سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
خب الوعده وفا

برو به Console Settings و بعد به System Information

حالا روی کنترل این دکمه ها رو به ترتیب بزن
LT
RT
X
Y
LB
RB
روی D-PAD، چپ، راست، پایین

حالا یک صفحه میاد که میگه میخواهید تنظیمات پاک بشوند، اون رو تایید کنید و تمام.

این کد روی داشبورد جدید کار نمیکنه عزیز
چی باید کرد ؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان مدت زیادی هست که دیگه کنسولم آنلاک شدن اچیومنت ها رو اعلام نمیکنه(موقع بازی نشون نمیده)
جریان چیه؟ ... چیکار کنم که درست شه؟

Sent From HTC One S using Tapatalk 2

amirmonti

کاربر سایت
Jun 1, 2011
6
سلام دوستان xbox بنده جديدا بازيهارو auto save نميكنه ميزنه تو بازي كه داره سيو ميشه كنسولو خاموش نكنيد ولي بعد بازي از ابتدا شروع ميشه كسي راه حلي داره ممنون

sohrab7

کاربر سایت
May 2, 2010
29
سلام من دو تا پروفایل داشتم یکی به اسم خودم یکی یه چیز دیگه بعد خاستم یکی رو پاک کنم فقط اون که یه اسمه خودم بود بمونه بعد delet رو زدم دو گزینه اومد که فقط خودش پاک شه یا ایتم های اون هم پاک شه منم زدم فقط خودش پاک شه ولی بعد اون همه سیو هام و اچیومنت هام پاک شد:-s حالا راهی برای بازگش اون ها هست خیلی ممنون

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام من دو تا پروفایل داشتم یکی به اسم خودم یکی یه چیز دیگه بعد خاستم یکی رو پاک کنم فقط اون که یه اسمه خودم بود بمونه بعد delet رو زدم دو گزینه اومد که فقط خودش پاک شه یا ایتم های اون هم پاک شه منم زدم فقط خودش پاک شه ولی بعد اون همه سیو هام و اچیومنت هام پاک شد:-s حالا راهی برای بازگش اون ها هست خیلی ممنون
خوب اچیومنت ها که فکر نکنم پاک بشه مطمئنی پاک شده!
درهر صورت اگر اچیومنت ها پاک شده و دوباره میخواین برگردونینشو و اگر به لایو وصل بودید و هستید به راحتی میتونید پروفایل رو ریکاوری کنید
در مورد سیوها هم اگر از قابلیت Cloud Saves دستگاه استفاده نکردید ، خیر هیچ راهی برای بازگشتشون نیست!

sohrab7

کاربر سایت
May 2, 2010
29
خوب اچیومنت ها که فکر نکنم پاک بشه مطمئنی پاک شده!
درهر صورت اگر اچیومنت ها پاک شده و دوباره میخواین برگردونینشو و اگر به لایو وصل بودید و هستید به راحتی میتونید پروفایل رو ریکاوری کنید
در مورد سیوها هم اگر از قابلیت Cloud Saves دستگاه استفاده نکردید ، خیر هیچ راهی برای بازگشتشون نیست!

بله اچیومنت هام پاک شده ولی به لایو وصل نبودم چه جوری ریکاوری کنم؟

alikhavari

کاربر سایت
Feb 8, 2008
17
نام
علی
یعنی هیچ راهی نداره یعنی سرم کلا رفته
تو رو خدا از دوستاتون بپرسین ببینین راه حلی نداره:((
دو تا راه داره

داشبرد جديد
LT - RT - X - Y - LB - RB - X - Y - A - Up
داشبرد قديم
lt rt x y lb rb x left down
اگر نشد
اين هم هست
LT RT X Y LB RB Y حالا كنترل كننده سمت چپ روي دسته رو به داخل فشار بده و ول نكن و yy را بزن
پيغامي مي ايد و yes بزنيد

sohrab7

کاربر سایت
May 2, 2010
29
کمک

دوست عزیز برای هر سوال یه تاپیک جدید باز نمیکنن !

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اگر به لایو وصل شده باشی میتونی پروفایلتو ریکاوری کنی ولی سیوات بر نمیگردن

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
چه جوری چون الان دیدم که سیو هام هست ولی دستگاه یا همون پروفایل فعلی من نمیشناستشون ولی اچیومنهات کلا رفته
شما اگه به لایو دسرسی دارین و قبل از پاک شدن اچیومنت ها به لایو وضل شده بودین با اون پروفایل و اطلاعات در سرور لایو ذخیره شده میتونین پروفایل خود را از ایکس باکس پاک کنین و دوباره از لایو دانلود کیتد.

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
چه جوری چون الان دیدم که سیو هام هست ولی دستگاه یا همون پروفایل فعلی من نمیشناستشون ولی اچیومنهات کلا رفته
سیو ها برا هر اکانتی که استفاده شدن قابل استفاده هست.البته یه سری برنامه هست که میتونی با اونا سیوها رو انلاک کنی {اگه کپی خور باشه}یا اینکه فریمویر ریباگ رو نصب کنی و از قابلیت fake save استفاده کنی.

یه راه دیگه هم فک کنم بشه اینه که دقیقا همون پروفایلی رو که پاک کردی رو {با همون نام و شمایل و حروف بزرگ کوچیکش} بساز احتمالا دوباره تو اون پروفایل بشه استفاده کرد از سیوها.

sohrab7

کاربر سایت
May 2, 2010
29
من وصل شدم به لایو و پروفایلمو برگردوندم ولی یه مشکل داره چون اخرین بار 1سال ونیم پیش به لایو وصل شده بودم دقیقا همون اطلاعات اون موقع و اچیومنتهای همون موقع رو اورده راهی هست اطلاعات به روز بشه چون خیلی از اچیومنتهام نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر