سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
سلام خدمت همگی.
من یه xbox دارم که مادربوردش زفیر یا زنونِ;من هر روز حداقل 6 ساعت مشغول بازی کردن باهاش بودم و حتی به 12 ساعت هم کشیده بود ولی هیچ مشکلی پیش نیومده بود.تا اینکه حدود 2 هفته پیش (3 روز قبل از عید) هر بازی رو که میذاشتم بعد از 5 دقیقه هنگ میکرد و منم مجبور میشدم خاموشش کنم بار آخر تو خود (xbox home) هنگ کرد و دفعه بعد که روشنش کرم سه چراغه شده بود:((:-s:((.من هرروز اینو روشن میکردم همش 3چراغه بود.تا اینکه دیشب درست شد.نشستم بازی کنم همه چی خوب بود بعد 10 دقیقه دوباره همین آشو همین کاسه)x
میشه بگید چیکار کنم ؟ راهی هست خودم ردیفش کنم یا باید ببرمش تعمیر ؟ اصلا درست میشه؟
مادربرد های قدیمی به مشکل میخورن عزیز بالاخره یه روزی . مال شما هم شده دیگه.فقط برد جسپر به اینطرف هست که خراب نمیشه . منم یه زنون داشتم از 2006 کار میکرد تا همین پارسال که مرخص شد عمرشو داد به شما . دیر یا زود خراب میشن متاسفانه. یه جسپر بگیر خیال خودتو راحت کن

mahdynf

کاربر سایت
Apr 1, 2013
2
من ایا با xboxبه اینترنت وصل بشم خطر داره
یه بار خواستم وصل شم پیغام دانلود اپدیت میده
و یه سوال دیگه وقتی بازی رو میریزم رو هارد وقتی شروع به بازی میکنم بعد چند دقیقه ارور میده میگه برو به سایت xbox

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
مشکلی نداره اگر ورژن دستگاه LT3 باشه به راحتی به لایو وصل شید و آپدیت هایی که میخواد رو انجام بدید که البته آموزش متصل شدن هم تو انجمن هست!
اون ارور هم (با این که متن رو نمیدونم چیه باید میگفتین) احتمالا" برای بازی هاتون هست که به صورت 97 درصد رایت شده که این نوع بازی ها رو نمیشه از روی هارد اجرا کرد مگر با روش های خاص!
من ایا با xboxبه اینترنت وصل بشم خطر داره
یه بار خواستم وصل شم پیغام دانلود اپدیت میده
و یه سوال دیگه وقتی بازی رو میریزم رو هارد وقتی شروع به بازی میکنم بعد چند دقیقه ارور میده میگه برو به سایت xbox

majid4

کاربر سایت
Sep 1, 2012
8
نام
majid
سلام دوستان
من یه کابل hdmi برای ایکس باکسم خریدم ولی بازی ها روی تلویزیونLed 46 inch full hd sumsung
کیفیت خوبی نداره به نظر شما مشکل از چیه؟
کابلhdmi تقلبیه؟

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
سلام.دسته های من از دیروز هرچند ثانیه 1 بار چراغ هاش یه چیزی تو مایه های رقص نور میزنه:d
1و4 و 2و3 همزمان چشمک میزنن.دلیلش چیه?

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام دوستان
من یه کابل hdmi برای ایکس باکسم خریدم ولی بازی ها روی تلویزیونLed 46 inch full hd sumsung
کیفیت خوبی نداره به نظر شما مشکل از چیه؟
کابلhdmi تقلبیه؟

گمون نکنم برو تنظیمات تصویر کنسول رو درست کن

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

---------- نوشته در 07:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:03 PM ارسال شده بود ----------

سلام.دسته های من از دیروز هرچند ثانیه 1 بار چراغ هاش یه چیزی تو مایه های رقص نور میزنه:d
1و4 و 2و3 همزمان چشمک میزنن.دلیلش چیه?

شارژ باتریت ضعیفه

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
سلام و خسته نباشید
یه سوال داشتم خدمت دوستان :
کنسول یکی از رفیقام، ایشون یه چند تا فیلم رو کنسول نگاه کرده و فرداش که میخواسته بازی کنه رو کنسول، کل بازیهایی که قبلا اجرا میشده رو الان اجرا نمیکنه !
و بعد چند ثانیه که بازی رو تو کنسول میذاره مینویسه open Tray !!!
الان هر بازیی رو که بذاری همینو مینویسه !
تنظیماتش بهم خرده یا یه چیز دیگه هست ؟؟
ممنون

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
من این ساعت و تاریخ دستگاه رو هرسری تنظیم میکنم دوباره بهم میخوره و میره روی 2005.چکارش کنم؟
شما اگر اون دوشاخرو از برق بکشید تنظیمات به دیفالت کارخونه برمیگرده
اگرم که آنلاین بازی میکنید قاعدتا" نباید تغییر کنه ولی دلیل اصلیش اونیه که بالا گفتم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر