سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

00119AlirezaAhmadi

کاربر سایت
Jun 19, 2020
4
سپهر عزیز،میگم مشکلام حل شد دستت درد نکنه ،ولی چجوری اسکین برا فری استایل نصب کنم و سوال مهم تر این که اصلا از کجا دان کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
329
سپهر عزیز،میگم مشکلام حل شد دستت درد نکنه ،ولی چجوری اسکین برا فری استایل نصب کنم و سوال مهم تر این که اصلا از کجا دان کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز در باره سوال اولت منظورت کاور بازیهاست؟؟سوال دومت هم دانلود بازیه.اگه ایناست تا جواب درستو بهت بگم.موفق باشی

سلام سپهر جان بعد از چند روز سر و کله زدن فهمیدم کلا درست کردن دستگاهم کار بیهوده ای هستش‌ و تصمیم گرفتم بفروشمش حالا چون یکم ایکس باکس اذیتم کرد فکرم تیمه پی اس ۳ بگیرم به نظرت خوبه یا نه ؟
سلام امیر جان.عدم شناخت کافی از نوع و انتخاب دستگاه باعث شده که تو از خرید دستگاه ایکس باکس نتیجه بدی داشته باشی.در مورد خرید سونی 3 که هم رنج ایکس باکس 360 اینو بگم که سونی 3 هم مشکلات خاص خودشو داره.مثلا دیده شده بعد از مدتی خروجی اچ دیشون از بین میره بخاطر حکشون.یا قطعاتشون خیلی کمه تو بازار.البته اگه دوست داشتی بخری نوع اسلیمشو بخر.این به خودت مربوط میشه که کدومشه بخری.با ارزوی موفقیت امیر جان

amir23hossein

کاربر سایت
Jun 8, 2020
17
سلام امیر جان.عدم شناخت کافی از نوع و انتخاب دستگاه باعث شده که تو از خرید دستگاه ایکس باکس نتیجه بدی داشته باشی.در مورد خرید سونی 3 که هم رنج ایکس باکس 360 اینو بگم که سونی 3 هم مشکلات خاص خودشو داره.مثلا دیده شده بعد از مدتی خروجی اچ دیشون از بین میره بخاطر حکشون.یا قطعاتشون خیلی کمه تو بازار.البته اگه دوست داشتی بخری نوع اسلیمشو بخر.این به خودت مربوط میشه که کدومشه بخری.با ارزوی موفقیت امیر جان
سپهر عزیز پیشنهاد تو چیه ؟ کدوم دردسر کمتری داره شنیدم هزینه های پی اس ۳ کمتره آیا درسته ؟؟

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
329
سپهر عزیز پیشنهاد تو چیه ؟ کدوم دردسر کمتری داره شنیدم هزینه های پی اس ۳ کمتره آیا درسته ؟؟
سلام دوست عزیز.همونطور که گفتم هر کدوم مشکل خواص خودشو دارند.من خودم ی ایکس باکس360 نیو اسلیم کرونا اصل ماکروسافت سال ساخت 2013/7 دارم و تا کنون مشکلی در بازی نداشتم.من نمیتونم بگم سونی 3 بخر یا نه.ولی اینو میدونم که چون سونی 3 خیلی پیش اومده که بعد از مدتی خروجی اچ دیشونو از دست میدند.و دیگه نمیشه با کابل اچ دی بازی کرد چون سیاه سفید نشون میده.بعضی موقع با ریست کردن دستگاه درست میشه بعضی هاش درست نمیشند متاسفانه.و باید از خروجی معمولی استفاده بشه.اینو همیشه بدون شخص فروشنده برای فروش دستگاش حتما بهترین تبلیغو میکنه.برای بهتر شناختن سونی 3 به همین سایت همه چیز در مورد پلی استیشن 3 رجوع کن اونا این دستگاهو دارند بهتر میدونند چه مشکلاتی داره یا نداره.با ارزوی موفقیت دوست عزیز

saleh.m

کاربر سایت
Jun 21, 2020
4
سلام دوستای گلم، میخواستم ببینم کینکت 360 رو میشه به one sوصل کرد؟

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
329
سلام دوستای گلم، میخواستم ببینم کینکت 360 رو میشه به one sوصل کرد؟
سلام به دوست عزیز اقا صالح.عزیزم اینکه تو بخوای کینکت ایکس باکس 360 رو به ایکس باکس وان اس بزنی این کار شدنی نیست.چون سنسورهای این 2 دستگاه کاملا با هم فرق میکنند.با ارزوی موفقیت برای دوست عزیز

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
37
سلام روزتون بخیر من امروز دستگاه رو روشن کردم و میخواستم gta v رو بازی کنم ولی از اول اومد با اینکه سیو کرده بودمش چیکار کنم؟

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
329
نه با پروفایل اصلی رفتم اصلا سیوی رو پاک نکردم
پس ی سر به پروفایلت بزن ببین سیو جی تی ای اونجاست؟؟؟؟
هرچی که سیو میکنی داخل پروفایلت هست و به همون پروفایل مربوط میشه

نه با پروفایل اصلی رفتم اصلا سیوی رو پاک نکردم
برای دیدن سیو بازی به این ترتیب عمل کن داخل هاردت بورو.games and apps/gtav/داخل فایل gtav سیو گیم/تو پرانتز درصد بازیتو گه رفتی نشون میده.مثلا برای من که زیاد بازی نکردم بعد از سرقت از بانک داخل خانه زده (%1.6)درصد

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
37
برای دیدن سیو بازی به این ترتیب عمل کن داخل هاردت بورو.games and apps/gtav/داخل فایل gtav سیو گیم/تو پرانتز درصد بازیتو گه رفتی نشون میده.مثلا برای من که زیاد بازی نکردم بعد از سرقت از بانک داخل خانه زده (%1.6)درصد
نیست. من همین دیشب بازی کردم و سیو کرمش

00119AlirezaAhmadi

کاربر سایت
Jun 19, 2020
4
سلام اقا سپهر خوبی؟ی مدت نبودم از دستم راحت بودی.میگم من فیفا باز حرفه ای هستم.همیشخ هم کریر میرم.هیچ کدوم از کریرهام هم زیر سال 2030 نبوده.حالا جدیدا همش ارور فتال میده.تروجان من یکاری کن ی چیزی بگو بزنم درست شه.فقطم تو کریر ارور فتاا نیده نمیتونم برم تو بازی.کممممممممکمم کنننییییید

sepehr58

کاربر سایت
Apr 17, 2019
329
سلام اقا سپهر خوبی؟ی مدت نبودم از دستم راحت بودی.میگم من فیفا باز حرفه ای هستم.همیشخ هم کریر میرم.هیچ کدوم از کریرهام هم زیر سال 2030 نبوده.حالا جدیدا همش ارور فتال میده.تروجان من یکاری کن ی چیزی بگو بزنم درست شه.فقطم تو کریر ارور فتاا نیده نمیتونم برم تو بازی.کممممممممکمم کنننییییید
سلام علیرضا جان خواهش میکنم .خب دوست عزیز شما بگید بازی قبلا هم اینطوری بود.2 تو کدوم داشبرد بازی میکنید3.فقط در همان مکان یا همان زمان بازی fatal crash میده؟ی سر به داشبرد اصلی بزن و ی ریست دستگاه بکن ....لطفا برای راهنمایی بهتر جواب بدید با تشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 4)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟