سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
دوست عزیز من ساکن شهر همدانم .و اینکه بخوایید دستگاتونو برای تعمیر بفرستید بنده از پذیرش تعمیر دستگاههای دیگر شهر ها معذورم.چرا که مسعولیت داره .شما میتونید به تهران بفرستید اونجا تعمیرکار خوب هست /پاساژ لباف /پر از تعمیر کاره
خب آخه ما که زاهدانی چه فرقی داره که تهران بفرستیم یا همدان

• Like
Reactions: che-jaleb

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
بیژن جان برد که نمیسوزه////چراغ دستگات روشن میشه یا نه؟؟؟
خیر چراغش روشن نمیشه به ما گفتن نوسان داشته یه عالمه چیزش سوخته حالا اگه برد نسوخته چند تا آی سی یا مقاومت سوخته آداپتور هم روشن میشه چراغش ممکنه خراب باشه؟

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
خیر چراغش روشن نمیشه به ما گفتن نوسان داشته یه عالمه چیزش سوخته حالا اگه برد نسوخته چند تا آی سی یا مقاومت سوخته آداپتور هم روشن میشه چراغش ممکنه خراب باشه؟
دوست عزیز دستگاتو بده کسی که کنسولهای بازی تعمیر میکنه .اینکه میگی ی عالمه چیزش سوخته که نمیشه.احتمال داره یک یا چند تا دیود یا ترانزیستور سوخته باشه.سعی کن دستگاتو به کسی که دادی پسش بگیر بده کسی که کارش تعمیر کنسول بازی هست.با ارزوی موفقیت دوست عزیز

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
دوست عزیز دستگاتو بده کسی که کنسولهای بازی تعمیر میکنه .اینکه میگی ی عالمه چیزش سوخته که نمیشه.احتمال داره یک یا چند تا دیود یا ترانزیستور سوخته باشه.سعی کن دستگاتو به کسی که دادی پسش بگیر بده کسی که کارش تعمیر کنسول بازی هست.با ارزوی موفقیت دوست عزیز
ممنون

• Like

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام مجدد سپهر جان یه ایکس باکس پیدا کردم آرکیده سفیده فروشنده میگه سه چراغه قطعات اون ایکس باکس به درد ایکس باکس من میخوره به نظر شما؟!
قیمتشم گفته 700

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام مجدد سپهر جان یه ایکس باکس پیدا کردم آرکیده سفیده فروشنده میگه سه چراغه قطعات اون ایکس باکس به درد ایکس باکس من میخوره به نظر شما؟!
قیمتشم گفته 700
دوست عزیز دستگاه های 3 چراغ قابل تعمیر نیستند.بعدشم خیلی هم ارزش داشته باشند 200 هزار تمن .من خودم دارم 8 عدد.دوست عزیز کار خودتو سخت نکن دستگاتو بده تعمیرکار کنسول بازی اونا خودشون همه چیز دارند این کارا برای چیه .بیژن جان دوست عزیز

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
قیمتشم گفته 700

دوست داری لقمه دور سرت بچرخونی؟
اون حتی ۲۵۰ هزارم نمی ارزه

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
دوست داری لقمه دور سرت بچرخونی؟
اون حتی ۲۵۰ هزارم نمی ارزه
ازش پرسیدم گفت با آدابتور و دسته این قیمته
من باید با ایکس باکسم چیکار کنم بابام داره خودش میره تهران چون کار داره اونجا چیکار کنم به نظرتون؟
کجا ببرم ایکس باکسو

یه سوال دیگه میشه روی ایکس باکس سیستم عامل ویندوز یا لینوکس نصب کرد؟

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ازش پرسیدم گفت با آدابتور و دسته این قیمته
من باید با ایکس باکسم چیکار کنم بابام داره خودش میره تهران چون کار داره اونجا چیکار کنم به نظرتون؟
کجا ببرم ایکس باکسو

یه سوال دیگه میشه روی ایکس باکس سیستم عامل ویندوز یا لینوکس نصب کرد؟
دوست عزیز بیژن جان مگه نمیگی بابات داره میره تهران خوب بهش بگو دستگاتو ببره توپ خونه/پاساژ لباف////اونجا طبقه زیرین اونجا تعمیر کار زیاده.در مورد لینوکسو این حرفا فعلا دستگاتو درست کن .مگه ایکس باکس 360 چیه که ویندوز و لینوکس روش نصب کنی//////////////هر چیز ی اندازه ای داره.الان دستگاهای ایکس باکس وان و پی اس 4 اومده .ایکس باکس 360 ساختش 2006 /تقریبا 14 سال پیش.من نظر خودمو بگم چند ماه پیش ایکس باکس وان قیمتش 2میلیون نبود الان شده 6 میلیون حالا وان اسشو میگم

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
دوست عزیز بیژن جان مگه نمیگی بابات داره میره تهران خوب بهش بگو دستگاتو ببره توپ خونه/پاساژ لباف////اونجا طبقه زیرین اونجا تعمیر کار زیاده.در مورد لینوکسو این حرفا فعلا دستگاتو درست کن .مگه ایکس باکس 360 چیه که ویندوز و لینوکس روش نصب کنی//////////////هر چیز ی اندازه ای داره.الان دستگاهای ایکس باکس وان و پی اس 4 اومده .ایکس باکس 360 ساختش 2006 /تقریبا 14 سال پیش.من نظر خودمو بگم چند ماه پیش ایکس باکس وان قیمتش 2میلیون نبود الان شده 6 میلیون حالا وان اسشو میگم
ممنون داداش ایکس باکسم تهرانه دست همون یارو که گفتم تعمیرکار مانیتور و پخش ماشینه بابام میره و میبره پاساژ لباف ولی اونجا پیش کی ببره چون تعمیرش شاید طول بکشه و بابام برگرده و ایکس باکسو بذاره همونجا اونجا کسی مورد اعتماد می‌شناسید ؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون داداش ایکس باکسم تهرانه دست همون یارو که گفتم تعمیرکار مانیتور و پخش ماشینه بابام میره و میبره پاساژ لباف ولی اونجا پیش کی ببره چون تعمیرش شاید طول بکشه و بابام برگرده و ایکس باکسو بذاره همونجا اونجا کسی مورد اعتماد می‌شناسید ؟
بیژن جان دوست عزیز به سوال خوبی اشاره کردی تعمیر کار( قابل اعتماد) اعتماد فقط به تعمیر دستگاه نمیگند اعتماد به کسی میگند که قطعات دستگاهو تعویض نکنه .دستگاه تو جسپره .بعضی ها که کمم نیستن بردشو کلا با فالکون تعویض میکنند.البته در مقابل تعمیر کار خوب هم هست.اینم بگم موقع دادن دستگات حتما ازش رسید دریافت کنید با مشخصات دستگاه برای مثال شماره سریال دستگاتو بنویسه.چون شماره دستگاه داخل سیستم هست و قابل تغییر نیست.اینم بهش بگو به محض تعمیر دستگاتو به ادرس خونتون ارسال کنه .بخدا پیش اومده یکی از دوستان از شهریار تهران دستگاه ایکس باکس 360 داده بود ازش فاکتور نگرفته بود دیر رفته بود طرف گفته بود اصلا نمیشناسمت .اخرش هم دستگاهی بهش نداده بود.در مورد تعمیر کار خوب باید از چند مغازه غیر تعمیرکار بپرسی اونجا داخل پاساژ لباف.اونا بهتر راهنمایی میکنند.در مورد شماره سریال هم جلوی دستگاه اونجا که جای دو عدد یو اس بی هست مینویسه هم پشت دستگات .یکیش هم که داخل سیستم که فعلا خاموش دستگات.با ارزوی موفقیت دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر