سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
نه با هر بار خاموش و روشن شدن با هر بار کشیدن دوشاخه ی دستگاه از برق
اگرم به لایو وصلید و کلا موقع روشن شدن دستگاه آنلاین هستید در همه حال نباید تغییر کنه زمان دستگاه!
یعنی با هر بار خاموش و روشن کردن دستگاه تاریخ میره روی دیفالت؟
به لایو هم وصل میشم

alikhavari

کاربر سایت
Feb 8, 2008
17
نام
علی
سلام بچه ها
بخشيد من سوال زياد دارم چون سال به سال به اينجا سر مي زنم.
من يه xbox فت lt3 دارم.
يه بازي مورتال كمبات پسرم داره كه ميخواد شخصيتهايي مثل shao kahn رو هم اضافه كنه و باز كنه.
بايد چه كار كنم؟ چون باز كپي هست اگر انلاين بشم 100 در صد بن ميشم درسته؟
چطوري بايد اين كار رو بكنم؟ اين موضوع به DLC چه ربطي دارد؟ DLC چي هست؟ چطوري ميشه انتقالش داد
لطفا يه راهنمايي خوب بكنيد. من از اون پدرا هستم كه ميزارم بچه ها بازي كنند ها!
مرسي

age of 360

کاربر سایت
Jan 1, 2011
67
نام
پويا
سلام
اقا من چند باره دارم بازی میگیرم موقع نصب یه تعدادشون بین 45 تا 50 درصد
ارور can not read dick میده
8تا بازی خریدم از 8تا 4تا همین مشکلو داشتن رفتم هر 4تا رو عوض کردم مشکل برطرف شد
چند روز پیش هم 6تا بازی خریدم 4تاشون نصب نشد رفتم عوض کردم طرف همه ی بازی ها رو جلو روم تست کرد وقتی اوردم خونه بازم یکیشون نصب نمیشه
همه ی بازی ها برنرمکس هست
بدم تنظیم لنز یا مشکل از جای دیگه س؟
کسی نمیتونه کمک کنه؟

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام بچه ها
بخشيد من سوال زياد دارم چون سال به سال به اينجا سر مي زنم.
من يه xbox فت lt3 دارم.
يه بازي مورتال كمبات پسرم داره كه ميخواد شخصيتهايي مثل shao kahn رو هم اضافه كنه و باز كنه.
بايد چه كار كنم؟ چون باز كپي هست اگر انلاين بشم 100 در صد بن ميشم درسته؟
چطوري بايد اين كار رو بكنم؟ اين موضوع به DLC چه ربطي دارد؟ DLC چي هست؟ چطوري ميشه انتقالش داد
لطفا يه راهنمايي خوب بكنيد. من از اون پدرا هستم كه ميزارم بچه ها بازي كنند ها!
مرسي

بله این DLC هست
خب شما 2 تار راه دارید
اول اینکه به لایو وصل شید پوینت بخرید و اون شخصیت رو بخرید
دوم اینکه کنسول رو جیتگ کنید که یه مقدار هزینه داره ولی بعدش هر DLC خواستید میتونید مجانی بریزید بدیشم اینه که دیگه نمیتونید لایو برید

حالا اگه فقط برا یه شخصیت میخواید این کارو کنید راه اول بهتره ولی اگه میخواید برا بازیهای دیگم DLC بگیرید راه دوم به صرفه تره

shinjiono

کاربر سایت
Sep 23, 2009
1
سلام .
يه دستگاه اركيد دارم . دو روزه واسش يه هارد 120 گرفتم . بازيهارو كه رو هارد ميريزم موقع بازي (بعداز چند دقيقه) پيغام ميده كه 1-ديسك تميز كن و ... 2-دستگاهت دوباره راه بنداز
رو بعضي بازيام بعد چنددقيقه روي لود بازي ميمونه
ولي با فلش همچين مشكلي نداره .چطوري ميشه تست كرد كه هارد مشكل داره يا نه ؟
همه جور بازيم باهاش تست كردم
ممنون ميشم راهنمايي كنين

alikhavari

کاربر سایت
Feb 8, 2008
17
نام
علی
بله این DLC هست
خب شما 2 تار راه دارید
اول اینکه به لایو وصل شید پوینت بخرید و اون شخصیت رو بخرید
دوم اینکه کنسول رو جیتگ کنید که یه مقدار هزینه داره ولی بعدش هر DLC خواستید میتونید مجانی بریزید بدیشم اینه که دیگه نمیتونید لایو برید

حالا اگه فقط برا یه شخصیت میخواید این کارو کنید راه اول بهتره ولی اگه میخواید برا بازیهای دیگم DLC بگیرید راه دوم به صرفه تره
تشكر از شما
اما من هنوز سوال دارم.
1- DLC انگار يك برنامه است كه تو كامپيوتر اجرا ميشه. چطوري هست جريانش و چطوري به xbox منتقل ميشه؟
2- چطوري پوينت بخرم ؟ هزينه اش مشكلي نيست
3- اين بازي كپي هست اگر وصل بشم به لايو بن نميشم؟

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام .
يه دستگاه اركيد دارم . دو روزه واسش يه هارد 120 گرفتم . بازيهارو كه رو هارد ميريزم موقع بازي (بعداز چند دقيقه) پيغام ميده كه 1-ديسك تميز كن و ... 2-دستگاهت دوباره راه بنداز
رو بعضي بازيام بعد چنددقيقه روي لود بازي ميمونه
ولي با فلش همچين مشكلي نداره .چطوري ميشه تست كرد كه هارد مشكل داره يا نه ؟
همه جور بازيم باهاش تست كردم
ممنون ميشم راهنمايي كنين
هارد شما تقلبی هست و صد در صد مشکل داره

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
تشكر از شما
اما من هنوز سوال دارم.
1- DLC انگار يك برنامه است كه تو كامپيوتر اجرا ميشه. چطوري هست جريانش و چطوري به xbox منتقل ميشه؟
2- چطوري پوينت بخرم ؟ هزينه اش مشكلي نيست
3- اين بازي كپي هست اگر وصل بشم به لايو بن نميشم؟
DLC بصورت یک Package میمونه برای بازی یعنی شما همانطور که راهنماییتون کردن باید از لایو DLC مورد نظر را خریداری بکنید و از طریق کنسول شروع می کنه به دانلود کردن و بعد از اتمام دانلود بصورت اتوماتیک برای شما نصب میشه و زمانی که در بازی وارد میشید در دسترس شما است.برای گرفتن DLC ها دو تا راه داره که هر کدام محدودیت هایی را به وجود میا ورد.
راه اول:شما دستگاهت را Jtag کنید که به این معنی است که دستگاه شما باید از نظر سخت افزاری یکسری تغییرات روش ایجاد بشه و در این حالت شما دیگر بازی ها را راحت می توانید از اینترنت دانلود مرده و روی دستگاه بریزید حتی با تمام DLC ها بدون اینکه هزینه اضافه ای بکنید اما دیگر به هیچ عنوان نمی توانید به سرویس لایو وصل بشید یا دستگاه را به اینترنت وصل کنید برای بازی کردن در لایو.
راه دوم:شما باید ابتدا از یکی از سایتهایی که براتون پ.خ کردم نسبت به اکانتی که دارید (EU or US) پوینت خریداری کنید واز طریق سایت Xbox.com یا از طریق کنسول(که خیلی دردسر داره بخاطر شلیتر بودن) DLc را با پوینت هاتون بخرید بعد از طریق Xbox دانلود کنید و بقیه ماجرا.
خرید پوینت .زمانی که از سایت های فروش پوینت این کار را انجام میددید براتون یک Code ارسال میشه که این کد را در سایت Xbox یا کنسول در بخشی به اسم Redeem Code وارد می کنید و این پوینت هابه حساب شما اضافه می شود و امکان خرید را براتون ایچاد می کند.
درمورد بن کردن هیچ کس نمی توانه 100% به شما بگه این اتفاق می افته یا خیر اما برای اینکه احتمال این اتفاق را به حداقل برسانند یکسری راهکار وجود داره.مثل استفاده از بازی های Burnner Max به جای دیسک های معمولی بازی.
توصیه من به شما-حتما برای خرید از لایو از طریق سایت Xbox اقدام کنید و تا جایی که میتوانید Ip خودتون را به کشوری که اکانت شما توش قرار داره تغییر بدید .(با چیز پی ان یا س ا ک س)

alikhavari

کاربر سایت
Feb 8, 2008
17
نام
علی
اقا تشكر ميكنم . خيلي راهنمايي كرديد
من تا حالا دستگاه رو به اينترنت متصل نكردم. و اكانتي نساختم. براي ساخت اكانت نكته اي داره تو ايكس باكس؟
ممنونم

آخرین ویرایش:

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
سلام به همگی
بازی rage که سه تا دیسک داره رو یه مدت بود بازی نکرده بودم(قبل از ریختن lt3 بازی کرده بودم) حالا گذاشتم دیدم پیغام unsupported میده رفتم توی سایت xbuc تایتل آپدیت رو با توجه به مدیا دیسک خودم گرفتم و بعد ریختم روی دستگاه حالا جالب اینه که باز هم همون پیغام رو میده به نظرتون راه حلی داره چکار کنم خیلی دوست دارم این بازی رو تموم کنم تعریفش رو زیاد شنیدم ...

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام به همگی
بازی rage که سه تا دیسک داره رو یه مدت بود بازی نکرده بودم(قبل از ریختن lt3 بازی کرده بودم) حالا گذاشتم دیدم پیغام unsupported میده رفتم توی سایت xbuc تایتل آپدیت رو با توجه به مدیا دیسک خودم گرفتم و بعد ریختم روی دستگاه حالا جالب اینه که باز هم همون پیغام رو میده به نظرتون راه حلی داره چکار کنم خیلی دوست دارم این بازی رو تموم کنم تعریفش رو زیاد شنیدم ...

usupported یعنی با هک شما هماهنگ نیست یعنی دیسک lt2 هست
خودتون هم گفتید که قبل از lt3 اومده یعنی بعدش نمیاد:d

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
usupported یعنی با هک شما هماهنگ نیست یعنی دیسک lt2 هست
خودتون هم گفتید که قبل از lt3 اومده یعنی بعدش نمیاد:d

ممنون
یعنی هیچ راهی نداره بشه بازی کرد با یه دیسک دیگه یا به هر طریقی ...
آخه حیف هست بازی قشنگیه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام به همگی

احتمالا تايتل آپديت اشتباهى ريختى چون من با همين روش ريج رو بازى كردم

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر