سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنونم

من چون دنبال کنسول xbox 360 مدل super slim و slim هستم
تمیز و لوازم اصلی
هارد ۲۵۰ یا ۵۰۰ گیگ
کپی خور
اما قیمتا خیلی بالاست الان . قیمتا بد جور بالا میدن

فقط کنسول ها super slim که کپی خور نمیشن یکمی قیمتشون پایینه
گفتم شاید کپی نرم افزاری یا راهی باشه بشه رو اونا بازی اجرا کرد

این کلیپ چطور؟

سلام دوست عزیز من این کلیپو نگاه کردم و خوب به حرفاش کوش دادم.اینکه بشه با نرم افزار بازی کرد نمیدونم...من به زبان مسلطم همه حرفاشو فهمیدم .مهم اینه که اینو تا اخرش نشون میداد ببینیم واقعیت داره یا نه؟؟؟؟؟در مورد خرید دستگاه سوپر اسلیم که کپی خور نمیشند .همشون میشند .برای مثال دستگاه من سوپر اسلیم کرونا مدل ساخت 2013/7/12----لطفا در خرید سوپر اسلیم کرونا دقت کنید.اگه تاریخ ساختش 2014 به بالا باشه این نوع دستگاها فیکند و کاملا ساخت کشور چین هستند.درسته قطعات همه مدل رو چین سر هم میکنه.ولی سری 2014 به بالا رو خود چین میسازه با قطعات فیک.عکسهایی از اصل سوپر اسلیم کروناو سوپر اسلیم وینچستر فیک میزارم..لطفا به CGPU دو دستگاه دقت کنید..لطفا دستگاه های سری ساخت زیر 2013 خریداری کنید.در ضمن همه مدل بعد از 2014 در جی تگ کردن و کپی خور کردن با مشکلات زیادی روبرو میشوند .با ارزوی موفقیت دوست عزیز 154929 154930

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام جناب
به نظر میاد که شما کارشناس هستید

ببخشید xbox من یه مدتی صداش قطع شد میشه راهنمایی کنید
با چه بردی جیتگ کنمش؟
جیتگ ارزش داره یا نه؟
ممنون
با سلام دوست عزیز وگرامی من کار شناس نیستم من فقط ی تعمیر کارم.بریم به سوالاتتون جواب بدیم.لطفا بگید که منظور از ی مدتی صدای دستگاتون قطع شد چیه؟؟2.اینکه چه بردی برای دستگات انتخاب کنی برای جی تگ. اینو شخص جی تگ کننده باید تشخیص بده.3.بله دوست عزیز جی تگ خیلی ارزش داره.یکیش اینکه دیگه نیازی به سی دی بازی نیست برای اجرا.و دیگه نیازی نداری دستگاتو مدام اپدیت کنی.در مورد اپدیت بگم وقتی دستگات اپدیت میکنی برای بازی جدید دیگه نمیتونی بازی های قبل رو انجام بدی اگه اپدیت نکنی نمیتونی بازی جدید اجرا کنی.هزینش هم حدود 170 تمن ......اینم بگم که اگه لنز دستگات ضعیف بشه هزینش به مراتب بالای 250 هزار تمن....پس دیگه نیازی نیست از لنز دستگات زیاد استفاده کنی.لطفا دستگاتونو به هر کسی برای جی تگ ندید .با ارزوی موفقیت دوست عزیز بیژن جان سوالی بود در خدمتم

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
با سلام دوست عزیز وگرامی من کار شناس نیستم من فقط ی تعمیر کارم.بریم به سوالاتتون جواب بدیم.لطفا بگید که منظور از ی مدتی صدای دستگاتون قطع شد چیه؟؟2.اینکه چه بردی برای دستگات انتخاب کنی برای جی تگ. اینو شخص جی تگ کننده باید تشخیص بده.3.بله دوست عزیز جی تگ خیلی ارزش داره.یکیش اینکه دیگه نیازی به سی دی بازی نیست برای اجرا.و دیگه نیازی نداری دستگاتو مدام اپدیت کنی.در مورد اپدیت بگم وقتی دستگات اپدیت میکنی برای بازی جدید دیگه نمیتونی بازی های قبل رو انجام بدی اگه اپدیت نکنی نمیتونی بازی جدید اجرا کنی.هزینش هم حدود 170 تمن ......اینم بگم که اگه لنز دستگات ضعیف بشه هزینش به مراتب بالای 250 هزار تمن....پس دیگه نیازی نیست از لنز دستگات زیاد استفاده کنی.لطفا دستگاتونو به هر کسی برای جی تگ ندید .با ارزوی موفقیت دوست عزیز بیژن جان سوالی بود در خدمتم
ممنون ولی پارسال گفتن جیتگ 400 تومن اتغاقا آدم معتبری هم بود ولی شما دارید میگید 170 تومن ?

• Like
Reactions: che-jaleb

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون ولی پارسال گفتن جیتگ 400 تومن اتغاقا آدم معتبری هم بود ولی شما دارید میگید 170 تومن ?
سلام دوست عزیز خواهش میکنم.بهترین برد جی تگ رو به ایکس باکس بزنند نهایتن میشه 65 هزار تومان.بقیش دیگه میمونه نرم افزاری.کار جی تگ همش 1 ساعت .حالا فکر کن اون برد خوبه پارسال من گرفتم دونه ای 45 هزار تمن 30 عدد/حالا تو این گرونی شده نهایتا 70.و 100 تمن هم دست مزد میشه 170 .مگه میخواد چیکار کنه.من خودم دیروز ی دستگاه اسلیم جی تگ کردم 150 گرفتم.همون قیمت قبل....400 هزار خدایی زیاده چه خبره.از همین بازی سنتر من خودم چند نفرو فرستادم 170 یا 180 گرفتند تهران.موفق باشی دوست عزیز بیژن جان

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام دوست عزیز خواهش میکنم.بهترین برد جی تگ رو به ایکس باکس بزنند نهایتن میشه 65 هزار تومان.بقیش دیگه میمونه نرم افزاری.کار جی تگ همش 1 ساعت .حالا فکر کن اون برد خوبه پارسال من گرفتم دونه ای 45 هزار تمن 30 عدد/حالا تو این گرونی شده نهایتا 70.و 100 تمن هم دست مزد میشه 170 .مگه میخواد چیکار کنه.من خودم دیروز ی دستگاه اسلیم جی تگ کردم 150 گرفتم.همون قیمت قبل....400 هزار خدایی زیاده چه خبره.از همین بازی سنتر من خودم چند نفرو فرستادم 170 یا 180 گرفتند تهران.موفق باشی دوست عزیز بیژن جان
مجدد ممنون ولی من زاهدان یارو هم آدم منصفیه ولی پارسال 400 میخواست الان پرسیدم میگه 600 آخه خود ایکس باکس هم به خاطر نوسان برق خراب شد فرستادم تعمیرکار گفت 1200 بعد گفتم که نه ولی قرار شد یه ایکس باکس خراب دیگه پیدا کنه و باهاش ترکیب کنه نظر شما چیه؟
ببخشید با جیتگ میشه که سیدی رو گذاشت و سیدی درون حافظه نصب شه و بدون سیدی اجرا بشه؟ من اینطوری شنیدم
بعد اینایی که تو حافظه میریزن چطوری میریزن؟

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
در مورد اینکه دستگات سوخته .و شخص مورد نظر بخواد از ی دستگاه دیگه قطعه مورد نظرو به دستگاه شما منتقل کنه بله میشه فقط اگه بگی دستگات مدلش چیه که تا الان درست نشده..............................در مورد سوال دوم بله بعد از جی تگ شما بازی رو روی هارد نصب و دیگه دستگاه از شما سوال نمیکنه که بازی رو درون درایو بزارید یعنی بدونه سی دی بازی کنید.....و در مورد اینکه چطور بازی توی دستگاتون بریزید بازی مورد نظرو دانلود کنید و بریزید ی فلش و فلشو بزنید به دستگاه و بازی رو از فلش بریزید توی هارد ....اگه هم خواستید اونجا هستند کسانی که بازی رو بریزند توی هارد

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام دوست عزیز من این کلیپو نگاه کردم و خوب به حرفاش کوش دادم.اینکه بشه با نرم افزار بازی کرد نمیدونم...من به زبان مسلطم همه حرفاشو فهمیدم .مهم اینه که اینو تا اخرش نشون میداد ببینیم واقعیت داره یا نه؟؟؟؟؟در مورد خرید دستگاه سوپر اسلیم که کپی خور نمیشند .همشون میشند .برای مثال دستگاه من سوپر اسلیم کرونا مدل ساخت 2013/7/12----لطفا در خرید سوپر اسلیم کرونا دقت کنید.اگه تاریخ ساختش 2014 به بالا باشه این نوع دستگاها فیکند و کاملا ساخت کشور چین هستند.درسته قطعات همه مدل رو چین سر هم میکنه.ولی سری 2014 به بالا رو خود چین میسازه با قطعات فیک.عکسهایی از اصل سوپر اسلیم کروناو سوپر اسلیم وینچستر فیک میزارم..لطفا به CGPU دو دستگاه دقت کنید..لطفا دستگاه های سری ساخت زیر 2013 خریداری کنید.در ضمن همه مدل بعد از 2014 در جی تگ کردن و کپی خور کردن با مشکلات زیادی روبرو میشوند .با ارزوی موفقیت دوست عزیزView attachment 154929View attachment 154930

ممنونم
مگه میشه یعنی 2014 فیکن؟
شما قبلا گفته بودی که تا برج ۴ سال ۲۰۱۴ کپی خور میشن و ....

دستگاه اورجینال خور تو بازار همینجاست
که میگن کپی خور نمیشه

دستگاه ها عادی کپی خور که بالا ۲.۵۰۰ قیمت دادن و گرون میدن ارزش نداره با این قیمت

.......

کپی خور نرم افزاری بشه عالیه

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226

طرف شدیدن تو پاچه کن بوده

همین الانش جیتگ پرسیدم
از ۱۵۰ تا ۲۰۰ ه
گرونترین جایی که قیمت داد ۲۴۰ گفت بهم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنونم
مگه میشه یعنی 2014 فیکن؟
شما قبلا گفته بودی که تا برج ۴ سال ۲۰۱۴ کپی خور میشن و ....

دستگاه اورجینال خور تو بازار همینجاست
که میگن کپی خور نمیشه

دستگاه ها عادی کپی خور که بالا ۲.۵۰۰ قیمت دادن و گرون میدن ارزش نداره با این قیمت

.......

کپی خور نرم افزاری بشه عالیه
سلام به بهترین دوست من.همشون کپی خور میشن دوست عزیز.و اینو بگم این مدل سری ساخت فیک هستند یعنی وینچسترند.به تاریخ عرضه نگاه کنید 154995

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
در مورد اینکه دستگات سوخته .و شخص مورد نظر بخواد از ی دستگاه دیگه قطعه مورد نظرو به دستگاه شما منتقل کنه بله میشه فقط اگه بگی دستگات مدلش چیه که تا الان درست نشده..............................در مورد سوال دوم بله بعد از جی تگ شما بازی رو روی هارد نصب و دیگه دستگاه از شما سوال نمیکنه که بازی رو درون درایو بزارید یعنی بدونه سی دی بازی کنید.....و در مورد اینکه چطور بازی توی دستگاتون بریزید بازی مورد نظرو دانلود کنید و بریزید ی فلش و فلشو بزنید به دستگاه و بازی رو از فلش بریزید توی هارد ....اگه هم خواستید اونجا هستند کسانی که بازی رو بریزند توی هارد
مدلش الیت 2010 هست

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
مدلش الیت 2010 هست
دوست عزیز دستگاه شما یکی از بهترین نوع و مدلش جسپره.این نوع دستگاه به خوبی امتحانشو تا کنون در خونه و حتی کلوپها داده.....اما نمیدونم چطور تا کنون ی برد خراب پیدا نشده تا کنون خیلی از مدل های فت هستند که تاریخ ساختشون زیر 2009 بوده و همشون 3 چراغ شدند که دیگه قابل تعمیر نیستند.یعنی تعمیر کار ی دونه از این مدل هم نداره که قطعه مورد نظرو از روش برداره برای دستگاه شما بیژن جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من خودم فقط 15 عدد از این مدلها زیر 2009 که میشه 2008 رو دارم که همشون 3 چراغ شدند که از مشتریها خریدمشون بخاطر قاب و درایوشون

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
دوست عزیز دستگاه شما یکی از بهترین نوع و مدلش جسپره.این نوع دستگاه به خوبی امتحانشو تا کنون در خونه و حتی کلوپها داده.....اما نمیدونم چطور تا کنون ی برد خراب پیدا نشده تا کنون خیلی از مدل های فت هستند که تاریخ ساختشون زیر 2009 بوده و همشون 3 چراغ شدند که دیگه قابل تعمیر نیستند.یعنی تعمیر کار ی دونه از این مدل هم نداره که قطعه مورد نظرو از روش برداره برای دستگاه شما بیژن جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من خودم فقط 15 عدد از این مدلها زیر 2009 که میشه 2008 رو دارم که همشون 3 چراغ شدند که از مشتریها خریدمشون بخاطر قاب و درایوشون
راستش از من اصلا 3 چراغ نشد
تعمیرکار هم کارش برد الکترونیک توی زاهدان هیچکی نتونست تعمیرش کنه فرستادیم پیش تعمیرکار البته این تعمیرکار ه مانیتور ماشین هست ولی چون از برد الکترونیک سر در میاره فرستادیم پیشش توی تهران هم هست حتی وقتی فرستادیم گفت آداپتور و دسته هارو هم بفرستید یعنی حتی آداپتور رو هم نداشت

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
راستش از من اصلا 3 چراغ نشد
تعمیرکار هم کارش برد الکترونیک توی زاهدان هیچکی نتونست تعمیرش کنه فرستادیم پیش تعمیرکار البته این تعمیرکار ه مانیتور ماشین هست ولی چون از برد الکترونیک سر در میاره فرستادیم پیشش توی تهران هم هست حتی وقتی فرستادیم گفت آداپتور و دسته هارو هم بفرستید یعنی حتی آداپتور رو هم نداشت
بیژن جان دستگاه شما مدلش جسپر الایت 2010 هست این نو دستگاه هیچ وقت 3 چراغ نمیشه..شما باید بدید به ی تعمیر کار که کارش تعمیر دستگاه بازیه.نه به این تعمیر کارا که گفتید....اصلا شاید اداپتورش ایراد پیدا کرده من گفتم زیر سری ساخت 2009 3 چراغ میشه یعنی 2008 نه دستگاه شما دوست عزیز

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
بیژن جان دستگاه شما مدلش جسپر الایت 2010 هست این نو دستگاه هیچ وقت 3 چراغ نمیشه..شما باید بدید به ی تعمیر کار که کارش تعمیر دستگاه بازیه.نه به این تعمیر کارا که گفتید....اصلا شاید اداپتورش ایراد پیدا کرده من گفتم زیر سری ساخت 2009 3 چراغ میشه یعنی 2008 نه دستگاه شما دوست عزیز
بله میگم منم ببخشید شما تهران هستید براتون بفرستیم یا جای دیگه؟
آداپتور چراغش روشن شد ولی کار میکنه یا نه نمیدونم

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بله میگم منم ببخشید شما تهران هستید براتون بفرستیم یا جای دیگه؟
آداپتور چراغش روشن شد ولی کار میکنه یا نه نمیدونم
دوست عزیز من ساکن شهر همدانم .و اینکه بخوایید دستگاتونو برای تعمیر بفرستید بنده از پذیرش تعمیر دستگاههای دیگر شهر ها معذورم.چرا که مسعولیت داره .شما میتونید به تهران بفرستید اونجا تعمیرکار خوب هست /پاساژ لباف /پر از تعمیر کاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر