سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام دوستان این قسمت دسته ایکس باکسم رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
09591881685043393609.jpg

اصلا گیر میاد

مازیار123

کاربر سایت
Aug 28, 2012
46
سلام سال نو شما مبارک سال خوبی داشته باشید
یک سوال: من میتونم به XBOX live وصل بشم و آنلاین بازی کنم؟ ( در صورتی که دستگاه من LT 3 باشه و سی دی بازی هم برنر مکس باشه این هم بگم دستگاه من یک بار بن شده موقعی که LT2 بود)

---------- نوشته در 03:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:58 PM ارسال شده بود ----------

[FONT=&quot]سلام [/FONT][FONT=&quot] من دو تا بازی کینکت خریدم [/FONT]just dance 4[FONT=&quot] و [/FONT]dance central 3[FONT=&quot] رو خریدم اولی رو که فقط کلندیسک میده ( وسط لودینگ) و دو ومی روهم رو هم یکی در میون این جوری میکنه چی کار کنمآبدیت من هم [/FONT]LT3[FONT=&quot] هست تابسون آبدیت کردم کمکم کنید!!!!![/FONT]​

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
سلام سال نو شما مبارک سال خوبی داشته باشید
یک سوال: من میتونم به XBOX live وصل بشم و آنلاین بازی کنم؟ ( در صورتی که دستگاه من LT 3 باشه و سی دی بازی هم برنر مکس باشه این هم بگم دستگاه من یک بار بن شده موقعی که LT2 بود)

---------- نوشته در 03:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:58 PM ارسال شده بود ----------

[FONT=&quot]سلام [/FONT][FONT=&quot] من دو تا بازی کینکت خریدم [/FONT]just dance 4[FONT=&quot] و [/FONT]dance central 3[FONT=&quot] رو خریدم اولی رو که فقط کلندیسک میده ( وسط لودینگ) و دو ومی روهم رو هم یکی در میون این جوری میکنه چی کار کنمآبدیت من هم [/FONT]LT3[FONT=&quot] هست تابسون آبدیت کردم کمکم کنید!!!!![/FONT]​

راجع به سوال اول اگه بن دائم نشده باشی میتونی وصل شی ولی اگه شده باشی راهی نداره
باقی دیسکارو میخونه ؟! یعنی فقط همین ۲ تا مشکل داره ؟!

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

مازیار123

کاربر سایت
Aug 28, 2012
46
راجع به سوال اول اگه بن دائم نشده باشی میتونی وصل شی ولی اگه شده باشی راهی نداره
باقی دیسکارو میخونه ؟! یعنی فقط همین ۲ تا مشکل داره ؟!

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2
بن دائم چیه؟ الان کار میکنه .
دیسک just dance 4 رو اسم کمپانی و شرکت ها رو مینویسه بعد ارور میده
ولیdance central 3 شانسی یک بار میاد یک بار هم نمیاد بعد ارور میده
مشکل از چیه؟

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
بن دائم چیه؟ الان کار میکنه .
دیسک just dance 4 رو اسم کمپانی و شرکت ها رو مینویسه بعد ارور میده
ولیdance central 3 شانسی یک بار میاد یک بار هم نمیاد بعد ارور میده
مشکل از چیه؟
یه بار مایکروسافت بعضی ها رو اشتباهی بن کرده بود که بعد از چند روز unban شدن٬ اگه الان کار میکنه پس مشکلی نیست!
اگه بازیهای دیگه راحت اجرا میشن مشکل از دیسک بازی هست ٬این مشکل واسه منم زیاد پیش می اومد!
اکثر فروشنده ها که میگن بازیشون برنر مکسه دروغ میگن!
پیام خصوصی رو چک کن
.

آخرین ویرایش:

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام
من می خوام فلشمو configure کنم اما نمیشه
این ارور میده
your device failed the data loss test and can t be configured. please use a different device

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام
من می خوام فلشمو configure کنم اما نمیشه
این ارور میده
your device failed the data loss test and can t be configured. please use a different device
فلش یه بار با خود کنسوا فرمت کن همونجا که کانفیگ میکنی گزینه فرمت نوشته فرمت کن بعد کانفیگ کن
موفق باشی

مازیار123

کاربر سایت
Aug 28, 2012
46
یه بار مایکروسافت بعضی ها رو اشتباهی بن کرده بود که بعد از چند روز unban شدن٬ اگه الان کار میکنه پس مشکلی نیست!
اگه بازیهای دیگه راحت اجرا میشن مشکل از دیسک بازی هست ٬این مشکل واسه منم زیاد پیش می اومد!
پیام خصوصی رو چک کن
.
یک سوال چه چیز های باعث میشه که دستگاه بن بشه ؟ اصلا شما بخوای یک تعریف در مورد بن بگی چی میگی
؟

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:06 PM ارسال شده بود ----------

پیام خصوصی رو چک کن
.
پس الان با این قضایا من میتونم با خیال راحت وصل شم لایو ؟ حالا اگر دیسکی در داخل دستگاه وجود نداشت بعد وصل شم چی؟ ( دیگه نه برنرمکسی وجود داره نه 97% )

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلام دوستان كنسول من دچار مشكل شده
:crying1:
وقتي كنسول را روشن ميكنم بعد از 10-15 دقيقه بازي كردن دستگاه هنگ ميكنه

میخواستم ببینم مشکل از چیه که همش وسط بازی قفل میشه
البته وقتی بازی میزاری توش درایوم صدای قرچ قرچ میده
میشه مشکل از درایوم باشه
باتشکر

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
سلام دوستان كنسول من دچار مشكل شده

:crying1:
وقتي كنسول را روشن ميكنم بعد از 10-15 دقيقه بازي كردن دستگاه هنگ ميكنه

میخواستم ببینم مشکل از چیه که همش وسط بازی قفل میشه
البته وقتی بازی میزاری توش درایوم صدای قرچ قرچ میده
میشه مشکل از درایوم باشه
باتشکر

اگر هارد داری بازی رو نصب کنن و دوباره امتحان کن. اگر ایندفعه هنگ نکرد، درایوت (و یا به احتمال خیلی زیاد دیسک بازیت) مشکل داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر