مثال منم خودم از مدل دستگاه تو دارم که در 20 دقیقه گرمای CGPU به 80 درجه میرسه ولی خود دستگاه کنترولش میکنه و گرمارو به 77 درجه میرسونه.بگذریم شما سعی کنید که دستگاتونو داخل زیر تلوزیونهای بسته نذارید طوری باشه که از تمام جهت هوا به داخل دستگاتون در جریان باشه.هیچ نگرانی در مورد اینکه دستگاتون داغ میکنه نداشته باشید داغ کردن این نوع دستگاها معمولی هست.بخاطر اینکه CPU_ GPU این مدل دستگاها یکی شده به نامCGPU..به هیچ وجه سوراخهای دستگاتونو با کشیدن پلاستیک نپوشانید این کار خطرناکی هست.سوالی بود در خدمتم

saleh.m

کاربر سایت
Jun 21, 2020
5
سلام دوستای گلم، چجوری میتونم بازیای 360 رو دانلود کنم بریزم رو هارد؟ آخه درایوم خرابه جایی هم رو هارد نمیریزن بازیرو. جیتگ شدست کنسولم

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
347
سلام دوستای گلم، چجوری میتونم بازیای 360 رو دانلود کنم بریزم رو هارد؟ آخه درایوم خرابه جایی هم رو هارد نمیریزن بازیرو. جیتگ شدست کنسولم
سلام دوست عزیز صالح جان..شما میتونید با تایپ کردن دانلود بازیهای ایکس باکس 360 بازی مورد نظرتو دانلود کنی.بعداز دانلود بازیرو از حالت فشرده خارج کن و به ی فلش 8 گیگ منتقلش کن بعد فلشو به دستگاه ایکس باکست بزن بازیتو بریز توی هاردت..اگه حجم بازیت بیشتر از 8 گیگ باشه به فلش بالای 8 گیگ نیاز داری.با ارزوی موفقیت دوست عزیز

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟