سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستای گلم، میخواستم ببینم کینکت 360 رو میشه به one sوصل کرد؟
سلام به دوست عزیز اقا صالح.عزیزم اینکه تو بخوای کینکت ایکس باکس 360 رو به ایکس باکس وان اس بزنی این کار شدنی نیست.چون سنسورهای این 2 دستگاه کاملا با هم فرق میکنند.با ارزوی موفقیت برای دوست عزیز

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام روزتون بخیر من امروز دستگاه رو روشن کردم و میخواستم gta v رو بازی کنم ولی از اول اومد با اینکه سیو کرده بودمش چیکار کنم؟
سلام اریا جان.شاید با ی پروفایل دیگه رفتی.یا سیو قبلی رو در پروفایل پاک کردی

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
نه با پروفایل اصلی رفتم اصلا سیوی رو پاک نکردم
پس ی سر به پروفایلت بزن ببین سیو جی تی ای اونجاست؟؟؟؟
هرچی که سیو میکنی داخل پروفایلت هست و به همون پروفایل مربوط میشه

نه با پروفایل اصلی رفتم اصلا سیوی رو پاک نکردم
برای دیدن سیو بازی به این ترتیب عمل کن داخل هاردت بورو.games and apps/gtav/داخل فایل gtav سیو گیم/تو پرانتز درصد بازیتو گه رفتی نشون میده.مثلا برای من که زیاد بازی نکردم بعد از سرقت از بانک داخل خانه زده (%1.6)درصد

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
63
برای دیدن سیو بازی به این ترتیب عمل کن داخل هاردت بورو.games and apps/gtav/داخل فایل gtav سیو گیم/تو پرانتز درصد بازیتو گه رفتی نشون میده.مثلا برای من که زیاد بازی نکردم بعد از سرقت از بانک داخل خانه زده (%1.6)درصد
نیست. من همین دیشب بازی کردم و سیو کرمش

00119AlirezaAhmadi

کاربر سایت
Jun 19, 2020
13
سلام اقا سپهر خوبی؟ی مدت نبودم از دستم راحت بودی.میگم من فیفا باز حرفه ای هستم.همیشخ هم کریر میرم.هیچ کدوم از کریرهام هم زیر سال 2030 نبوده.حالا جدیدا همش ارور فتال میده.تروجان من یکاری کن ی چیزی بگو بزنم درست شه.فقطم تو کریر ارور فتاا نیده نمیتونم برم تو بازی.کممممممممکمم کنننییییید

• Like
Reactions: che-jaleb

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام اقا سپهر خوبی؟ی مدت نبودم از دستم راحت بودی.میگم من فیفا باز حرفه ای هستم.همیشخ هم کریر میرم.هیچ کدوم از کریرهام هم زیر سال 2030 نبوده.حالا جدیدا همش ارور فتال میده.تروجان من یکاری کن ی چیزی بگو بزنم درست شه.فقطم تو کریر ارور فتاا نیده نمیتونم برم تو بازی.کممممممممکمم کنننییییید
سلام علیرضا جان خواهش میکنم .خب دوست عزیز شما بگید بازی قبلا هم اینطوری بود.2 تو کدوم داشبرد بازی میکنید3.فقط در همان مکان یا همان زمان بازی fatal crash میده؟ی سر به داشبرد اصلی بزن و ی ریست دستگاه بکن ....لطفا برای راهنمایی بهتر جواب بدید با تشکر

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سپهر جان ی 2-3 هفته ای هست .تو فری استایل هم هستم.یعنی دستگاه رو کلن ریست کنم؟؟؟؟ابنحوری 40 تا بازی ای ک تو هارد دارم به فنا میرن
سلام دوست عزیز علیرضا.ریست کردن دستگات هیچ یک از بازیتو پاک نمیکنه.در ضمن من که نمیگم هاردتو پاک کن.ریست کردن دستگاه .....برای این کار اینطور اقدام کن .به داشبرد اصلی ایکس باکست رفته.../system/initial setup/این فقط ی قدم سادست .بعد هاردتم ی بار کلییر کش کن .شاید مشکلت با این کار حل بشه شاید هم نشه که کارهای بدی انجام بدیم.به هر حال هر کدامو که انجام بدیم نشه مجبوریم بدترین کارو برای از بین بردن فاتال کرش انجام بدیم.منتظرم موفق باشی دوست عزیز

آخرین ویرایش:

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
کنسول xbox 360
هک نرم افزاری برای اجرا بازی داره؟

آیا هک xbox 360 با فلش یا هارد داخلی میشه بازی کرد؟

چنتا کلیپ دیدم زده بود ۳۶۰ بدون جیتگ و اجرا بازی با فلش
درسته؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
کنسول xbox 360
هک نرم افزاری برای اجرا بازی داره؟

آیا هک xbox 360 با فلش یا هارد داخلی میشه بازی کرد؟

چنتا کلیپ دیدم زده بود ۳۶۰ بدون جیتگ و اجرا بازی با فلش
درسته؟

سلام به دوست خوبم.این فیلمو منم چندبار دیدم .که دروغی بیش نیست.درضمن اگه به زیر کامنتای این فیلم هم دقت کنی میبینی بی نهایت مسخره کردن.جی تگ دستگاه بدون گذاشتن برد جی تگ .مثل گلیچر/کول رانر/ای سی 360/وسایر بردها غیر ممکن هست 154751 154752 154753

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام به دوست خوبم.این فیلمو منم چندبار دیدم .که دروغی بیش نیست.درضمن اگه به زیر کامنتای این فیلم هم دقت کنی میبینی بی نهایت مسخره کردن.جی تگ دستگاه بدون گذاشتن برد جی تگ .مثل گلیچر/کول رانر/ای سی 360/وسایر بردها غیر ممکن هستView attachment 154751View attachment 154752View attachment 154753

ممنونم

من چون دنبال کنسول xbox 360 مدل super slim و slim هستم
تمیز و لوازم اصلی
هارد ۲۵۰ یا ۵۰۰ گیگ
کپی خور
اما قیمتا خیلی بالاست الان . قیمتا بد جور بالا میدن

فقط کنسول ها super slim که کپی خور نمیشن یکمی قیمتشون پایینه
گفتم شاید کپی نرم افزاری یا راهی باشه بشه رو اونا بازی اجرا کرد

این کلیپ چطور؟

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام به دوست خوبم.این فیلمو منم چندبار دیدم .که دروغی بیش نیست.درضمن اگه به زیر کامنتای این فیلم هم دقت کنی میبینی بی نهایت مسخره کردن.جی تگ دستگاه بدون گذاشتن برد جی تگ .مثل گلیچر/کول رانر/ای سی 360/وسایر بردها غیر ممکن هستView attachment 154751View attachment 154752View attachment 154753
سلام جناب
به نظر میاد که شما کارشناس هستید

ببخشید xbox من یه مدتی صداش قطع شد میشه راهنمایی کنید
با چه بردی جیتگ کنمش؟
جیتگ ارزش داره یا نه؟
ممنون

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر