سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
123
نام
رضا
سلام کنسولم سه چراغ قرمز داد کد خطا را چک کردم (0110 خطای RAM, علت این مشکل اتصال لحیم پل شده روی تراشه RAM است)حالا چیکار باید بکنم با تشکر

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلام .
يه دستگاه اركيد دارم . یه ماه واسش يه هارد 120 گرفتم . بازيهارو كه رو هارد ميريزم موقع بازي (بعداز چند دقيقه) پيغام ميده كه 1-ديسك تميز كن و ... 2-دستگاهت دوباره راه بنداز
قبلا که با فلش کار میکردم همچین مشکلی نداشت حالا جالبه که بازییارو که ازروی دیسک میزارم نصب نمیکنم بازم اینجوری میشه توی لود های بازیهم که خیلی طول میکشه حالا جالب ترم اینجاس که گفتم شاید از لنزه حالام که عوض کردم بازم اینجوریه
خواهش میکنم یکی کمکم کنه اخه مشکل از کجاس راهنماییم کنید دارم دیوونه میشم
:wacko:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام
دوستان بنده می خوام واسه کنترلر XBOX360 یه جفت باطری با قابلیت Recharge بگیرم به نظرتون چی بگیرم ؟؟ چه برندی باشه ؟؟ممنون میشم قیمت هم بدید ؟ فقط Rechargeable باشه . اگه لطف کنید زود پاسخ بدید ممنون میشم .

The Ronaldo

کاربر سایت
Sep 10, 2011
47
دوستان جدیدا یه مشکل بزرگیه که من گریبان گیرشم .. دارم بازی میکنم یهوو چراغ اکس باکس قرمز میشه بعد خود به خود خاموش میشه . . میشه کمک کنین دستتون درد نکنه یه راه حلی چیزی ...

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
سلام به همه اساتید انجمن. سال نو همه مبارک .
اقا ما دستگاه ارکید داریم با یه هارد .وقتی هاردو به دستگاه میزنم ارور e68 میده هرکاری میکنم درست نمیشه.
توروخدا یه راهنمایی کنید

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
سلام
یه مشکلی با هارد دارم
کنسول فت هست .
هارد مورد نظر روی دستگاه های دیگه به خوبی کار میکنه
هارد های دیگه هم روی دستگاه مورد نظر کار میکنن
اما هارد مورد نظر و کنسول مورد نظر با هم کار نمیکنن و وقتی هارد رو وصل میکنی کنسول اصلا تصویر نمیده .اما هارد رو که برمیداری اوکی میشه .چیزی به ذهنتون میرسه؟

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
سلام دوستان من یه دسته تقلبی X360 برا PCم گرفتم خیلی خوب داشت کار میکرد یه روز که اومدم وصل کنم دیدم قاطی کرده وصل نمیشه بردمش پیش یکی گفت یکی از آی سی هاش سوخته دیگه هم عوض نمیشه!نظر شما چیه؟

rasis20

کاربر سایت
Dec 25, 2010
26
نام
سعید
پاره شدن کابل فلت پنل جلو در 360 اسلیم

سلام
دوستان دیشب برای تمیز کردن دستگاه و لنزش مجبور شدن دستگاه رو باز کنم در موقع بستن پنل جلو دستگاه در حالتی که فلت کیبلش وصل بود از دستم رها شد و 2 رشته اش پاره شد و در حال حاضر دستگاه از پنل روشن نمیشه و فقط با کنترلرش روشن و خاموش میشه
سوال بنده اینه که این فلت قابل تعویض هستش یا اصلا پیدا میشه ؟ و اگه باشه چه حدودی قیمت داره با تشکر

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
سلام
دوستان دیشب برای تمیز کردن دستگاه و لنزش مجبور شدن دستگاه رو باز کنم در موقع بستن پنل جلو دستگاه در حالتی که فلت کیبلش وصل بود از دستم رها شد و 2 رشته اش پاره شد و در حال حاضر دستگاه از پنل روشن نمیشه و فقط با کنترلرش روشن و خاموش میشه
سوال بنده اینه که این فلت قابل تعویض هستش یا اصلا پیدا میشه ؟ و اگه باشه چه حدودی قیمت داره با تشکر
پیدا میشه 8 9 ماه پیش یه دونه خریدم 15 تومن !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام.چجوری میشه هارد ایکس باکس(مدل پریمیوم)رو فرمت کرد تا تمام اطلاعات از جمله عکس هایی که کینکت گرفته رو پاک کرد؟؟ممنون

برین سمت تنظیماتش یعنی اخر اخر بعد گزینه هارد انتخاب کنین و پایین دقت کنین علامت فرمت میاد میتونین به راحتی فرمتش کنین . یا علی .

سلام کسی میدونه قیمت برد اسلیم چنده ؟؟؟‌
تورو خدا یکی زود بگه بردم تعمیر میگه ۲۶۰ تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:((
یکی بگه

برد بیشتر از 100 نمیشه طرف خیلی بهتون بالا گفته . مگه تو این 1 ماه اینهمه گرون شده باشه که بعید میدونم چون قیتا همونه .

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
سلام دوستان
یه ایکس باکس هست که رمز فامیلی روش گذاشته شده
و الان صاحب دستگاه رمز رو نداره ، یادش رفته
چه جوری باید دستگاه رو Reset Factory کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟