سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
چون TV 21 " Resolution پایین هست همچین مشکلی به وجود میاد
شما کافی یه کابل VGA بگیرید بعد با مانیتور حالا چه CRT چه LCD بشینید بازی کنید
با HD TV هم اگه بازی کنید که دیگه چه بهتر دیگه اسم بازیکنا یا کلا نوشته ها رو تار نمیبینید
hd tv که هیچی ولی مانیتورم هم از اون قدیمی هاست فکر کنم واسه 10 ساله پیشه :cheesygri
کنارش که نوشته sync master 756 dfx ( نمی دونم این مدلشه یا تو همه سامسونگ ها هست ؟ )
کارتنش هم باید بگردم خدا کنه تجزیه نشده باشه :cheesygri راستی به گرافیکم بستگی داره ؟ 5200 fx :cheesygri

hd tv که هیچی ولی مانیتورم هم از اون قدیمی هاست فکر کنم واسه 10 ساله پیشه :cheesygri
کنارش که نوشته sync master 756 dfx ( نمی دونم این مدلشه یا تو همه سامسونگ ها هست ؟ )
کارتنش هم باید بگردم خدا کنه تجزیه نشده باشه :cheesygri راستی به گرافیکم بستگی داره ؟ 5200 fx :cheesygri
نه جانم چه ربطی به گرافیک PC نداره
به هر حال هر چقدر هم که قدیمی باشه از TV 21 " مطمئنا بهتره ;)

نه جانم چه ربطی به گرافیک PC نداره
به هر حال هر چقدر هم که قدیمی باشه از TV 21 " مطمئنا بهتره ;)
نه من اینا رو گفتم ببینم کلا وصل می تونم بکنم به این مانیتور یا نه .
وصل کردنش کار سختیه یا مثل همون Tv هست ؟
اگه مقاله ای چیزی در این مورد هست ممنون میشم لطف کنی

با سلام
من تازه عضو این سایت شدم و بعد از خوندن مقاله هایی که در باره وصل کردن 360 به کامپیوتر هست رفتم اینکار رو امتحان کردم ولی نتونستم وصل بشم
وقتی test media conection رو میزنم به IP address که میرسه فیلد میشه!

دوست عزیز IP رو چی زدی و کامل توضیح بده چیکار کردی تا راهنماییت کنم.

نه من اینا رو گفتم ببینم کلا وصل می تونم بکنم به این مانیتور یا نه .
وصل کردنش کار سختیه یا مثل همون Tv هست ؟
اگه مقاله ای چیزی در این مورد هست ممنون میشم لطف کنی

برای اتصال XBox 360 به Monitor های CRT باید از کابل VGA و تبدیل مادگی-مادگی استفاده کنید.

جواب نداد البته تو کامپیوترم eror میده
untitled.JPG

untitled2.bmp
شما این کارو بکن 100 % جواب میده شک نکن :
ابتدا مثل بچه های خوب کامپیوترت رو روشن می کنی بعد 360 و pc رو با اون کابل داخل جعبه به هم وصل می کنی! بعد که وصل کردی خود کامپیوتر اول دیتکت می کنه( این جا باید چند دقیقه صبر کنی تا کارش تموم شه)
بعد از اینکه دیتک کرد احتمال زیاد اروری کنار ساعت ویندوزت نمایش می ده!
1- کابل رو از پشت pc خارج کن
2-برو تو control panel و network connection روی local کلیک کن و از پنجره باز شده روی internet protocol کلیک کن و بعد propertic رو (دکمه پایین کادر) بزن.
3- use the following ip ... رو فعال کن و به ترتیب زیر اعداد رو وارد کن
ip : 192.168.0.1
subnet : 255.255.255.0
و dns رو و gateaway رو خالی بذار. این پنجره رو ok کن و ببند.
4- اون اکانتی که می خوای بالاهاش به اینترنت وصل شی رو توی همون کنترل پنل روش رایت کلیک کن و از منوی باز شده روی propertic کلیک کن. بعد تب advance رو انتخاب کن و توش گزینه allow other network.. رو فعال کن
5- حالا کابل رو وصل کن و برو توی داشبورد قسمت network setting (داشبورد کنسولا!!! )
بعد این ها رو وارد کن
IP address: 192.168.0.2
Subnet mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.0.1
حالا موقعی که done رو بزنی ازت می پرسه test xbox live connection حالا ok کن . شروع می کنه به بررسی کردن و احتمالا شر کردن connection درست انجام شده ( برای من که اینطوری بود) حالا می تونی بری تو بلید xbox live و وصل شی

مهم : دقت کن قبل از همه این کارها firewall رو خاموش کنی حتی ماله ویندوز رو .

من درایوم سامسونگه چند وقته بعضی بازی هارو که میزارم بعضی وقت ها یه صدا مثه جا خوردن درایو میده و بازی انریدیبل میده مشکلش چیه با تنظیم لنز درست میشه
فقط تو 2 یا 3تا بازیام اینطوری میشه

من درایوم سامسونگه چند وقته بعضی بازی هارو که میزارم بعضی وقت ها یه صدا مثه جا خوردن درایو میده و بازی انریدیبل میده مشکلش چیه با تنظیم لنز درست میشه
فقط تو 2 یا 3تا بازیام اینطوری میشه

بازی هات روی چه دیسک هایی هست(کلا)
امکان داره لنز مشکل پیدا کرده باشه.باید به یه تعمیرکار مثل طاهر(NextGen) نشون بدی... ;)
البته این که مشکل از همون 3 تا بازی هم باشه هست.

برای اتصال XBox 360 به Monitor های CRT باید از کابل VGA و تبدیل مادگی-مادگی استفاده کنید.
پدرام جان شرمنده می دونم عکس این 2 تا رو 100000 باز گذاشتی میشه 1 بار دیگه بزاری ؟:blushing: راستی این مادگی به مادگی رو باید از کجا بگیرم ؟ اسمش چیه ؟

پدرام جان شرمنده می دونم عکس این 2 تا رو 100000 باز گذاشتی میشه 1 بار دیگه بزاری ؟:blushing: راستی این مادگی به مادگی رو باید از کجا بگیرم ؟ اسمش چیه ؟

این تصویر کابل VGA :

official_xbox_360_vga_hd_av_cable_360.jpg

تبدیل مادگی هم تصویرش باید توی تاپیک مانیتور بگردی پیدا کنی...
تبدیل مادگی حداکثر 2-3 هزار تومان شاید باشه..بگو تبدیل مادگی-مادگی می خوام.

hcاز کجا میشه فهمید یه کابل vga خوبه یا بد

نگاه کن توی بازار ایران 2 مدل کابل VGA هست.یا ریمارک Microsoft هست یا Real.

اما اصلی رو یکی مثل آقا پیام باید برات از دوبی بیاره.

این هم از جعبه VGA Cable اصلی...

xbox_360_vga_cable.jpg

در ضمن این نوع سوالات رو توی این تاپیک مطرح نکنید لطفا

سلام بر همگی
مدتیه کنسول من تو بعضی از بازیها هنگ میکنه مثلا smack down 2007 یا devil may cry تو بعضی از بازیها هم مثل call of duty4 تا act3 هیچ مشکلی ندارم ولی از اون به بعد هنگ میکنه تو بعضی از بازیها اصلا هیچ مشکلی ندارم کنسولم رو x-clampکردم ولی بازم جواب نداد لازمه بگم دیسکامم هیچ مشکلی ندارنhelppppppppppppppppppppppppppp me!:(:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or