سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
فرق نمیکنه چه عمودی چه افقی اجکت نمیکنه گفتم که در کنسولو باز کردم در درایو باز کردم خودم در درایو به بدبختی بیرون دادم بازی هم اومد فقط وقتی میره تو دیگه بیرون نمیاد:((

سلام به دوستان گرامی
من یه 360 دارم 2 سالی میشه که مثل ساعت کارکرده ولی الان لنزش و درایوش (سمسونگ) به مشکل برخورده و تو خوندن دیسکا مشکل داره و هی clean disk میده
می خواستم سول کنم که اگر من یه درایو سمسونگ کپی خور شده از دوستانمون که دستگاشون 3 چراغ شده بخرم آیا بازم باید بدم برام کپی خورش کنن؟ یا می تونم فقط نصبش کنم و بعدم شروع به بازی D: ؟

مرسی

سلام به دوستان گرامی
من یه 360 دارم 2 سالی میشه که مثل ساعت کارکرده ولی الان لنزش و درایوش (سمسونگ) به مشکل برخورده و تو خوندن دیسکا مشکل داره و هی clean disk میده
می خواستم سول کنم که اگر من یه درایو سمسونگ کپی خور شده از دوستانمون که دستگاشون 3 چراغ شده بخرم آیا بازم باید بدم برام کپی خورش کنن؟ یا می تونم فقط نصبش کنم و بعدم شروع به بازی D: ؟

مرسی

سلام به دوستان گرامی

مرسی
سلام
نه دوست عزیز اینطوری نیست که همینجوری درایو جدید رو بندازی روش کار کنه باید بک اپ فریم ویرش رو از درایو قدیمی بکشی بیرون وبا اون فایل و یه سری کار هایه دیگه مثل سریال نامبر...به دستگات بشناسونیش فکر کنم نکست جن برایه تعویض درایو یه 15 الی 20 تومنی بگیره که باید درایو قدیمیت رو هم پیششش ببری به همراه اون جدیده راستی من یه درایو دارم که بردش سوخته ولی لنزش سالمه اگه خواستی بگو

سلام به دوستان گرامی

مرسی

باز هم باید کپی خور بشه.حتی اگر 100 بار کپی شده باشه.BenQ بخر که خودت راحت بتونی کپی خور کنی. ;)

:(یه مشکل :(
من 366 رو فقط 1 ساعت خریدم اومدم ng2 گذاشتم توش 10 دقیقه بازی کردم هنگ کرد خاموش کردم دوباره روشن کردم دیگه سبز نشد و 3 تا چراغش قرمز شد .
تو رو خدا یه راهی بگید .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or